Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  18  19  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  75  76     всички  напред  последна
 Re: iPhone 5 :)
Автор: ivodam   
Дата:   17-01-13 12:30

Сайбъра се увлича и си обижда събеседниците. Нещо е нервен напоследък и не знам защо го прави, познавам го от години, беше хрисим и приятен събеседник.

С Емо се дърляме чат-пат на исторически теми, ма не сме стигали до тежки лични драми, нема смисъл. Винаги ми харесва как подхожда задълбочено фактологически към даден въпрос и е един от малкото хора тук, от които научавам разни неща.

Сайбър, вземи дай малко назад с Емо плз, той не е точно такъв форумен тип магаре, каквото съм аз, Навухото и т.н. [smilie3]


[smilie7]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: todorov   
Дата:   17-01-13 12:40

Та какъв е отговора на въпроса ми защо не мога да си обновя андроида до най-новата версия или някой е решил, че щом не може и да не питам, а?
 Re: iPhone 5 :)
Автор: vinse   
Дата:   17-01-13 12:45

Ако има нова версия за твоя модел - можеш. През KIES или през ODIN. Ако нямаш нова версия - не можеш да обновиш. В момента последната за SGS2 ако не се лъжа е 4.0.3 и предстои излизана на Джели Бийн скоро.
 Re: iPhone 5 :)
Автор: CyberGene   
Дата:   17-01-13 12:50

Хаха, както може да се очаква, емил не отговори нищо по въпроса с лъжата около темата за Епъл, което е и темата на дискусията, а извади някакви мои реплики по други теми, с които един вид казва: аз може да съм лъжец и да обиждам хората, но и ти не си стока [smilie18]

Отличен аргумент [smilie24] [smilie18]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Vinsent   
Дата:   17-01-13 13:14

Дискусии от този род доста ме озадачават!

Високотехнологични компании от типа - IBM, Apple, Microsoft, Google, HP, Samsung, Sony и т.н. и т.н.
Колкото са повече, толкова по-добре! [smilie24]
Колкото са по-добри, толкова по-удобно за потребителя!

Възхода на всяка от тях може само да ме радва и изпълва с респект!

Не бих пожелал на никоя от тях да загине!

Но, изглежда е човешко да те е яд на успехите на някой, а?

Ама дали това е нормално?
Обяснение вероятно има, ако приемем възгледа за егоизма на Фойербах и предшествениците му?



Публикацията е редактирана (17-01-13 17:24)
 Re: iPhone 5 :)
Автор: burnmaster   
Дата:   17-01-13 13:22

Аз даже не знам кой е тоя , те това е да си прост потребител[beer]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: CyberGene   
Дата:   17-01-13 13:31

Иво, с отношението ти по темата за айфоните, както и по темите за евреите си ме засягал индиректно. Ако в момента не бяхме в една от тези две теми, дали щеше да говориш за мен и за емил същото? [smilie3] Щото всеки, който е на твоето мнение по дадена тема е ОК, а ако не е, "е нервен" [smilie5]



Публикацията е редактирана (17-01-13 13:35)
 Re: iPhone 5 :)
Автор: boZo   
Дата:   17-01-13 13:38

Добре,
Айпода ги сортира песните, напълних го.
Сега примерно искам от даден албум да махна няколко песни. Не става. Не става да изтрия и една, не става да ги изтрия и всичките.
Като запиша звуков клип или видео мога да ги трия. Само не мога да трия от качената музика. Да не би да се е бъгнало устройството? В менюто никъде не видях да има фбричен ресет. Или ми трябва по-нов софт?
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Vinsent   
Дата:   17-01-13 14:55

boZo написа:

> Добре,
> Айпода ги сортира песните,
> напълних го.
> Сега примерно искам от даден албум
> да махна няколко песни. Не става.
> Не става да изтрия и една, не става
> да ги изтрия и всичките...

Синхронизирай го чрез iTunes с компа, а в компютъра лесно можеш да изтриеш каквото и както си искаш. [smile]
Става за секунди. [smile]

 Re: iPhone 5 :)
Автор: harvester_vn   
Дата:   17-01-13 15:00

Добре бе пичове, ако няма компютър наблизо, какво правим? Ами ако изобщо нямаме компютър[smilie11]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: CyberGene   
Дата:   17-01-13 15:02

Добре, ако изобщо нямаш компютър, музиката откъде ще дойде? [smilie8]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Vinsent   
Дата:   17-01-13 15:04

Без компютър не става лесно, толкоз. [smile]
А, как ще качиш музика, подаваща се на класифициране по различни параметри в iPod-а без iTunes?
Така са го решили разработчиците.

 Re: iPhone 5 :)
Автор: deltalink   
Дата:   17-01-13 15:07

Bozo, задължително го джейлваш. Слагаш първия плеър, който плейва музика от папки, рафтове и кашони като хандроида и си ти.
 Re: iPhone 5 :)
Автор: harvester_vn   
Дата:   17-01-13 15:09

CyberGene написа:
> Добре, ако изобщо нямаш компютър, музиката откъде ще дойде? [smilie8]

От интернет?
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Vinsent   
Дата:   17-01-13 15:12

Не е важно от къде е дошла музиката, важно е как я качваш на устройството.
 Re: iPhone 5 :)
Автор: CyberGene   
Дата:   17-01-13 15:15

А ти имаш ли си акаунт в iTunes Store и да си купил музика от там? Щото ако си го направил, ще имаш поддръжка на клауда и няма да ползваш iTunes и компютър изобщо, нито ще питаш как се трие музика от устройството.

Просто не мога да разбера защо не проучвате какво правят устройствата ви, преди да си ги купите, а след това мрънкате [smilie8]



Публикацията е редактирана (17-01-13 15:16)
 Re: iPhone 5 :)
Автор: CyberGene   
Дата:   17-01-13 15:23

iPod (и iPhone, iPad) са направени за да си слушаш легално закупената музика от iTunes Store. Повечето хора го закупуват с тая цел. Ако вече имаш закупени дискове, можеш да си ги импортираш в iTunes. Ако искаш пък, можеш да си плащаш годишен абонамент за iTunes Match и така дори и да ти е пиратска музиката, имаш вариант все пак да ти се отчита като закупена легално в iTunes Store за периода, за който си плащаш абонамента.

Всички останали варианти на пиратско ползване на музика или изобщо такова ползване на музика, което не те устройва - има си много други мп3 плейъри на пазара. Епъл дори не твърдят, че устройството им е класически мп3 плейър.

Голямо мрънкане, голямо чудо [smilie8]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: harvester_vn   
Дата:   17-01-13 15:56

[smilie18]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: CyberGene   
Дата:   17-01-13 16:30

Предполагам се надсмиваш над факта, че не си прочел добре какво прави айпода ти и сега си принуден да го ползваш по начин, по който не си очаквал [smilie18] Като се замисля, смешничко е наистина, аз примерно айпод нямам, щото съм си прочел какво прави и съм преценил, че не ми е необходим [smilie18]



Публикацията е редактирана (17-01-13 16:33)
 Re: iPhone 5 :)
Автор: harvester_vn   
Дата:   17-01-13 16:36

Всъщност въпросите ми бяха за iPhone, ма няма кой да чете. И нищо не съм си купувал, питах заради брат ми, който не може да се оправи с великото ви творение 4s.
А да... имаме два айпода вкъщи, ама на единия му изгубихме кабела и нито може да се зареди, нито да му се качи нещо.... т'ва поради уникалната специфика на кабелния интерфейс. Пък другия е от онези дето приличат на флашки, имат само два бутона и няма какво да им се обърка. Него жена ми го ползва от време на време.
 Re: iPhone 5 :)
Автор: CyberGene   
Дата:   17-01-13 16:39

Великото НИ творение? [smilie10] Благодаря ти за оценката, но не, не съм замесен по какъвто и да е начин в проектирането или изработката на хардуера, софтуера или което и да е друго нещо на епълските продукти [smilie18]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: ivodam   
Дата:   17-01-13 16:49

CyberGene: Май не пожела да вникнеш в това, което се опитвам да ти кажа... карай.

Никога не съм имал за цел да те нападам по какъвто и да е начин лично, а пък за евреите съм споделял само исторически факти и някои въпроси, които си задавам във връзка с тези факти, така че недоумявам това по какъв начин трябва да те е засегнало. [smilie2]


[smilie7]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: harvester_vn   
Дата:   17-01-13 16:50

Хубу.
Айде сега, като разбра че става въпрос не за под, а за телефон, обясни как да изтрием малко музика без да се цъка едно по едно, че малкото ми братче много се изнервя вече, пък си го обичам [smilie21]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: BOZO   
Дата:   17-01-13 17:03

Аз искам да изтрия музика, дори да цъкам и едно по едно, ама не става. Айпода е пълен с музика, искам да снимам с видеокамерата, ама няма място. Няма място, щото няма как да изтрия част от музиката.
Цибержен, тоя айпод няма wi-fi модул - създаден е за просто слушане на музика, радио, заснемане на некво видео, запис на глас. Няма клаудс. Няма триене на песни. Но пък може да се ползва като флашка, без да може да чете сторнатите файлове.
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Vinsent   
Дата:   17-01-13 17:10

Един Format ще ти свърши работа.
Кой модел ти е iPod-а?

 първа  назад  1  2 ..  10 ..  18  19  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  75  76     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.