Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  98  99  100 ..  110 ..  120 ..  128  129     всички  напред  последна
 Re: iphone 5...
Автор: chipsy   
Дата:   20-10-12 02:28

10 часа използване [smilie7]

Галакси С3 може да си мечтае за половината ползване, повече от 4 часа с екрана пуснат не изкарва горкото

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: tantris   
Дата:   20-10-12 02:51

Галакси Таб 10.1 (без 3Г) държи по 10 часа също.
Айфон 4 ако си с пуснато 3Г - около 5,5 часа.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: shadowhand   
Дата:   20-10-12 10:08

Баси, тук наистина сте всичките за клиника. Що не вземете да си мерите и точно колко мегабайта заемат конкретни приложения на различните устройства?

Имам и още няколко предложения:

1) Точно с колко % кое устройство е по-бързо при следните мрежи:
- Edge
- 3G
- LTE
2) Какъв точно е тайминга на рама на различните смартфони и до колко по-голяма бързина дава.
3) Кое устройство ви кара да се чувствате по-специален като звъни сутришната аларма

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: yan   
Дата:   20-10-12 10:38

айфона е най-приятен на пипане и най-красивия...










































...БОЛКУК.
С най-много ограничения!!!

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: scarecrow   
Дата:   20-10-12 10:43

Ограниченията не са в телефона а най често в потребителя.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: yan   
Дата:   20-10-12 10:51

Прав си! Не са в телефона, а са в системата [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: shadowhand   
Дата:   20-10-12 11:00

Телефона си е телефон. Съвременните дават доста възможности, всеки си избира каквото му е кеф на душата. Не виждам от къде идва кефа някой да ходи да обеснява на другите защо е сгрешил или напротив. Темата ми се вижда като споровете за политика - БЕЗМИСЛЕНА!

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: yan   
Дата:   20-10-12 11:06

Политика-не съвсем. Тук нещата в единия лагер клонят към религия, а там вече спора наистина е безмислен!

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: vinse   
Дата:   20-10-12 11:26

Много моля потребителите на iИграчки да не се обаждат когато става въпрос за живот на батерията. Да има iустройства, които имат много дълъг живот на батерията, но бъгавата OS, която използват тези устройства много често източва батерията за отрицателно време - доказателства за това има колкото искаш из нета където зомбитата са пропищяли яко. Е вчера един от брат'чедите домъкна един ифон 5 от великобританско - за 30 минути сърфиране през wifi батерията падна с 20%. По неговите думи телефона по смъртно не може да изкара един ден дори и при средно натоварване, за високо въобще и не става дума (по думите му ифон 4 се е справят по-добре). Андроида до някъде си има извинение за бързото спадане на батерията (не, че и там няма бъгове) - мултитаскинга, мога само да си представя какво ще стане ако iOS имаше мултитаскинг като този в андроид устройствата - батерията сигурно щеше да свършва за 1 час [smilie18]



Публикацията е редактирана (20-10-12 11:28)

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: prozium   
Дата:   20-10-12 18:32

@Todorov , моят асус е на 6 месеца, за сега батерията показах колко държи - 4 дни и 7 часа с общо около 12-13 часа ползване, включващо игрички, четене на книжки, слушане на музика и браузване. Ще видим след година и половина колко ще кара. За сега съм предоволен от представянето му. Разбира се иска си малко нагласяне - избираш си подходящ ром, променяш малко build.prop-a, гледаш какво инсталираш, хвърляш по едно око на това кой процес какво ти харчи и защо. Но на мен това ми изглежда напълно нормално, явно за епъл не е.
А блутута, колкото и да го хейтите си върши работа. Наложи ми се в заслон Ботев да пратя няколко снимки и клипове от фотоапарата ми на едни момчета и момичета и това стана посредством блутут, верно че се пращаха бира и половина време, ама пък свършихме работата :) Та предпочитам да имам възможност да правя нещо когато ми се наложи, дори да не е по най-оптимален начин, отколкото смело да рационализирам "това не ми е нужно" . Честно казано и irda искам да имам и затова си вързах един инфрачервен диод към 3.5мм жака.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   20-10-12 19:59

Ибаси ко яко се набира тоя Винс [smilie18]

Луд умора няма, са казали дъртите [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: chill   
Дата:   20-10-12 21:30

Как е микрофоня? Пусни малко записи. [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: diandimov   
Дата:   21-10-12 05:19

Абе не виждам наистина НИКОЙ с айфон 5!

Епъл изобщо продават ли нещо?

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: chipsy   
Дата:   21-10-12 07:35

Винс, батерията и на Галакситата не държи много.
Снощи разцъках Granny Smith (ебаси лудата игричка) и за половин час батерията падна на 50 [smilie23] %

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   21-10-12 09:01

микрофона е зле, затова и затворих темата, да не се излагам с него [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: diandimov   
Дата:   21-10-12 09:31

Как се получава СМС с айфона: гледам аз на галаксито, че жена ми от три дни има 5 имейла. И викам що не си ги отваряш. А тя вика ми нямам мейли, и ми показва айхона - верно няма.

На
и механизма е сбедния - аз следя ако има имайл за нея, и ако има й се обаждам. И тя си го отваря и проверява. Гениално! Това се казва СМАРТФОН!

[cool]

(Да, в сетингите е сетнато да се пушва всеки няколко минути.)

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   21-10-12 11:36

Аз бях казал, че Димовизма е заразен, ама кой да слуша [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: djogata   
Дата:   21-10-12 13:23

Ся най-вероятно ще се окаже, че на Димов жена му ползва gmail [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: diandimov   
Дата:   21-10-12 19:15

Не е gmail, в яху са акаунтите.
Gmail не става за нищо, пробвал съм няколко пъти.

На четворката е настроено пуш нотификейшунс да са автоматични, през колко минути там. И въпреки всичко има имейли които са с дни, и НИЩО не показва че имаш имейл. Гениално!

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: analgina   
Дата:   21-10-12 19:23

На моят пък съм му изключил автоматичната проверка, но сегиз-тогиз като се прибера вкъщи и се закачи за безжичния нет, си докладва за нова поща. В Гугъл и в Яху.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   21-10-12 19:44

A моя с мейла и кафе носи [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: djogata   
Дата:   21-10-12 19:57

Димов, айфонът не ти е виновен с нищо, че Яху не са си настроили пуш-а както трябва. А питах за gmail, защото те пък изобщо не поддържат тази опция, и каквито и настройки да си дадеш на телефона, gmail ще ги игнорира и няма да пушва (както и няма да изтрива мейли, ако тръгнеш да ги триеш от телефона).

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ivodam   
Дата:   21-10-12 22:38

Джога, при мен гмайл си пушва на айпада, не знам за какво говориш.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: bodlio   
Дата:   21-10-12 23:08

Не знам какво харесвате в самсунга, но за мен дизайна е като сплескана мекица, джапанка с извинение към феновете и потребителите на самсунг но дизайна е отвратителен.[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   21-10-12 23:10

Дет се вика... мое да е мноуфункционален, ама като не кефи, за чий ти е [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  98  99  100 ..  110 ..  120 ..  128  129     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.