Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  86  87  88 ..  90 ..  100 ..  110 ..  120 ..  128  129     всички  напред  последна
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   13-10-12 11:43

Чувствам се изобличен [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: yan   
Дата:   13-10-12 12:51

Все едно да обясняваш на гейовете, че не е хубаво да е#еш от зад.
То на тях си им харесва. "Престижно" и "модерно" е [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: chill   
Дата:   13-10-12 13:32

Vinsent написа:

> а езика им Objective-C е
> най-добрия обектно ориентиран
> език за момента.

Objective-C e скромно заимстване на някои елементи на Smalltalk и адаптацията им към C.

По изразителна сила е под нивото на Java или C#, горе долу на нивото на Java и C# без generics. И далеч нe може да се сравнява със C++ или CommonLisp/CLOS.

Теорията на програмните езици си е доста комплексна дисциплина, която изиска самостоятелно изучаване, не става с просто с писане на програми на един или друг език.

Препоръчвам Benjamin Pierce, Types and Programming Languages както и дори повърхностно запознаване с SML и Haskell.

Не за друго, ами за да не прави човек такива смешни изказвания.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: charger   
Дата:   13-10-12 13:34

Дания прави конкурс за най-малко мъжко достойнство, като победителят печели голям iPhone, пише TheAustralian.com.au.


ХАХАХАХАХАХАХА
Престиж?????

ХАХАХАХАХАХАХАХА [cool] [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: chill   
Дата:   13-10-12 13:43

Я виж ти ...

Аз досега си мислех, че Objective-C e измислен в NeXT, компанията на Стив Джобс, която той основава, когато го изритват от Епъл.

Всъщност се оказва, че през 1988г NeXT лицензира Objective-C от истинските му създатели - Брад Кокс и Том Лов от компанията StepStone.

Типично ... [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ntonev   
Дата:   13-10-12 14:14

Чил [smilie24] - ти къде ги заби, бе човек.... [smilie7] все едно не знаеш, че тука купона е бла-бла и никой не се интересува повече от чесане на език и собствено ЕГО...

[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   13-10-12 14:23

То пък Java с generics все едно има супер голяма разлика от такава без. Дженериците са pre-compile feature, просто ти спестяват това ти сам да си направиш проверките за тип. И ти малко наизуст ги приказваш нещата [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ntonev   
Дата:   13-10-12 14:34

Сайбъре- очаквам след малко да кажеш, че и .NET Framework е една ненужна голяма глупост, която ти спестява няколко проверки... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   13-10-12 14:35

Ти като не си програмист, що се вреш в спорове, които не са ти ясни [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ntonev   
Дата:   13-10-12 14:39

Така и така сме зачекнали тема, дай да я разнищим ябълката докрай. МакОС - ами всичките й благинки идват от свободния код на freeBSD, НО на кой му пука... Апъл са великаните, а ние великите потребители ги величаем... [smilie7]

Свобода- всеки има правото да си живее непросветен и да се радва на това си щастие...
[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ntonev   
Дата:   13-10-12 14:41

Още един с мераци да ме обиди - ами нямаш тая сила...[smilie7]

А откъде знаеш ти, аз какъв съм?

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   13-10-12 14:43

Така и така сме зачекнали тема, дай да го разнишим роботчето докрай. Андроид - ами всичките му благинки идват от свободния код на Linux, НО на кой му пука... Гугъл са великаните, а ние великите потребители ги величаем... [smilie7]

Свобода- всеки има правото да си живее непросветен и да се радва на това си щастие...
[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   13-10-12 14:44

Аз не те обиждам. За мен и непрограмистите също са хора, това не го казах като обида. Но щом така казваш, може би си се обидил... Извинявам се [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ntonev   
Дата:   13-10-12 14:46

И това е вярно, но заблудата ти е, че някой величае Гугъл и Андроид... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   13-10-12 14:48

Да, тук си прав - Гугъл и Андроид са доста зле, като се замислиш. Епъл-хейтърите са на Андроид просто щото друго няма, но и аз забелязвам, че се дистанцират от това да хвалят Гугъл и Андроид, щото на черното бяло няма как да кажеш [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ntonev   
Дата:   13-10-12 14:50

Ами ето още една заблуда, че Апъл го заслужават...

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   13-10-12 14:57

Аз доколкото знам ордени за заслуги все още не се връчват на операционни системи. Кой какво заслужава си е твоя интерпретация, съответно си е твоя работа. Мен не ме интересува. Иначе хората правят статистики за това доколко потребителите са доволни от това, което ползват:

iPhone satisfaction at 75%; closest competitor at 47%

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ntonev   
Дата:   13-10-12 15:00

Чудесно - и мен това не ме интересува. Това си е твоя работа да му вярваш...
[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Todorov   
Дата:   13-10-12 15:00

Много сериозни станахте нещо [smilie5]
Междувпрочем, iphone е не само по-престижен, но и по-изискан, да не говорим за по-стилен.
Жалко, че самсунг не го изкопираха, за да може да спечелят още едно дело срещу епъл със заключението на съдията: "те нямат опростения дизайн на епъл, освен това не са толкова готини".
[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: vinse   
Дата:   13-10-12 15:01

И са кво излиза - потребител на андроид не хвали или критикува гугъл следователно това е защото гугъл са "черна компания", когато потребител на андроид не хвали или критикува епъл то той веднага се превръща в хейтър... да ви имам и логиката железна [smilie18] тия прозрения кораба майка ли ви ги спуска [smilie5]



Публикацията е редактирана (13-10-12 15:02)

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   13-10-12 15:03

Да де, ама интерпретацията за заслуги си е твоя лична, докато тази за удовлетвореност от продукт както виждаш е статистическо проучване сред голяма брой хора [smilie3] Това в какво вярваш вече ти самият можеш да го напишеш в тема за религиите, ако искаш [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   13-10-12 15:05

vinse, когато не казваш нищо за Гугъл, това не е критика.
Когато напишеш 2000 мнения срещу Епъл, това също не е критика.

Не знам дали можеш да схванеш разликата, въпреки че тя изобщо не е тънка, а е очевидна. Ако все още не можеш да се сетиш, ще ти подскажа. Ключовата думичка е хейт [smilie18]



Публикацията е редактирана (13-10-12 15:07)

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: vinse   
Дата:   13-10-12 15:09

"Моето си е най-хубаво" е начина по който разсъждават повечето хора. Подобни статистики за удовлетвореността от даден продукт въобще не са реални, много ясно че всеки епъл фанатик ще е доволен от ифон 5, мен ми е чудно даже как пронцента задоволеност при ифон не е 100 [smilie5] сигурно не ви обяздват достатъчно често [smilie18] са ше измислят някоя допълнителна такса или адапторче с да сте по престижни и ще ви одрусат с още 50-60 долара [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   13-10-12 15:11

Добре, ама нали сумарно има повече устройства на Андроид, отколкото на Епъл и ако следваме логиката ти на "моето си е най-хубаво", числата трябва да са доста по-различни [smilie3]

Но както разбрахме, ти с логиката си леко скаран [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ntonev   
Дата:   13-10-12 15:13

Ти искаш да ровя в интернет за подобни изследвания в подкрепа на Андроид? Е, няма да го правя и не защото няма да намеря, а защото тук си говорим за личните си препочитания...
А процесионалният си рисърч аз съм си го направил отдавна, и съм много на ясно с резултатите му...

Ама това не е нужно да ти го показвам, че неможеш ми го плати... [smilie7]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  86  87  88 ..  90 ..  100 ..  110 ..  120 ..  128  129     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.