Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  46  47  48 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110 ..  120 ..  128  129     всички  напред  последна
 Re: iphone 5...
Автор: yan   
Дата:   26-09-12 14:03

Май и айпада не му беше хакнат

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: attempt   
Дата:   26-09-12 14:03

Е те iЮзерите си инсталират доброволно шпионския софтуер, иначе не могат да си вържат телефона с компютъра. [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: vinse   
Дата:   26-09-12 14:05

Епъл не ми плащат за правопис ами за постове [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   26-09-12 14:05

Телефона си го вързвам с компютъра по блутуут, без да ползвам софтуер. Личи си, че май само си чувал от една жена нещо [smilie18] Типично за всички айхейтъри [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: attempt   
Дата:   26-09-12 14:08

Ебаси опростения светоглед: Всички, които не са iОбожатели са iХейтъри. [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   26-09-12 14:08

Имах предвид, че не е зле да се върнеш в първи клас и да се научиш да пишеш правилно, както и всички други неща, които се учат в първи клас, преди да даваш дълбокомислени мнения [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: vinse   
Дата:   26-09-12 14:08

И какво правиш като си вържеш компа и телефона с блутуд, прехвърляш HD филми и песни ли [smilie18]

П.С Абе ти преди няколко страници не казали, че ползваш iTunes и даже ти е кеф пък аз те контрирах, че си мазохист [smilie21]



Публикацията е редактирана (26-09-12 14:09)

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   26-09-12 14:10

"блутуД" [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: vinse   
Дата:   26-09-12 14:11

Баш така беше, даже и цитат имам

Автор: CyberGene
Дата: 19-09-12 16:30

айтюнс за уиндоус съкс, но за мак работи доста добре, ползвам си го и много му се кефя


[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Ей шом ти е толкува кеф да тарсиш правуписни грешки да ти дам малку работа [smilie18]
Това не променя факта, че послъгваш, днес е така утре е иначе [smilie5]



Публикацията е редактирана (26-09-12 14:12)

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: jivkojj   
Дата:   26-09-12 14:12

Абе щом почнаха със смешни доводи как едните селедяли, а другите не, какво да кажем. Или се ебава или наистина си вярва и е толкова промит мозък, че отказва да приеме, че 2+2=4 [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   26-09-12 14:15

Айтунса на мак е осезаемо по добре, имам ги и двата варианта.
Въпреки, че след като има iFunbox не ползвам нищо друго...

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ejko   
Дата:   26-09-12 14:17

Никой не иска да прекършва друг. То ако беше въпросът как по-богатия може да съсипе по-бедния, Самсунг щяха да прекършат Епъл, но никой няма изгода от такива глупости...

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   26-09-12 14:18

Кво общо има дали ползвам айтюнс и как си свързвам компа с айфона, че не разбрах? [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: vinse   
Дата:   26-09-12 14:20

Нищо, просто виждаме колко си честен като говориш за ябълкови продукти [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   26-09-12 14:22

Ти май нещо се обърка... Аз не използвам нищо друго освен iTunes, а мога да синхронизирам телефона си с него по три начина: кабел, Wi-Fi, Bluetooth. Последното го ползвам също така, за да шервам интернет на лаптопа си, когато Мегалан ми спрат нета.

Къде точно намери лъжа не разбрах [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ivodam   
Дата:   26-09-12 14:29

CyberGene: Момент, че изпаднах в дълбок размисъл, какво точно че ми крадат от андроидния смартфон - голите снимки на приятелката ми, телефоните на предишните ми гаджета, или списъка на птиците в България...


[smilie7]



Публикацията е редактирана (26-09-12 15:02)

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   26-09-12 14:31

След като има облаци... защо изобщо трябва да връзваме телефона с кабел за компютъра?
След като има и 300 мегабитови уайрлеси...

Какъв е проблема, който ми връзва ръцете при айфона, не разбирам?
Вързва вашите, защото искате да правите неща, които ви трябват. Ами просто НЕ си купувате айфон, хайде спрете с тази болест да повтаряте едно и също нещо?
На мен как ми върши чудесна работа?

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   26-09-12 14:32

Е ти започваш сега да се оправдаваш както се оправдават епъл феновете, на които се подигравахте, като казваш: голям праз, че ме следят [smilie3] ОК, съгласен съм, ама някои хора не са на кеф да си следят.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: vinse   
Дата:   26-09-12 14:33

Говориме си за шпионски софтуер (каквото е едно от предназначенията на iTunes) в един от предните си постове написа

Телефона си го вързвам с компютъра по блутуут, без да ползвам софтуер.

от което човек може да си направи извода, че НЕ ползваш iTunes за синхронизация

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   26-09-12 14:35

Аха, разбрах откъде е станало объркването.

Телефонът ми за да се върже по Bluetooth например с компютъра ми, няма нужда от iTunes, самата операционна система поддържа връзката - Windows, MacOS, Linux... Ако шервам интернет, го шервам директно, не ползвам iTunes.

В смисъл прави разлика между "връзвам" и "синхронизирам".

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: promis   
Дата:   26-09-12 14:36

Всъщност може ли без софтуер айфона просто да се върже и да се метне някой файл на него?

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: vinse   
Дата:   26-09-12 14:37

Е това е друго [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   26-09-12 14:38

Не може, гаден е, не си го купувайте [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   26-09-12 14:39

Могат само снимки. Те се появяват директно в Windows Explorer например. Друг тип файлове не се появяват, не можеш да браузваш файловата система на айфона, без да е джейлбрейкнат. За човек, който е свикнал на другото, това е определно кофти и ако толкова не може да го преглътне си взима Андроид [beer]

И на мен ми беше гадно, но понеже си взех и Мак за девелопмънт за айфон, видях, че iTunes всъщност е доста удобен софтуер, който да ми свири музиката на лаптопа и същевременно да я синхронизира с айфона и оттогава дори не съм се замислял, че може и да трябва ръчно някакви файлове да прехвърлям от тук и там.

И пак да кажа: който не го кефи, си взима нещо друго. Мен ме устройва, затова ползвам и айфон.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: promis   
Дата:   26-09-12 14:42

Така е, аз затова не си взех айфон. Но ме интересуваше по-скоро след като се джейлбрейкне дали пак трябва айтюнс. Защото на уиндоус хич не ми хареса как работи тази програма и всъщност тя ме отказа, не самият айфон.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  46  47  48 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110 ..  120 ..  128  129     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.