Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     всички  напред  последна
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: serjy   
Дата:   27-01-13 13:28

гласувах с "ДА"! щото във въпроса не става и дума за Белене, не се казва, че строежа трябва да започне веднага и да се изпълни на всяка цена, и още по-малко къде да е. въпросът ми се видя достатъчно принципен и мисля, че след удължаването на експлоатацията на блоковете в Козлодуй, все пак трябва да имаме нова атомна централа [smilie24] [cool] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: Aleksi77   
Дата:   27-01-13 13:29

Джиме,
не бери грижа, то тая булка мое да работи и още как [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Помня Моника още когато беше секретарка на Венцито Йосифов в Първа частна банка и ходеше като всяко провинциално момиче с деколте до пъпа [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Абе оправно момиче, първо се ожени за старата пияндурка Венцито, после хвана премиерчето за шлифера [smilie18] [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (27-01-13 13:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: asahi   
Дата:   27-01-13 13:29

Не ме мързи. Изринах снега пред гаража, изчистих колата, качих дърва, упих хляб. Сега ще идем до село да изчистим снега върху парника и от двора.

На референдума няма да гласувам. Според мен малцина са компетентните по този въпрос и е по-добре референдумът да се провали поради ниска избирателна активност.

Довечера ще наточа винце. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   27-01-13 13:32

Аз като ходих, само компетентни ми се видяха в секцията.....

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: мара   
Дата:   27-01-13 13:37

ми нелка, идете им дайте парите, бе...[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: boni   
Дата:   27-01-13 13:44

Гласувах с НЕ, защото смятам, че до 20г светът вече ще се е токазал изцяло от ядрените централи. Има и ще има много нови източници на енергия, а от атомните централи ще става все по-скъпа и безперспективна. Да не говорим за проблемите със съхраняване на отпадъците и т.н.
Вече в Европа има доста страни, които са се отказали или са заявили, че се отказват. Само до 2-3 години нещата ще се променят драстично, в това съм абсолютно сигурен и ще се постарая да си изровя това мнение като му дойде времето.

За Сержи, понеже е фен на Оли Пен - предвидих появата на дигитален ПЕН още през 2005-та година и го описах в една статия:) Също така по това време описах тук в този форум, че е въпрос на време да се появят безогледални апарати със сменяема оптика и доста народ се правеше на интересен.
Сега твърдя, че до 2-4 години световната енергетика ще претърпи тотален обрат и света ще се откаже от ядрените централи.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: georgi969   
Дата:   27-01-13 13:45

"Автор: boni
Дата: 27-01-13 13:44

Гласувах с НЕ, защото смятам, че до 20г светът вече ще се е токазал изцяло от ядрените централи."

Оптимист.

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: boni   
Дата:   27-01-13 13:48

Напротив - реалист на базата на здрава логика, информирай се повече.

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: spacewalker   
Дата:   27-01-13 13:50

И аз гласувах преди малко..с НЕ ...подкрепям мнението на БОНИ..

Бтв тази лелка в избирателната секция ми даде плик и 2 бюлетини...викам си сега да се правя ли на луд тука...едната пуснах, другата си я прибрах. Но дали няма някоя бабка да се обърка и да пусне и 2те...и после опаа имаме нова централа..[smilie10] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: serjy   
Дата:   27-01-13 13:50

Бони, за Пен-а си прав [smilie24] аз също след като се сдобих с първия си дслр почнах само това да мисля, как може да няма съвременни безогледални камери и когато това стана факт веднага минах на тях. не съжалявам нито за миг!

иначе за атомната енергетика мисля, че грешиш. до колкото знам в момента се строят 60 нови атомни централи. ще поживеем, ще видим [beer]



Публикацията е редактирана (27-01-13 13:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: georgi969   
Дата:   27-01-13 13:51

Ми информиран съм. И аз като тебе си избирам на какво да вярвам.Оня дето духа, не може да захрани и 1/10 от климатиците по черноморето. да не говорим за една рсилно развита икономика.

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: Digitalgab   
Дата:   27-01-13 13:56

Ще се откаже от ядрените централи... И какъв ще е следващият мощен и масов изтомник на енергия, способен да захранва иднудстриални консуматори, като например електродъгови пещи за стомана, след като за в бъдеще и нежт и газ и въглища ще намаляват. Слънчевите колектори на покрива ли?

Н на всичките атомни по света някой иска да им дръпхне шалтера надолу, както искат и онези дебели гъзове в Брюксел за нашта Козлодуй ...



Публикацията е редактирана (27-01-13 14:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: Gruyu   
Дата:   27-01-13 13:57

четири НЕ-та от мен, и кучката взехме да гласува, но си беше забравила тескерето

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: boni   
Дата:   27-01-13 13:59

Австрийците как могат без ядрена централа?
Ето почваме Горна Арда - 170Мвт , още 2-3 каскади + ВЕИ + енергийна ефективност и няма да има нужда въобще от АЕЦ в България.
Всички държави го могат, иска се малко мисъл за бъдещето и по-природносъобразен начин на живот, без излишни разхищения и мании за върховни ръстове на потреблението. Тая планета не е за 1 ден, трябва да живеем по-спокойно, да се радваме на простичките неща от живота, да обичаме хората около нас, а не да ставаме зависими от вещи и мании за величие.

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: georgi969   
Дата:   27-01-13 14:01

оптимист :)

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: boni   
Дата:   27-01-13 14:02

Оптимистите правят промените.

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: agop4o   
Дата:   27-01-13 14:02

http://www.dnes.bg/politika/2013/01/27/sys-snejnite-pytishta-gerb-sabotira-podozira-petkov.178587 [smilie18] [smilie18] [smilie18] .абе нали днес е забранено употреба на алкохол


Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: serjy   
Дата:   27-01-13 14:04

Тая планета не е за 1 ден, трябва да живеем по-спокойно, да се радваме на простичките неща от живота, да обичаме хората около нас, а не да ставаме зависими от вещи и мании за величие. [smilie24]

това казвам и аз! трябва да се пази природата! трябва се консумира разумно! НО светът върви натам, че трябва все повече и повече енергия. имаше един постулат, който даваше зависимостта между овладяната енергия и степента на развитие на цивилизацията. считам, че единствено енергията от атома е достатъчно силна и достатъчно чиста за да помогне на нашата планета да оцелее. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: Digitalgab   
Дата:   27-01-13 14:05

То убаво ама има производства, на които им трябва доста енергия, ние като бяхме индустриална държава ни трябваше Козлодуй, ама сега като не сме, кво ли ни трябва я, ливадки, кравички, нивички, вярно, така е.



Публикацията е редактирана (27-01-13 14:12)

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: TODD   
Дата:   27-01-13 14:07

Няма такова положение в което да не искам кажа какво мисля ....гласувах естествено . [cool] [cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: мара   
Дата:   27-01-13 14:07

всъщност за чий ми е мене прогрес...? отдавна е време за регрес.
обаче тоя референдум трябваше да не се допуска изобщо.

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: boni   
Дата:   27-01-13 14:07

Португалия има същата консумация като България и се оправя без ядрена енергия. Вече достига 30% от ВЕИ

Португалия, която няма собствени нефт, въглища или газ, нито ядрено гориво, се опитва да поведе европейската екологична революция с някои от най-амбициозните цели и програми за възобновяема енергия. Целта на проекта, според министъра на икономиката Мануел Пиньо, е страната да намали нуждите си от петрол и след десетина години да притежава икономика с ниски нива на въглеродни емисии като отговор на високите цени на петрола и климатичните изменения.
“Трябва да намалим зависимостта си от нефта и газа, казва Пиньо. Онова, което изглеждаше екстравагантно през 2004 г., когато решихме да направим проекта, сега изглежда едно много добро решение.”
Той очаква Португалия да добива 31 на сто от цялата си енергия от екологични източници до 2020 г. Това означава покачването на дела на електричеството от възобновяеми източници от 20 на сто през 2005 до 60 на сто през 2020 г


Четете:

http://e-vestnik.bg/4002

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: georgivelev   
Дата:   27-01-13 14:08

По-интересен сега ми е един друг казус: какво ще стане, ако на референдума гласуват по-малко от онези, които се подписаха за референдума. С други думи, л..ното Станишев ще си подаде ли оставката, ако на референдума гласуват по-малко от 770 000 души? Във всеки случай, циркът продължава, целта е да отвлекат вниманието ни от важните проблеми: образование, здравеопазване, циганският проблем, речта на Доган, и пр и пр. Само глупости, хляб и циркове. Избори предстоят, ако БСП отново остане в опозиция, на Станишев ще му резнат главътъ.

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: Aleksi77   
Дата:   27-01-13 14:08

Бони,
наистина си оптимист... ВЕЦ-те нанасят огромни щети на природата да не говорим за ТЕЦ-те, а Ветрогенераторите направо унищожават природата защото за всеки генератор се изкопава и изхвърля горния плодороден слой на почвата и се бетонира, може да попиташ хората от добруджа какви вреди на местообитанията нанесе повсеместното поставяне на генератори...
Колкото и абсурдно да изглежда най-екологично чистата и щадяща природата енергия, а да не говорим, че е в пъти по-евтина е енергията, добивана при деленето на атома...
Това е най-екологичната енергия с най-малко поражения върху природата...
Ще кажете за Чернообил и Фукошима но процентно тези аварии на фона на работещите от дълги години реактори са нищожен брой, а в сравнение с авариите и замърсяването от останалите "зелени" технологии са си направо приемливо зло ... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: TODD   
Дата:   27-01-13 14:09

Португалците са ми последна грижа ... ако щат и педали да въртят !!!

[smilie5]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.