Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: International Holocaust Remembrance Day
Автор: chukov   
Дата:   27-01-13 22:01

Не виждам къде съм се объркал?

Можеха като признателни хора, каквито постоянно изтъкват че са, да заявят открито, че това е манипулация. Тях има кой да ги чуе - нас не.

Но те са равнодушни.
Дори си спомням, че преди няколко години не бяха и поканили на честването на годищнината от холокоста, омаловажавайки автоматично това, което българският народ е направил за тях във времената на холокоста
 Re: International Holocaust Remembrance Day
Автор: Dumbledore   
Дата:   27-01-13 22:04

Кой филм?
 Re: International Holocaust Remembrance Day
Автор: chukov   
Дата:   27-01-13 22:08

Става въпрос за "Трето полувреме" платен с държавни пари
Антибългарска пропаганда, която за малко да спечели Оскар за чуждестранен филм

После върви завръщай хората да им обясняваш, че това не е така
 Re: International Holocaust Remembrance Day
Автор: Dumbledore   
Дата:   27-01-13 22:09

Ми това е съвсем умишлено. Разделяй и владей.
 Re: International Holocaust Remembrance Day
Автор: CyberGene   
Дата:   27-01-13 22:10

Значи аз също не знам за какъв македонски филм става дума, мога само да допусна, че македонците са направили някакъв от техните безумни македонски филми, в които твърдят, че от тях произлиза света... Та дай малко повече информация. Нещо по някакъв начин са накърнили нашата българска чест и не признават нашата история, това подразбирам от теб. ОК. Но евреите по какъв начин са намесени в тая работа? Те как да се организират точно като народ, за да следят какво се случва между нас и Македония и да се явяват арбитраж? Не може ли всеки друг народ да се намеси в някакъв локален спор? А и ако толкова държим те да се намесват в някакви спорове, можело е ние да помолим еврейския народ, те може и да не са разбрали за въпросния филм, какъвто и да е той... Нещо тотално не разбирам гледната ти точка.
 Re: International Holocaust Remembrance Day
Автор: Dumbledore   
Дата:   27-01-13 22:14

The Third Half

 Re: International Holocaust Remembrance Day
Автор: chukov   
Дата:   27-01-13 22:15

Нямаш си на идея колко различен и сериозно опасен е тоя филм
Това не е просто някакъв водевил
Тук ясно е показано как българите са отговорни и виновни за смърта на македонските евреи

Затова преди човек да парадира мнение е хубаво да понатрупва малко фактология като основа, върху която да си гради тезата, за да няма неподготвени изказвания, като онова, което твърди, че атентатът на бургаското летище е най-кръвопролитния в съвременната българска история.
 Re: International Holocaust Remembrance Day
Автор: Dumbledore   
Дата:   27-01-13 22:16

Лъже се систематично и без никакви скрупули.
 Re: International Holocaust Remembrance Day
Автор: CyberGene   
Дата:   27-01-13 22:19

Не съм се запознал с въпросния случай, описан във филма. Сигурно ли е, че това във филма не е истинско събитие? Дайте повече линкове по въпроса.
 Re: International Holocaust Remembrance Day
Автор: Ivodam   
Дата:   27-01-13 22:19

mmjm:

Хубаво. Но ще ти повярвам, че си честен, когато също пуснеш тема на девети април относно еврейските зверства срещу палестинците, послучай поредната годишнина от клането в Деир Ясин и разкажеш на хората какъв як еврейски купон е да хвърлиш граната в къщата на спящо арабско семейство, да убиваш като бесни кучета не само мъже, но жени и деца... [smilie23] [smilie2]


[smilie7]



Публикацията е редактирана (27-01-13 22:25)
 Re: International Holocaust Remembrance Day
Автор: CyberGene   
Дата:   27-01-13 22:21

Айде, появи се и Иво, който лично е ощетен от евреите във всякакъв план [smilie5] Кажи ми на теб лично какво ти направиха, бе, Иво?
 Re: International Holocaust Remembrance Day
Автор: chukov   
Дата:   27-01-13 22:21

Ами трябва да го изгледаш
Изложили снимки в техния музей на холокоста, където са изрязани от самите кадри немските войници по гарите с вагоните за депортиране и са оставени да се виждат само нашите войници, които изпълняват чисто охранителни функции по самите гари.

Скоро показваха кадрите по БНТ
 Re: International Holocaust Remembrance Day
Автор: chukov   
Дата:   27-01-13 22:24

А за Палестина, Иво, какъв документален филм даваха по Viasat History ....
Честно казано и аз бих станал камикадзе след това, което видях
 Re: International Holocaust Remembrance Day
Автор: mr_kras   
Дата:   27-01-13 22:24

Мен повече ме поддразни поведението им след атентата в Бургас. Дойдоха и почнаха да ни критикуват, че атентата би могло да се осуети. По принцип е вярно, но ми се стори нагло. Държавата, която й спретват атентати навсякъде по света, идва и ни критикува, че не сме го осуетили.
За протокола - не съм против отбелязването на Холокоста.
 Re: International Holocaust Remembrance Day
Автор: chukov   
Дата:   27-01-13 22:25

В брой на Нешънъл джиографик отпреди 2-3 години имаше статия за Витлеем
Горещо я препоръчвам на всички фенове на Израел и най-учтиво ги моля за коментар
 Re: International Holocaust Remembrance Day
Автор: Dumbledore   
Дата:   27-01-13 22:27

The first official announcement of Red Terror, published in Izvestiya, "Appeal to the Working Class" on September 3, 1918 called for the workers to "crush the hydra of counterrevolution with massive terror! ... anyone who dares to spread the slightest rumor against the Soviet regime will be arrested immediately and sent to concentration camp".[2] . That was followed by the decree "On Red Terror", issued September 5, 1918 by the Cheka.
 Re: International Holocaust Remembrance Day
Автор: CyberGene   
Дата:   27-01-13 22:27

Говориш за гледни точки черно/бяло, а за теб нещата са или "фенове на Израел", или отричане на холокоста.
 Re: International Holocaust Remembrance Day
Автор: Ivodam   
Дата:   27-01-13 22:28

CyberGene:

Айде, появи се и Иво, който лично е ощетен от евреите във всякакъв план [smilie5] Кажи ми на теб лично какво ти направиха, бе, Иво?


Познатата форумна мъка, да се поставя всичко на лична основа и искрено да не може да се проумее една теза, ако не се обвърже с лична мотивация. Жалко, мислех, че си над тези неща...


[smilie7]
 Re: International Holocaust Remembrance Day
Автор: Dumbledore   
Дата:   27-01-13 22:29

Аз също съм за това, да се говори открито за геноцидите. Но за всички. Да се говори открито за геноцидите и за това, кой точно ги извършва.



Публикацията е редактирана (27-01-13 22:31)
 Re: International Holocaust Remembrance Day
Автор: CyberGene   
Дата:   27-01-13 22:30

За мен е лично. Нещо против?
 Re: International Holocaust Remembrance Day
Автор: Ivodam   
Дата:   27-01-13 22:30

chukov:

А за Палестина, Иво, какъв документален филм даваха по Viasat History ....
Честно казано и аз бих станал камикадзе след това, което видях



Ми аз ги знам нещата отдавна, защото се интересувам и съм ровил, търсил, сравнявал мнения и източници и съм наясно. Но промиването на мозъците е страшно... [smilie2]
 Re: International Holocaust Remembrance Day
Автор: CyberGene   
Дата:   27-01-13 22:32

Да, я дай пак за това, че те всъщност ги били обезпаразитявали в лагерите [smilie3]
 Re: International Holocaust Remembrance Day
Автор: chukov   
Дата:   27-01-13 22:34

Сайбържен гледам те и ..... познах те, Станишев

Говориш като него
усукваш го по килифарски

къде в мой пост видя отричане на холокоста?
Просто обичам да познавам всички гледни точки, не само тия, с които традиционно ни заливат.

Яростната ти и неаргументирана защита ти играе лоша шега.
Настройваш все повече хората против тезата си.

Дай да покажем първо, че сме християни в ежедневието си, в отношението към околните, към собствения си народ, та чак тогава да се кичим с тоя орден като прекланяме глави пред чуждите жертви.
 Re: International Holocaust Remembrance Day
Автор: chukov   
Дата:   27-01-13 22:36

Сайбържен,
погледнах ти в профила
ах тази трета снимка, този идайнически профил на носа [smile]
Вярно е лично отношението

А това не е добре
Отношението не трябва да е лично, а справедливо и честно.
 Re: International Holocaust Remembrance Day
Автор: Ivodam   
Дата:   27-01-13 22:37

mr_kras:


Мен повече ме поддразни поведението им след атентата в Бургас.


Какво дразни, поведението на ционистите е нагло и безобразно. Не само дето не сме били осуетили, ами супернаглият неприкрит натиск върху нашите управници да изкарат виновни Хизбулла. Дори само за това ще гласувам за Бойко, че мъжки не им се поддава на наглостта. А тоя атентат никак няма да се учудя ако се окаже, че евреите сами са си го спретнали, че много неща не се връзват... един доктор от болницата в Бургас, който е бил в Ирак и Афганистан и знае как действат арабските терористи, беше категоричен, че този атентат не носи изобщо типичните черти на арабски тероризъм... [smilie2]


[smilie7]
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.