Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  52  53  54 ..  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110 ..  113  114     всички  напред  последна
 1300
Автор: Veronique   
Дата:   21-07-11 17:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Не ви ли сърбят вече...?
Автор: marconi   
Дата:   21-07-11 17:53

Мечо вярвай ми...вълната за ски спорт и планина изобщо, е едно много лошо решение [smile]

но всеки си избира де [cool]




добро термо бельо


Отговори на това съобщение
 Re: Не ви ли сърбят вече...?
Автор: tnt   
Дата:   21-07-11 17:56

1300 бре! [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Не ви ли сърбят вече...?
Автор: Veronique   
Дата:   21-07-11 17:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Не ви ли сърбят вече...?
Автор: tnt   
Дата:   21-07-11 17:56

Марконио, т'ва бельо са го налазили [smilie2] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Не ви ли сърбят вече...?
Автор: marconi   
Дата:   21-07-11 17:57

vga [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Не ви ли сърбят вече...?
Автор: marconi   
Дата:   21-07-11 17:59

термо пак [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Не ви ли сърбят вече...?
Автор: tnt   
Дата:   21-07-11 18:00

начи оставам с впечатление, че скиорското бельо, сичкото е налазено от паяци... па нека си е термо [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Не ви ли сърбят вече...?
Автор: Veronique   
Дата:   21-07-11 18:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Не ви ли сърбят вече...?
Автор: marconi   
Дата:   21-07-11 18:05

бельото от вълна има 3 недостатъка...първият е огромен, вторият е кофти, но приемливо, третият е почти пренебрежим:


1. Вълната съхне много трудно, а това създава изключителен дискомфорт, да не казвам тежък проблем!!! - обезсмисля сичките мембрани дет сте накачулили отгоре [smilie18] [smilie18] [smilie18]
2. Много е тежка (особено мокра)
3. Много бързо се скапва



но не мога да спра разбира се желаещите, да си причиняват това [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Не ви ли сърбят вече...?
Автор: marconi   
Дата:   21-07-11 18:13

ся отивам да карам кололо и давам един безплатен съвет: [smilie18]



Забравете за всякакви естествени материи, ако мислите да правите някакви активности в планината...няма значение зиме ли е, или лете
! [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Не ви ли сърбят вече...?
Автор: vga   
Дата:   21-07-11 18:26

Ами горе-долу... знам ли колко.

Ските - около 150 лева.
Обувките - 200-300, зависи кои са ти удобни.
Облекло - тука ми е по-сложно, че не знам женските, но от Росиньол с 50% намаление примерно може да има за 300 лева нещо сносно. Не знам, не пазарувам облекло често.
Каска и маска - 100 лева.
Автомати ските ще си имат така че няма да купуваш отделно.
Щеки 20-тина лева.
Чорапи - 5-10 лева.
Поларче - 5 лева.
За термо бельото не можеме да постигнеме консенсус, но за 100 лева има мерино... [smilie8]
Ръкавици - 50 лева.

Абе пари са си, както и да го гледаш. [smilie8]

Иначе сериозно, мога да дойда с теб да избереме ски и други работи [smilie3]



Публикацията е редактирана (21-07-11 18:27)

Отговори на това съобщение
 Re: Не ви ли сърбят вече...?
Автор: мара   
Дата:   22-07-11 00:21

мисля, че всички мераклии да обуят и облекат вероника ще си вземат сериоазна беля на главата [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Не ви ли сърбят вече...?
Автор: PolarBear   
Дата:   22-07-11 00:26

Олеле, кой говори за Близард?! Само сноу-блейдът ми е от тези...Според мен третата марка е очевидно коя е, с нея карат жена ми, Мария Риш, Линзи Вон и доста яки пергиши из световната купа.

[smilie18]

Вълната съхнела бавно?! Да, сравнена с полиестера, но я виж за колко съхне памукът?!!! Той всъщност е убийствен материал в планината. Още нещо, вълната топли и мокра...Казах вече, че новите неща са по-добри, но и вълната става ако ги нямаш по една или друга причина.

За цените...хм. Ските поне 200 лв втора ръка. За обувките 250-300, нови. Това означава или сравнително нисък клас, или див късмет по разпродажбите. Каска 100 лв. - става за начинаещ, маската - още поне 60-70. НИКОГА каска не се купува втора ръка. Пак говорим за масов нисък клас. Поларче за 5 лв има само в някой магазин за дрехи втора употреба и то в парцаливо състояние. Двата полара (един долен серия 100 и горния серия 200 полартек - общо мин. 150 - 170 лв. Но в края на краищата не са задължителни, има и разни полароподобни неща, част от които съвсем приемливи за ски в нашите палнини. Щеки за 20 лв. - да, но пак втора ръка. Нови - 50 поне. Но засега не си струва.

Горното облекло е бездънна яма. Но за човек, който тепърва се учи и не ходи из канадските Скалисти планини бих препоръчал хубав панталон куче марка от пазара до стадиона, намират се чудесни неща за по 60-70 лв. и яке на някоя фирма от средна класа - да кажем напр. Айспик за около 200-260 лв на пролетна разпродажба.

Това за начало. Нататък е...а бе фотографията ще ти се стори безкрайно евтино занимание...

Отговори на това съобщение
 Re: Не ви ли сърбят вече...?
Автор: PolarBear   
Дата:   22-07-11 00:33

Хайде, умната, аз стегнах раницата и след няколко часа тръгвам за нагоре...Сега смятам да подремна малко. Дръжте темата скиорска докато се върна в понеделник.
[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Не ви ли сърбят вече...?
Автор: marconi   
Дата:   22-07-11 00:44

аре приятно планинарстване [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Не ви ли сърбят вече...?
Автор: tnt   
Дата:   22-07-11 07:35

dobre https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonElephant.gif

Отговори на това съобщение
 Re: Не ви ли сърбят вече...?
Автор: Danvan16   
Дата:   22-07-11 08:34

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Не ви ли сърбят вече...?
Автор: marconi   
Дата:   22-07-11 09:35

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Не ви ли сърбят вече...?
Автор: vga   
Дата:   22-07-11 10:56

Мечо, аз леко занижих цените, че да не я изплаша предварително [smilie18] [smilie18]

Иначе нещо не ти схващам логиката за ските... всички тези, карат с Head, за който и аз говорих, даже обясних, че преди карах точно тях. Само че те са Американци... [smilie8]

Anyway, забавление в планината и хладен въздух ти желая! [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Не ви ли сърбят вече...?
Автор: Veronique   
Дата:   22-07-11 11:02

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Не ви ли сърбят вече...?
Автор: vga   
Дата:   22-07-11 11:41

Прави, струвай, пазарувай, но гледай да си сериозна, че да участваш на тази страничка в края на сезона [smilie5] http://befsa.com/?q=taxonomy/page/or/15&from=0

Отговори на това съобщение
 Re: Не ви ли сърбят вече...?
Автор: Veronique   
Дата:   22-07-11 12:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Не ви ли сърбят вече...?
Автор: tnt   
Дата:   23-07-11 01:11

кажете нещо за ските, че се не трае! [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Не ви ли сърбят вече...?
Автор: danvan16   
Дата:   23-07-11 01:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  52  53  54 ..  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110 ..  113  114     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.