Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  87  88  89  90 ..  100 ..  110 ..  120 ..  128  129     всички  напред  последна
 Re: iphone 5...
Автор: vinse   
Дата:   13-10-12 15:13

vinse, когато не казваш нищо за Гугъл, това не е критика.

явно си пропуснал частта в която казвам, че поне в обозримо бъдеще не бих си купил нексус устройство защото това са затворени хардуерно устройства - без възможност за добавяне на памет и смяна на батерия. Това е кофти политика която се води от гугъл и не я одобрявам. HTC също почва да я води. Самсунг с това заключване на бутлоудъра също отива на там на където не трябва (от гледната точка на потребителя) и т.н. така, че ти не виждаш моята критика защото така ще ти е по-лесно да ме наречеш хейтър [smilie7]



Публикацията е редактирана (13-10-12 15:14)

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Todorov   
Дата:   13-10-12 15:13

Абе винс, ти има ли една статистика или анализ, който да признаеш. Нито за екраните, нито за пърформънса признаваш, нито за удолетвореноста на потребителите. абе тебе проблема не ти е епъл. ти май си принципно неограничено (нали не искаш да те ограничават) мрънкащ.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: vinse   
Дата:   13-10-12 15:25

Добре, ама нали сумарно има повече устройства на Андроид, отколкото на Епъл и ако следваме логиката ти на "моето си е най-хубаво", числата трябва да са доста по-различни

Логиката е много проста - този който плаща поръчва музиката, медия която подкрепя примерно сони може да направи същото запитване и резултатите ще са в полза на продуктите на сони. Ако подобно запитване се пусне в engadget статистиката в полза на епъл ще удари тавана. На подобни щуротии не трябва да се вярва - без значение какво показват, защото зависимостта на медиите днес е голяма, има достатъчно сведения за това как епъл извиват ръцете на медиите ако те не пишат хвалебствени псалми за тях.

Todorov
на мен статистика не ми трябва, не е нужно някои друг да ми казва какво той харесва и аз да се водя по неговия акъл. Аз взимам 2, 3 или там колкото и да е устройства - тествам ги и си избирам това, което ми харесва повече. Simple as that [smilie7] Перформънса за мен е важен до толкова до колкото дадено устройство ми върши работа гладко - всеки двуядрен телефон от миналата година е с достатъчно перформън за нуждите ми [smilie21] Дали е хубаво да има 10 ядра под капака - да, дали ме е грижа за това - ми не особено много. Същото е и с материалите от които е изработен самсунга ми - дали би ми харесало да е от алуминии - да, дали ми пука, че не е изработен с този материал - не.



Публикацията е редактирана (13-10-12 15:44)

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: yan   
Дата:   13-10-12 15:42

Как няма удовлетвореността да е голяма?!
Оная кифла от един от горните клипове, каза че е доволна и и харесва ифона, защото можела да праща sms-и.
Такава е таргет групата на айфона. Преобладаващи са кухи девойки и зомбита [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: vinse   
Дата:   13-10-12 15:46

въпросната кифла [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   13-10-12 16:04

От една кифла заключаваме за милиони. Логиката на хейтъра както винаги е желязна [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: prozium   
Дата:   13-10-12 16:06

@Vinsent , даже скоро ( ако не е и излезнал вече ) ще има документален филм на тази тема - Secrets of the Superbrands, на BBC е продукцията и се разглеждат доста марки и брандове. В някой от епизодите става дума точно за Епъл и това че отключва религиозен отговор в мозъка на последователите си. Предполагам там ще дадат няколко теории за това. Като цяло си прав първичните нагласи са страшно силно захванати и нарушават обективността. С епъл нещата може да са от желание да принадлежиш към определена група, с определен статус. Или пък да водиш по тълпата, която охка и ахка по всеки продукт - все пак не е възможно толкова много хора да грешат ( този подход го ползват сектите ). Което и да е явно, че епъл достига ниво на някаква нагласа и убеждение, затова и конфликтите срещу тях са толкова ожесточени ( Пример : 2000 поста в тази тема ... )
@CyberGene , аз ти дадох пример с минсд слота и други притиснения имам относно епъл. Не знам защо е лошо, да изкажа позиция - може пък да помогна на някой колебаещ се, все пак да кихнеш 1000-1500+ лева за телефон не е малко и е добре да си направиш изборът както трябва. А как стигаме от това до Хитлер, Сталин, омраза и разни такива бурни, крайни чувства - нямам идея. В моята душа цари спокойствие :)

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   13-10-12 16:33

И ти си никонец...


Срамота.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Todorov   
Дата:   13-10-12 16:36

И освен това iphona е с по-готин екран.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: vinse   
Дата:   13-10-12 16:57

От една кифла заключаваме за милиони. Логиката на хейтъра както винаги е желязна

ми що се отнася до епъл феновете спокойно може да се направи заключението - какъвто един, такива и останалите 99% [smilie18]
На вас кораба майка ви спуска цялата информация в следствие на, което говорите абсолютно едни и същи неща. Почвате от това, колко прекрасен е дизайна, как епъл обръщали внимание на детайлите, когато ви хванеме натясно с липсващи функции казвате "това на мен не ми е нужно". Не знам как епъл ви промиват мозъка, но технологията е адски сполучлива, изслушам ли един - все едно съм изслушал всичките [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: chill   
Дата:   13-10-12 16:59

CyberGene написа:

> То пък Java с generics все едно има супер
> голяма разлика от такава без.
> Дженериците са pre-compile feature, просто
> ти спестяват това ти сам да си
> направиш проверките за тип.

Всъщност точно това е критерият за експресивност на програмните езици.

В крайна сметка, всичко стига до машинен код - въпросът е по време на този процес колко е ръчна работа. [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   13-10-12 17:43

Ибаси... цял ден лекувам махмурлук, не съм влизал скоро... гледам - едно и също.

Дързост и красота ряпа да яде [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Todorov   
Дата:   13-10-12 19:18

Освен това iphone e и най-продаваната серия смартфони в света.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: yan   
Дата:   13-10-12 19:49

...значи е ширпотреба [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Vinsent   
Дата:   13-10-12 19:51

chill написа:

> ...
> Objective-C e скромно заимстване на
> някои елементи на Smalltalk и
> адаптацията им към C.
> ...

Глупаво е човек да отговаря на тролове!

Като правило те са добри на копи-пейст, прочитат оттук - оттам по нещо, опиват се да демонстрират компетентно мнение без да имат необходимия опит.

Да са живи и здрави, хората намират своята реализация по различен начин!


Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Todorov   
Дата:   13-10-12 19:51

М-да...колкото мерцедес [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   13-10-12 19:54

над 90% от спорещите тук не разбират, че квалификациите нямат никакво отношение върху реалното използване на едно устройство.

галаксито е издънка като концепция, вие сте седнали да се заяждате за простотии [smilie18]

В четвъртък на аудиосбирката показваха снимки на един Ноте, гнусмас.
Та човека до мен го държеше и през екрана постоянно се появяваше един статус бар на звука - мют, включено, мют, включено.
Викам му - човек, натискаш бутона, спри се.
- нищо не натискам бе, къде е? аааа... ами то не се усеща бе...


Ами не се усеща я, изцяло смотана концепция [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Todorov   
Дата:   13-10-12 19:59

Я сега да си пишете кой се е прекарал да си купи Асус Нексус [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: yan   
Дата:   13-10-12 20:02

темата е за прекаралите се с айфон - кифли, патки, зомбита и гейове (според диандимов) [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Todorov   
Дата:   13-10-12 20:14

Ти не се броиш. Отдалеч се вижда, че си страстен епъл-фен.
[smilie5]

Хайде ще разширим темата:
Да си признаят прекаралите се с:
Асус нексус
Самсунг Нексус

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: chipsy   
Дата:   13-10-12 20:44

Аз нали си признах за Галакси С3, баси гадния телефон[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: yan   
Дата:   13-10-12 21:11

Todorov, разбираемо е , че непрекъснато имате нужда да доказвате на себе си и на околните, че не сте се минали.
Нали все още използваш в 98% телефона си за разговори? Значи за сега трагедията ти е сравнително малка. Като откриеш, че става и за други високо технологични неща (смс и видео разговор) ще изпаднеш в технологичен шок.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ivodam   
Дата:   13-10-12 21:29

CyberGene:

Когато някой ти направи нещо лошо, имаш право да отвърнеш със същото

Хм, мислех, че си християнин, не юдей, явно съм се заблудил...


Епъл на теб какво точно ти направи?

Апъл определено ме обиждат като потребител със сталинистката си политика, но въпреки това да си прочел някъде, че ще бъда щастлив, ако ги няма? Няма и да прочетеш, аз все пак имам базови либерални ценности, от които няма да отстъпя за нищо на света :)



[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ivodam   
Дата:   13-10-12 21:32

Тодоров: аз искам да си взема да тествам един Асус Нексус, къде ги продават?

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   13-10-12 21:40

Чел съм от теб достатъчно теми, в които почти открито отричаш Холокоста, както и че имаш някакви симпатии към националсоциализма и Хитлер. Та не на мен тия с християнските ценности [smilie3]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  87  88  89  90 ..  100 ..  110 ..  120 ..  128  129     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.