Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100  101  102  103 ..  110 ..  120 ..  128  129     всички  напред  последна
 Re: iphone 5...
Автор: ivodam   
Дата:   26-10-12 11:56

В магазините на Мобилтел 16-гигабайтовата версия на телефона ще се продава на изплащане на цена от 29, 90 лв. на месец в тарифен план "Mobi XXL", предаде БТА. Справка на сайта на телекома показа, че месечната такса на този тарифен план е 99,90 лв.

Абе на печелившите - честито, с една дума! [smilie18]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: imitev   
Дата:   26-10-12 11:59



Стига всява смут бре.

5цата я няма на сайта в продажба [smilie18]

Тези даже справки не могат да правят...

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   26-10-12 12:21

Иво, започваш все повече да ми падаш в очите, честно. Приличаш на махленска клюкарка, която списва в Уикенд [smilie23] Ако си беше направил труда да прочетеш, щеше да видиш, че това е възможно най-скъпият план, с който може да се вземе айфон 5, но има още десетки други планове, някои от които са специално за айфона и почват с месечна такса от 19.99лв.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ivodam   
Дата:   26-10-12 12:54

Чак пък ДЕСЕТКИ други планове, айде молим, и колко излиза с тая месечна такса от 19,99 плюс лизинга на апарата? Пак некъде към 70 лв. Извинявай, ма това са наистина безумни цени. [smilie23]

Иначе не бих си променил отношението към човек, когото уважавам, заради някакъв си продукт или фирма, и това, както пише той за него/нея, как ли пък не, баси и драмата.

[smilie7]



Публикацията е редактирана (26-10-12 13:20)

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ejko   
Дата:   26-10-12 13:37

За мен всички сте на ниовото на тревата, защото нищо не казвате за любимата ми фирма за мобилни телефони- verykool...

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ivodam   
Дата:   26-10-12 14:27

Ежко, спамка ли ти се, чедо, в тоз хубав слънчев петъчен следобед? [smilie3]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   26-10-12 15:16

А защо смяташ месечната такса все едно я даваш за телефона? Навсякъде по света има месечна такса, даже скоро правихме сравнение между айфон от USA и айфон от тук и излизаше по-евтино тук, ако се сметне всичко заедно - телефон + такса. То и само такса да се сметне, пак тук са по-ниски и с повече минути.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: diandimov   
Дата:   26-10-12 15:34

И с покритие равно на една стотна от покритието в щатите.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Vinsent   
Дата:   26-10-12 16:02

diandimov написа:

> И с покритие равно на една стотна
> от покритието в щатите.

[smilie10]

В последните години не ми се е случвало да ми липсва покритие за телефония към М-тел. И то навсякъде на 3G.
Имах временно затруднение с пренос на данни на едно место, но те ми направиха достойна отстъпка в замяна на неудобствата, а сега вече и преноса на данни там работи коректно.

Днес бях с Глобулския телефон и с приятно учудване установих, че навсякъде под земята в метрото, където се движих има 100% покритие! [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   26-10-12 16:41

Автор: ivodam
Дата: 26-10-12 12:54

Чак пък ДЕСЕТКИ други планове, айде молим, и колко излиза с тая месечна такса от 19,99 плюс лизинга на апарата? Пак некъде към 70 лв. Извинявай, ма това са наистина безумни цени.


Какви са тези глупости отново?

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Pmania   
Дата:   26-10-12 16:46

От М-тел най0евтиния вариянт е план от 19.90 лв на месец плюс месечна вноска за апарата от 48 лв., т.е за 2 години телефона излиза 1200 лв, за 16 GB. Ако се купи кеш може да излезе по-евтино, защото би трябвало да е на цените на iPhone 4s. Аз моя го взех миналата година за 900 лв. кеш.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: diandimov   
Дата:   26-10-12 16:52

Винсент, говорим за масово покритие на 4Г, не на 3Г.

Също така имам предвид територията на щатите спрямо тази на БГ.

Едно е да имаш клетки на територия 4 часа път с кола от единия до другия край и да продаваш айфоните на тези цени, и друго е да имаш структура на цял контитнент.

В смисъл - отчитай тези неща.
Накарай ментел да сложат оборудване в цяла европа и да можеш да си говориш без роуминг и екстра такси, пък да видим колок ще ти струва плана.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   26-10-12 17:16

А ти отчитай, че 25% от живота ти преминава в дюндюркане нанякъде...
Големи, широки пътища, големи разстояния... убивате се от път... хайде стига с тези твои сравнения [smilie23]
Сравнено с тези загуби много си ми е гот покритието в България. Все едно съм умрял без покритие, гевезета [smilie23]
Само изкукал мозък може да сравнява ябълки с ... пъпеши...

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: harvester_vn   
Дата:   26-10-12 17:28

Димов, изказването ти за площта и населението, е меко казано малоумно [smilie18]

Хората извън България с които говоря, са десетина души, което най-вероятно е по-малко от намиращите се извън континента Северна Америка с които говориш ти. Даже мога да кажа, че основната част разговори които провеждам, са с хора които се намират в моя град. Сигурен съм, че и ти, въпреки великото покритие на целия континент, не разговаряш през половин час с хора намиращи се в Ню Йорк, Маями, или Торонто примерно..... ако изобщо ти се налага да разговаряш с някого [smilie18]



Публикацията е редактирана (26-10-12 17:36)

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ivodam   
Дата:   26-10-12 17:36

CyberGene:


А защо смяташ месечната такса все едно я даваш за телефона?


Много просто, защото от години всичките ми разговори, и служебни и лични вървят по фирмения телефон, включително когато съм в чужбина, и всеки допълнителен план, който се опитват да ми пробутват по разни такива схеми за мен си е изнудване и формира реалната крайна цена на устройството, защото аз този план така или иначе не бих го използвал грам.


[smilie7]



Публикацията е редактирана (26-10-12 17:37)

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   26-10-12 17:40

Ми никой не те задължава да си вземеш айфон от мобилния оператор в такъв случай. То никой не те задължава да си вземеш и айфон въобще, ква е драмата [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: yan   
Дата:   27-10-12 10:40

https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/nbdl8079.JPG
https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/kvav1221.JPG

https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/caev0744.JPG

https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/pais4834.JPG

https://photo-forum.net/static/forum/2012-10/qvgw8911.JPG

http://i49.tinypic.com/15vqk5.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ejko   
Дата:   27-10-12 11:03

на мен пък плановете в Щатите са ми по-удобни от тукашните. Тук като се почне- толкова минути към този, толкова към другия, пък към стационарните, почваш да смяташ с кого колко говориш и т.н. В Щатите имаш 2000 минути към всички и не мислиш за глупости, деления и да се чудиш кой твой близък какъв точно оператор ползва... Верно имаше май някакви териториално кръгове, но аз извън Щатите не съм говорил от мобилен, така че не съм се задълбочавал...
Сега явно са се вдигнали цените, но навремето 2000 минути беше към $45 (сега в една тема пишеше, че били по $70, което не е малко, на мен ми беше почти дневната надница без overtime), но тогава и телефоните бяха просто телефони, а не признак за благосъстояние или модерност...



Публикацията е редактирана (27-10-12 11:07)

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: chill   
Дата:   28-10-12 13:10

грешка.



Публикацията е редактирана (28-10-12 13:20)

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: yan   
Дата:   01-11-12 00:19

Зомбитата издъхнаха...
Имам някаква малка надежда... да се опитат да мислят...
Ще им е трудно, но...
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: diandimov   
Дата:   01-11-12 04:56

Автора да смени заглавието.

Айфон 5 още не е излязъл, сега имаме 4SS.

Чета, че с колко процента намалели феновете на епъл. Колко по- шслко хора биха си купили айфон пак.

Причината?
Епъл вече не продават нито един продукт, който е конкурентноспособен, както се казва.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: universum   
Дата:   01-11-12 06:01

Като седнете в заведение и сложите четири iPhone-а върху масата - безценно.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: diandimov   
Дата:   01-11-12 06:06

Безценно само за варненци, и няколко други снобара.

Пък и сам човек с 4 айфона...

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: diandimov   
Дата:   01-11-12 06:08

Вече ако имаш айфон минаваш за изостанал.
Не че някой му пука де. Но е бая олд ску.

Минаваш за захлупен и беден, щом не можеш един съвременен и адекватен смартфон да имаш.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: diandimov   
Дата:   01-11-12 06:10

Гледам хората яко продават акции на епъл. Сриват се ежедневно.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100  101  102  103 ..  110 ..  120 ..  128  129     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.