Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     всички  напред  последна
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   28-01-13 08:07

stoyan_5

Ми писна ми от внос, вносители и секви такива тарикатчета и пиявици. Е затова китайски мартеници и смилянски боб пак от Китай. Защо? Защото сме мързели и не ни дреме. Поне в това наистина сме "Най-големите на Балканите". Нали е евтинка, тънко, що да си даваме зор.[smilie23] Това белият българин висшист[smilie23] Да живее физиката и движението на въздушните маси, защото ако има как и въздух ще внасяме, до такава степен сме станали лекета.

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: serjy   
Дата:   28-01-13 08:22

Добро утро другарки и другари [cool]
Трябва да се бачка, а не да се блее! заводи трябва да има за трудовия човек! на тариката заводи не му трябват, ама нали тука всички са тарикати [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: Gruyu   
Дата:   28-01-13 08:43

[smilie24] Да си организираме един Ленински съботник на площадката на бъдещата АЕЦ и да варосаме с баданарките цялата арматура на фундаментите на реактора и турбината!

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: nikon_f2   
Дата:   28-01-13 09:16

Първа бригада ще вароса с баданарките цялата арматура на фундаментите на реактора и турбината!
Втора бригада ще почисти варосаното.
На следващия ден бригадите се разменят![smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: boni   
Дата:   28-01-13 09:27

Автор: georgi969
Дата: 28-01-13 07:45

522 927 против.
6 милиона и кусур-за.


Да ама не. Пълна липса на логика.
Референдумът беше иницииран за подкрепа на нова АЕЦ, не обратното. В тоя аспект нова АЕЦ беше подкрепена от 800 000 души и не беше от 6 000 000.
Всъщност точно подписите на БСП.

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: nikon_f2   
Дата:   28-01-13 10:11

Референдумът е огромен шамар за Р. Овч. и компания.[cool]
БСП традиционно разчита на 15% от гласоподавателите. Това означава, че 1/3 от симпатизантите на БСП не са гласували под строй, а са гласували по съвест-т.е. с НЕ , или не са гласували въобще.
2% идват от хората, които боравят с понятия за ядрена енергетика от 1970 година.
В същия момент агитацията на Р.Овч. и Сер. Дмиетривич накараха 150 хиляди да отидат да гласуват с НЕ. Това бяха хора наясно с резултатите от референдума, но глаcуваха за да покажат, че не им е безразлично какво става в държавата. [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: temelko   
Дата:   28-01-13 10:15

Е сега и ти, а според Гоце не е тъй [smilie5]

БСП ще спечели изборите, добре е да обяви министрите си още сега, заяви Първанов[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: batonga   
Дата:   28-01-13 10:16

Хора, на които трябва да им се обяснява как се слага Х в квадратче, им се даде отговорността да решат бъдещето на ядрената енергетика в България. [beer]

Иначе аз гласувах. С не [smilie24]



Публикацията е редактирана (28-01-13 10:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: мара   
Дата:   28-01-13 10:20

ного жълт гоце, бе....[smilie8]
некой да не му е направил цветна магия?

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: nikon_f2   
Дата:   28-01-13 10:25

Пернишки хумор.[smilie18]



Публикацията е редактирана (28-01-13 10:29)

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: temelko   
Дата:   28-01-13 10:27

По скоро лощ бял баланс на фотографа на Дневник - дали е регнат тук [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: мара   
Дата:   28-01-13 10:28

мое тва да е личният начин на фотографа да изкаже мнение [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: serjy   
Дата:   28-01-13 10:35

бе може просто да му се пика на човека [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   28-01-13 10:48

Па мое да са плювнали и с някоя друга светкавица останалите фотографи или да му светят некви камери. Каквото и да е станало, съжденията на Първанката са поносимо комични. От БКП имат навика да си правят такива хвърчащи изводи от нищото. За мен е по-добре да му взема на Вожда един наръч от 100-ина лентички и комплект професионални ножици, отколкото да му слушам мазното гласче на Първанов с рециталите от пленумите на Партията.

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   28-01-13 11:19

Българите за пореден път доказаха, че са от кофти материал замесени.

И тези дето гласуваха с ДА, но повече тия дето ги домързя да си дигнат гъзовете и да гласуват с НЕ..

[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]



Винаги съм бил на мнение, че за българите е най-добре да са под чехъл и с вилата на врата. Поне нема да вършат тъпотии.

Колкото и да ми е мъчно Димов има право, че като цяло сме тъпи парчета.

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: мара   
Дата:   28-01-13 11:20

зафе, колкото повече народ си дигнеше гъза, толкоз по-легитимен щеше да е тоя фарс. недигането на гъза е гласуване анти фарса.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: satyno   
Дата:   28-01-13 11:37

Всички, гласували с "НЕ" дадоха някаква (полу)легитимност на този фарс. Друго щеше да е 13% "ЗА" и 0.13% "НЕ" -единодушие като по Тошево време ...


Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: Vizov   
Дата:   28-01-13 11:42

Цъ

Зафе, това, че някой не мисли като тебе не значи, че е кофти, нали така [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: mr_kras   
Дата:   28-01-13 11:45

Снощи на пресконференцията СС и Р.Овч. ми се сториха в добро настроение. Тук някои приравняват дадените ЗА гласове с тези от подписката. А точно голяма част от твърдия им електорат не можА да отиде до урните. Другото, което вероятно им дава шанс е, че 30% от избирателите на ГЕРБ са гласували ЗА, т.е. не са послушали лидера си.

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: PolarBear   
Дата:   28-01-13 11:55

Иво, този път се увлече...доста.

Никой от моето семейство не гласува. Именно защото бяхме уверени, че въпросния мат'рал ще гласува предимно "за". Друг е въпросът, че нито той, нито тези, дето го питат, знаят за какво.

Така че за мен по-важно беше активността да е ниска. И така моето "не" да не е хвърчащ лозунг, а да има реални последствия.

Позицията ми не е неоспорима, има и други възможни и обясними. Но всеки прави своя избор.

ПП И всеки, независимо от избора си, носи своите задни части.

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: cameraman   
Дата:   28-01-13 12:30

Някои май наистина им се връзва на игричките на тия хрантутници.. и фъчка обиди наляво и надясно.... Аз НИКОГА повече няма да гласувам за нищо в това общество, защото между мен и него има пропаст на всички нива..... Аз съм обречен да поддържам губещата кауза, а самоотвержените чалгари да се окичват с победата и да развяват победни знамена от печеливши постове. Яд ме е само, че минаха 20%. Предпочитах хората да им покажат колко все по-малко ги интересува тази враждебна и нехуманна организация... и целият и апарат...

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: OIM   
Дата:   28-01-13 15:00

Сергей Станишев : Бойко Борисов да подаде оставка

Всичко съм очаквал да каже Станишев след провала на референдума , но чак толкова да е нахален не предполагах


Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: мара   
Дата:   28-01-13 15:09

а за него вуду?
ебаси, толко ли никой не се занимава с вуду и проклятия в тая страна? нема ли некой ходжа за сергейко и за доганчо...с патлак-играчка се виде, че не става...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: Hery   
Дата:   28-01-13 15:22


Ще успеят ли да ги свалят под 20%


Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: asahi   
Дата:   28-01-13 15:57

Пак ли конЦпирация?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.