Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Помощ за фотопавилион/синтезис
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   19-01-13 12:30

И аз така, само от чужбина..... един и съш обектив при нас е 1499 лева, в Англия е 399 лири, и двата с 3 години гаранция....

[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за фотопавилион/синтезис
Автор: baraba   
Дата:   19-01-13 14:11

и кво чудно че ученик снима с ДСЛР? и аз на времето си събирах парички и си купих зенит.. и на мен ли трябваше да ми се присмиват че съм ученик а снимам със зенит? по уния времена това имаше у магазините.. даже съм ходил до софия за да си го купя а парите събирах цяла година , смешно ви е на вас дето мама и тате са ви давали..
нямам такава карта не пазаря нито от синтези нито от павилиони.. инак да му я бах подарил картата.....

и много е вярна приказката за ....

<<<За пореден път си спомням историята за българския казан в Ада. [smilie9] >>...

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за фотопавилион/синтезис
Автор: Scarecrow   
Дата:   19-01-13 14:18

RHCP изобщо не си нагъл, просто фото форум е една доста представителна извадка на българското население от което можеш да си направиш доста добри изводи. Надявам се да се намери човек да ти помогне.


Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за фотопавилион/синтезис
Автор: autosvet   
Дата:   19-01-13 14:23

Хора това момче снима с 5Д и 1Дс вие казвате, че хората са лоши, че му се накарали защото проси, а явно не е от най-нуждаещите се. Това са принципни неща във възпитанието на един човек, че ако искаш нещо трябва да работиш и се бориш да него, а не да питаш във форума няма ли някой да ми даде своята отстъпка.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за фотопавилион/синтезис
Автор: TheBossBG   
Дата:   19-01-13 14:50

Автор: georgivelev
Дата: 19-01-13 09:14

Баси лошите хора сте! Що не услужите? А неговият син не му достигали НАД 100лв(!!!) и си купил 18-105 от немски магазин. Интересно как, при положение, че цените на Никон в България са напълно съпоставими (да не кажа по-ниски) от тези в западналата европа.

******

Ей аман от форумни капацитети!!! Чул нещо някъде и веднага разбирач. Вместо културно да попита: от къде аджеба си го купил по-евтино? Ама аз понеже не съм лош човек като теб ще ти споделя.

Фотопавилион - цена 499 лв

comtech.de - цена € 194,90/381.19 лв.

Дали разликата не е над 100 лв.?


Edit: Сега погеднах в idealo.de Оказва се, че има и по-евтини 18-105. Но пък samyang 35mm f/1.4 е на скромната цена 529 евро.



Публикацията е редактирана (19-01-13 14:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ за фотопавилион/синтезис
Автор: georgivelev   
Дата:   19-01-13 14:56

Хаха, не си лош! Направо си добряк "форумни капацитети", "разбирач" - веднага се юрна да поставяш епитети. Но не си лош човек, това е сигурно.

Трикове да си набавиш обектива на същата цена нов от Фотопавилион има, но сега не ми се губи време да обяснявам. Намерил си добра цена, купил си, поздравявам те.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.