Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14     всички  напред  последна
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   31-01-13 21:25

Идеята му е друга. Ако обществото се порови, ще замирише, ама не на Рефан пестин шееесе и намкой си.[smilie3] Парира проблема в зародиш. По-добре малко шум, отколкото ситуацията да си еве майката. Чалгата ни еба майката, ама по много линии. Въобще не я защитавай. Затова някакви бездарници и некадърни келемета се возят в жип, а лекари мутират в изроди. Тепърва ще и сърбаме попарата, защото в момента все пак има някакви останки, които вършат работа. До 5 макс 10 години. А после?

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: mmjm   
Дата:   31-01-13 21:29

ах Морала, ах Морала http://vbox7.com/play:512da07c
http://vbox7.com/play:3854dc9f

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: ценослав   
Дата:   31-01-13 21:33

Ма тука май говорим за "Пайнер" все пак, не за други. И какво??!! Обичам цици!!! Силиконовите и тях! Млади жени тоже! Що ме караш да гледам опера с дърти тупани?! Нъц, нъц, нъц! А иначе, де кажете някой от готов проект да се е отказал?[smilie8] [smilie3] [beer]



Публикацията е редактирана (31-01-13 21:33)

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: georgi969   
Дата:   31-01-13 21:42

Не съм чел всичко, но сега като се отказаха кой ще вземе парите?
ако никойне ги вземе, това не сали едни изгубени за българската икономика пари?
Отказът ще вдигне ли нивото на интелигентност на българите?

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: ценослав   
Дата:   31-01-13 21:46

То за това в АДА, в котела дето се варят грешните българи, няма дяволчета с вили да ги натискат в кипялата вода, щото те сами си се натискат![cool] [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   31-01-13 21:48

ОтказАл се, щото му Бавнооооооооооооооооооооооу, ръйш ли Цено. Бавноуууууууууууууууууууууууууууу. Той щел, ръш ли си извади тия за баничка и бозъ и си спретне Студиятъ. Не тия за бендзин!(щот то прустаците карат на гас, дидзел и мИтан) Не и тия за кромидовите нивы! НыЕ! Жобниты и на дититету! Ниенти! Те тия пот дюшека, ше ми се низнаЙ.

Ква опера, кви марки[smilie18]
Жиг так и опсаааааааааааааааааааааааааааа[smilie24]

Напих съ[beer] [smilie7]

Аре още веднъш..... опсааааааааааааааааааааааааааааа..... евала mmjm ... сто марки бацееееееееееееееееееееееееееееееее... метай салфеткы............ опсаааааааааааааааааааааааааа.....
[smilie24]

Еййййййййййййй напих съ................[smilie21] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: mmjm   
Дата:   31-01-13 21:50

Няма да се вдигне нивото на интилигентност на българина, ма няма и да падне със скоростта, с която някои искат.

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: temelko   
Дата:   31-01-13 21:52

Глупости

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: ценослав   
Дата:   31-01-13 21:57

Нещо Пайнера да е получавал субсидии от Държавата като театрите??? С ония МА много добри артистки, дато станаха известни че ги онодват на живо?! То вярно, с дупе на далеко се стига! Справка "Дунав мост 2" няква главна героиня, дато в ИФА-та си събуваше бикините, па и на други места. Ма това не е чалга, то е искуФФФФство![smilie3] [smilie3] [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   31-01-13 22:00

написа:

> Няма да се вдигне нивото на
> интилигентност на българина, ма
> няма и да падне със скоростта, с
> която някои искат.


Ще ти се. Пробвай някой от новата генерация и ще ти се изправят косите. Има някаква надежда все пак, ама е в стотици път под очакванията ти.

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: georgi969   
Дата:   31-01-13 22:09

Цено бре-ти броиш ли до три преди да пишеш?

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: ценослав   
Дата:   31-01-13 22:12

Вие вървете на къде ви ОчИ видАт!!! Аз до колко мога да броя, си е моя работа! Ма до три мога, щото имам три апартамента, без да броя къщите. Па вие ако искате си бройте и да 100.[thankyou] [thankyou] [beer] [beer] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: mmjm   
Дата:   31-01-13 22:12

Отглеждам си я вкъщи(представители на новата генерация), ма кат гледам част от възпитателите и учителите им искам некой да ма гръмни, че мен не ми стиска.
Цено, това за което пишеш и то е чалга, ма това се купува това правят.



Публикацията е редактирана (31-01-13 22:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: ценослав   
Дата:   31-01-13 22:14

СПОКО!! И аз свикнах! И ти ще свикнеш![cool] [cool] [cool] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: mmjm   
Дата:   31-01-13 22:16

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: pumabg   
Дата:   31-01-13 22:16

Автор: pif
Дата: 31-01-13 17:19

Пума,
явно си наистина много далеч от нещата които се случват в родината ни. Сигурно почти толкова далеч колкото Асахи.


Това да ме оприличиш с Асахи е най голяма обида за мен ever! Той ми е абсолютният антипод!
Оприличавам го на мотирал човек, който дори и някога да са го учили на някакви истински ценности и морал ги е заебал за да се напасне на новата българска реалност и да вика, че му е много добре..
Като го чета винаги ви става тъжно, но не за това което пише а за това що за човек трябва да е..

Що се отнася до другата част на поста ти, мисля че нямаме различия..
Аз съм напълно наясно що за "държава" е България.. Яд ме е просто, че вместо да се оправят нещата генерално се гледа на парче, едностранчиво и еднодневно /жълто/..
И пак каруцата е пред каруцаря..

А като го чета Уве и се сещам за една кифленска поговорка.. Ако не ме харесваш, нямаш вкус, ако ме харесваш, не ме заслужаваш..
С две думи в България няма правилни решения или ходове.. Квото и да направиш все си вътре.. И Исус да ни стане премиер, до една година ше му е... майката..
Но това е другари, там където комунисти и ченгета управляват, чрез активни мероприятия, там нищо не вирее и е прав англичанина, стягайте куфарите и за Австралия.. Тук след 100 години ще е рай..

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   31-01-13 22:59

Правилни решения има. Въпросът е прословутият т.нар. "елит" къде се намира. Реално въобще го няма. Въобще го няма и в социално отношение, особено след като тук почнаха да ми се пробутват тъпните, че било ебаси и сложното за тия евро субсидии, а Пайнера бил много голям пич.[smilie23] Слава богу, още не съм почнал след събуждане да чета новините, вместо вицове и да се запознавам из основи с новите интелектуални висини на "елита".[smilie23]
Смешни смешници в смешна държава[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: Vizov   
Дата:   31-01-13 23:06

На крив ******** и Пайнър му пречи [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: Vizov   
Дата:   31-01-13 23:13

Иначе като гледам какви си ги говорите ... някой ще посочи ли какво не е чалга? [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   31-01-13 23:20

В Чалгария? Абсурд. Всичко при нас е пропито като баклава от захарен сироп. Примери няма да давам, че ще ми се нацупят или ще мина на плодова диета, а банани не ми се ядат.[smilie18]



Публикацията е редактирана (31-01-13 23:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: Vizov   
Дата:   31-01-13 23:24

Е какво правиме тогава?

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   31-01-13 23:26

Чекам ви да се изнесете, че да пусна кепенците на татковината, ама сте много упорити парчета ей[smilie18] Е и аз съм гявол[smilie3] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: Vizov   
Дата:   31-01-13 23:27

Ше има да се чекаме .... [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: pumabg   
Дата:   31-01-13 23:32

Аз все по често си мисля дали да не си стегна багажа.. Няма да ми е за пръв път..
Но вече съм на 35 и ми се искаше да имам семейство.. Ако трябва да почвам пак от начало май ще си остана сам..

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: temelko   
Дата:   01-02-13 10:24

Освен чалга, слушам и български поп. Предимно Хисарския поп
[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.