Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110  111  112 ..  120 ..  128  129     всички  напред  последна
 Re: iphone 5...
Автор: amplified   
Дата:   08-11-12 03:59

А какво общо имат акциите на компанията с това какъв телефон държа в джоба си? [smilie11]

Ще ме чуват по-добре като говоря или интернетът ще ми е по-бърз? [beer]



Публикацията е редактирана (08-11-12 04:00)

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: diandimov   
Дата:   08-11-12 05:46

Акциите са вид оценка на обществото.
Ръста им показва доколко хората имат доверие в потенциала на дадена компания, и доколко са готови да участват с парите си като акционери в тая компания.

Когато акциите падат, и то бързо, като при епъл в случая, това означава че компанията няма почва под краката си. Акционерите панически напускат кораба, продавайки акции, защото не виждат потенциал и не искат да загубят баш всичко.

За обикновения потребител това означава че е купил продукт на компания - балон, че не може да очаква кой знае каква поддръжка или имидж (което за евро коконите е жизненоважно), нито нови модели.

Точно каквото се случва с епъл.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Analgina   
Дата:   08-11-12 07:41

Димов, колко хора са купили акции на Епъл, в пика на стойността им, че смяташ колко са загубили? Първият път смята за 100 акции, сега за 1000. Ами ако някой си е купил 100 000 акции?

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   08-11-12 10:02

Уикенда бяхме на тийм билдинг. С един колега решихме да направим музикален поздрав към фирмата - той пее, аз свиря на пиано. Организаторите имаха професионална видеокамера, ама понеже не им се занимаваше, не пожелаха да ни снимат с нея, ами вместо това единия видеомонтажист вика: "ще ви снимаме с моя Samsung Note, снима перфектно, няма и да видите разликата". Нямаше време да прегледаме кво е станало, директно свалихме клипа от телефона и го пуснахме пред всички. За 2 минути клипче видеото накрая изоставаше с няколко секунди от звука [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Такова нещо дори на стария ми насран iPhone 3GS не се случва. Картина и звук винаги са си синхронизирани. Благодарим ти, Самсунг [smilie2] Благодарим ти, Андроид [smilie2]



Публикацията е редактирана (08-11-12 10:03)

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: diandimov   
Дата:   08-11-12 16:20

Не знам, не съм снимал с моя ноут.
Нито с айфона преди съм снимал.

Не обичам да снимам с телефони, и никога не съм харесвал изобщо това че телефоните имат камери.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   08-11-12 16:29

Аз също не снимам с телефон и не съм фен, в случая просто нямахме избор. Само че въпросът ми е как е възможно телефон, който гръмко се рекламира, че е с мощен процесор с не знам си колко ядра и гигахерци да не може да запише едно нормално видео, при което картина не изостава от звук [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: deltalink   
Дата:   08-11-12 16:45

Т'ва е щот' си нямате такава джаджа за айсиктирфона.
Краси има!

https://photo-forum.net/static/forum/2012-11/mtka7699.JPG

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: diandimov   
Дата:   08-11-12 17:35

Не сте го държали както трябва, както би казал Стив Джобс.

[smilie18]

Не знам, ще пробвам по- дълго видео с моя ноут ако не забравя, и ще видя има ли изоставане на звука.








Нооо... ти трябва да знаеш че звука се движи по- бавно от светлината, може и затова да има разминаване между звук и картинка.

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: chill   
Дата:   08-11-12 18:27

Samsung’s Galaxy S III steals smartphone crown from iPhone


Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: diandimov   
Дата:   08-11-12 18:33

Сега пробвах 3 минути клип.
Не забелязах изоставане на звука.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: analgina   
Дата:   08-11-12 18:38

Голяма новина. Новият Самсунг се продавал по-добре от стария айТилифон, при очакването на нов модел. Финалът на статията е обективен: Samsung’s time at the top will be short-lived however, as Apple’s iPhone 5 is expected to regain the title to top-selling smartphone in the December quarter.
Въпреки всичко не може да не се отчете, че Самсунг наваксват. Остава да пооправят материалите и може да стане.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: chill   
Дата:   08-11-12 18:41

Cry me a river. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ivodam   
Дата:   08-11-12 21:01

Сайбър, пълни глупости приказваш вече... по молба на Вокса (Вокс Габриели) на една репетиция му заснех цялото представление, което правят за деца - "Майка ми гъската", по музика на Равел, с тройката. Около един час. Питай го сам дали е имало някакви разминавания на звук и картина. [smilie2]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: boZo   
Дата:   08-11-12 22:47

Самсуняк галакси ЕС2 читав телефон ли е?

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Han_Solo   
Дата:   08-11-12 23:04

стана ми интересно относно видеото - на какъв битрейт, и най-вече колко кадъра за секунда е... че там стават големи обърквации и не само звука може да ти се разминава [smilie8]

Ама аз пак да попитам за четвърти и пети път - кога ще направим една статискика кой за какво си ползва телефона да видим по какво ще сравняваме и да направим едно сравнение на конкуренцията... и после да си чешем езиците дали това което предлага даден телефон си струва цената [smilie5]
Но днес за първи път видях нещо което е типично за айфон юзърите - една "кифла" си размахваше съвсем демонстративно Самсуняга при това в метрото - демек вижте ме... явно снобите се преориентират към други марки [smilie18] ама друго си е да хванеш някой Бенефон [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   08-11-12 23:40

Значи нямам представа на какъв битрейт е било, какви настройки са ползвани, какъв фърмуер, дали в тоя момент отзад не са вървяли торент клиент и там всички неща, които хората на Адроид обичат да правят на бекграунд. Не съм снимал аз с тоя телефон, нямам представа. Обаче има едно нещо, което не мога да не отбележа като факт. Айфон може да е орязан откъм някои функции и т.н., но там никога няма да се случи видео да изостава от звук, защото няма как в тоя момент отзад да вървят торенти и прочее глупости. Докато самсунга, ако не му внимаваш и го набримчиш на някакви високи настройки и ако в тоя момент отзад върви нещо, дето не знаеш, ще се набози. Ето с това мен ме грабна айфон навремето и идеологията - може да не ти дава всичко, но поне нещата, които ти ги дава работят както се очаква от тях и без изненади или нужда да внимаваш както друго си пуснал и т.н. Това са две различни стратегии и аз не казвам, че някоя е по-добра или по-лоша от другата, но аз лично съм много разсеян човек и предпочитам нещо, дето винаги работи както трябва, дори и да му липсват всички функции и опции.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: chill   
Дата:   08-11-12 23:56

Ако си разсеян, пусни си апликейшун да ти напомня да не пускаш апликейшуни.

[cool] [smilie18] [thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: imitev   
Дата:   08-11-12 23:58

Когато някой е смотан - то обикновено е за много дълго време...

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: boZo   
Дата:   08-11-12 23:59

За цял живот, imitev...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   09-11-12 00:00

Е, ся аз съм му виновен на Самсунга, че съм смотан и съм забравил в тоя момент отзад торент клиентите, скайпа, айсикюто, две инстанции на видео плейъри и програма за намиране на прости числа [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   09-11-12 00:07

Никой ли не иска Галакси С3?
Нали беше много хубав?
850 лева и е ваш!

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: chill   
Дата:   09-11-12 00:08

Не е проблема галаксито. Ами продавача. [smilie18] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   09-11-12 00:08

Мантрата на айфон потребителите: на мен това не ми трябва ™

Мантрата на андроид потребителите: телефонът не е виновен, че има бъгове - аз съм смотан, че съм ги открил ™

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: imitev   
Дата:   09-11-12 00:10

Последно - ти ли снимаhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/AvatarSmileyFencing.gif


Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   09-11-12 00:19

Може да се върнеш и да прочетеш, че аз свирех на пиано и мен ме снимаха. Педполагам това е някакво отмъщение на самсунг към мен като айфон фен - някакъв фейс рекогнишън за смотани епъл фенове и нарочно почва да им бави картината [smilie18] Е, има го и простото обяснение, че може би просто телефонът е смотан [smilie8] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110  111  112 ..  120 ..  128  129     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.