Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re: Дюна ли е или ДА
Автор: tonyf   
Дата:   17-01-13 15:01


Не, за Светланка говоря. Една такава, примигва с дълги мигли... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Дюна ли е или ДА
Автор: Wania   
Дата:   17-01-13 16:37

за пълна забрана на строителство по морето


Отговори на това съобщение
 Re: Дюна ли е или ДА
Автор: ivodam   
Дата:   17-01-13 17:24

Павлова призова за компромис, да се намери добрият баланс - да се пази околната среда, но и да се защити публичният и инвестиционен интерес.



[smilie24]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Дюна ли е или ДА
Автор: мара   
Дата:   17-01-13 17:26

околната среда? че то м/у влас и равда няма друга околна среда, освен бетон и калпава мазилка...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Дюна ли е или ДА
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   17-01-13 17:27

Тез компромиси са ми ясни.... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Дюна ли е или ДА
Автор: Vizov   
Дата:   17-01-13 17:49

Ами да се разберат с нейната колежка от другото министерство, зашо призовава другите, не мога да разбера.

Отговори на това съобщение
 Re: Дюна ли е или ДА
Автор: tonyf   
Дата:   17-01-13 17:51

[smilie24] А ако знаеш защо е калпава - вложеният пясък често е от същите тези дюни. Понеже е солен, мазилките се скапват много бързо. Бетонът и той. Отмъщението на Дюн... Бъдете нащрек, ако нощувате в сграда върху дюни, да не падне върху ви. А морето зимно време се просмуква дълбоко навътре в брега, просто защото вече няма дюни да го спират, водата и солта съответно се просмукват в сградите и така...

Отговори на това съобщение
 Re: Дюна ли е или ДА
Автор: Vizov   
Дата:   17-01-13 17:52

Супер, хем си спиш в стаята, хем си в морето [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Дюна ли е или ДА
Автор: мара   
Дата:   17-01-13 18:08

естествено...нали десетилетия вече гледам как местните селяни, а после и вносните граждани изгребваха дюните на корал....[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Дюна ли е или ДА
Автор: PolarBear   
Дата:   17-01-13 22:06

Днес жертвах половин ден от времето си и посетих съвместното заседание на трите комисии в Парламента...материята е сложна, а качеството на дебата, като цяло - ниско. Въпреки определено големия интерес.

Всъщност най-разочароващото е, че се подменя основния въпрос за дискусия. Внушава се, че неудачите (според едната страна) или безобразията (според другата) се дължат на лошо законодателство, което поради тази причина трябва моментално да се поправи. И се пропуска това, че ако съществуващата нормативна уредба беше спазвана, много от безобразията нямаше да се случат.

Както и да е. Иска ми се да разкажа за най-свежия момент, за който съм задължен на поморийския кмет. Той взе думата след напориста депутатка от Атака, заявила, че подобни заседания й губят времето. Кметът:
- Аз не смятам, че съм си загубил времето, след като днес дойдох от Поморие за 3 часа!
- Аааа, ооооо, ъъъъ?!!!
- Да, ЗАЩОТО ИМА МАГИСТРАЛА!
Оглушителен смях в залата...

Отговори на това съобщение
 Re: Дюна ли е или ДА
Автор: мара   
Дата:   23-01-13 21:51

[smilie5] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.