Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  17  18  19  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  75  76     всички  напред  последна
 Re: iPhone 5 :)
Автор: todorov   
Дата:   17-01-13 00:57

Bozo, щом ти е по-леснос андроид карай си с него.Продавай айпода и не се занимавай. Какво да го правим на дилема. Мен лично епълската методика ми харесва повече,устройствата ми допадат повече и като начин на работа и като пърформънс. За мен иос-а е по-ефективен, но имай предвид, че аз не ползвам усройствата за слушане на музика, играене на игри или гледане на филми. Най-голямото ми развлечение е писането във форумите. Мен ми трябват работни коне, а епълските устройства се справят доста по-добре от андроидските в това направление. Чисто емперично никой не може да ме убеди в обратното, просто защото на маста ми лежат галакси с2 и айфон 4с, а преди около месец и половина имах на разположение дълго време и таблет асус,така че не е като да нямам поглед върху нещата.



Публикацията е редактирана (17-01-13 00:59)
 Re: iPhone 5 :)
Автор: CyberGene   
Дата:   17-01-13 01:00

Зарежи, очевидно не схващаш сарказма ми.

Значи аз примерно в айтюнс мога да си сортирам музиката по стил - да кажем мога да селектирам джаз албумите и да си ги кача в айфона. Мога да селектирам всички албуми след 2000-та, или пък от 70-те. Или пък да подбера само парчетата, които слушам най-често. Или пък онези, които съм маркирал като най-харесвани от мен.Мога да ги подбирам по композитор - например Шопен (въпреки че се изпълнява от най-различни пианисти). Мога да сортирам по едно и също произведение (например "Революционен Етюд") в различни изпълнения и интерпретации, включително в джаз варианти. Мога да си направя готови плейлисти много лесно и да си ги кача в айфона.

Ще ми обясниш ли как можеш да направиш това, когато музиката ти е по директории/папки/folders?



Публикацията е редактирана (17-01-13 01:01)
 Re: iPhone 5 :)
Автор: BOZO   
Дата:   17-01-13 01:02

С качването на музика се оправих,с изтриването на старата не мога. Поне айпода ги разделя по албуми и изпълнители... Зорлем. Сега си имам айтунс и още 5 процеса в уиндоуса при спряна програма. Кеф!
 Re: iPhone 5 :)
Автор: harvester_vn   
Дата:   17-01-13 05:42

Аз не разбрах, мога ли да трия по няколко песни наведнъж, или човека е решил, че никой няма нужда от това?

А да, не разбрах и какъв е проблема да се сортира по някакви критерии когато музиката е в отделни директории. Допотопното устройство, което в момента е в ръцете ми, го прави съвсем самичко. Без външна намеса.



Публикацията е редактирана (17-01-13 05:50)
 Re: iPhone 5 :)
Автор: todorov   
Дата:   17-01-13 09:34

Както писах по-горе ще взема да си кача няколко албума, за да видя каква е тази драма с песните.

Аз пък искам да питам, как да си ъпдейтна софтуера на самсунга галакси с2 до най-новата весия на андроид, или някой е решил, че потребителите на телефони самсунг не им трябват по-новите версии?
 Re: iPhone 5 :)
Автор: burnmaster   
Дата:   17-01-13 09:51

todorov ако не е тайна,как живееш без музика[smilie11]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Krassy   
Дата:   17-01-13 10:00

iPod плеара на айфона е iTunes ориентиран, той е само плеар и НЕ предлага никакви редакции и прочее...
Самата му идея е да се съобразява с iTunes и да се синхронизира с него. Нищо повече...

Ако някой иска друг тип независимост... пълно е с платени и безплатни плеари, които предлагат повече от необходимите възможности.

Тъпо е да категоризираш едно устройство заради определен софтуер, при условието, че има ВАРИАНТИ.
Обаче ако е въпрос за заяждане... да...

Например аз мога да се заяждам с всичко, независимо прав ли съм или не...
 Re: iPhone 5 :)
Автор: todorov   
Дата:   17-01-13 10:03

burnmaster
не съм казал, че живея без музика [smile] Просто се чувствам неконфортно със слушалки в ушите, дразнят ме, заболява ме главата от директната музика в ушите и т.н. Предпочитам да слушам през уредба.
А и музиката заема доста място, което ми трябва за документации и др. файлове, приложения, свързани с работата ми, затова не държа музика на телефона или айпада.



Публикацията е редактирана (17-01-13 10:03)
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Krassy   
Дата:   17-01-13 10:09

тодоров, време е да пробваш някои "истински" слушалки [beer]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: CyberGene   
Дата:   17-01-13 10:29

А да, не разбрах и какъв е проблема да се сортира по някакви критерии когато музиката е в отделни директории. Допотопното устройство, което в момента е в ръцете ми, го прави съвсем самичко. Без външна намеса.

Става дума да сортираш на компютъра, преди да качиш на устройството [smilie3]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Krassy   
Дата:   17-01-13 10:37

Музиката може да се сортира по страшно много категории, особено ако .flac-а ти е нормално направен с информацията в него.

Например последният софтуер, който ползвам на айпада за слушане на музика, флакове до 24 бита 192 кхц е Golden Ear... страхотно качество!

Там аз НЕ се разхождам по директории да търся... всичко е изсипано накуп, като в една кофа... обаче, горе в ляво си има меню - например - артист, жанр и т.н. и филтрацията бачка на момента - избирам си каквото искам и газ [cool]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: CyberGene   
Дата:   17-01-13 10:39

[beer]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Krassy   
Дата:   17-01-13 10:42

СЕГА... ако искаме тотална бъзикня и възможности:

[urlhttp://xbmc.org

аз съм се спрял на епъл на хай-енд музика, като изключително качествен плеар, сравним с висок клас такива дискови например....

айпада пред камера кънекшън кит-а изкарва 24/96, дори с последния софт вади и 192.
а хардуерното му изпълнение и факта, че е на акумулатори ми дава и онази чистота на звука, която търся [beer]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: e-mil   
Дата:   17-01-13 10:44

"И децата да питаш по улицата, и те ще ти обяснят, че персонален компютър е нещо с дисплей, клавиатура и периферия, дето можеш да си го имаш вкъщи. Останалото може да е компютър, но не е персонално"

О... искрено се извинявам за настъпилото недоразумение. Мислех, че говорим за мнението на хората от индустрията, а то се оказа, че трябвало да питаме децата. [smilie5]

ОК, да приемем, че децата са прави. В такъв случай Apple I не е персонален компютър, защото се е продавал само като платка. Не само е трябвало да търсиш клавиатура и монитор, но дори и кутия е нямал. Нещо повече: не са се продавали кутии за него - трябвало е сам да си я изработиш.
Но вече е имало минимум 6 конкурентни модела с кутия и клавиатура - показах ги по-горе. Първият е бил демонстриран цели 7 години преди Apple I. А сега ти казваш, че IBM и HP са били гаражни хакерчета: "Всичко е било гаражни хакерчета дотогава... всички са си ги сглобявали сами и не са допускали, че някой ще им направи готов компютър." И имаш нахалството да говориш за алабализми и умишлени лъжи? [smilie18]

* * *
"И зарежи малко личното отношение като това аз като програмист от какво трябва да се срамувам. Като спя с жена ти, тогава можем да говорим за срам и лично отношение, иначе сме просто събеседници в някакъв форум и се ограничавай само до темата на разговора, а не и до лични емоции."

Сега... ако твоята жена не ти пуска и се налага да търсиш други, аз нямам вина за това. Ти пръв започна да мяташ реплики, като "умишлени лъжи" и "алабализми"; мина през бисери като този: "Някой май ви плаща да хейтите по Епъл, друго обяснение нямам" и стигна до жена ми. [smilie5]
Значи всичката кал, която хвърляш не смяташ за лично отношение, а когато просто споменах професията ти, (която впрочем лично си споделял няколко пъти във форума), ти се разпени още повече. Дотам, че да обявиш публично вероятността да топнеш чушката на чуждо място. Пък това е едно от най-глупавите неща, които съпруг може да направи. Искам да кажа - съпругата ти сигурно също ползва Интернет и в този форум има следа към истинското ти име.
А ти ми говориш за логика. [smilie5]

Не че има реална опасност да изневериш. Ако така говориш и с жените, хич не се учудвам, че прекарваш толкова много време във форума. [smilie18] [smilie18]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: CyberGene   
Дата:   17-01-13 10:51

Лъжата ти беше умишлена, а после се оправда с алабализъм - Епъл 1, ама Епъл 2... Все едно някъде съм твърдял, че говоря само за Епъл 1 [smilie18]

Останалите ти алабализми са отново лично отношение: колко време прекарвам във форума, как говоря с жените, да съм бил внимавал дали жена ми не чете [smilie18]

Така е, като няма аргументи човек и като го хванат, че пише лъжи, го удря на лично отношение [smilie5]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Krassy   
Дата:   17-01-13 10:52

Айдеее... тиде пак коня у ряката...
 Re: iPhone 5 :)
Автор: burnmaster   
Дата:   17-01-13 11:01

Важно е работния ден да минава бързо и весело[smile]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: CyberGene   
Дата:   17-01-13 11:06

Sol-20 - около 10 000 и това е преди въобще да се появи Apple I.

Ето това вече е опашата лъжа, не просто алибализъм. Sol-20 се произвежда между 1977 - 1979.

Apple I се произвежда през 1976.

На което емил ми отговаря:
Е, голяма работа. Погрешка съм написал I вместо II

И II да си написал, пак е опашата лъжа, той се произвежда от 1977. Няма как Sol-20 да продаде 10 000 бройки "преди въобще да се появи Apple II" [smilie3]

Дай да видим сега с каква лична нападка ще отговориш [smilie5]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: harvester_vn   
Дата:   17-01-13 11:09

Абе знаех си аз че не ми е нужно да сортирам в телефона, ама на.... [smilie21]

За триенето накуп ще ми обясни ли някой? Че е спешна работата....
 Re: iPhone 5 :)
Автор: CyberGene   
Дата:   17-01-13 11:11

Ти май изобщо не четеш, харвестере [smilie18] Сортиране се прави и в айтюнса, и на айфона. Прави се още в айтюнса, за да си подбереш музиката, която ще качиш на айфона. Прави се и на айфона после, когато си я свириш. И двете неща са прекрано синхронизирани едно с друго, дотам че ако маркирам нещо на айфона като любимо или просто като го слушам повече, това после се отразява обратно и в айтюнса.

Още нещо, което не си разбрал? [smilie18]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Krassy   
Дата:   17-01-13 11:11

трябва ти връзка с компютър... или софтуер, при джейлбрейкнат айфон.
 Re: iPhone 5 :)
Автор: vinse   
Дата:   17-01-13 11:27

https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/irth8903.JPG
https://photo-forum.net/static/forum/2013-01/jnes6816.JPG

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/58229_372753922820068_7434427_n.jpg



[smilie21] [smilie21] [smilie21]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: CyberGene   
Дата:   17-01-13 11:30

Лошо ще е Епъл да не измислят нов продукт, щото това ще означава, че и Самсунг/ХТЦ и другите ще трябва само да модифицират галакситата - по-широко, по-тясно, по-дълбоко, мини, макси... [smilie18]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: harvester_vn   
Дата:   17-01-13 11:36

Май ти не ме разбираш сайбъре, ама както и да е.... явно човека така е решил. Пък софтуера на Краси го правят и за други платформи, той не е епълски продукт.
 Re: iPhone 5 :)
Автор: e-mil   
Дата:   17-01-13 12:22

"Дай да видим сега с каква лична нападка ще отговориш"

Аз не съм като теб, Сайбъре. Първо, когато някой се пени и хвърля кал, се старая да не падам толкова ниско. И второ гледам да спазвам някаква последователност. За разлика от теб, който хем признава, че е хейтър, хем обвинява останалите в същото.
Та ти хвърляш лични нападки най-малко от една година.

Автор: CyberGene
Дата: 12-03-12 21:49
"Значи аз по принцип съм отявлен Линукс-хейтър... Линукс е създаден от мизерници и за мизерници"


Автор: CyberGene
Дата: 23-03-12 21:50
"Линукс е направен от мизерници и за мизерници."


Автор: CyberGene
Дата: 12-06-12 09:40
"Всъщност аз самият също бях отявлен хейтър на Епъл, даже в тоя форум мисля, че може да се проследи това... и знам как повечето хейтъри дори не са ползвали епълски продукт, а плюят - както плюех и аз"


Автор: CyberGene
Дата: 13-09-12 08:22
"Димов, ти си редом с мексиканците и другите латиноси - категория "нежелан емигрант". Къде се буташ сред американците..."


Автор: CyberGene
Дата: 15-09-12 14:00
"Човек, притеснявам се за нервната ти система. Изпий един лексотан и не влизай повече в тая тема..."


Автор: CyberGene
Дата: 30-10-09 16:43
"препоръчвам следния сайт:
http://linuxhaters.blogspot.com/

Автор: CyberGene
Дата: 09-12-12 00:55
"Дъмбълдора е нещо средно между двама ви - едновременно обича да ѝ е гадно... обаче е и жена в същото време, което я прави невъздържана емоционално и почва да хапе всеки, който не ѝ харесва"



Вероятно повечето хейтъри в Интернет са иначе съвсем нормални хора. Просто като влязат във форума им става нещо. Ти си един от малкото, които се хвалят, че са говеда и в истинския живот.

Автор: CyberGene
Дата: 08-11-12 00:23
"Аз все правя гафове с музикантски жени... Преди доста години седим в аулата на НБУ... влиза едно момиче в аулата и аз викам на пичовете от групата: "абе в това НБУ само кукумявки учат". А то се оказа новото гадже на басиста."


Така че спри да ме обвиняваш в лични нападки. Толкова кафяв текст, колкото ти си изсрал по темите не мога да генерирам и до края на живота си.

 първа  назад  1  2 ..  10 ..  17  18  19  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  75  76     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.