Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  8  9  10 ..  16  17     всички  напред  последна
 Re: GMO
Автор: krist   
Дата:   11-01-13 17:04

твоят случай е клиничен[smilie18] бтв има една поговорка, че куче, което много лае, не хапе[smilie8]

П.П. Две тоалетни



Публикацията е редактирана (11-01-13 17:04)

Отговори на това съобщение
 Re: GMO
Автор: AndreyIst   
Дата:   11-01-13 17:09

Този разговор сме го водили и не е за пред хората. Знаеш, че ще ти дам идеята да си сменим жените за 3 дни и после да слушаме разкази на очевидци.
Знаеш също, че квото предлагам - го правя. Ммм...

И за да не страня от темата за ГМО - като генетичен инженер съм се трансвектирал с ген и промотор осигуряващ ми ултра нива тестостерон - бой и секс ...

Отговори на това съобщение
 Re: GMO
Автор: krist   
Дата:   11-01-13 17:15

добре, вервай си. иначе за предложението - да се разменим, ама ти немаш к'во да предложиш насреща[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: GMO
Автор: AndreyIst   
Дата:   11-01-13 17:17

[smilie25]

Винаги съм имал какво да предложа ... от казармата насам.
Никва информация нямаш, ама така е, като не идваш на фотосбирките.

Отговори на това съобщение
 Re: GMO
Автор: krist   
Дата:   11-01-13 17:18

абе, те заблудените тийнеджърки никога не свършват. мислех, че говорехме за жени обаче[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: GMO
Автор: boink   
Дата:   11-01-13 17:20

мноу яко тръгна темата за гмо.

Отговори на това съобщение
 Re: GMO
Автор: krist   
Дата:   11-01-13 17:22

е, тя всеки път натам забива, като се включи баш експертът. не знам що много държи всеки път да ни уведомява за сексуалния си живот. т.е. знам, ама въпреки това го смятам за неуместно[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: GMO
Автор: AndreyIst   
Дата:   11-01-13 17:25

Я прочети - аз дадох пример за инстиктите и секса, защото това е основата на живота, а ти реши да ме включиш с лично участие.

П.П. Вкарваме повече лична емоция в спора за глобалното развитие.

Отговори на това съобщение
 Re: GMO
Автор: krist   
Дата:   11-01-13 17:31

хехе, то да беше много далече назад, да ти мине поредната лъжа - всеки може да види на предната страница поредния ти жалък опит да ме ангажираш лично с нек'ви необосновани предположения за сексуалния ми живот[smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: GMO
Автор: boink   
Дата:   11-01-13 17:41

сексът като форма на удоволствие! заеби всички инстикти.

когато маламутката не иска секс с цел продължение на рода - си сяда на дупето? инстикт!

когато орангутанката иска секс за удоволствие и знае ИНСТИНКТИВНО, че няма да народи орангутанчета - СИ ГО НАМИРА? - инстикт!

когато хомоспиенс иска бебе, спира факторите възпрепятстващи оплождането и търси индивид от другия пол? - инстикт!

когато хомосапиенс не иска бебе, включва инстиктивно технологичния и физиологичния набор от фактори които да осуетят зачеването. (алкохолът обърква инстиктите [smilie3] )

поради тази причина да сравняваш пластмасови домати със секс е повече от маструбативно.

пп. много се смях с изречението за фотосбирките! така значи, чичковци заваряват млади (и стари) фотографки!? инстинкт! [smilie18] [smilie18] [smilie18]

пп2. и обратния процес сигурно? лелки! инстинкт!

пп3. и еднополови заварки - няма инстикт! [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (11-01-13 17:42)

Отговори на това съобщение
 Re: GMO
Автор: sunnyshot   
Дата:   11-01-13 17:42

Чета, хората се оплакват от FDA одобрената химия и в сексуалния си живот. Някакво хормонално лекарство, androgen deprivation therapy, предизвиквало скъсяване на пениса.

Кой знае какво ще четем или преживяваме от ефектите на ГМО в бъдеще [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: GMO
Автор: krist   
Дата:   11-01-13 17:45

това дето скъявало пениса, случайно ли започва с "андро.."?[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: GMO
Автор: Ivodam   
Дата:   11-01-13 18:01

Андрейчо, време е някой да ти го каже, и кой освен мен, разбира се, - спри се малко.
Разбирам, че те гонят комплекси купища, разбирам, че все повече се превръщаш в застаряващ досадник, който така и не ще да проумее защо не може да задържи никоя жена по-продължително около себе си, и се опитва да компенсира с някакво мнимо бройкаджийство. Каквито и да ги вършиш, истинският донжуан има няколко свети правила, и едното е да пази пълна дискретност спрямо дамата. Разбери, че е адски грозно непрекъснатото ти дрънкане. Сега щял да назове дамите от форума, преди няколко дена седна да приказва на едно младо момиче, че била комерсиална, преди време плашеше Нушето, че щял да й изкара някакви разговори на скайпа...[smilie2] [smilie23] жалка работа.

Айде много молим, баш експертът. [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: GMO
Автор: AndreyIst   
Дата:   11-01-13 18:03

Андрос означава мъж, затова така започва. [cool]

boink, ти за збирките правиш интерпретации, без да си видял, а ... Ама много станахте интуитивни.

Отговори на това съобщение
 Re: GMO
Автор: krist   
Дата:   11-01-13 18:07

Ivodam[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: GMO
Автор: AndreyIst   
Дата:   11-01-13 18:12

Иво, искрено ти се радвам всеки път, когато ми пишеш. Това ме кара да продължавам да го правя точно по този начин, щом предизвиквам негативи у хора като теб.

Правиш си на демагог, но не е успешно. Аз име не съм назовал на никого, а вярвам и Нушето ще понвърди, че нищо лошо не съм казал/направил. Питай, бе човек.

И ти говориш по дефиниция без да си ме виждал, нито пък знаеш дали има жена/жени до мен. Е добре, ще ти вляза в острия тон. Дори и да съм този, за който говориш - фактите са неоспорими. Намерили са се жени, които да ми родят тримата сина, а аз ще имам и още деца. Нещо, с което ти никак не можеш да се похвалиш, независимо от инспириращата ти интелигентност, духовна красота и естетическо извисяване. [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: GMO
Автор: sunnyshot   
Дата:   11-01-13 18:14

Много ме развеселихте тази сутрин, обичам ви всичките (несексуално) [cool] Frida, и тебе, дето си се потрудила толкова [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: GMO
Автор: krist   
Дата:   11-01-13 18:14

божкее, дано не са всички учени, занимаващи се с ГМО и ваксини като тоя, че положението е безнадеждно![smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: GMO
Автор: AndreyIst   
Дата:   11-01-13 18:17

Вярно е Крисо, не са. Аз съм най-добрия /линк да сложа ли, за да не съм голословен/?

Отговори на това съобщение
 Re: GMO
Автор: krist   
Дата:   11-01-13 18:19

ооо, не, вярвам ти, най-добрият си![smilie18] ама ти предлагам да си отвориш отделна тема, в която да блестиш колкото искаш, тук говорим за едни други, не толкова важни неща като твоята персона[smilie8]



Публикацията е редактирана (11-01-13 18:20)

Отговори на това съобщение
 Re: GMO
Автор: chill   
Дата:   11-01-13 18:19

sunnyshot написа:

> Много ме развеселихте тази сутрин,
> обичам ви всичките (несексуално)

Баси как ми развали настроението. [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: GMO
Автор: AndreyIst   
Дата:   11-01-13 18:23

Опитвам се да кажа, че май съм компетентен по темата. Разбира се, можеш да искаш споделено мнение и от докерите от пристанище Лом или стрелочниците на ж.п. гарата в Дупница /Иво, нищо лично/. Но по темата за ГМО би било хубаво да се знае нещо и от специалистите по ГМО. Крисо цитира само опоненти, а сред биолозите застъпниците на новите технологии са в пъти повече.

Отговори на това съобщение
 Re: GMO
Автор: krist   
Дата:   11-01-13 18:25

Добре бе, най-компетентен си, и к'во? Как ни убеди до момента в правотата си?


Отговори на това съобщение
 Re: GMO
Автор: chill   
Дата:   11-01-13 18:29

Религиозните фанатици не могат да бъдат убедени.

Отговори на това съобщение
 Re: GMO
Автор: krist   
Дата:   11-01-13 18:30

съдиш по себе си ли?


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  8  9  10 ..  16  17     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.