Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  19  20  21  22     всички  напред  последна
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: мара   
Дата:   17-01-13 17:17

хич не съм сигурна [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: ivodam   
Дата:   17-01-13 17:18

мара: Ми значи се съмняваш! [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: мара   
Дата:   17-01-13 17:19

определено! ама не се занимавам с наука [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: bgprinter   
Дата:   17-01-13 17:26

"
bgprinter, по този закон не може да се провеждат дискусии по темата. Ако Ървинг представи автентични документи, показващи цифри, различни от общоприетите, той пак ще бъде осъден, защото това му действие ще бъде разглеждано като антисемитизъм. "

Е, ама ти започна със свободни съчинения вече. Ървинг не само, че няма да бъде съден, а е БИЛ много добре приеман от немска страна, изнасял е лекции там писал е "историята" си в сериозни медии. Така че, нека оставим предположенията за кръчмата.

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: Tantris   
Дата:   17-01-13 17:33

bgprinter, щом не ме разбираш какво искам да ти кажа, няма сми да продължаваме дискусията.

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: chill   
Дата:   17-01-13 17:57

Не бях чувал за закон срещу анти-семитизма специално.

По вестниците пише, че Ървинг е осъден по закон, забраняващ отричането на Холокоста.

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: Dumbledore   
Дата:   17-01-13 22:20

Те ако за лъжи, фалшификации и манипулации вкарваха в затвора, цялата тяхна мафия щеше да е там. Ми те с това се занимават. Непрекъснато. С фабрикуване на реалност. Ето сега, руските олигарси изведнъж се оказаха дисиденти, борци за човешки права. Пуси райът - и те. Пишат и лъжат непрекъснато. Вcеки пише книга. Дали са им отгоре поръчение и пари.

Абсолютно същата история като тази с Монсанто. В едни хора е и сиренето и ножа. Те си фабрикуват лъжи и безсмислици, когато някой ги оспори, техни "експерти" докaзват, как лъжел. Пресата подхваща после тая лъжа и я повтаря, докато я набие на хората в главата и те автоматично, като папагали, започнат да я повтарят.

А научните им методи са много интересни. Който иска да разбре как стават фалшификациите, да гледа ето това филмче:

Mystery of a Masterpiece



Ето как една рисунка, която и едно дете може да види веднага, че не е на Леонардо, чрез научни методи веднага се доказва, че е. Щот между това дали е или не е стоят 150 милиона разлика, която собственика и ше си сложи в джоба.

И има ли нужда да казвам кой е собственика? И това не му е първия случай. С това се занимава. Още сума ти подобни фалшификации има. Мине не мине време, и открие я нещо от Микеланджело, я от Ван Дайк.

Изумително е и колко хора са замесени в тая фалшификация. Че и книга има, и филм, тоест, и рeкламната кампания е осигурена. И вече като чукнеш в гугъл, излизат 10 страници, в които пише без доза съмнение, че това е картина на Леонардо.



Публикацията е редактирана (17-01-13 23:38)

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: J0R0   
Дата:   17-01-13 22:35

Автор: Dumbledore
Ето сега, руските олигарси изведнъж се оказаха дисиденти, борци за човешки права.


Спри се малко де! С манипулациите и фабрикуването на реалност :)

Тая ли женица, дето заплати с живота си за написаното, наричаш "олигарх"? Направи ли си труда дори да прочетеш за какво иде реч преди да я набуташ в категорията на олигарсите?

https://photo-forum.net/static/forum/2013-01/aziv6440.JPG

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   17-01-13 22:37

бе кой ще чете, всички пишат......


[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: Dumbledore   
Дата:   17-01-13 22:53

Автор: Vinsent
Дата: 17-01-13 15:18

Чуя ли някой да използва интензивно думите фашизъм и фашисти веднага се сещам за отвратите, които по този начин заклеймяваха противниците си! [smilie9]



Да, съгласна съм. Да си спомним и нашата история. Как със същите крясъци фашисти фашисти избиваха хора след девети и ги хвърляха в лагери да ги ядат прасетата. Същите лумпени, които и сега крещят същото.



Публикацията е редактирана (17-01-13 23:38)

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: Dumbledore   
Дата:   17-01-13 22:55

Жоро, това, което си написал, е безсмислено.

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: CanoniO   
Дата:   17-01-13 23:25

Политковска я отсвириха още през 06-та... Сега сме 13-та....

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: Tantris   
Дата:   17-01-13 23:29

Не, Жоро просто чете от дясно на ляво.

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: J0R0   
Дата:   18-01-13 09:34

E, що, каква е разликата между 2006 и 2013?
Нещо се е променило в политичесия курс през тия години, което не съм забелязал ли?
Сякаш не е на власт същия Велик Руски Вожд и Голям Приятел На Бъларския Народ.

(на част от него, де)
[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: Dumbledore   
Дата:   18-01-13 10:18

Ти кого предлагаш да изберат на негово място? Сорос ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: chill   
Дата:   18-01-13 10:20

Автор: Dumbledore
Дата: 17-01-13 22:53

Автор: Vinsent
Дата: 17-01-13 15:18

Чуя ли някой да използва интензивно думите фашизъм и фашисти веднага се сещам за отвратите, които по този начин заклеймяваха противниците си! [smilie9]



Да, съгласна съм. Да си спомним и нашата история. Как със същите крясъци фашисти фашисти избиваха хора след девети и ги хвърляха в лагери да ги ядат прасетата. Същите лумпени, които и сега крещят същото.
---

Нали! Същшите лумпени, които и сега крещят:

"Корпоративен фашизъм и глобализация цяла тема / край ново Dumbledore 46 18-01-13 10:16 "


Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: Dumbledore   
Дата:   18-01-13 10:23

О, да. Ние ей сега ше репресираме корпорациите и ше ги вкараме в затвора. Чакай да си доям супата и ше отида да ги закопчая [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: мара   
Дата:   18-01-13 10:30

оздравителният процес изключва изборът дали да мреш от синя пъпка или от червен вятър [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: J0R0   
Дата:   18-01-13 10:46

Това не ви ли звучи прекалено познато?
Някой от тукашните автори да не пише материалите в БЪЗИКЛИЙЗ?

Подчертавам, че този материал е фейк, публикуван на страницата "Невероятно".


Фейсбук обществото ни води към Анархия

Тази заплаха действа като паразит и приема формата на уж демократична проява, докато всъщност руши постиженията на демокрацията. Става въпрос за фейсбук и социалните мрежи, като цяло. Искам да предупредя българите, че така нареченото фейсбук общество води страната към състояние на Анархия.

Тези НПО-та са развъдник на едни мързелуващи готованковци. Всички участници в подобни организации са назначени и заплатите им се плащат от разни фондации и организации зад граница, със съмнителни интереси.


Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: Ivodam   
Дата:   18-01-13 11:11

Жоро, по-скоро, колкото и да ти звучи невероятно, но пък е ласкателно за вас, собствениците, защо не, доста пъти вече съм имал основанията да считам обратното - че медии и политически екипи четат какво се пише и дискутира тук и използват идеи а често и почти дословни реплики оттук. Затова ти се струва, че някой оттук пише и там, което по-вероятно не е така. [smilie3]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: Dumbledore   
Дата:   18-01-13 11:15

Това даже не го разбрах. Фейсбук и Гугъл се притежават от Зукърбърг, Брин и Пейдж. Трима евреи. Имат ти всичката лична информация, ти си им я дал доброволно. Четат ти пощите. Знаят ти рождената дата, приятелите, роднините, вкусовете, политическите пристрастия, мобилния телефон, къде си в момента, за какво си говориш с хоратa. Гугъл картите знаят къде живееш, можеш дори да видиш снимка на къщата си и дори прозореца си. Ако си се разхождал без гащи вкъщи и снимките са направени по това време, можеш да се видиш на тях. И те подканят да споделяш, да споделяш всичко. Това не е разрушаване на частната собственост вече, това е разрушаването на всякакво лично пространство и право на лична тайна и дистанция. Най-хитрото е, че никой не те задължава да се натикваш в животинската ферма. Ти сам го правиш. И си доволен. И споделяш, споделяш...

В случая, не би имал много проблеми. Работиш за тях, провеждаш тяхната политика, пропагандираш я. Няма от какво да се страхуваш.


Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: Dumbledore   
Дата:   18-01-13 11:27

Прочетох статията. Гражданските протести понякога са добро нещо. Не и когато се финансират от Сорос и сие. Тези групи лобират за налагането на нещо, което е много далеч от демокрацията. Диктатура на малцинството.

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: мара   
Дата:   18-01-13 11:28

е, хубуу, мнозинството налага пайнер.
няма пълно щастие [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: Dumbledore   
Дата:   18-01-13 11:33

Ми не знам с Пайнър. Имаш избор да не ги слушаш. Две години стоях в БГ, чалга само понякога в такситата съм чувала. Имат си отделен ТВ канал, можеш да не го гледаш. Аз понеже не гледам телевизия, не съм имала проблеми.

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: мара   
Дата:   18-01-13 11:37

ГЛЕЙ СЯ, ВСЕКИ СИ ПРАВИ СОБСТВЕНА ОРАНЖЕРИЙНА СРЕДА, НО ЧАЛГАТА, КАКТО ЗНАЕШ, НЕ Е САМО В МУЗИКАТА [smilie18]
днеска мнозинството налага музиката, утре - опростява правописа(то навсякъде така), вдруги ден - всич1ки се обезкосмяват, по-нататък - всички требе да са торерастни, щото мнозинството не е от ерудирани бели работещи хетеросексуални мъже/жени...капиш?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  19  20  21  22     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.