Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3 ..  10 ..  16  17     всички  напред  последна
 Re: btv срещу Булсатком
Автор: agop4o   
Дата:   22-12-12 07:07

всичките са маскари.[smilie23] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: btv срещу Булсатком
Автор: Vinsent   
Дата:   22-12-12 08:02

Нито една от програмите на БТВ не гледам.


Отговори на това съобщение
 Re: btv срещу Булсатком
Автор: Marillion   
Дата:   22-12-12 08:36

Аз ще застана твърдо за Булсатком! Бтв знаят МНОГО добре, че ако не продават пакет, никой няма да гледа останалите им бози, по които дават само повторения на стари сериали и филми от 90-тте.

Имам Тв7, която е и доста по-обективна от бтв, както в новините, така и в обзорните предавания.

Фактът, че все повече продуценти бягат от бтв като дявол от тамян и отиват или в Нова или в Тв7 ясно показва, че има някакъв проблем в управлението на тази "медия".

Нарушаването на договорните отношения е отделен въпрос.... дори и от Булсат да им дължат пари, то спирането на излъчването точно в събота (03:00 ч.) е явно целенасочено. Я кажете как точно да се изплатят задълженията, при положение, че банките няма да работят? от Булсат на ръка ли ще им занесат 2-3 милиона?

Лично на мен няма да ми е мъчно за босфорТВ. Да се оправят.

Отговори на това съобщение
 Re: btv срещу Булсатком
Автор: ТодоротВарна   
Дата:   22-12-12 11:04

Много плач и оплакванки от BTV - който не иска, не гледа. Стига хлен и сълзи. Да не би да Ви харесва повече "Дързост и красота" или всички други. Има дистанционно - има избор.Бизнеса си е бизнес - дали ще е чалга или турски сериали - това се продава това се иска от хората. В Америка искат пистолети ето им пистолети - това е лошо. Слагаш елементарно кабелче на телевизора и хващаш BTV ,без плач и сълзи. Гледам всичките програми, но BTV направи готини сериали и се гледат, Не знам човек който да не е гледал "Столичани в повече" . Стига плач и сополи !!!

Отговори на това съобщение
 Re: btv срещу Булсатком
Автор: Todd   
Дата:   22-12-12 11:09

Аз не съм го гледал .... всъщност жената обяви бойкот на БТВ от преди 7-8 месеца и въобще не се пуска у нас .... [smilie5]

[cool] [cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: btv срещу Булсатком
Автор: jingov   
Дата:   22-12-12 11:13

Булсата го държа заради Формулата ,Нат гео и дискавъри,анимал.. ,бтв почти не се пуска,бг сериали не съм гледал ,на петата минута и са аут...
Да и не искам да плащам за нещо,което НЯМА да гледам ! [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: btv срещу Булсатком
Автор: ТодоротВарна   
Дата:   22-12-12 11:17

Говоря за младите хора, пък и жените често не знаят какво искат. Трябва да имаш собствено мнение !!!


Отговори на това съобщение
 Re: btv срещу Булсатком
Автор: ТодоротВарна   
Дата:   22-12-12 11:17

Говоря за младите хора, пък и жените често не знаят какво искат. Трябва да имаш собствено мнение !!!

Отговори на това съобщение
 Re: btv срещу Булсатком
Автор: deltalink   
Дата:   22-12-12 11:18

Урааа. Няма вече бософора тв. Край на пашибозука ;)

Маите и даже майте познаха. Започва една НОВА ЕРА ;)

Отговори на това съобщение
 Re: btv срещу Булсатком
Автор: ТодоротВарна   
Дата:   22-12-12 11:22

deltalink Да не си вързан перманентно с тях, че изразяваш толкова радост .Нямаш ли избор ?

Отговори на това съобщение
 Re: btv срещу Булсатком
Автор: deltalink   
Дата:   22-12-12 11:24

Мда. Само дистанционното ни разделя ;)

Отговори на това съобщение
 Re: btv срещу Булсатком
Автор: attempt   
Дата:   22-12-12 11:28

Няма ли и от близу да ги разкарат? Аз телевизор не пускам освен за някой мач, но като дойдат тъстът и тъщата на гости щракат бтв-то и зяпат като зомбирани по цял ден. [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: btv срещу Булсатком
Автор: ТодоротВарна   
Дата:   22-12-12 11:28

Просто изтрий BTV от каналите и няма мъка и хленч.

Отговори на това съобщение
 Re: btv срещу Булсатком
Автор: attempt   
Дата:   22-12-12 11:30

Да бе, ше правя мръсно на тъщата, какво приказваш [smilie10]
Друго си е да кажа: - Ми те мръсниците от близу такова... [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: btv срещу Булсатком
Автор: e-mil   
Дата:   22-12-12 11:42

"Имам Тв7, която е и доста по-обективна от бтв, както в новините, така и в обзорните предавания."

Ох, леле-мале... точно пък ТВ7 в момента имат най-манипулираните новини и обзори. И не само. Работил съм във външна продукция за тях и съм бил свидетел как Бареков връща сценарий с нареждане да се махне шега с Доган. При това ставаше дума за забавно шоу, не публицистика.

И така е вече от няколко години. Например миналата седмица покрай споровете за Изборния кодекс БТВ пуснаха мненията на депутати от ГЕРБ, БСП, ДПС, Синята коалиция и РЗС.
Нова - на ГЕРБ, БСП, ДПС и Синята коалиция.
БНТ - ГЕРБ, БСП, ДПС, Синята коалиция, РЗС и Атака.
ТВ7 - само ГЕРБ, БСП и ДПС.

Техният репортаж по темата беше 2 минути.
На Нова - също 2 минути.
БТВ - 3 минути и половина.
БНТ - 7 минути.
И нали се сещаш, че не е от липса на време. Новините на всички останали телевизии са по 40 минути, а ТВ7 имат най-дълга емисия - час и половина. При такова изобилие от време, да смотаеш най-важната тема за деня изобщо не е обективно отношение.

Да не говорим, че са си кръстили емисията "информационен блок" за да избегнат забраната за реклама в новините и спокойно си пускат платени репортажи - при това без никакво обозначение. Например преди десетина дни новините започнаха с 10-минутен разказ за закваските на "ЛБ Булгарикум", за новата им продукция, за новия им магазин, а водещите и репортерите няколко пъти наблегнаха на израза "автентично кисело мляко". Малко по-късно в същата емисия питаха Дянков за дупката в бюджета, но го снимаха така, че зад гърба му да се вижда логото на "ЛБ Булгарикум".

Пак него ден имаше новина за старта на кампанията "Коледата безопасна". Пактът бил подписан от много институции, производители и медии, но ние не разбрахме кои са институциите, нито от кои браншове са производителите. Видяхме и чухме само Йордан Войнов, Миро Найденов, и... Жени Павлова - зам. шеф на новините в ТВ7.

Ако човек се информира само от телевизия трябва да гледа и четирите големи. Нито една от тях не е напълно обективна, но със сигурност ТВ7 е най-зависима и с най-тенденциозни новини.


Отговори на това съобщение
 Re: btv срещу Булсатком
Автор: Ivo55   
Дата:   22-12-12 13:14

Определено БТВ е най-стресиращата и манипулативна телевизия, особено сутрин![smilie7]
А за водещите - нямам думи!
То това ако е журналистика......

След нея - ТВ7.
Затова сутрин, преди раб.та - само малко радио "Хоризонт" - по-добре приказка в 6.50, отколкото Физиономиите и мрънкането на вИКТОР нИКОЛАЕВ И аНКА КАРТЕЧАРКА![smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: btv срещу Булсатком
Автор: universum   
Дата:   22-12-12 13:20

Да ги махат всичките и телевизии и кабеларки, и ефирки.
Не ми пука.
Без тези помии животът ще е много по-приятен.
Да пуснат БНТ по ефира, за който иска и толкоз.
Ще им плащам аз по 200 лв. на година, за да ме заливат с малоумни реклами с ниво на звука 3 пъти по-високо от самото предаване.

Отговори на това съобщение
 Re: btv срещу Булсатком
Автор: jjivi   
Дата:   22-12-12 13:39

Преди малко по ТВ7 прочетоха едно към едно изявлението на бТВ за отношенията им с Булсатком. Дори и споменаха по същия начин конкурентните разпространители "Виваком, Нет1 и Близу". Това май намирисва, че човека и зад едните и зад другите е един и същ. Щели да спрат ТВ7 от 23 декември. [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: btv срещу Булсатком
Автор: ntonev   
Дата:   22-12-12 13:46

Надали някой се е съмнявал, че медиите в БГ не се контролират "централно"...

според мен сега е времето операторите също да се съюзят и да оставят тия велики телевизии само не ефирно излъчване. Това разбира се няма да стане, но звучи примамливо...

Отговори на това съобщение
 Re: btv срещу Булсатком
Автор: mbtutu   
Дата:   22-12-12 14:02

http://en.wikipedia.org/wiki/Central_European_Media_Enterprises

http://en.wikipedia.org/wiki/Ronald_Lauder

Отговори на това съобщение
 Re: btv срещу Булсатком
Автор: mbtutu   
Дата:   22-12-12 14:08

и още

http://en.wikipedia.org/wiki/CME/Lauder_v._Czech_Republic

Отговори на това съобщение
 Re: btv срещу Булсатком
Автор: milenpi   
Дата:   22-12-12 14:08

https://photo-forum.net/static/forum/2012-12/lgsf6125.JPG
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3b/Ronald_Lauder_90126.jpg/220px-Ronald_Lauder


Нагледно[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: btv срещу Булсатком
Автор: didesignbg   
Дата:   22-12-12 14:14

БСК отговориха с разкодиране на филм+ и ХБО.

Отговори на това съобщение
 Re: btv срещу Булсатком
Автор: jjivi   
Дата:   22-12-12 14:18

[cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: btv срещу Булсатком
Автор: TODD   
Дата:   22-12-12 14:44

Верно ли са ги пуснали фрии ??? Я да проверя ...мачкар че какво ли ще видя и по тях ама ...[smilie5] [smilie5] [smilie5]


Ееееееееее, Карибски Пирати HD ... ко ми говориш [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool]

Аре Босфора тв да го дуат ...

[smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3 ..  10 ..  16  17     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.