Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  68  69  70 ..  75  76     всички  напред  последна
 Re: iPhone 5 :)
Автор: imitev   
Дата:   12-02-13 17:30


Земи си още един нексус 7...
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Ivodam   
Дата:   12-02-13 17:33

imitev:

Нексус 7 съм взел на каката, стига един. [smilie18]

На мини-то май му е по-голям екранът.

[smilie7]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: imitev   
Дата:   12-02-13 17:35

Те нали щяха да вадят с по-висока резолюция?
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Ivodam   
Дата:   12-02-13 17:36

imitev:

Кои те? Кога? [smilie8]


[smilie7]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: imitev   
Дата:   12-02-13 17:55

Апъл, кои...
 Re: iPhone 5 :)
Автор: vinse   
Дата:   12-02-13 18:32

TheOne

50ГБ в дропбокс получаваш по два начина. Ако си купи някои от високите класове телефони (примерно аз ги получих след покупката на Note 2, но не съм сигурен дали всеки производител прави такава прИмоция) или ако използваш този мод (може и други модове да има, аз така или иначе не съм ползвал такива).
Времето, за което ги получаваш е 2 години (след първоначалното активиране)



Публикацията е редактирана (12-02-13 18:52)
 Re: iPhone 5 :)
Автор: BOZO   
Дата:   12-02-13 20:51

епъл са по красивите фешън неща, не по практичните.
Сега може да допълнят айпфона с часовник примерно.

За да се си сверяваш сам часовника ще трябва джейлбрейк, естествено.
Устройството ще работи като периферия на епълстор - ще има платени приложения за дата, точно време и хрономерър. [smilie18]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: juslen   
Дата:   12-02-13 22:24

Не могат ли да вземат пари на нещо-не го слагат и го обявяват за ненужно. Примерно защо няма FM радио в Айфон-защото принципно е безплатно и няма как да му вземат пари [smilie18]



Въпреки, че на по-старите Айфони имаше FM чипове, но оставени без софтуер умишлено. Обяснението на Apple е: ''FM is a dying format which can be excellently replaced by internet streaming'' [smilie18]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: CyberGene   
Дата:   12-02-13 22:28

Вие требе се притеснявате не за това, че Епъл лишава телефоните от някои функции, а за това, че другите марки почват и те да копират тая практика и да ви го прилагат и на вас [smilie3]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: BOZO   
Дата:   12-02-13 22:28

Стига бе, и това ли НЯМАТ айпфоните... едно елементарно FM...
Ама то не им трябва, нали?[smilie18]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: kudra   
Дата:   12-02-13 22:36

Моята Нокиа с фенерче си има радио. [smilie5]

 Re: iPhone 5 :)
Автор: juslen   
Дата:   12-02-13 22:47

Не се възгордявай сега [smilie5]



Из съвещание на Apple, март 2007г: ''Е кой ще седне да ти слуша радио с Айфона. Няма нужда...точка...няма да слагаме '' [smilie5]


Единственото устройство при което има наложено ограничение е Nexus-няма слот за карта памет. За да ползваш облака на Google което изобщо не заменя картата памет. Но затова пък подържа USB OTG и може да му се сложи мини флашка до 64GB.



Публикацията е редактирана (12-02-13 22:49)
 Re: iPhone 5 :)
Автор: CyberGene   
Дата:   12-02-13 22:49

Бе имаше едно време някакви HTC-та, дето можеш да инсталираш приложения само на вградената памет, но не и на флашката. Не знам дали още го има това. А вградената памет беше доста малко, брат ми имаше такова, май Desire беше.
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Krassy   
Дата:   12-02-13 23:29

Сложих на айпада 6.1 версията... ей, литна...
Джейлнах го... ама що ли... да има [beer]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Han_Solo   
Дата:   12-02-13 23:44

CyberGene написа:

> Бе имаше едно време някакви HTC-та,
> дето можеш да инсталираш
> приложения само на вградената
> памет, но не и на флашката. Не знам
> дали още го има това. А вградената
> памет беше доста малко, брат ми
> имаше такова, май Desire беше.
-----------------------

Ехх тия братя [smilie5] моя също има Дизайър, ама да знаеш малко си се объркал, всичко е до версия на операционната система, не до модела, а има и програми които дават възможност да инсталираш приложения на картата... [smilie8] За "Джинджърбред" не мога да кажа за фабричните, че там съм ползвал само къстъм версии които го могат но непипнат - стоков Ice Cream Sandwich - да може да местиш безпроблемно инсталирани приложения на sd картата
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Krassy   
Дата:   13-02-13 00:12

След като сложих новата ОС... и върнах бекъпа, всичко се запази, мейли, пароли... дори настройките и сейфгеймовете на игрите ха ха ха...
А имаше една програма, кракната... Sketch Club, та я инсталирах наново..

Отварям я и какво да видя - ако не го бях видял никога нямаше да го повярвам!

Рисунката, която щерката беше нарисувала ПРЕДИ ФЛАШВАНЕТО сега си стои, след новият ром, след новата преинсталация на програмата...

Еми евала на Епъл [beer]

Трета година ме изненадва приятно и ми пести нерви и тревоги...


Иначе нека да е гаден, нека да е за педали, нека да е всичко, което ви хрумне [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: juslen   
Дата:   13-02-13 00:14

Нека, нека...ама щом те кефи здраве да е [beer] [smilie18]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Krassy   
Дата:   13-02-13 00:21

Знам какво е да смениш РОМ на смартфон, спокойно [smilie18]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: juslen   
Дата:   13-02-13 00:34

Знаем ги тия вашите ''ромове'' [smilie5] Има си РОМ и РОМ нали знаеш [smilie18]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: juslen   
Дата:   13-02-13 01:11

В Сан Франциско се е състояла предпремиера на Iphone 5s-за първите 100 клиента телефона е бил на половин цена. Кратко видео от събитието:

https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/anal9932.JPG
https://photo-forum.net/static/forum/2013-02/cccp2949.JPG

http://i.imgur.com/MYeIdZI.jpg


[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: BOZO   
Дата:   13-02-13 02:21

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

а на излизане са били остригани ...

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: shadowhand   
Дата:   13-02-13 10:33

Krassy е много прав за тва с ъпдейтите. Още от iOS3 насам се случва точно това - след ъпдейт всички приложения са на стария си state, продължаваш да ползваш устройството без да те е яд, че си загубил нещо. [smilie24]

Не знам дали на андроид е така, би било хубаво.
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Krassy   
Дата:   13-02-13 10:52

Няма как на андроид да е така, за тяхно съжаление.
При епъл не говорим само за букмаркове, мейл акаунти, контакти и настройки...
След ъпдейта на ром-а айпада е в състояние, в което е бил оставен преди ъпдейта до най-малки подробности. Мрежата вързана, последният отворен имейл в пощата, логванията и сейфгеймовете... дори сафарито ме впечатли, че като го отворих табовете си бяха така, със заредените преди това 10-15 страници, които гледаме аз и жена ми... все едно нищо не се е случвало. Много приятно усещане оставя...
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Han_Solo   
Дата:   13-02-13 11:05

Krassy написа:

> Няма как на андроид да е така, за
> тяхно съжаление.
..................

Ами бъркаш [smilie3] пазят се всички настройки, инсталирани приложения контакти... Въпроса е да си го включиш - по подразбиране не е... аз първия път като слагах къстъм ром доста се изненадах, даже се шашнах, че във момента в който си активирах gmail акаунта и почнаха едни автоматични инсталации и настройвания... сега съм си го изключил [smilie3] за някои приложения предпочитам аз да си направя сам
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Krassy   
Дата:   13-02-13 11:08

Не, не ме разбра какво исках да кажа.
Ако искаш ме прочети пак, за да не се оптивам да обяснявам ясни неща...
Андроида ти пази основни системни настройки, епъл ти запазва облика и начина на работа И НА ПРОИЗВОЛНИТЕ СОФТУЕРИ, които си ползвал, както и тяхното СЪСТОЯНИЕ преди ъпдейт.

При андроид това е невъзможно.
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  68  69  70 ..  75  76     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.