Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  9  10  11 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110 ..  120 ..  128  129     всички  напред  последна
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   14-09-12 17:37

Тантрис... или не си внимавал, или не си забелязал, че отдавна не се впечатлявам от материални неща, лъскави телефони, наточени коли и всякакви други ВЕЩИ...
Още си карам с Д700 и дори не се усетих кога е излязъл Д800...
Попитаха ме дали няма да си го вземам... а аз отговорих - ами защо? Не ми трябва...
Отвърнаха ми - Адаш, ти май си заебал фотографията?

Как да обясня, че е точно обратното. Снимам и то не малко, но с много кеф [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: jivkojj   
Дата:   14-09-12 17:40

Да бе! Не се впечатляваш! [smilie5]

То затова целия ФФ ти знае цялото обзавеждане на къщата включително и в каква барака се возиш [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ivodam   
Дата:   14-09-12 17:43

Крассу: Абе гледам, че и от жени нещо не се впечатляваш в последно време, което определено си е притеснително, все пак другарче си... [smilie8]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: tantris   
Дата:   14-09-12 17:44

Майтап беееее.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   14-09-12 17:52

ИвоДамче, има мъже, които само за секс говорят и за това колко са добри и как възвишено чукали под звуците на Вагнер...
Те дори публично се впечатляват, когато правят секс в морето... там се досетихме кой кого и как... но това не е по темата...

Има и други... които много не приказват на тази тема [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: TheOne   
Дата:   14-09-12 17:54

Андроид лииииииииии.............хахах...на един приятел до преди час ми се хвалише с новия си галакси С3,и като ме разхождаше из менюто си самсуняка спече и се изгаси [smilie18] после го включи и всичко вървеше толкова бавно сякаш виждам симбиан...в един момент пак се изключи и утре ще ходи до ментела да види за кво иде реч.......та самсуняк-андроид [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] къде е ония хамериканеца от нашенско Димовски да си каже мнението що така стана [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   14-09-12 17:59

Е, аз днес пак си играх с Галакси С3, харесва ми като играчка за забавление и човъркане.
Много шарено, много екстри, много неща, МНОГО МНОГО МНОГО, менюта, функции, нотификейшъни... абе МНОГО!
Който обича да се рови, да настройва и т.н. - да си го взема.
Голям екран, плавна работа, бърз, и постоянно нещо се обажда, информира, алармира... голяма дискотека!

Аз съм голям човек и отдавна се радвам на някои малко по истински неща и за телефон предпочитам нещо изчистено, с нормален размер, да прави 5 неща, но като хората и да не ме занимава с хиляди глупости. Затова съм се спрял на айфона...

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: yan   
Дата:   14-09-12 18:22

Голям човек викаш? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   14-09-12 18:23

Напрау [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: vinse   
Дата:   14-09-12 18:35

важното е жени да има, за да ебеме, телефоните ще ги нагласиме [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: evelinster   
Дата:   14-09-12 18:56

Мноооого слабо включване от чил... да не е болен нещо?

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: diandimov   
Дата:   14-09-12 19:00

Не знам защо се е изгасил самсунга, моя не гасне.

Но и не забива, а айфона постоянно забиваше.

Ноут ми гаснеше браузъра1-2 пъти, но причината беше че бях качил някаква кирилска клаеиатура разработена от българин. Махнах я, а после ъпгрейдвах до айскрим сандвич, взех си друга клавиатура и не гасне.

И върви много по- бързо и гладко от ай дърветата.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: TheOne   
Дата:   14-09-12 19:03

Димов...за една година и половина как моя не изгасна един път(да не му е уроки),как не спече един път...само твоя спичаше докато го имаше...айде отговорими на това... [smilie10] [cool]

Стигам до един извод...айфоните мразят теб, а не ти тях [smilie18]



Публикацията е редактирана (14-09-12 19:06)

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Chipsy   
Дата:   14-09-12 19:30

написа:

> Преди 2-3 седмици мярнах някъде
> инфо, че вече имало незнамсиколко
> хиляди преордъри на телефон, дето
> не се знае дали ще излезе изобщо, а
> да не говорим за евентуални
> характеристики. На това му се вика
> болест, ама не такава дето уврежда
> тялото.

Обясни ми причината да не го пре-ордърнеш при условие че е $200, а стария 4/4S върви по над $200 [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Tonevjr   
Дата:   14-09-12 19:36

Моите и двата айтелефона спекоха много здраво малко преди да станат на 2 годинки.

Ама на мен други ми е интересно. Всичките ми приятели (добре де, да кажем 80/90%) с айфон 4 или 4с като го погледна и някъде е счупен. я бутон, я екран или отзад...направо е като мода. А моята моля ти С2-ка се покъсах да я изпуска и мятам и подритвам даже иии... нищо. [smilie8]



Публикацията е редактирана (14-09-12 19:36)

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: HP   
Дата:   14-09-12 19:42

нееее, айфоня не се чупи, тва е долна инсинуация. Виж моя два пъти го сменяха Глобул, щото не стига , че не правеше това което се иска от него , ами нищо не правеше. Това първия, а втория беше още по зле-и все на 3 -я месец даваха фира. Явно аз не ставам и да нямаме проблеми се разделихме [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Chipsy   
Дата:   14-09-12 20:19

Бре, навъдиха се още ДианДимовци [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: TheOne   
Дата:   14-09-12 20:22

Заразно е...казват че било въпрос на самовнушение [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: kudra   
Дата:   14-09-12 20:47

Абе това наистина ли е вярно?


Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: jivkojj   
Дата:   14-09-12 21:17

Колко кабела да имат от ябълка, че те имат всичко на всичко 4-5 модела телефона, докато самсунг сигурно над 80 за същия период, а това са кабели сигурно от преди 12 години нсам.

Друг е въпроса обаче, kudra явно изобщо не е загрял, че последните 2-3 години всички използват един и същи кабел, само ябълка - не. На всичкото отгоре правят нов стандарт, с единствената надежда да си доят верните привърженици. Идеята е да почнат да продават телефоните без зарядни и кабели, защото всички така или иначе вече ще имат и навсякъде ще се намират т.е. по-евтино за клиента, по-малко замърсяване и икономия на материалите. Както обаче знаем при ябълка е обратното - важното е да набутат клиента да плаща за собственически кабели.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   14-09-12 22:00

Бъдещето е в безжичните връзки... заебете тези кабели...

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: kudra   
Дата:   14-09-12 22:05

А ясно. Загрях. [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: gorbi   
Дата:   14-09-12 22:09

iphone - а е супер много ме кефи, много искам някой да ми подари... Аз за сега си оставам с SGS - няма такова здраво живуотно, което да е изкарало при мен две години - просто няма, а ползвам телефони от 1996 г, - мобифон Нокия... Уникален телефон - издигна Самсунг от посредствен производител на някакви телефони до абсолютен безапелационен лидер на пазара... Пак ще си купя Самсунг ако някой ден Галаксито ме предаде... КОлкото и да харесвам ябълката като бренд, галаксито ме спечели завинаги... КОй от кого крал - на мен какво ми дреме... Дадох 700 лева преди две години за телефон и поне още една ще си го ползвам със здраве... Абе много пари са за тия боклуци дейба... [smile] Сега гледах една оферта - за месец Май 2013 отиване и връщане Париж със самолет 350 евро за двама човека с летищните такси... За ко да ги давам за тия боклуци, като Самсунга ако му купя нова батерия след година ще изкара до края на света... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: diandimov   
Дата:   15-09-12 00:04

Как много пари айгона бе, 200 кинта е.
Вечеря за двама в ресторант.

Тъпото е че доят за повече паме, вместо да направят слот и кой колкото памет иска - толкова.

Ноооо... така е. Епъл фовт, защото контингента им е от ДАЩНИ педали.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: TheOne   
Дата:   15-09-12 01:24

Те не плячкосват...те рушат !

[cool]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  9  10  11 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110 ..  120 ..  128  129     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.