Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110 ..  120  121  122  123 ..  128  129     всички  напред  последна
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   29-12-12 11:41

Радвам се, че не разбирам колкото теб [smilie7]
3gs-а е напълно функционален телефон за хардуера, който е проектиран за времето си...

И трите ни айфона си работят чудесно и децата ни се оправят перфектно с тях.
Докато едни се чоплят в настройки, екстри, сравнявания и други простотии... ние просто си ползваме [thankyou]

Реално никога не съм бил ощетен от епъл [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: vinse   
Дата:   29-12-12 11:46

А за фрагментацията нищо не каза [smilie21] Ама то едно нещо като го няма значи не ви трябва [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   29-12-12 11:49

Каква фрагментация, какво ми пречи на мен?

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   29-12-12 11:54

Значи това айфона е голям боклук, честно! Опитвам се да си пусна 5 игри едновременно + 2 гласови навигации, ама не успявам [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   29-12-12 11:56

[smilie18]

Абе болестта на програмиста е ясна [smilie7]

КЕФ-я се истински, че спрях да разбирам какво става "под капака" [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: juslen   
Дата:   29-12-12 12:01

Спреш ли да разбираш какво става под капака се превръщаш в един олисял пенсионер дето само ходи до вилата и после-обратно в гаража [smilie18]

Вчера си ''сготвих'' едно ново ром-че-след малко ще го флашна и почвам да бенчвам-друго си е Андроида спор няма [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   29-12-12 12:04

[smilie18]

Хубаво е да си припомниш вица за Програмиста, който завършва така:
- Говореща жаба по ме кефи...

Олисял пенсионер [smilie18] [smilie18]

Кефят ме такива оправдания...
Да взема да си върна старият ситроен, с който всяка събота нещо човърках, може би ще се почувствам по муж [smilie18]

Толкова сте наивни [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: boZo   
Дата:   29-12-12 14:33

juslen,
Ако нещо не можеш да добавиш или ако нещо не става на айпфон значи от епъл са преценили, че не ти трябва. Ако не споделяш религията на епъл си най-малкото наивен и заслужаваш да се измъчваш с андроид на четриядрена играчка.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: juslen   
Дата:   29-12-12 15:30

А нека се мъча с четириядрената си играчка като съм тъп и не споделям светлата религия на Епъл [smilie18]

Добре де ще кажете ли накрая каква карта памет да си сложа на 3gs-ката, че незнам. А също и къде точно се слага? [smilie18] И що като го мушна в USB-то не ми го изкарва като drive в My computer-аз ли нещо бъркам [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   29-12-12 15:34

Готино е да имаш четири ядра на телефона - това позволява да можеш да пускаш по няколко игри едновременно, както и по няколко навигации [smilie24]

Още по-яко ще е като пуснат 8-ядрен, тогава ще можеш да пускаш двойно повече игри и навигации едновременно. Много се развихта технологиите обаче в днешно време [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: PeterPAN   
Дата:   29-12-12 15:49

[smilie5] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: e-mil   
Дата:   29-12-12 17:59

"Готино е да имаш четири ядра на телефона - това позволява да можеш да пускаш по няколко игри едновременно..."

Преди няколко седмици тъкмо бях излязъл от офиса ми звънят, че клиентът за когото правих едно видео, току-що се сетил, че му трябва и версия за по-старите Блекбъри. Разбира се, спешно.
Ръгнах си флашката в телефона, конвертирах го в .3gp, качих го в Докс.бг и пратих линка обратно. За няма и 10 минути докато пътувах с таксито.

Да, готино е да имаш четири ядра на телефона и да четеш файлове от флашка в движение. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   29-12-12 18:11

Всеки според нуждите му.

Както обичам да казвам всеки път - като не те кефи епъл или те ограничава, купуваш си друго.

Отдавна спрях да върша какво ли не на устройства какви ли не...
Дори на нотбука правя много по малко неща, отколкото са възможностите му.

Превърнах се в обикновен потребител с МАЛКО нужди и съм убеден, че по този начин съм в по-изгодна позиция от програмистчетата с екстрите.

Ама намека е тънък и се иска интелект над средното ниво за разбирането му [smilie7]

Весели празници [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: BOZO   
Дата:   29-12-12 18:52

navy,
разбрахме те - одъртяваш и от power user си станал просто user...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: imitev   
Дата:   29-12-12 18:54

"обикновен потребител с МАЛКО нужди" = консуматор

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Scarecrow   
Дата:   29-12-12 19:00

Бре тука още мрънкате за това колко зле е айфона? Ползвайте си тухлите от пластмаса и бъдете здрави [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   29-12-12 19:04

Добре, да предположим, че сте прави...

Сега ми докажете, че живота ми е станал по зле с епъл [smilie18]

Защото според мен е по добре, много по добре [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: BOZO   
Дата:   29-12-12 19:05

че на кой му дреме какъв ти е живота...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Todorov   
Дата:   29-12-12 19:15

Ето за какво иде реч при търсене на контакти:
http://i1178.photobucket.com/albums/x367/iztodorov/sgs2/c7b9cc489b6e3df0e66e69cdbd93311e.mp4


Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Yan   
Дата:   29-12-12 19:17

случайно някое от "а"-тата да ти е на кирилица?

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   29-12-12 20:14

Малее, колко бавно зарежда контактите тоя Самсунг... Ама пък може да преконвертираш видеа с няколко ядра [cool]

Добре че не са ни задължили все още да програмираме на тия хамнайсеядрени телефони, а ми е позволено все пак да си ползвам лаптопа, щото като гледам колко време отнема отварянето на приложението за контакти, не искам да си мисля средата за програмиране колко време ще я зарежда [smilie18] Тя и батерията сигурно ще свърши в тоя момент, щото ще има пуснати 5 игри + 2 навигации на заден фон [smilie18]

От друга страна това отваря границите на възможностите повече и повече, защото с осемядрен процесор контактите ще могат да се отварят вече за 2-3 секунди, вместо за 5 [smilie24] Прогресът трябва да върви [smilie24]

Но все пак Андроид е несъмнено по-хубав от айфон! [smilie24] И независимо, че на айфон контактите се отварят мигновено. Но пък не можеш да преконвертираш видео в метрото [smilie23] [smilie23] [smilie23]



Публикацията е редактирана (29-12-12 20:21)

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ntonev   
Дата:   29-12-12 20:29

Автор: CyberGene Дата:   29-12-12 20:14
Но все пак Андроид е несъмнено по-хубав от айфон! 


...ей с това затвори темата...[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   29-12-12 20:31

Педалски истории [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: vinse   
Дата:   29-12-12 20:34

Todorov
Според мен това е някоя настройка, която не разрешава да се търси във второто име, поразгледах при мен менютата ама не видях нищо, което да сочи към нещо подобно.
Може да сложиш алтернатива на търсенето, примерно програмата Power Search има я в маркета и е безплатна, която замества гугълското търсене (уиджета на десктопа дето ти седи) и с нея не би трябвало да имаш проблеми да търсиш по второ име.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   29-12-12 20:37

Честито

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110 ..  120  121  122  123 ..  128  129     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.