Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  47  48  49  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110 ..  120 ..  128  129     всички  напред  последна
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   26-09-12 14:43

Не съм джейлбрейквал никога, питай Краси. Но доколкото знам, когато го джейлбрейкнеш, вече имаш достъп до файловата система и може да не ползваш iTunes, а да пляскаш директно файлове където си искаш.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   26-09-12 14:44

Мога и с кабел, мога и без кабел, по SSH, със софтуер от ПС/Мак или от айфона да влизам в произволна директория и да прехвърлям файлове накъдето ми скимне.

Това не го може редовия ползвател, защото така е направена системата.
Също така никой не ги кара да си купуват айфони.
Но дори и да си купят - имат възможността да си го продадат на добра цена, защото епъл държат цени.

Къде е трагедията?

Оня хейтър казва: - Това не можело... Ами глупости. Няма ОС, която да не може да прави произволни софтуерни неща. Друг е въпроса какво ниво на разбиране ти трябва, за да го правиш.
Тези, които са с ниско техническо ниво като Иводам си купуват Самсунг и всички са щастливи.
Тези с високо техническо ниво имат ИЗБОР и си купуват това, което решат.

Но тези, които постоянно плюят другата система, имат проблем [smilie7]

Обикновенно този проблем е по-голям от проблема на самата система...

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: jivkojj   
Дата:   26-09-12 14:49

Но тези, които постоянно плюят другата система, имат проблем

Това да подчертаеш някой недостаък счита ли се за плюене? Щото ако е така другата страна има не по-малки проблеми. [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: promis   
Дата:   26-09-12 14:50

Не винаги въпросът е какво ниво имаш, а дали ти се занимава да човъркаш джаджите. Аз по-скоро бих дал някой лев на някой да ми го джейлбрейкне, отколкото да тръгна да си губя времето сам да го правя. С Андроид е същото - пак нямам желание да го бъзикам, просто не ми е кеф. Доволен съм, че работи както искам. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   26-09-12 14:51

Едно от предимствата на Епъл е това, че те имат пълна екосистема от продукти, които са направени перфектно да работят зедно и всичко се прави по един начин, който е даден от Епъл. Това си има плюсове и минуси:

- минусите са, че напредналите потребители може да не харесват начинът, избран от Епъл и да искат нещо различно. Е, тогава трябва малко да се поразровят и да измислят как да стане. Или просто да си купят нещо, дето е фрашкано с всевъзможни опции - Андроид примерно.

- плюсовете са, че ако си обикновен потребител, ще си купиш мак, айфон, айпад, епъл ТВ и всичко ще работи в синхрон много лесно и няма да ти се налага за каквото и да е да ровиш в нета, те дори продуктите им следват философията, че нещата трябва да са интуитивни за ползване и да не се чете упътването и наистина - не съм имал нужда досега за почти нищо да търся в нета или да търся упътвания.

Плюс това мисля, че съм напреднал потребител, щото ми се налага по работа да ползвам най-различни компютри, мобилни устройства, операционни системи, така че мога да се оправя и с 2, и с 200 [smilie3] Но ми харесва Епъл. И не ходя да се обяснявам на феновете на останалите системи, че са еди-какви си. Обаче като почнат те на мен да ми обясняват, че съм идиот, това вече е грозно и е признак на доста неща, между които комплексарство, завист, недооцененост в живота, в секса и много други такива... Гледайте си живота и му се радвайте. Моят живот ми е хубав така, както съм го направил и хич не ходя да гледам в чуждата паничка. Пожелавам ви го и на вас [beer]



Публикацията е редактирана (26-09-12 14:53)

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   26-09-12 14:53

jivkojj , недостатък е много общо казано.

За 90%, че и повече от епъл потребителите не е проблем.

А другите имат избор...

Виж сега, като на малоумници обяснявам едно нещо хиляда пъти!

Тези, които разбират имат ДВА варианта:

- или си купуват друга система, самсунг например
- или си джейлбрейкват епъла

Дефакто трагедия НЯМА, но някой се опитва да я създаде.
Но не на мене тия [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: promis   
Дата:   26-09-12 14:57

Иначе и самсунг имат екосистема. Онзи ден гледах смарт телевизорите им и са доста впечатляващи. Пък като свържат и хладилниците към екосистемата да те уведомяват какво има вътре и колко време остава докато се развали... [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: jivkojj   
Дата:   26-09-12 14:57

jivkojj , недостатък е много общо казано.

За 90%, че и повече от епъл потребителите не е проблем.


Е аз нарочно общо го казах. Например, че картите им (ви) меко казано не струват. Това за какъв % от епъл потребителите не е проблем?
Именно тогава бяха най-цветистите епитети, от които "хейтъри" беше най-мекото.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   26-09-12 15:00

Аз съм с 4-ка, ползвам поне 3-4 вида карти, повече от точни са и определено струват.

Това автоматично те прави лъжец и заядливец [smilie7]

Картите на новият айфон не струват, както четем из нет-а, това не прави НАШИТЕ карти излишни.
Освен това ако си купя 5-ца какъв ми е проблема да си сложа Гармин?

Нито гугълският ми е харесвал навремето, нито този има шанс да ми хареса...

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: jivkojj   
Дата:   26-09-12 15:03

А що не се наслаждаваш на последните карти тогава, все пак за тях стана дума а не за Гарминските [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   26-09-12 15:05

Защото в този живот има страшно много стойностни неща, на които искам и се наслаждавам...

Та това е просто един софтуер.
Осъзнаваш ли колко насериозно се взимаш?
И се опитваш да вкараш другите във филм, с ТЕХНИЯТ живот и избор...

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ivodam   
Дата:   26-09-12 15:07

Krassy:


Това не го може редовия ползвател, защото така е направена системата.


Ми да й пикая тогава на системата, щом така е направена. Отъкде-накъде ще ми оспорвате правото да й пикая!?!?


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: jivkojj   
Дата:   26-09-12 15:08

Ми наслаждавай се на стойностните си неща, ама какво общо има това в тая тема, която е все пак за iphone 5...

А ти въпреки това гледам се пънеш и защитаваш. Защищавайки така яросно нещо толкова насрано, те прави обаче автоматично тъпак и мазахост [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   26-09-12 15:12

1. не се пъна
2. не защитавам нищо

Отново хейтиш и лъжеш. Споделям, че за всеки влак си има пътници...

Иво, пикай ако ти стиска...
Обикновенно ако нещо не ми харесва, не отделям време и нерви за него - просто го забравям [smilie7]
Явно имаш нещо да си връщаш, злопаметен си нещо... друго обяснение няма [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: chill   
Дата:   26-09-12 15:12

Значи, да обобщим казаното от CyberGene и Krassy

Айфона е за овцетe, които са доволни на 90% от кошарата в която ги вкарва Епъл да ги стриже.

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: chill   
Дата:   26-09-12 15:14

За останалите - Андроид или джейлбрейк.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   26-09-12 15:15

Ако обидите и квалификациите стопяват частично комплексите ти...

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: jivkojj   
Дата:   26-09-12 15:15

Що да няма друго обяснение?! Има - просто наричам нещата с истинските им имена. Това от кога е хейтене или лъжене [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   26-09-12 15:18

Как можеш да си сигурен, че това, което казваш ти, е "истински имена"? Животът и хората на тая зема са достатъчно шарени и разнообразни, за да смяташ, че само ти си този, който има правилен поглед над нещата и следователно ги нарича с "истински" имена.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ivodam   
Дата:   26-09-12 15:18

Крассу: обикновено, с едно "н"


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: jivkojj   
Дата:   26-09-12 15:20

Как можеш да си сигурен, че това, което казваш ти, е "истински имена"?

Да вадя ли пак примери от предните страници, да видим ти как би коментирал? [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   26-09-12 15:22

Иво, от известно време насам го пиша заради теб [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   26-09-12 15:24

Нямам време, желание и интерес да коментирам нещо от хора, които твърдят, че наричат нещата с "истински имена". Открий си секта, стани гуру и давай примери на последователите си, щом имаш толкова "истински" поглед над нещата. Мен не ме занимавай. Имам достатъчно интересен живот, за да обръщам внимание на изкривеното ти разбиране за теб самия и подхранване на жадно за внимание его[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   26-09-12 15:26

Кибере, ако забележиш... всета след като "затвориш" форума има съвсем друго лице...
Особено тези, които ползват айфон/самсунг...

Нещата са толкова различни, че все едно четем научна фантастика [smilie7]

Хайде, няма ме, отивам да взема едно момиче за снимки, вчера бяхме на побити камъни, сега с другото ще идем /няма да кажа къде/

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   26-09-12 15:29

[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  47  48  49  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110 ..  120 ..  128  129     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.