Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  76  77  78 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110 ..  120 ..  128  129     всички  напред  последна
 Re: iphone 5...
Автор: diandimov   
Дата:   10-10-12 00:00

Европа не говори един език, но когато хората пътуват или имат колеги, приятели или роднини в различни държави, редно е да има оператори които предлагат планове за ползване в рамките на целия континент, както е в щатите.

Населението в Европа може и повече да е, но добре, да приравним нещата за по- лесно.
Дайте оператор който има план за целия континент без роуминг или по- високи цени за чужбина,дайте цената на плана и да сравним.

Това бългсрските оператори са практически микро- квартални оператори. Върху територия колкото ммного малък щат, с население колкото един по- голям град, развиват "дейност".

Сметни тези планове дето сега са по 25-30 лева колко щяха да са ако можеше да пътуваш до Париж или Финландия, и да си говориш с бргето безплатно. Или ако някой бг оператор се ръсне да инвестира в 4G мрежа.

Защото сега аз давам 70-100 кинта за два телефона, но утре в Хавай или Канада да ида, все едно съм си във Вегас. С оглед на това че хората пътуват или ти се налага да говориш с банки или хотели на хиляди мили далеч, това си струва до последната стотинка.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   10-10-12 00:03

Те болшинството от българите са се счупили да пътуват из Европа и роумингът им е просто най-голям приоритет в живота.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: diandimov   
Дата:   10-10-12 00:07

Значи не можем да сравняваме, няма как.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ntonev   
Дата:   10-10-12 00:29

Dimov, ти усещаш ли как влизаш в ролята на заека от вица за шапката... [smilie7]

В такъв спор с предубедени опоненти - никакви аргументи не важат.
А иначе си прав, но няма луд в Европа, който гризе кокала и да го хвърли ей така...

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: djogata   
Дата:   10-10-12 00:33

Ми Димов нали ти обяснявам по-горе, че аз си ходя из цяла Европа, това лято бях в 6 различни държави, скъсах се да говоря, и нито един месец не платих повече от 60 долара сметка. Средно ми излизаше по 50 долара, където абонамента ми е 25 долара, в него влизат и данни с лимит десет гигабайта на телефона + още пет гигабайта на айпада. Останалите пари са за разговори в роуминг най-вече. А цените на роуминга не са нищо особено напоследък, даже напротив, по-евтино е да си на роуминг из Европа, отколкото да плащаш за абонаментни планове с "безплатни" минути в САЩ (или в Европа, но в САЩ те товарят повече). Така че, ако приемем твоите измислици със съотношението на населението, ти плащаш двойно повече от мен, защото за същите пари получаваш достъп до двойно по-малко абонати.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: diandimov   
Дата:   10-10-12 05:44

Не знам телефона ти служебен ли е или какво. Сега фърлих око на плановете на Vodaphone... моя план е еквивалентен на техния за 33 лити май беше, но с тази разлика че моя е family plan, и важи за цял континент, не само за Англия.

Предполагам и в Дания са подобни плановете, нали това е квартал на GB...

Телефона ти служебен ли е, или как?
Ако не - дай линк към компанията, да видим.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: vinse   
Дата:   10-10-12 09:58

хамериканец, който не може да си позволи iphone5 [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ejko   
Дата:   10-10-12 10:26

хахаххаах това е този, дето South Park се закачаха с него..., дето ginger have soul...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   10-10-12 10:54

Тоз Димов голям уникум... кога ли ще пита за телефон, с който може да говориш свободно в нашата слънчева система...

Телефона и ползването му са едно бреме.
Ако свикнете по малко да го ползвате, а по често да си намирате повод за разговор с човека на живо... ще разберете каква тежест ще падне от плещите ви.
Е, все пак това е и въпрос на ценностна система...

Телефона разделя, а разговора му изкривява реалността, като създава две различни представи...

Какво е да се хвалиш, че правиш по няколко часа на ден разговори...

На мен не ми пука колко ми е цената на минута, въпреки, че май е малка... все пак корпоративен клиент от доста време.

Мога да споделя, че от ден на ден говоря по малко и искам все по малко да го правя.
Ако стигна до 2-3 разговора на ден за по минута максимум ще съм определено по щастлив.

Колкото и странно да звучи, това е правилният начин да бъдем хора.
Оправдания за разстояние и заетост не ме интересуват, това си е вашият живот и бизнес... не ми ги споделяйте, бъдете живи и здрави [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: scarecrow   
Дата:   10-10-12 14:08

chill написа:

> scarecrow написа:
>
> > Форумните хейтъри карат голф,
> щото
> > гледат че бентлитата не ги
> купуват
> > много съответно не са хубави
>

> А ти Бентли ли караш?


Карам тротинетка кво ти влиза в работата?

Не можа да схванеш намека ли?

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: vinse   
Дата:   10-10-12 14:15

ифоня е в един ценови клас с топ моделите на андроид. Та бентли-голф сравнението не е ама хич правилно. По скоро да сравняваш ифон с топ андроид е все едно да сравняваш бентли, което е с двигател на голф и без екстри също с бентли, което обаче е 500 коня и натъпкано до ламарина с екстри [smilie7] .

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: imitev   
Дата:   10-10-12 14:23


Голям лаф, голямо писане - разбрахме вече - андроидните телефони за нищо не стават.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: vinse   
Дата:   10-10-12 14:24

това Стив Джобс на сън ли ти го каза [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   10-10-12 14:45

Краси [smilie24]

И аз съм така, говоря много малко. На месец едва ли ми се събират повече от 20-30 мин разговори общо. Няма неща, които да не могат да бъдат казани за 1 минута по телефон. Останалото е наживо. Разни двучасови разговори по телефона не ги разбирам, но всеки с разбиранията си де.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: chill   
Дата:   10-10-12 15:05

написа:

> chill написа:
>
> > scarecrow написа:
> >
> > > Форумните хейтъри карат голф,
> > щото
> > > гледат че бентлитата не ги
> > купуват
> > > много съответно не са хубави
> >
>
> > А ти Бентли ли караш?
>
>
> Карам тротинетка кво ти влиза в
> работата?
>
> Не можа да схванеш намека ли?

Ми кат караш тротинетка, к'во се буташ между голфовете?

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: harvester_vn   
Дата:   10-10-12 15:06

За 20-30 минути разговори на месец, ми се струва излишно притежаването на мобилен телефон.....

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: vinse   
Дата:   10-10-12 15:16

И ако тръгнеш да умираш насред градинката с димни сигнали ли ще сигнализираш на 112

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   10-10-12 15:28

Нека не отричаме една необходимост, която е наложена от начина ни на живот.

Просто е нужно да бъдем хора и да се видим с Човека, за който си мислим, отколкото докато си лежим на гъзъ да "отбием" номера със захаросани клишета "по мобилния"...

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: scarecrow   
Дата:   10-10-12 15:32

Chil дишай дълбоко

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: chill   
Дата:   10-10-12 15:33

К'во ти влиза в работата как дишам?

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: harvester_vn   
Дата:   10-10-12 15:37

vinse написа:

> И ако тръгнеш да умираш насред градинката с димни сигнали ли ще сигнализираш на 112

Бах мааму! Верно бе! Да се чудиш и маеш как родителите ни са оцелели...
vinse, до 15 годишна възраст нямахме телефон вкъщи. Ходехме да се обаждаме от баба ми, която живееше в съседния блок. А преди това пък когато все още живеехме в къща, ходехме на ъгъла на "карето", където имаше уличен телефон. Вярно че съм бил малък, ама все щях да си спомня ако някой беше пукнал вследствие на липсата на телефон [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: jivkojj   
Дата:   10-10-12 15:42

Тоо по тая логика да изхвърля телевизора и продам колата. Полека-лека даже няма да има смисъл на работа да ходя, да си губя времето, мога и сам да си отглеждам храната.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   10-10-12 15:49

Доброволната техническа зависимост...

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: vinse   
Дата:   10-10-12 16:19

harvester_vn
на времето много неща нямаше, но не сме знаели, че един ден ще ги има иначе щяха да ни липсват и тогава [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: chill   
Дата:   10-10-12 16:21

Забелязвам развитие в Айфон-лагера.

От "тази възможност на никого не трябва" преминахме на "абе то телефон на никого не му трябва".

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  76  77  78 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110 ..  120 ..  128  129     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.