Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Искам да знам!
Автор: boink   
Дата:   10-12-12 16:53

[smilie18]

искам да знам, защо в този сайт и по-точно в тази клубна зона, може да се толерират всякакви политически теми в които куп грозни думи да се използват, мега негативни настроения да се създават и да се подклаждат и темите да не се затварят, а една в тема - авторе, авторе! да бъде затворена и да бъде спряна една цялостна дискусия по една интересна тема свързана с този сайт.

просто искам да знам. нищо повече.



----

ако админа ми затвори темата бих желал да ми бъде официално ИЗТРИТ профила и всички снимки в него, всички мнения и целя контрибюшън към масовата хипноза.

[smilie18]

[smilie18] [thankyou] [shtrak] [smitten]
 Re: Искам да знам!
Автор: Jim__Beam   
Дата:   10-12-12 16:55


.. Чшшш , немой бе .... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


.. Аз ти гледам моторджийските ралти и много ще ми липсват .... [smilie8] [smilie8]

 Re: Искам да знам!
Автор: boink   
Дата:   10-12-12 16:56

въпросът е принципен.

пък снимки бол.
 Re: Искам да знам!
Автор: Admin   
Дата:   10-12-12 17:06

Напротив - има "мега" голямо количество затворени и изтрити политически и т.н. теми, както и блокирани и деактивирани потребители. Ако имате информация за такива, в които има обиди и подклаждане на "мега"негативни настроения, моля сигнализирайте на админ - ЛС или мейл.

От правилата на сайта:

Форумът не е място за въпроси към администраторите на сайта или каквато и да е комуникация с тях, както и за теми свързани с правилата на сайта, рейтинг системата и др. подобни. Всички подобни теми ще бъдат затваряни или изтривани без предупреждение.

От правилата на сайта:

От сайта ще бъдат изтривани нецензурните изрази, мнения и снимки, обиждащи другите участници. В такива случаи администраторите имат правото да изтриват материалите, както и да деактивират профила на нарушителя без предупреждение.
 Re: Искам да знам!
Автор: exo99   
Дата:   10-12-12 17:06

Боник,
Че ти що търсиш справедливост и демокрация в частен сайт?

Каквото е угодно на собствениците, това ще бъде.

Ще решат, че ти и аз им пречим нещо и така ще бъде - веднага ще ни отсвиркат.[smile]

Ти да си видял някой от клакьорите да ходи за банани?

Дреме ти на / ти знаеш на какво/.

Хайде наздраве! [beer]
 Re: Искам да знам!
Автор: мара   
Дата:   10-12-12 17:08

аааааааа, ай стига глупости, бе! нали се сещаш, че тоя сайт тук е търговско предприятие! не мое се угоди на сички, затва - бутони - на собствения си профил всеки сам е модератор. админ не мое да е звероукротител, бе! кат заплачат всички невротици и крехки душевности...лелеееееееей!
ако си голем пич и можеш да носиш, ако не ти пука - не закачаш никой. кат не мож да носиш - блокираш, триеш и правиш свита.
така, че седи си и си прай кефа! ако земеш да се махнеш, ще ми липсваш! и без тва толкоз хора вече липсват [smilie8]
 Re: Искам да знам!
Автор: boink   
Дата:   10-12-12 17:14




ок админ, преразгледайте концепцията Б.

трийй темата, ако искаш, но сериозно погледнете на някой аномалий.
 Re: Искам да знам!
Автор: CanoniO   
Дата:   10-12-12 17:17

Aномалий I
 Re: Искам да знам!
Автор: Admin   
Дата:   10-12-12 17:19

Концепцията Б може да не е идеална, но е чудесно работеща и се е доказала през годините. Ролята и е единствено да представи селекция от по-добрите снимки, чрез гласуване от доказано реални потребители. Селекцията е видна, няма друг български сайт с подобна. Не е важно кой е на първо и кой на второ място, важното е, че добрите снимки се намират по-лесно.
Винаги сме отворени за конструктивни забележки, но придружени с реални предложения на ЛС или мейл.
 Re: Искам да знам!
Автор: exo99   
Дата:   10-12-12 17:24

Админ,
Това си е чиста дискриминация и някоя А точка [smile] ще ви осъди.

Не може да делите хората по полов признак, сексуална ориентация, етническа принадлежност, възраст и А и Б точки!

[smile] [beer]
 Re: Искам да знам!
Автор: thingfish   
Дата:   10-12-12 18:10

Вие хубаво сте отворени за конструктивни забележки, но не виждам защо това да не се случва тук?

Форумът не е място за въпроси към администраторите на сайта или каквато и да е комуникация с тях, както и за теми свързани с правилата на сайта, рейтинг системата и др. подобни. Всички подобни теми ще бъдат затваряни или изтривани без предупреждение.

Което ще рече, че хич не сте отворени. Защото целта на една дискусия е да се избистри мнение и да бъде подкрепено или отхвърлено от възможно най-голям брой заинтересовани. Целта не е да си говоря на ушенце с админ, а да чуят и другите какво точно си говорим. Спазвайки добрият тон, разбира се.
 Re: Искам да знам!
Автор: Admin   
Дата:   10-12-12 18:15

Защото дискусията по тези въпроси се изражда винаги поради много причини и се трупа излишен негативизъм. Много хора не са в течение с промените, които сме правили през годините, предлагат се неща, които вече са били направени в сайта и са отпаднали, започват да прескачат искри, стават разправии и т.н. До тук сме реализирали много предложени и идеи, които сте дали - на мейл или ЛС.
Също така много хора сметнаха, че могат да направят по-добре работеща система и съответно се пробваха с други сайтове и проекти. Резултатите ги знаем.
Толкова по този въпрос.
Работата на админа не е да спори и да се обяснява с потребителите във форума.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена