Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Съвсем изтрещяхме.
Автор: mr_kras   
Дата:   21-01-13 17:29

Семейство на военен избито в Пловдив
Да убиеш тъщата - разбирам, да гръмнеш жената - пак разбирам. Ама да затриеш двете си малки деца си е направо изтрещяване. Ако действително той ги е убил де.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: asahi   
Дата:   21-01-13 17:32

Давай сега да раздухваме личната трагедия на някого [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: vikitovikito   
Дата:   21-01-13 17:34

Така както е лична е и обществена същото време

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: Ivodam   
Дата:   21-01-13 17:37

Кофти. Това става некаква страшна нова черна мода - да си изтрепеш семейството и да си теглиш куршума най-накрая... [smilie2]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: mr_kras   
Дата:   21-01-13 17:44

Асахи, преди месец един изби семейството си. Сега друг. В Ямбол намерен труп. За теб, ако е лична трагедия, за мен обществото ни е нещо болно.
В Сопот щурмуват завода.
Иводам, май не е мода, а народа психясва. Все по-често срещам хора по улиците да си говорят сами.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: ценослав   
Дата:   21-01-13 18:39

Това е от хубавото време в което живеем![smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: Marillion   
Дата:   21-01-13 19:07

Народът никога не е бил добре. Ако си мислиш, че по време на комунизма не е имало масови убийства на семейства, се лъжеш жестоко.

Просто такива новини са били за вътрешна информация на МВР, а не за показване по медиите.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: Hery   
Дата:   21-01-13 19:21


На много по-ниско ниво беше престъпността.

Предполагам, че на Ценослав са му чели бюлетини на МВР и знае нещо по въпроса.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: temelko   
Дата:   21-01-13 19:22

Въпросът е има ли общи условия които да провокират такива трагедии от една страна, както и недостатъчна профилактика от друга.
Със съжаление - и двата отговора са по скоро положителни.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: ценослав   
Дата:   21-01-13 19:48

Hery написа:

>
> На много по-ниско ниво беше
> престъпността.
>
> Предполагам, че на Ценослав са му
> чели бюлетини на МВР и знае нещо по
> въпроса.


Hery благодаря! Та значи преди да кажа нещо по въпроса искам да изкажа недоволство към ония, дето само кумонизма им е в устата!!![smilie3] [smilie3] [smilie3]
Диктатура ли беше, бандюгите да застават мирно пред милиционерите?! Диктатура ли беше, техните близки "тогава" от срам да не могат да гледат хората в очите?! А сега те се изживяват като най големите борци за човешки права. диктатура ли беше, че децата бяха обхванати под различна форма в обществения живот. Какво им беше на бригадите??!!! Сегашните 15 годишни пикли сигурно щяха да си счупят маникюрите?! Не съм за "онова" време, а за това да можем да вземем положителното от всичко истърпяно от този народ. Защо да няма Германска дисциплина и Руско себеотрицание пред Родината, подплатено с Американско използване на чужди умственни ресурси??!! Сега някой ще ме опровергае ли, че на едни децата на 18 години се мозят в нови "Мерцедеси" а на други децата нямат пари за тетрадки? На това се вика популизъм! Нали всички ще се съгласите че децата трябва да имат равен старт. Ева го у равния старт по сегашните обстоятелства!!! Капитализъм - див, безкруполен, долен!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: temelko   
Дата:   21-01-13 19:59

Бат цено - прочети поста ми в съседната тема
Парола "Руската техника е връхта" - Наздраве!

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: h_bio   
Дата:   21-01-13 20:14

Интересно е, че по новините не се направи паралел между двата случая, въпреки че са доста идентични. Най - елементарното и в двата случая се говори за семейства на военни и никой не е чул изтрели....

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: kaiser.soze   
Дата:   21-01-13 20:16

Диктатура ли беше партийни членове да се изживяват като богове и да гледат на безпартийните като на плебс?
Диктатура ли беше всеки милиционер, учител, чиновник, магазинер да се опитва да те унижи?
Диктатура ли беше учителите да бият и унижават децата. И да крадат от тях?

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: explorer   
Дата:   21-01-13 20:49

Какви глупости говорите бе? Аз не знам случай учител да е откраднал от ученик прези "ония времена", та чак и като правило да го цитираш? Нито път хора да избиват цялото си семейство и да се самоубиват... сори, ама България е малка, един вид всички се познават и всичко се знае, въпреки цензурата такива трагедии щяха да се разчуят.


Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: asahi   
Дата:   21-01-13 20:52

От "онези" времена много работи не се знаеха. Нямаше гласност.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: Hery   
Дата:   21-01-13 20:54


учителите да бият и унижават децата

Това също не беше правило, но обратното - ученици да бият учителите си, го виждаме сега, че и се заснемат даже и по интернет го пускат.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   21-01-13 20:54

Костов е виновен... и оная...Мадона....

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: Hery   
Дата:   21-01-13 20:57


Веднъж, изразих съмнение, че Мадона е виновна.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: ipolit   
Дата:   21-01-13 20:58

Май почва някаква кампания за изземване на пищовите на бивши военни и полицаи. Цено шъ каже има ли такива нагласи.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: ценослав   
Дата:   21-01-13 20:59

На мен едно време даскалицата като ми рече: "дай си ръцете напред"! И с показалката като почне ШЛЯП, ШЛЯП!!! Аз първият път се опитах да се оплача на тати и той като почна ШЛЯП, ШЛЯП. От тогава не съм се оплаквал и само даскалицата ми правеше шляп, шляп![smilie2] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   21-01-13 21:01

да счупим ръцете на тез дето се оплакват.....


[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: ценослав   
Дата:   21-01-13 21:02

... а не е ли по възпитателно да ги онодим???!!?[smilie2] [smilie2] [smilie8] [smilie3] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: ценослав   
Дата:   21-01-13 21:04

ipolit написа:

> Май почва някаква кампания за
> изземване на пищовите на бивши
> военни и полицаи. Цено шъ каже има
> ли такива нагласи.


Да бе, ще ги вземат?!!!! Като дойдат наще с какво ще нападаме?!![cool] [cool] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: CB450   
Дата:   21-01-13 21:32

Да издигнем лозунга:"Всеки комплексар с пищов!"


Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: Tantris   
Дата:   21-01-13 22:45

Мен в БГ никой не ме е наказвал физически в училище по соц, време. Ама още помня в Мароко как на целия клас ни нашока кокалчетата на пръститес дървена линия една даскалица. Бил съм на 9-10 години.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: CanoniO   
Дата:   21-01-13 23:55

ОМГ[smilie10]
ти си птдавна там, брат[smilie10]




*отдавна....



Публикацията е редактирана (21-01-13 23:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: mr_kras   
Дата:   22-01-13 00:17

Боят в училище, както и в семейството не е въпрос на идеология, а на манталитет.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   22-01-13 00:33

Глупости Крас, да не кажа простотии. Напук на модернистичните теории за възпитателния процес, тъпата цивилизация е оцеляла хилядолетия с шамари. Да не говорим, че и родителското ми тяло и то си служеше с метода, а въобще не са ниско морални и ниско интелигентни хора. Не бяха. И пак стана нещо от мен. Поне в смисъла на рецидиви, пресътпления и натравяния с барбитурати и дрога.
На толерастите тепърва ще им сърбаме буламача.
Колкото до двете трагедии, тази в София и в Пловдив, за под месец разлика. Без коментар.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: temelko   
Дата:   22-01-13 00:39

Ама толерастите ли са виновни, или Костов, или Мадона, че се обърках нещо [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   22-01-13 01:12

Толерастите за "не-шамар" теорията, плюс няколко други идеи. За останалото Костов и по-малко Мадон.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: ejko   
Дата:   22-01-13 01:20

Ми мен не са ме били в съзнателния ми живот (пляскане по задника като бебе не помня, но най-вероятно е имало)... Ама то не е имало и за какво да ме бият де... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: baraba   
Дата:   22-01-13 03:16

мен па ме биеха каот магаре.. ама па свикнах на бой.. ако ви кажа колко показалки са ми строшили по гърба и по главата.. ама па и аз колко пути пишкаш в кофата дето се миеше черната дъска..
кво знаят ся младите.. нямат черни дъски с тебешири.. а ако имат и да знаят как мирише .. като се озбърши черната дъска с пишкня.. как да ма не биеш[smilie18] ама колко такиваидей имах.. бях като библиотека...

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: mr_kras   
Дата:   22-01-13 09:10

написа:

> Глупости Крас, да не кажа
> простотии. Напук на
> модернистичните теории за
> възпитателния процес, тъпата
> цивилизация е оцеляла хилядолетия
> с шамари. Да не говорим, че и
> родителското ми тяло и то си
> служеше с метода, а въобще не са
> ниско морални и ниско
> интелигентни хора. Не бяха. И пак
> стана нещо от мен. Поне в смисъла
> на рецидиви, пресътпления и
> натравяния с барбитурати и дрога.
> На толерастите тепърва ще им
> сърбаме буламача.
> Колкото до двете трагедии, тази в
> София и в Пловдив, за под месец
> разлика. Без коментар.

Много бързаш с квалификациите. Манталитета не е равнозначен на морала и интелигентността, поне за мен. Дедите ни не са били по-малко морални, вероятно и по-малко интелигентни от нас. Но са смятали боя за добро възпитателно средство. И тук е въпрос на мярка. Ял съм два пъти шамари в училище, единия път от директора, другия път от даскала по физическо. Сега от дистанцията на времето оправдавам директора, ама даскала по физическо го направи от гъзария.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: asahi   
Дата:   22-01-13 13:48

Семейството имало 200 000 лв. дълг

Ей това е изтрещяването. Защо са ти кредити ако имаш работа?

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: shtukov   
Дата:   22-01-13 14:20

Като се огледам между познатите, тук-там виждам някой без кредити. Независимо дали е богат или беден. А някои имат работа, пък нямат пари..


Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   22-01-13 14:23

Верно е Коце, ама 200х са много пари, виж до 50-60 по му прилича, като за хора от наща черга....

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: Todd   
Дата:   22-01-13 14:25

И 200 милиона кредит не могат ме накарат да се утрепа .... камо ли пък някой от къщните .За пари .... нема да го разбера никога .

Ако ме ядосат като нищо мога да строша зъбите на ядосващият ме но на мен да си посегна .

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: мара   
Дата:   22-01-13 14:28

причините не са вън от нас никога. колкото повече смятаме, че държава/институции/друг външен фактор е отговорен за нас и нашия живот, толкова повече абдикираме от нормалното поведение и личната отговорност. понякога подобен акт е решение.
аз не бих се наела да давам мнение.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   22-01-13 14:29

точно [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: Todd   
Дата:   22-01-13 14:31

Аз нямам кредити !!! Жената има ... да се оправя !!!!

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: shtukov   
Дата:   22-01-13 14:49

И аз като Тода.
Ма затуй лаптопа ми е стар модел. Като фотоапарата..[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: h_bio   
Дата:   22-01-13 15:48

И аз тъй....мога и без някава нова играчка, но кредид не тегля. При тез условия в българия - високи лихви и мизерни заплати, кредита си е самоубойство. Да си купиш някава плазма на изплащане и да си гъзар, а като влезеш в магазина да си зимаш от евтиното сирене, че париците не стигат. Ей такава логиа.

Гледам снимките на тези две хубави, здрави момчете и се чудя какво повече му е трябвало на този баща?

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: мара   
Дата:   22-01-13 15:53

аз затва не гледам. и вече даже отбягвам да мисля. щото кат почна да мисля, струва ми се, че требе ена яка гьостерица и да се ползва често.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: Myth   
Дата:   22-01-13 16:01

Автор: asahi
Дата: 22-01-13 13:48

Семейството имало 200 000 лв. дълг

Ей това е изтрещяването. Защо са ти кредити ако имаш работа?



Първо това, че имат работа не значи, че парите стигат за изхранването, макар тия кредити да не са теглени за това де, теглили са кедити защото са имали къща в Чепеларе и са я направили някакво семейно хотелче , за там са ги теглили. Нали приветстваш инициативата, пък сега такъв въпрос задаваш, щото без пари бизнес не се почва.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: asahi   
Дата:   22-01-13 16:33

Глей ся - няма как да си хем хотелиер в Чепеларе, хем сержант във ВВС. Не става.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: ценослав   
Дата:   22-01-13 16:37

Тъпо ми е като знам, че ковчега на тоя убиец ще го сложат до "семейството му". Егати парадокса!!! Жената я утрепи и се ще има за какво, ма заради тия дечица да ме прощавате на тоя му е мястото зад оградата на гробището - на бунището! Без опело, без военни почести /щото сега май и такива му се полагат като военнослужещ/.[smilie2] [smilie2] [smilie2]



Публикацията е редактирана (22-01-13 16:38)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: asahi   
Дата:   22-01-13 16:40

На самоубийците не се полагат военни почести. Колегите го изпращат мълчаливо.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: ценослав   
Дата:   22-01-13 16:42

Тоя първо е убиец, па после самоубиец.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: Патаран   
Дата:   22-01-13 16:44

има да ги гоним американците


Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: batonga   
Дата:   22-01-13 16:57

asahi написа:

> Защо са ти
> кредити ако имаш работа?

A защо са ти кредити ако нямаш работа и има ли кой да ти ги даде? Нали парадоксът бил, че за да те одобрят за даден кредит, трябва да докажеш че нямаш нужда от него[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: nastradin2   
Дата:   22-01-13 22:39

Нещо не ми се връзва тая работа...[smilie8]
Имат хотел в Чепеларе, съпругата щяла да започва нов бизнес, той на държавна работа...Пък не можели да изплащат 1500 лв. вноска...А дали бил прехвърлил апартамента и новата си кола на брат си?...[smilie8] [smilie8] [smilie8]
Дори и да си много затруднен финасово, убийството на децата ти, какво ще помогне???[smilie7]
Преди месец пак аналогична ситуация...Висш военен убива цялото си семейство...Не се споменава да са имали финансови затруднения...Уж беше малкият син, пък после се оказа завит плътно през глава на леглото си, пък уж бащата е бил прострелян докато спи...Пък после - таткото застрелял всички и се гръмнал...ама докато спи[smilie7]
Пък съпругата застреляна в коридора...
Много по-лесно би било човек, като е решил да избива семейството си - да изчака всички да заспят и да им пусне по един куршум в главите [smilie8]
Пък никой от съседите и в двата случая не е чул изстрели...А в стая, гърмежите биха се чували твърде добре...
Абе, изобщо не ми се връзва цялата работа...[smilie7] [smilie7] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: CanoniO   
Дата:   22-01-13 22:43

винаги съм се чудил на такива разследвания...
когато един патлак е гърмял, всички, които са го държали имат загоряло по ръцете. Не би трябвало да има съмнения кой е стрелял...
Отделно, пистолета винаги стои до последния стрелял с него....
Ама аз принципно съм убеден, че дори криминалистите ни са ретарди... Особено след убийството на съфорумеца декстър...

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: mr_kras   
Дата:   22-01-13 22:43

Можел е да продаде хотела и да се издължи поне частично.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: nastradin2   
Дата:   22-01-13 22:46

Именно...Ще продаде хотела, ще продаде новата кола, от приятели и близки ще поиска някой лев назаем - и все ще събере пустите 1500 лв. дето уж били причината за трагедията, както каза баба му[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: temelko   
Дата:   22-01-13 22:48

Пак забихте в конкретиката. Да поговорим дали има условия това да стане отново и отново.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: nastradin2   
Дата:   22-01-13 22:52

Абе не че нещо, ама...Пустата конкретика те кара да се замисляш по-сериозно и започва да ти се струва, че нещо твърде елементарно е нагласена и обяснена цялата работа, та чак просто не ти се вярва да е истина...[smilie8]
Въпросът е - кому е нужно? и Защо???[smilie7] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   22-01-13 22:53

Кви условия, кви глупости..... до човека си е всичко.... както каза Тод одеве: и 200 милиона да имам да връщам, как ще си трепеш децата, а и себе си...

не бил наред човека и това е....

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: nastradin2   
Дата:   22-01-13 22:56

Много се съмнявам...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: mr_kras   
Дата:   22-01-13 22:57

temelko, ми конкретиката е за да се изясни причината. След това са изводите. Ако е някой класически любовен триъгълник, изводите ще са съвсем други.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   22-01-13 22:59

в повечето случаи, най-елементарното обяснение, се оказва верното....


[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: nastradin2   
Дата:   22-01-13 23:00

Абе, може да се предположи за любовен триъгълник и изневяра, ама тогава ще бъде по-вероятно да гръмне неверната съпруга, а не собствените си невръстни деца, нали...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: steeens   
Дата:   22-01-13 23:00

Как се установява, че вратата е заключена отвътре, ако ключа не е в бравата?

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: nastradin2   
Дата:   22-01-13 23:01

Точно! Много важна подробност!!![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: CanoniO   
Дата:   22-01-13 23:04


Къде се твърди, че е заключено отвън?

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: h_bio   
Дата:   22-01-13 23:07

Сигурно ще прозвучи цинично и предварително кавам да ме прости господ и живите роднини, но този брат с ключовете и прясно прехвърления апартамент и кола разпитан ли е??
Защото ако изключим масовото самоубийство като версия той е единствения с мотиви.



Публикацията е редактирана (22-01-13 23:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: CanoniO   
Дата:   22-01-13 23:08

Ама каква е драмата с ключовете ве? Нещо не вдявам...

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: Todd   
Дата:   22-01-13 23:10

Каквато и да е причината убийството на децата е тъпотия [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

За убийство на съпругата - винаги си закъснял !!![smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   22-01-13 23:10

Ами беше казано, че е заключено от вътре и ключа изваден..... как се определя това.....

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: nastradin2   
Дата:   22-01-13 23:12

Че и в двата случая беше така...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: CanoniO   
Дата:   22-01-13 23:14

ама това някой жуналист ли го твърди или следствието? [smilie10]

Принципно има само един начин да сме почти сигурни, че е заключено отвътре - ключът да е изваден наполовина, но да е все още в патрона, когато са го намерили...

Отговори на това съобщение
 Re: Съвсем изтрещяхме.
Автор: steeens   
Дата:   22-01-13 23:18

Не е много ясно кой го твърди за заключването отвътре. В ДИР БГ е писано, от линка дето го е дал Асахи.

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.