Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14     всички  напред  последна
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: Tnt   
Дата:   17-01-13 13:11

Автор: J0R0
Дата: 17-01-13 09:53

[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]


По-ясно какво искате да ви се напише?

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: мара   
Дата:   17-01-13 13:12

ще видите вие кат почне да се учи чалга и в училище [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: Tnt   
Дата:   17-01-13 13:18

че той бат ти Слави отдавна е в учебниците по музика май [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: fove   
Дата:   17-01-13 13:19

J0R0
[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: Gruyu   
Дата:   17-01-13 13:25

в момента няква Райна пее " славей в градинка...." народна песен, но много скромна и е носията ми се чини![smilie5] ...тия се подиграват с народната музика!
ДПС и те не са партия на етническа основа, откакто приеха Данчо салфетката и Христо Бисеров

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: boni   
Дата:   17-01-13 17:05

Аз сън публикувал във формата за заявки за сватбена фотография, въпрос "Каква музикз слушате" . Не приемам да снимам чалга сватби. Колко други го правят???
Александър Морфов, Кирил Маричков, Антони Дончев, Мариус Куркински, Теди Москов публично се възмутиха.

ОК, бих желал да се запозная с техния проект.Нямат ли? Защо? Всички изброени имат възможност да се обединят и щяха да са класирали свой проект, за да не излиза Пайнер от резервите.
Но е по-лесно да се възмущаваме по форумите

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: мара   
Дата:   17-01-13 17:22

ми не. аз лично не мисля, че изобщо еврофондовете са правилният начин за правене на каквото и да било. не ми се навлиза в тва блато да обяснявам защо...
вие за фф пари от еврофондове ползвали ли сте?

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: boni   
Дата:   17-01-13 17:44

Не, не сме. Само че говорим за друго в темата.

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: мара   
Дата:   17-01-13 17:47

знам, ма си признавам, че не мога да я следя изкъсо [smilie18]
принципно доста се дразня на схемата с еврофондовете, защото на практика е дълбоко порочна.

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: Vizov   
Дата:   17-01-13 17:48

Еврофондовете може и да не са правилния начин. Но не чалгата е виновна [smilie3]

Бони [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: elrisha   
Дата:   17-01-13 17:48

Трябва ли задължително да си кандидат за европари за да имаш право да се възмутиш?! Не намирам логиката ?!?!

И понеже няколко пъти прочетох,че Пайнер спечелили ..дрън-дрън-дрън..за "малък и среден бизнес", та направо ми е бедна математиката да си представя едрия бизнес в тоя случай..[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: Vizov   
Дата:   17-01-13 17:51

Едър бизнес мисля че беше над 1000 служители.

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: elrisha   
Дата:   17-01-13 17:53

Визов, пак не схвана, седни си!

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: Vizov   
Дата:   17-01-13 17:54

Както кажеш, умнице.

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: boni   
Дата:   17-01-13 17:55

Логиката е, че на доста хора с възможности не им се занимава, гледат си техните работи и не им пука за културата, но когато някой захапе зарязания от тях зелник, който иначе ще замине извън БГ, се възмущават в интернет.

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: elrisha   
Дата:   17-01-13 17:58

Бони, знаеш ,че не си прав,ама се инатиш. Нямам друго обяснение иначе.

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: мара   
Дата:   17-01-13 17:58

нееее, не е да не им пука, много даже им пука, но не искат да го правят по посочения начин. аз лично съм се дистанцирала поне 2 пъти от проекти, в които парите са ми в кърпа вързани. не ме кефи и толкоз. само се надявам поне единия път(щото втория си изгоряха невзети)да са ги взели хора, които имат все пак нещо общо с културата, а не аналозите на пайнер.

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: boni   
Дата:   17-01-13 18:01

Защо?Това е моето мнение. Не обичам чалгата, но смятам, че нищоправенето и отваря вратите, а постфактум възмущението не върши работа. В тази тема има хора, които няма да откажат чалга сватба, защото им плащат, но пък се възмущават в нета.

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   17-01-13 18:02

Аз това не мога още да си обясня. Значи какво такова племенце сме, уникално (любимата ми негативна думичка). Имаме едно генерирано лайно. И се започва една полемика, че това не било лайно само по себе си, вярно че много приличало, но всъщност дефакто било по-скоро шоколад без особено количество какао в него, но с достатъчно оцветители и ароматизатори. Що тия които били малцинство въобще се обаждали. Защо другите които трябвало да правят нещо не правели нещото и в крайна сметка ще се окаже, че защитаваме лайното, но искаме истински шоколад като някакъв краен продукт.
[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

А тази линия на защитата, че видиш ли те едва ли не съхранявали и консервирали самобитния български фолклор в продукта си - по-скоро съм фифти-фифти[smilie8] Вероятно е така, но аз поради кафявата субстанция в кацата с меда, въобще не опитвам от последната. С други думи все тая. Може да не съм фактор, може и да не съм мерна единица, и не съм на практика, но покрай чалгията развих нетърпимост и към народното ни творчество. Дано да съм единичен случай, но се съмнявам.

За новите работни места - ми те и бардак да отворят, пак ще усвоят новите работни места.

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: мара   
Дата:   17-01-13 18:05

бони, ма не е нищоправене...тва ти казвам. всеки подобен проект за евро пари е един вид даване на гъза под наем. ако така и така това ти е работата - молим - ама ако не се възприемаш по тоя начин - не участваш и толкоз. пайнер е ясна работа. но на мен не ми харесва и толкоз. както не ми харесва изобщо принципът да се отпускат средства по подобни схеми. това не е пазар, това е неква евро пирамида, неква изкуствена схема, неква дивотия...

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: Vizov   
Дата:   17-01-13 18:14

Уве, глупости говориш. За тебе лайно, за някой мед. И обратното, меда за тебе може да е лайно за някой друг.
Поне 2 млн. човека харесват въпросното лайно. Защо смяташ, че имаш повече права от тях?

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: Vizov   
Дата:   17-01-13 18:16

Е Маро, пирамида е. Но пък повечето хора на изкуството постоянно си дават гъза под наем, та за това и не намирам разлика.

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: Tnt   
Дата:   17-01-13 18:18

Уве, не си единичен случай [smilie8]

Принципът е ясен и ми се струва, че писалите в темата за или против Пайнерския проект сме ЗА спазването на нормативни наредби, правила, норми, закони. За мен лично проблемът тук е, че не става дума само за закон, става дума за проект, който има много повече от икономически отзвук за обществото.

Ако Планета пускат чалга само след 24:00 и през другото време излъчват тези запазващи българщината предавания... чудесно, ама между селеконовите цици да натресат някой калпак и българското знаме... (да ме прощавате за тоя картинен образ)..с нищо не променя облика или стойността на продавания продукт от тях в моите очи.

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: fove   
Дата:   17-01-13 18:23

Не Европа е избрала “креативния бенефициент”. Правителството, по-точно Министерството на икономиката, го е селектирало. Което ясно говори и за приоритетите, и за градацията на ценностите на правителството.

Отговори на това съобщение
 Re: Еврофондове = Чалга
Автор: Tnt   
Дата:   17-01-13 18:24

Обаче пък по никакъв начин не може да се слага знак на равенство между Европа и чалга... Това е смешно, просто сензационни заглавийца по медиите ни.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.