Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3 ..  10 ..  20  21  22     всички  напред  последна
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: Dumbledore   
Дата:   10-01-13 11:19

16, и това само по-известните. Дизайнера има ли го?

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: Dumbledore   
Дата:   10-01-13 11:22

Жоро на тези неща не вярва. Вярва само на книгите, писани от еврейските олигарси от мафията в Русия. Те му вдъхват най-големо доверие.



Публикацията е редактирана (10-01-13 11:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: Tantris   
Дата:   10-01-13 11:26

Автор: J0R0
Дата: 10-01-13 11:09

И това сега добре ли е или зле?
Или според мястото - когато е в Австралия или Мароко е зле, а когато е в Русия и Северна Корея е добре?


Не разбрах въпроса. Аз живея в Мароко. В Русия или Северна Корея не съм бил.

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: tofo   
Дата:   10-01-13 11:27

Хайде едно чудно филмче за Аушвиц и газовите камери... има много за мислене. [smilie8]

http://www.zamunda.net/details.php?id=271133&hit=1


Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: realnoncho   
Дата:   10-01-13 11:29

И аз използвах надписа за слоган и един немскоговорящ си помислил да не съм се побъркал и колко съм работен, ама като му обясних откъде идва надписа не се зарадва [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: J0R0   
Дата:   10-01-13 11:58

Защо да не вярвам? Вярвам.
Само попитах дали моралния аршин трябва да е еднакъв за подобни случаи в различните точки по света?

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: мара   
Дата:   10-01-13 11:58

ми аз искам нещо по средата. щото нещата, дето мярката им е изгубена не ме кефят.

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: J0R0   
Дата:   10-01-13 12:01

Автор: мара
ми аз искам нещо по средата


[cool] [cool] [cool]

(Марооо, ако бях жена и аз сигурно така щях да искам)
[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: Tantris   
Дата:   10-01-13 12:10

Само попитах дали моралния аршин трябва да е еднакъв за подобни случаи в различните точки по света?
Автор: J0R0


Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: IvoZafirov   
Дата:   10-01-13 12:19

Абе човешките простотии граници нямат..

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: мара   
Дата:   10-01-13 12:21

е, то ти и така пак нещо такова требе да искаш [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: Dumbledore   
Дата:   10-01-13 12:54

На Жоро му более за Пуси райът, дето западната преса ги изкара едни боркини за правата на човека. А ето за какви права се борят тези девойки:

1. правата да влизат с маски в олтара на църквата, да крещят "свещени лайна" и други простотии пред очите на смаяните баби, които се кланят.

2. Да прaвят групова оргия, групов секс в биологическия музей, с надпис отзад: аз е*а мечето. Пред очите на посетителите, деца включително.

3. Да си завират кокошки във влагалищата, в супермакета, пред очите на втрещените дечица.

4. Да целуват насила полицайки - полицайките се дърпат, те ги нападат и ги целуват по устата.

5. Да преобръщат коли с полицаите вътре.

6. Да рисуват полови органи по мостовете.

7. И още много други подобни права.


Като ги чете всички тези неща човек, и си вика - бре, какви ли са тези женища свирепи? А като ги види - те едни момиченца. Колко трябва да са зомбирани тези деца, че да вярват, че това, което правят, наистина е нещо добро и гордо? Кой им промива мозъците?

Групата им "Война", е спонсорирана от не кой да е, а отново - от небезизвестния смахнат дърт кукунделник Сорос. Това е един луд дедо, който стои зад повечето интернационални дивотии напоследък. Изкарва си прехраната, тоест, билионите, с дестабилизиране на световни валути - американския долар в последните години, английската лира и рублата през 90те години, и много други тъмни сделки, пирамидални скамове и инвестиции. В свободното си от шейди капитализъм време проповядва социализъм, нов ред и не знам си какви други безсмислици и простотии и финансира събверсивни групи като Пуси райът.


Та ето защо Путин вкарва закон, който забранява спонсорирането на подобни неща от чужди институции. Аплодисменти за което.



Публикацията е редактирана (10-01-13 13:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: Dumbledore   
Дата:   10-01-13 13:10

Pussy Riot - The Masks are Off


Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: мара   
Дата:   10-01-13 13:12

"всяко идиотско деяние има своето философско оправдание"

в тоя ред на мисли, натиквайки няколко убавици (мерклийки да минат за социално-политически-демократически ангажирани изкуствотворки, наблягам на изкуствотворки!) в тюрмата, единственото, което направи руската власт е да ги направи мъченици. т.е. - изпълниха си мисията. иначе им стигаха 2 шамара по задника.
по същество протестът е ИМЕННО в тая църква и по тоя начин, защото се търси аналогия с конкретни факти по изграждането й и с функциите й. на всички ни е ясно как стана туй внезапно обръщане към бога от страна на комунистическите производни. просто е конюнктурно.
мене ем са ми жалки и смешни, ем си викам - белким залепят по нещо - все е по-добре от манифестация. лицемерието е постоянно обърквано с възпитанието и/или вярата [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: Dumbledore   
Дата:   10-01-13 13:23

Аз не виждам нищо лицемерно в обръщането към църквата. Това е чисто прагматичен ход. Ама пак човек трябва да се разтърси и да види защо се съживява църквата. Не е като да не е казано, многократно.

А с това за мъченичеството от една страна съм съгласна - да, това беше целта, да се изкарат героини и мъченици.

От друга страна, не може да се кляка на подобни изнудвания. Веднъж като клекнеш и им отстъпиш, и ти се качват на главата. Ето сега, наш Обама задължава католическите организации да плащат за противозачатъчните и абортите на служителите си!!!


Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: J0R0   
Дата:   10-01-13 13:53

Ей това е вече майсторска пропаганда [smilie18]
Фактите всеки може да ги види в нета, известни са.

1. да влизат с маски в олтара на църквата, да крещят "свещени лайна" и други простотии пред очите на смаяните баби, които се кланят.
Доколкото се вижда от клипа, църквата е празна по това време

2. Да прaвят групова оргия, групов секс в биологическия музей, с надпис отзад: аз е*а мечето. Пред очите на посетителите, деца включително.
Това са съвсем други хора, а не осъдените. Дай да видим къде Екатерина Самуцевич и Мария Альохина участват в това?

3. Да си завират кокошки във влагалищата, в супермакета, пред очите на втрещените дечица.
Това са съвсем други хора, а не осъдените. Дай да видим къде Екатерина Самуцевич и Мария Альохина участват в това?

4. Да целуват насила полицайки - полицайките се дърпат, те ги нападат и ги целуват по устата.
Това са съвсем други хора, а не осъдените. Дай да видим къде Екатерина Самуцевич и Мария Альохина участват в това?

5. Да преобръщат коли с полицаите вътре.
Това са съвсем други хора, а не осъдените. Дай да видим къде Екатерина Самуцевич и Мария Альохина участват в това?

6. Да рисуват полови органи по мостовете.
Това са съвсем други хора, а не осъдените. Дай да видим къде Екатерина Самуцевич и Мария Альохина участват в това?



Та за придържане към фактите говорехме, нали? И за пропагандата.
[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: мара   
Дата:   10-01-13 14:04

" Ама пак човек трябва да се разтърси и да види защо се съживява църквата. Не е като да не е казано, многократно."

църквата в случая е просто мода. тва е в най-често срещания случай. за определени хора е тояга. понякога - с морков. средство - с други думи. за някои хора(по-малко на брой) утеха и/или раздавач на индулгенции. за други - връщане към традициите и културологична особеност. не съм забелязала особено съживяване на църквата. може би даже това да е за добро, не мога да прецеля. във всеки случай - ценностите са пообъркани...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: IvoZafirov   
Дата:   10-01-13 14:11

Абе Пуси райът....[smilie23]

това са олигофрении

хард при тва.



А обожествяването на човешко същество е оксиморон за мен. Турците кво се правят за Кемал? Все едно сутрин не е клечал в кенефа и той и не е плющял в харема. Това е нормално. Не е нормално да кажеш, че не го е правил.

Моята философия е в опростяването на нещата, защото те в същността си са винаги много прости. Но човек страдайки от самовтълпена мания за величие и господар на тази планета обича да вкарва елементи на ненужно разсъждение и да прави грешни изводи.

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: Tantris   
Дата:   10-01-13 14:24

Автор: J0R0
Дата: 10-01-13 13:53

Ей това е вече майсторска пропаганда [smilie18]
Фактите всеки може да ги види в нета, известни са.

1. да влизат с маски в олтара на църквата, да крещят "свещени лайна" и други простотии пред очите на смаяните баби, които се кланят.
Доколкото се вижда от клипа, църквата е празна по това време

2. Да прaвят групова оргия, групов секс в биологическия музей, с надпис отзад: аз е*а мечето. Пред очите на посетителите, деца включително.
Това са съвсем други хора, а не осъдените. Дай да видим къде Екатерина Самуцевич и Мария Альохина участват в това?

3. Да си завират кокошки във влагалищата, в супермакета, пред очите на втрещените дечица.
Това са съвсем други хора, а не осъдените. Дай да видим къде Екатерина Самуцевич и Мария Альохина участват в това?

4. Да целуват насила полицайки - полицайките се дърпат, те ги нападат и ги целуват по устата.
Това са съвсем други хора, а не осъдените. Дай да видим къде Екатерина Самуцевич и Мария Альохина участват в това?

5. Да преобръщат коли с полицаите вътре.
Това са съвсем други хора, а не осъдените. Дай да видим къде Екатерина Самуцевич и Мария Альохина участват в това?

6. Да рисуват полови органи по мостовете.
Това са съвсем други хора, а не осъдените. Дай да видим къде Екатерина Самуцевич и Мария Альохина участват в това?



Та за придържане към фактите говорехме, нали? И за пропагандата.
[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]




А защо не споменаваш Надежда Толоконникова ?
Нали тя е една от двете, които излежават присъдата?


Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: Vinsent   
Дата:   10-01-13 14:27

Има три вида история: първият е хроника на фактите - събитията, които са се случили в действителност, но тази история е загубена за винаги. Вторият вид е разказ на онова, което мнозинството от хората вярват, че се е случило. Макар и трудно, подобен преразказ на събитията може да бъде възстановен. Третият вид е историята, която силните на деня са искали да остане в паметта на поколенията. Деветдесет процента от написаното в учебниците е история от третия вид.

Майкъл Грубер, Книга за въздуха и сенките.



Например, почти никой не споменава една светла личност - Царица Елеонора, втората жена на Фердинанд.
По време на комунизма, дори гроба и бил заличен. [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: ivodam   
Дата:   10-01-13 15:56

J0R0:

Жоре, не е лошо да ме цитираш точно по такива "чувствителни" теми, защото иначе не е много честно... изкривяване се получава определено.

Иводам развиваше теорията, че всъщност в лагерите не са ги задушавали с "Циклон", ами само са ги обезпаразитявали.


Всъщност, не съм развивал такава теория, а бях помолил някой със съответните знания по химия и биохимия да ми обясни как точно в концлагерите евреи са били убивани с Циклон Б, тъй като определено срещнах затруднения да си го представя, чисто технически. Понеже Циклон Б наистина е инсектицид, на кристали, който за да отдели бързо отровния газ в смъртоносни за човека количества, трябва да бъде нагрят над 100 °C. В музея в Освиенцим има една отворена кутия с Циклон Б с изсипани кристали от нея, под обикновено стъкло. Няма никакви подробности и указания относно начина на употреба за евреи. И все още чакам да ми обяснят... [smilie8]

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: ivodam   
Дата:   10-01-13 15:58

Dumbledore: [smilie24]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: Tantris   
Дата:   10-01-13 16:19

Изобщо не е нужно използването на газ за да се уморят голямо количество хора в лагер. Намалени дажби + лоша хигиена и болестите си взимат своето.

11.2 милиона СССР граждани се водят умрели в зоната на германската окупация. Едва ли са използвали газ за да ги убият.

Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: chill   
Дата:   10-01-13 16:34

Tantris написа:

> Изобщо не е нужно използването на
> газ за да се уморят голямо
> количество хора в лагер. Намалени
> дажби + лоша хигиена и болестите си
> взимат своето.

Нацитата са индустриализирали процеса, планове са гонели, къде ще чакаш сами да си умрат ... [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Свещените крави и личности по света
Автор: Dumbledore   
Дата:   10-01-13 16:36

Е каква пропаганда - всичко, което съм написала, го има документирано на видео. Те самите не го отричат. Гордеят се. Те сами ги разпространяват тези видеа. Къде, от моя страна, е пропагандата?


Какво ми пускаш този линк? Да чета, как е писала, че трябва да се прощава на враговете? Да си обръщат хората другата буза, или полицайките, като ги целува насила, да си подадат и дупето?

Какво си мислиш, че доказваш с тоя линк?

Доказваш с каква арогантност се пипа и се изнудва.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3 ..  10 ..  20  21  22     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.