Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  19  20  21 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  75  76     всички  напред  последна
 Re: iPhone 5 :)
Автор: CyberGene   
Дата:   17-01-13 17:12

Както казах, под не ползвам, прецакал си се. Навремето брат ми имаше под от първите и не ми харесваше. Така че не мога да ти помогна.

По въпроса за цъкането едно по едно. Ще ми обясниш ли как точно искаш да изтриеш много музика едновременно от айфона, без да цъкаш едно по едно нещата, които искаш да изтриеш? В смисъл да си помислиш какво искаш да се изтрие и айфона да разбере сам ли? [smilie10] Това е добра идея, дано някой ден да направят нещо такова. Иначе май при всички устройства трябва едно по едно да селектираш парчетата, които искаш да ги триеш. Не разбирам защо трябва първо да ги селектираш и накрая да натиснеш "delete", а не просто да натискаш delete поотделно на всяко парче, ще се радвам да ми обясниш, щото виждам, че си на голям зор от два дни, та давай да го разнищим тоя проблем, щото явно е на живот и смърт [smilie18]



Публикацията е редактирана (17-01-13 17:14)
 Re: iPhone 5 :)
Автор: BOZO   
Дата:   17-01-13 17:15

nano5 e модела на айпода...

Искам примерно в листата с изпълнителите да делна 2 албума на Сигнал за да мога да заснема кратко видео.
 Re: iPhone 5 :)
Автор: harvester_vn   
Дата:   17-01-13 17:16

Елементарно- Защото цъканията се намаляват наполовина....



Публикацията е редактирана (17-01-13 17:17)
 Re: iPhone 5 :)
Автор: CyberGene   
Дата:   17-01-13 17:19

Брат ти отказва да цъка двойно повече, няма компютър, музиката му се е появила някак си в телефона и сега в момента му седи препълнен айфона с музика и не може да направи снимки.

Мда, много сложен казус, признавам [smilie18]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Krassy   
Дата:   17-01-13 17:20

Абе никой не ви кара насила бееее [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Като седне някой да се оплаква и да се мъчи с едно устройство... все едно чета Диан Димов от човешкият му период [smilie7]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: CyberGene   
Дата:   17-01-13 17:22

Ама ти гледай какъв сложен казус, направо живи да ги ожалиш хората. От два дена е супер спешно да се изтрият няколко албума и вместо да изтрие 10 албума с 20 клика, той отказва!!! Иска задулжително да ги изтрие само с 10 клика! То си е тежка ситуация и става все по-спешна, щото времето минава [smilie18]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: ivodam   
Дата:   17-01-13 17:28

То е същата история със снимките в тъпия иОС - не можеш да направиш елементарен Select all. Ако си прехвърлял снимки от карта, да ги прегледаш, и имаш няколкостотин кадъра, трябва след това да ги селектваш ЕДИН ПО ЕДИН за да ги изтриеш. [smilie2] [smilie23]

Каквито изключителни малоумия съм срещал в Апъл просто нема никъде другаде в Галактиката, честна дума.


[smilie7]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: CyberGene   
Дата:   17-01-13 17:32

Защо се мъчиш още с него? Колкото повече го държиш, толкова повече ще се обезцени. Продавай го и си вземи нещо друго, чудя ти се на акъла. Димов и той така - псува го тоя айфон, псува го, а го държи [smilie8]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Vinsent   
Дата:   17-01-13 17:34

Имам iPod 80 GB, малко стар, но ми върши чудесна работа, защото чрез интерфейс го синхронизирам с радиото на колата, а чрез дистанционното на радиото мога да избирам от iPod-а произволна музика за изпът.
Сега си спомних, че никога не съм правил нещо на него без компютър, с изключение първите настройки на дата, час, часови пояс.
Възможно е без компютър да сваляш снимки от фотоапарата с интерфейс също. Използвал съм тази функция доста пъти.
Всичко друго, отнасящо се до съдържанието в него - само с компютъра.
Ако го вкл. в произволен компютър, където няма база данни с музика към iTunes-а, той ще ти изтрие всичката музика наведнъж.

 Re: iPhone 5 :)
Автор: harvester_vn   
Дата:   17-01-13 17:38

Ама наистина ли не може да се маркира? Досега си мислех, че това просто става по някакъв малко по-особен начин.... а то изобщо не може?

Евала!
 Re: iPhone 5 :)
Автор: CyberGene   
Дата:   17-01-13 17:41

Продавай го, докато е време.
 Re: iPhone 5 :)
Автор: BOZO   
Дата:   17-01-13 18:06

цибержен,
кви глупости почна да пишеш, какво маркиране едно по едно, изобщо не мога да маркирам песен в наното - като я маркирам се плейва и нямам опция или тап-че за изтриване.
 Re: iPhone 5 :)
Автор: CyberGene   
Дата:   17-01-13 18:17

Отговорът ми беше за айфона и проблема на харвестер. На теб още по-рано ти казах, че нямам айпод, така че не мога да ти помогна.

Това, което ме учудва, е че сте си купили продукти, без да се проверили преди това дали могат да удовлетворят изискванията ви.
 Re: iPhone 5 :)
Автор: BOZO   
Дата:   17-01-13 18:24

цибержен,
нищо не съм купувал, спечелих ги... бяха 3, два продадох, един си оставих да слушам радио на него - удобен е за носене, малък - побира се в джоб на риза без да се усеща. Диктофон, камера - абе бива. И в колата свири, ама е грозно - трябва да го закачам с бял кабел за предния панел...
 Re: iPhone 5 :)
Автор: CyberGene   
Дата:   17-01-13 18:27

Така и така не си давал пари за него. Ако не можеш да го продадеш, го изхвърли или го подари на някого, нищо не губиш. Влизате да мрънкате за някакви неща, все едно сме форум на Епъл и все едно някой от нас ги е проектирал тия продукти и ви е длъжен с нещо [smilie8]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: chill   
Дата:   17-01-13 18:37

Ми има определена групичка, дето така се държи, сякаш те са го проектирали и го рекламират неспирно, все едно го продават, и на критиките се засягат персонално.

[smilie7]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: BOZO   
Дата:   17-01-13 18:41

цибержен,
слушам радио на него, става.
Сега чета да видя как мога да си изтрия селективно музиката. Или цялата.
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Yan   
Дата:   17-01-13 19:10

Един ден ме няма и доста бисери сте сътворили! [smilie5]

todorov :А и музиката заема доста място, което ми трябва за документации и др. файлове, приложения, свързани с работата ми, затова не държа музика на телефона или айпада

Ами сложи си карта памет! Опааа, забравих, че "НЕ ТИ ТРЯБВА!"

Става дума да сортираш на компютъра, преди да качиш на устройството

Значи , за да слушаш музика на някакво И-Устройство, трябва да си инсталираш вирус на комютъра, който ще ти позволи да си качваш музиката на устройството?! [smilie18]

Също музиката НЯМАШ ПРАВО ДА Я СПОДЕЛЯШ!!!

 Re: iPhone 5 :)
Автор: dikimee   
Дата:   17-01-13 20:57

iTunes е симпатична програмка... за музика... на Mac.
Когато имах iTunes, а нямах Mac - Е НЕМА ТАКЪВ ВИРУС ужасен и неоптимизиран.
Когато имах iTunes на Mac, вървеше супер гладко, даже бях впечатлен от тъй наречените "умни" плейлисти - примерно правя един с критерий "всички песни след 2005-та с дължина под 5 минути" и той автоматично се сглобява и обновява с добавянето на песни.
Когато имах iTunes на Mac и iPhone... ужас. Защото тогава трябваше да си синхронизирам приложенията и разни игри по 2GB я се източват 2 часа, я се изтриват защото съм ги дръпнал през телефона и ги няма в базата...

Та iTunes на Mac за музика - супер. Иначе... [smilie10]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: CyberGene   
Дата:   17-01-13 21:00

iTunes е може би най-удобният плейър, който съм ползвал. На всичкото отгоре същият плейър, който ми категоризира музиката, я синхронизира и с айфона. И всичко ми е супер.

Разбира се някои хора са толкова добри, че само да го гледат компютъра, ще инсталират 10 трроянски коне на него. Ето примерно Yan, купил си е айфон, не може да инсталира един iTunes, без да качи и няколко вируса с него, после айфон му бил виновен [smilie18] На кривата ракета... [smilie3]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Yan   
Дата:   17-01-13 21:22

Yan си купил ай-фон!?!?!
Б-р-р-р-р! Тръпки ме побиват.... Опазил ме Господ (оригиналния, а не Стив или Бойко)

Сайбъре, бате ти Yan като пишеше програми ти си се напикавал прав под масата, така че си спести умотворенията върху темата кой какво си е купил и какво си е инсталирал и какви вируси си е качил!!! ВирусЪТ е iTunes
 Re: iPhone 5 :)
Автор: blue.light   
Дата:   17-01-13 21:34

Необходими са ти:
-телефон
-кабел (може и през wifi)
-iTunes

Отваряш iTunes и намираш 'Music', където се вижда каква музика има на устройството, избираш каквото не ти харесва и 'Delete'.

Ако музиката се синхронизира с някоя папка на компютъра, изтриваш (местиш) файловете които не искаш да виждаш на телефона и просто синхронизираш (кабелно или wifi).

Това е.
 Re: iPhone 5 :)
Автор: CyberGene   
Дата:   17-01-13 21:34

Че като нямаш айфон, къде се вреш у темата [smilie18]

С възрастта уменията по програмиране намаляват, нали знаеш... Тъй че не е голяма самореклама да се хвалиш колко си дърт [smilie18] То и не само в програмирането е тъй [smilie3]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: burnmaster   
Дата:   17-01-13 21:40

Аз пък колкото по одъртевам , толкова по наляти мадами харесвам[smilie11] По месести бедра , и сочно дупе.
Я по дъртите да кажат има ли връзка[smilie5]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: TheOne   
Дата:   17-01-13 21:43

Хората си ползват телефоните, а вие само пишете за тях [smilie18] [beer]
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  19  20  21 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  75  76     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.