Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Леле-мале!
Автор: Wania   
Дата:   22-01-13 04:03

Агент "Виктор"


Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: georgi969   
Дата:   22-01-13 06:14

И ся кво?

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: Ivodam   
Дата:   22-01-13 07:36

Брей, тая Антонина много палава бе, телефонче нещо? [smilie18]

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: nikon_f2   
Дата:   22-01-13 08:11

Гледам, че сън не те лови от това.
Да си пуснеш нещо за събуждане. [smilie6]


Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: ценослав   
Дата:   22-01-13 08:14

Леле, ако аз започна да пиша в махалата кой с кого се онодва??!!! Но ме е страх, щото и те могат да пишат за мене!
[smilie3] [smilie3]
"Леле свао, пуста свао
хайде да си траемо!!!
Кусурите що ги има
сал двете да знаемо"!
[thankyou] [thankyou] [smitten] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: OIM   
Дата:   22-01-13 08:20

Кой знае какви си ги писал и ти едно време в милицията


Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: ценослав   
Дата:   22-01-13 08:23

Това знае само Той![smilie3] [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: Wania   
Дата:   22-01-13 09:48

Чудех се защо от СДС са толкова против кандидатурата му за конституционен съдия. Та чак се разцепиха останките от организация.

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: asahi   
Дата:   22-01-13 10:04

След като има официална комисия по досиетата защо трябва да давам ухо на анонимен текст, "изтекъл" по интернет? Евгени, ставаш част от "национално отговорните" люде, разпространяващи лъжи.

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: Todd   
Дата:   22-01-13 10:16

Аз кат ви разправям че са кал до девето коляно вие ми не вярвате ....

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Де вика бат Ганьо - сичките са маскари .

Язе нали познавам и от тия и от тия ...... една и съща кал са ...

[smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: Wania   
Дата:   22-01-13 10:36

Това не може да се измисли. Текстът е толкова конкретен - имена, дати, адреси, че 1 нещо да е сбъркано или съчинено и ще дискредитира цялото. Защо тогава никой не го опровергава?



Публикацията е редактирана (22-01-13 10:45)

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: ejko   
Дата:   22-01-13 10:52

"...висш комунист – шеф на ветеринарната лечебница в гр.Пловдив по комунистическо време" [smilie18]

Не го дочетох цялото..., един разнасял позиви за БСП с ладата, друг го раздавал антикомунист... А всъщност бил поставен...
С Антонина се разделяли, но после ги събрали, че иначе нямало да стане президент (дрън-дрън), в БГ въобще нямаме такова мислене...!
Честно казано всеки българин ако го хванеш ще изкопаш поне един висш военен през комунизма и поне няколко роднини дето са се натискали да бъдат някакви из комунистическите висини...

А и аз мога да ти посоча едно нещо, което може да компрометира цялото, недоказуемо е и няма как да се знае и не нищо повече от празни приказки, предположения и нищозначене:
"Съпругата на Петър Стоянов – Антонина – агент на ЩАЗИ" [smilie18]



Публикацията е редактирана (22-01-13 10:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: rumensh   
Дата:   22-01-13 10:53

Наистина са маскари,лошото е че маскарада ще продължи от техните деца,децата на техните деца и така до девето коляно,няма отърване от октопода ДС,държава в държавата,доста поколения ще си идат така ден да мине друг да дойде,техния свят е друг,свят за натрупване на капитали,връзки,познанства.....няма оправяне,изчистване.....[smilie2] [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: Ivodam   
Дата:   22-01-13 10:54

Асахи, официалната комисия по досиетата няма как да възстанови от пепелта унищожени досиета...


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: ejko   
Дата:   22-01-13 10:57

Тея досиета ги унищожиха и сега всеки може да бъде изкаран агент. Казва се, че някой е висш комунист, защото е шеф на ветеринарна клиника, жена му е от ЩАЗИ и между другото е шафрантия [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: temelko   
Дата:   22-01-13 10:57

Важно е да се внуши - всички са маскари!

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: Gruyu   
Дата:   22-01-13 11:02

досега успешно на всички избори ни пробутваха по една новоизгряваща немаскара, за която да гласуваме, този път с г-жа Пръмова май няма фане дикиш нумера!
няма за кого да се гласува - това е истината!



Публикацията е редактирана (22-01-13 11:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: temelko   
Дата:   22-01-13 11:05

Аз си мислех, че само Костов е виновен (и Мадона де) ама сега и Пешо влезе в кюпа. [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Ако някой мисли, че не го подкрепиха от принципни съображения е в голяма заблуда - просто ни пазаят (малкото останал електорат) да не вземе да гласуваме за неправлния човек ...

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: Wania   
Дата:   22-01-13 11:15

Списъкът от придобити имоти и той ли е измислен?

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: kvakioh   
Дата:   22-01-13 11:16

Така си е...Ако преди 20-25 години имаше няколко бесилки и ешафоди набързо сковани и да увиснат някои на тях, днес нямаше да има такива нагушили се хора и малки деца с пистолети-пръскалки сред тлъсти чичковци...

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: exo99   
Дата:   22-01-13 11:20

Това последното за бесилките и ешафодите е голяма глупост.

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: Miro__Slav   
Дата:   22-01-13 11:20

Тази сутрин ми изникна във фейса ето този ЛИНК Втория пост е на млад човек и ми направи много силно впечатление... Едва ли политиците ни могат да заблудят и млад човек вече... То и децата вече не могат да заблудят [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: temelko   
Дата:   22-01-13 11:20

Естествено че не. Дали са придобити законно обаче не е ясно. В статия се залага на естествената завист и се разчита, че първата мисъл ще бъде - той защо има аз като нямам и никой няма да се замисли, че може и да са законни.

Аз поне доказателства за незаконност не видях.

Ако лелка беше тук, щеше да каже - и на Пешо завидехте [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: ejko   
Дата:   22-01-13 11:24

Нямам представа за списака с имотите... Аз знам за къщата на Бистрица, защото го виждам чат-пат там. До неговата един приятел си строеше своя и идва веднъж Пешо и вика с усмивка: "Точно так амомчета, блъскайте с чуковете, колкото ви държат ръцете, така се строи къща..., ама не между 2 и 4...!"
Иначе гора, била 200, пък му върнали 1000, влогове в швейцарски банки, източени пари по някаква програма..., абсолютно недоказуеми неща...
Не казвам, че не са верни, казвам, че за всеки може да се напише това...



Публикацията е редактирана (22-01-13 11:27)

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: temelko   
Дата:   22-01-13 11:25

Ако се напише това за мен, ще се моля да е вярно [cool]


А дано, ма надали [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: ejko   
Дата:   22-01-13 11:31

Miro__Slav, поста на младото момиче е типичен пример за промит от управляващите мозък...

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: Wania   
Дата:   22-01-13 11:31

Каква завист?!? Нима някой би му завидил за апартаментите, ако е истина всичко написано? Нима децата му биха се ползвали без угризения от облагите, ако знаят цената на придобиването им? Аз не знам нормален човек, който би завидял на всичко това и би се поставил на драго сърце на мястото на "героя".

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: temelko   
Дата:   22-01-13 11:32

Тъй де - за това говорим [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: asahi   
Дата:   22-01-13 11:33

Партенка, скроена по правилата. Мога и правилата да ви напиша, ама за чий *** да ви просвещавам?

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: Miro__Slav   
Дата:   22-01-13 11:38

ejko нима искаш да кажеш че бившите настоящите и бъдещите управленци се борят за власт с идеална цел да служат на нацията и обществото което ги издигнало на ръководни постове... Аз лично не го вярвам... За това си има и народна поговорка интереса клати феса...

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: Wania   
Дата:   22-01-13 11:39

Има и друго, което не мога да разбера, защо им е на така наречените "кукловоди" да генерират цялата тази мръсотия? Щото от подобна тотална поквара на обществото, според мен, не може да се пръкне нищо хубаво за никого. В името на каква висша цел? Щото се предполага, че го правят в името на някаква идеалистична висша цел, която не може да бъде постигната със законни средства. В името на страната ли, от някакъв изкривен патриотизъм ли, що ли? Непонятно ми е! Висшите ешелони на властта и "кукловодите" в сянка се занимават с контрабанда и всякакви нечисти сделки като някакъв таен орден на злото, вместо да си гледат спокойствието някъде, всеки завлякъл по един кокал от плячката.

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: temelko   
Дата:   22-01-13 12:24

Е как защо - ясно е че веднъж пробила идеята всички са маскари е много изгодна за старите фигури с твърд електорат.

Защо наистина е нужно да обясняваме очеизбощи неща [smilie7]


Лелка тук би вмъкнала любимия рефрен за мисленето [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: harvester_vn   
Дата:   22-01-13 12:28

Wania, наистина ли си толкова наивна? Каква идеалистична висша цел? Всичко се прави за пари и власт.

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: Wania   
Дата:   22-01-13 12:43

harvester_vn, нима не знаеш или не си чувал най-малкото, че тази страна открай време, още от комунистическо, се издържа не от реална икономика, а от контрабанда, наркотици и други тъмни сделки и това организирано в огромни мащаби на най-висше държавно ниво. Дърпането на конците на върха на престъпната пирамида е поверено на най-надеждните и изпитани безскрупулни личности.

ПП: Партиите и политиците на светло са някъде по средата на пирамидата. Над тях има други и други нива на контрол. Някои казват, че основният кукловод е КБГ (сега ФСБ). Други (Дъмбъдор снесе тази теза), че е някаква международна еврейска организация или съзаклятие.

ППП: Впрочем, какви точно значими личностни качества съзряха у недоносчето Станишев, че да го направят шеф на Партията на европейските социалисти, други освен еврейското му потекло?!?



Публикацията е редактирана (22-01-13 13:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: neuromancer   
Дата:   22-01-13 13:29

"Този текст изплува от интернет. Не знам кой е автора..."
абе въобще, чистата истина

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: asahi   
Дата:   22-01-13 13:39

"тази страна открай време, още от комунистическо, се издържа не от реална икономика, а от контрабанда, наркотици и други тъмни сделки и това организирано в огромни мащаби на най-висше държавно ниво."

Не видях такива пера в държавния бюджет. Нито в приходната, където са постъпленията, нито в разходната част, където е издръжката на държавата. Май живееш 30 година назад.

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: harvester_vn   
Дата:   22-01-13 14:35

Wania, струва ми се че не те разбирам.
Първо питаш с каква цел се прави това, аз ти отговарям, след което ти се включваш с обяснения от какво се издържала държавата и кой бил на върха на пирамидата. Изгубих ти нишката, честно казано.

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   22-01-13 14:43

мдаааа 30 години, кога минаха бре.... тръгва от Бургас кораба, в открито море се пребоядисва, и под друг флаг към ембарговите държави..... хубави години бяха...... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: Wania   
Дата:   22-01-13 14:43

ок, нейсе...

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: temelko   
Дата:   22-01-13 14:59

написа:

> "Този текст изплува от интернет. Не
> знам кой е автора..."
> абе въобще, чистата истина

[cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Леле-мале!
Автор: ejko   
Дата:   22-01-13 15:02

Wania, ако тезата ти е, че Стоянов е имал икономическа изгода от това, че е бил президент на РБ и не всичко е било чест и заплата от 2000 лв, то съм съгласен с теб...

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.