Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  49  50  51 ..  60 ..  70 ..  75  76     всички  напред  последна
 Re: iPhone 5 :)
Автор: harvester_vn   
Дата:   31-01-13 08:17

Бахмааму! То страОтно направо бе! [beer] Значи когато супер иновативно му променят ширината с милиметър и половина и радиуса на ъглите с половин, ще ни трябва нова айКамера [cool]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Yan   
Дата:   31-01-13 09:20

написа:

> Май не си забелязал вдлъбнатината
> и кънектора. Мушваш айфона и
> снимаш.

5-цата няма къде да и го мушнат [smilie5]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: vinse   
Дата:   31-01-13 09:57

За него ще се продава отделно кабел на цена $89.95 [cool]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Todorov   
Дата:   31-01-13 10:19

Yan,
самсунг категорично не са обявили нова версия за sgs2.
100% ли си сигурен, че това което аносираш е одобрена и препоръчана версия от производителя и гугъл за sgs2, вкл. и софтуера, с който се извуършва ъпдейта. [smile]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: vinse   
Дата:   31-01-13 10:52

Софтуера, който препоръчва самсунг за ъпдейт е KIES, защото това им е фирменият софтуер. Но ъпдейта без проблем може да се направи и през ODIN, в крайна сметка ако телефона ти стигне да ходи до сервиз единственото, което е от значение е дали андроида ти е официален (а не къстъм), с какво си го ъпдейтнал няма как да го разберат а и не е от значение.
И да последната официална версия на SGS2 е 4.1.2, която ще бъде налична в БГ в скоро (ако ще ъпдейтваш през KIES), ако ще ъпдейтваш през ODIN може да го направиш веднага, но не е препоръчително процедурата да се извършва от епъл юзъри, не защото е толкова сложна а защото ако нещо се обърка и телефона се брикне ще оквичът маалата за това колко скапан бил андроида.
 Re: iPhone 5 :)
Автор: deltalink   
Дата:   31-01-13 11:00

Да бе...
'щото айфоня не се бриква.
 Re: iPhone 5 :)
Автор: vinse   
Дата:   31-01-13 11:03

абе то и той се бриква ама ако се брикне епъл усера ще си затрае и ще разправя налево и надесно, как ифона работи страхотно. Недей си Боже обаче това да стане с андроидски телефон, до другата година ще разправя истории за това...
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Todorov   
Дата:   31-01-13 11:14

Добре, ще ви направя кефа и няма да ъпдейтвам докато няма официалня версия в БГ, да не кажете после, че не съм направил нещо както не трябва [smilie5]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Krassy   
Дата:   31-01-13 11:14

Моя съм го бриквал и не съм си траял, но ви е къса паметта.

Тема не бях пуснал, но писах, че пращах телефона си към Германос уж да ударя нещо гаранционно, но те ми прекратиха гаранцията, защото съм ползвал пиратски софтуер.

Глупостта, която направих беше... ще опиша случката отново, да се опитам да вкарам в заводски настройки джейлбрейкнат телефон. Голяма глупост, защото не осъзнах, че това на джейлбрекнат НЕ се прави, а на нормален...
И той се брикна с черепчето на екрана и няма мърдане [smilie18]
После от Германос и снимки на черепчето ми пратиха.
Тогава не знаех, че заради софтуерни промени /нелегални/, може да ти отпадне хардуерна гаранция.
Но така по добре стана, защото кой знае кой левак /вероятно, не сигурно/ ще ми го отваря.
Затова за 2 часа си го отворих сам, смених си бутончето с чисто нова за 9 лева и сега работи по добре от нов.

А брикването се оправя супер лесно, вкарвам го в ДФУ мод или там както беше, забравих, слагам му необходимата ОС, джейлбрейквам го и съм в джаза пак...

Всяко едно устройство може да блокира. Просто iOS е система, която статистически го прави най-рядко, практически почти никога [beer] ей така, без причина...
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Ivodam   
Дата:   31-01-13 11:35

Красимирестоооо... [smilie18]


[smilie7]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Krassy   
Дата:   31-01-13 11:43

Ко ма?
[smilie5]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Yan   
Дата:   31-01-13 14:36

Todorov написа:

> Yan,
> самсунг категорично не са обявили
> нова версия за sgs2.
> 100% ли си сигурен, че това което
> аносираш е одобрена и препоръчана
> версия от производителя и гугъл за
> sgs2, вкл. и софтуера, с който се
> извуършва ъпдейта. [smile]

Мищо не АноСирам [smilie18] .
Версията за България излиза доста по-късно.
4.1.2 в момента има за Китай и за Испания.
Версията, която инсталирах на вече трети телефон е за Испания. Има си българско меню и не виждам защо да чакам българската версия.
С Один става доста бързо с минимални познания.
Може да си направиш нова инсталация с премахване на старата или върху старата.

 Re: iPhone 5 :)
Автор: Todorov   
Дата:   31-01-13 14:44

ок
 Re: iPhone 5 :)
Автор: vinse   
Дата:   31-01-13 15:00

Ако на някой от отбор роботче му се занимава с бенчове

Epic Citadel powered by Unreal Engine 3

добра графика. На Note 2 изкарвам средно 45.6 FPS
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Krassy   
Дата:   31-01-13 15:06

Моите игрички имат сиси [beer]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Yan   
Дата:   31-01-13 23:23

мачкаш ли ги?
 Re: iPhone 5 :)
Автор: boZo   
Дата:   31-01-13 23:36

Жена му не позволява, само гледа...[smilie18]
И си гали айпфонЯ [smilie18]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Han_Solo   
Дата:   01-02-13 00:17

сега разбирам защо новия айфон е по-дълъг [smilie3]

[beer]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: charger   
Дата:   01-02-13 00:22

Хм...Айфон с цици?!
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Rebellious   
Дата:   01-02-13 00:29

Стига бъзикате Краси,
Той е зевзек от класа, иначе добре се е ориентирал към 3GS- а... След него е както в темата за селото. :-)

 Re: iPhone 5 :)
Автор: boZo   
Дата:   01-02-13 00:30

https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/wtyq3956.JPG
https://photo-forum.net/static/forum/2013-02/mixx0303.JPG


Обяснението е по-просто всъщност...[smilie18]



Публикацията е редактирана (01-02-13 00:31)
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Han_Solo   
Дата:   01-02-13 00:37

Краси е пич - от писанията му оставам с такова впечатление... но някои неща които пише просто не мога да се сдържа да не ги коментирам [beer]

Е и се надявам един ден да се срещнем и да не гледаме в страни
 Re: iPhone 5 :)
Автор: analgina   
Дата:   01-02-13 00:59

Няма да гледате встрани. Поне той. Даже ще ти даде да му пипнеш айфоня. А може и да не ти даде[smilie18]
 Re: iPhone 5 :)
Автор: Han_Solo   
Дата:   01-02-13 09:43

ОНЗИ айфон!!! [smilie3]

няма проблем и да не ми даде, брат ми си има айфон и си го търкаля безпроблемно, имам наблюдения... има и НТС Дизайър [smilie3] и него си го ползва
 Re: iPhone 5 :)
Автор: harvester_vn   
Дата:   01-02-13 10:50

Брат ти имал айфон..... то и моя брат има, ама кво от това? Тук става въпрос за НА NAVY АЙФОНА, бе алооооу! [cool]
Аз съм го пипал. И то докато му беше съвсем новичък [smilie21]



Публикацията е редактирана (01-02-13 10:51)
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  49  50  51 ..  60 ..  70 ..  75  76     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.