Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: Два гласа на референфума- срещу нужната мотивация.
Автор: serjy   
Дата:   24-01-13 19:13

щото аз участвам в част от контрола, демек, знам какво и как правя [smilie5]

отделно ако така от всяка сянка се плашим не трябва нито коли да караме, нито на самолет да се качваме, нито дори пеша да ходим. светът върви напред и само ние можем да решим къде ще бъдем [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Два гласа на референфума- срещу нужната мотивация.
Автор: agop4o   
Дата:   24-01-13 19:14

Защо си мислиш, че на най-знаещите () ще им се размине? ------ щото го е казал украинеца[smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Два гласа на референфума- срещу нужната мотивация.
Автор: boreto   
Дата:   24-01-13 19:17

Не съм много убеден, че твоето участие в контрола ме успокоява... Сигурен съм, че съвестни специалисти е имало и в Чернобил и във Фокушима.


Отговори на това съобщение
 Re: Два гласа на референфума- срещу нужната мотивация.
Автор: грегари   
Дата:   24-01-13 19:17

а бе сержи, ама ти си баш за името си!
гледай по-малко политически предавания и по-вече икономически.

намери заседанията на комисията за белене, чуй експерти, документи, бивши шефове на нек и бивши министри.

чуй твоя адаш, как не е дал и лев от бюджета, пък 1 милярд опапкани. да не са от спестяванията му???!

как за пръв път чува цена от 20 милярда, пък подписа му стои отдолу и то преди 4 години.

как за пръв път чува защо си отишъл немския инвеститор, пък те му написали ясно и точно, ма той не знаел...

и след като видял, че инвеститора си стяга багажа, той тегли заем от 500 милиона - за текущи разходи......

свали розовите очила и дигни гащите, щото освен тебе и децата и внуците ти ще го отнесат!!

Отговори на това съобщение
 Re: Два гласа на референфума- срещу нужната мотивация.
Автор: Samara   
Дата:   24-01-13 19:24

Нека ви цитирам пресен случай, този малкия дойде при нас миналата година покрай наводненията, после се прибра, щото нещата се уталожиха и се справихме [smilie8] ... познайте, БЕХ спря доставката ни на тръби за водоотлив, щото той се бил върнал, тоест проблема с водата бил решен вовеки-веков, амин! [smilie10]

П.П: ... как да им се обясни, че нашата дупка като най-ниско място събира целия водосбор целогодишно, а има и подпочвени води, пак целогодишно! [smilie21]

Епилог: Трябва да сме луди да им позволим да строят ядрена централа, че те и атома биха обявили за безопасен, ако мишока примерно не е там! Какво олово бе, какви пет лева, той си дойде, нема радиация! [smilie24] [smilie18] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Два гласа на референфума- срещу нужната мотивация.
Автор: serjy   
Дата:   24-01-13 19:52

грегари, нещо май бъркаш политически с икономически.

отделно, явно се налага мисленето на наудачника, "понежа аз не мога да направя нищо както трябва, явно никой друг не може"... само не разбирам защо се оплаквате, че живеете в такава държава? ами вие я правите такава!

Отговори на това съобщение
 Re: Два гласа на референфума- срещу нужната мотивация.
Автор: грегари   
Дата:   24-01-13 20:02

не каза - нещо невярно има ли в онова дето съм изброил?!

Отговори на това съобщение
 Re: Два гласа на референфума- срещу нужната мотивация.
Автор: georgivelev   
Дата:   24-01-13 20:22

Ние, белите, сме все още повече от циганите в тази държава. Все още можем да контролираме какво ще става тук. Мислете му, когато онези станат повече от нас, тогава БСП ще си купува съвсем лесно изборите. Трябва да ги пресечем овреме. Нали си спомняте песента "доде е мъничка змията"

Отговори на това съобщение
 Re: Два гласа на референфума- срещу нужната мотивация.
Автор: serjy   
Дата:   24-01-13 20:30

по моя край последните три избори, циганите ги купуваха ндсв и герб, преди това сдс. личи като бял ден от резултата на изборните секции.

Отговори на това съобщение
 Re: Два гласа на референфума- срещу нужната мотивация.
Автор: arakiss   
Дата:   24-01-13 20:42

Най-дисциплинираните [smilie18]
виц на деня [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Два гласа на референфума- срещу нужната мотивация.
Автор: ilcoin   
Дата:   24-01-13 20:54

serjy, виж ся майка. Мирния атом е всъщност доста немирен и обърса по един шамар последователно на всичките фукльовци, дето си мислеха че могат да го впрегнат да им работи за без пари.

Те технологиите са си технологии - инсртумент за постигане на определени цели. Въпроса е дали си струва риска и кой ти гарантира, че ще направи необходимият компримис между риск, себестойност и сигурност. Трите технологично най-развити държави се провалиха. Факт, който не може да се скрие.

Ако обаче нещата излязат извън контрол (да не дава Господ), нещата стават сложни. И има последствия. Толкова масивни и унищожителни, че обезсмислят изобщо търсенето на виновник. И когато към това се прибави алчността, тънките сметки и липсата на контрол върху "Обръчите от фирми", нещата стават съвсем зле. Т.е. риска става безсмислено голям.

Тук не говорим за това, че някой свил парите за асфалт и пропаднали ХХкм от магистралата. Тук говорим за нещо много по-сериозно. И не е въпроса какво може и какво не може.

Защото ако на качето със зеле му текне чорбата в Дунава, половината Балкански полуостров + и Черно става резерват за диви зайци и светеща скумрия. Ако ме разбираш изобщо, защото ми се струва че тези мисли са доста по-големи от главите на доста народ в милата ни татковина.

Отговори на това съобщение
 Re: Два гласа на референфума- срещу нужната мотивация.
Автор: serjy   
Дата:   24-01-13 21:06

еми отивай в Румъния и почвай протестите срещу черна вода, че хората мислят още да строят там. да не говорим, че северна България е лунен пейзаж и сега.

трите големи се провалиха точно щото са "големи" и за тях всеобщите правила не "важат".

Отговори на това съобщение
 Re: Два гласа на референфума- срещу нужната мотивация.
Автор: cameraman   
Дата:   24-01-13 21:32

Абе.... само спамите..... никой не даде по 5 гроша за гражданска активност.... Говорете си ги тия лакардии по седенките в селската кръчма.... А ко някой от нас има полза от цялата гимнастика- то ще е сега.... за някой грош.... Оттам нататък- още едно миризливо лайно в държавата и много търтеи на хранилката....

Отговори на това съобщение
 Re: Два гласа на референфума- срещу нужната мотивация.
Автор: nastradin2   
Дата:   24-01-13 21:35

Сашооо...Продажен тип, такъв![smilie25] [smilie25] [smilie25]
За един "Хамър" си готов на Фсичко, начиии...[smilie18] [smilie18] [smilie18] [beer] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Два гласа на референфума- срещу нужната мотивация.
Автор: cameraman   
Дата:   24-01-13 21:38

А ти, Бачо, във феите от приказките ли вярваш?



Публикацията е редактирана (24-01-13 21:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Два гласа на референфума- срещу нужната мотивация.
Автор: nastradin2   
Дата:   24-01-13 21:46

Е, че как?...[beer] [smilie18] [smilie21] [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Два гласа на референфума- срещу нужната мотивация.
Автор: ilcoin   
Дата:   25-01-13 09:26

За Ръмъния нямам право на глас, виж в България имам и смятам да го употребя. [smilie5]

Следващият цитат е взет от тази статия : Да командваш парада по пътя за ада

Представете си следната ситуация. Посред зима в планината шумна компания се е спряла под една скала и спори на висок глас накъде да тръгне.
Разумен глас предупреждава пишман планинарите, че са точно на пътя на падаща лавина и трябва незабавно да се отместят.
Песимистът в групата казва, че лавината така и така ще ги затрупа и затова няма смисъл да се прави никакъв опит за спасение.
Останалите подхващат спор дали да се тръгне наляво или надясно, дали да си сложат шапка или може и без шапка, а оптимистите в групата твърдят, че лавина няма, а ако има, няма да падне или ако падне, няма да ги затрупа, а ако ги затрупа, ще дойдат от ЕС и ще ги извадят.
Прагматиците отбелязват, че лавините са хубаво нещо, защото създават работни места за местните хора, даже ако не са спасители, а гробари.
Смелостта на други пък стига дотам, че извикват с цяло гърло: „Ние няма да й участваме на тая лавина в игричките! Откъде-накъде ние ще се местим, да се отмести тя! Бойкот на лавините!”

Представете си сега японци, на които съобщават, че има опасност от цунами, вместо да бягат, да зареят поглед в далечината и да подхванат спор вижда ли се цунами или не.

Отговори на това съобщение
 Re: Два гласа на референфума- срещу нужната мотивация.
Автор: Hery   
Дата:   25-01-13 09:39


След 6-7 години, червената точка може да изчезне от България.

Но пък в Турция ще се появят три.

На мен това не ми харесва и ще гласувам със "за" Белене

карта


Отговори на това съобщение
 Re: Два гласа на референфума- срещу нужната мотивация.
Автор: cameraman   
Дата:   25-01-13 09:47

Ми ...тогава ще внасяме ток от Турция.... Цената няма да е различна... ще е около европейската.... Просто няма да хрантутим наши кръгове от тарикати, а техни... Нас ни интересува пазарната цена, а тя се формира по механизмите на пазарната икономика... Всяко празно място веднага се запълва. Дали внос, дали възобновяеми източници....

Отговори на това съобщение
 Re: Два гласа на референфума- срещу нужната мотивация.
Автор: ilcoin   
Дата:   25-01-13 09:48

"Комшията има S-класа, смятам и аз да си взема, ама преди него! Ще му я давам после под наем и така ще си я изплатя, хем когато си искам ще я карам и аз, пък той ще се съобразява с мен и даже ще си плаща за кефа да се вози на моята S-класа".

И после като кажа, че сте глупави ми се сърдите [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Два гласа на референфума- срещу нужната мотивация.
Автор: fove   
Дата:   25-01-13 09:49

Ще гласувам с "НЕ" и то без пари,казвам това за да съм в тон с темата.

Отговори на това съобщение
 Re: Два гласа на референфума- срещу нужната мотивация.
Автор: Hery   
Дата:   25-01-13 09:54


Не бих казал на някого във форума, че е глупав.

Но пък си го мисля, ilcoin.

Отговори на това съобщение
 Re: Два гласа на референфума- срещу нужната мотивация.
Автор: cameraman   
Дата:   25-01-13 09:55

ilcoin , само ми обясни къде е разликата кой ще произведе тока.... Нали сега ползваме руски газ... Горчив ли е????.... имаше една криза.... за няколко дни...
Ти не си купуваш български мерцедес... Купуваш германски... Подкрепяш германския производител... Но заа теб няма значение, защото караш мерцедес- качествен и на добра цена.


И после кой бил глупавия???[smilie18] [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (25-01-13 10:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Два гласа на референфума- срещу нужната мотивация.
Автор: Gruyu   
Дата:   25-01-13 10:03

а официалното откриване да бъде с AC/DC, на сцена отгоре върху реактора, и лично Брайън Джонсън да вдигне шалтера

Отговори на това съобщение
 Re: Два гласа на референфума- срещу нужната мотивация.
Автор: asahi   
Дата:   25-01-13 10:04

"Автор: Hery
Дата: 25-01-13 09:39
След 6-7 години, червената точка може да изчезне от България.
Но пък в Турция ще се появят три."

5 и 6-ти блок на Козлодуй ще работят до 2030-та. В момента имаме възможност да изнасяме още 500MW, но няма клиент за тях.
В Турция ще се появят 3 централи с руска собственост, построени и експлотирани от руснаци. Тяхното производство ще бъде погълнато от разрастващата се турска икономика. Те са доста по-близо до техните големи консуматори и не е реалистично нито да разчитаме на тях, нито да ги конкурираме.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.