Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110 ..  117  118  119  120 ..  128  129     всички  напред  последна
 Re: iphone 5...
Автор: boZo   
Дата:   02-12-12 21:35

То айфона изобщо може ли да прехвърля нещо?

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   02-12-12 21:55

не

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: BOZO   
Дата:   02-12-12 22:43

ми купете си скъп телефон, който да може...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   02-12-12 22:47

това са ваши проблеми

не искам телефона ми да може да прехвърля каквото и да е
искам аз да мога
и мога
и го правя
с айфона
точка [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: tvk75   
Дата:   02-12-12 22:51

ама и не му е необходимо

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   02-12-12 22:57

Всичко ми е на клауда, включително и бележките. Влез си в настройките на клауда и го пусни и за бележките, ако все още не си го направил.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: BOZO   
Дата:   02-12-12 23:07

Ама защо клаудс, не може ли директно фоун ту фоун да си пратиш/приемеш бележка/визитка/мелодия/клип/снимка?

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   02-12-12 23:12

Защо трябва да ходя поотделно да прехвърлям:

- бележки
- снимки
- контакти
- календар
- имейли
- мелодии
- клипове
- визитки

Когато тези неща така или иначе вече са ми на клауда. Взех си новия айфон, въведох си apple ID-то и вече ги имах и на новия айфон (около 4ГБ информация). Ти си прехвърляй фоун ту фоун на блутуут, нямам нищо против, аз си имам друга работа за целия ден [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: BOZO   
Дата:   02-12-12 23:20

Сайбъре,
Аз мога да се синкХна с гугъл, с дроп бокс... освен да прехвърлям фоун то фоун

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   02-12-12 23:25

Тогава защо предлагаш фоун ту фоун, при положение че от клауда е в пъти по-удобно и в пъти по-бързо? Нещо не виждам точно смисълът на това да си купиш по-нов телефон и вместо да използваш клауда, в който така или иначе вече всичко ти е там, да правиш някакви ръчни прехвърляния, файл по файл, от телефон към телефон, при това по бавен и бъгав протокол като блутуут. С предишното си HTC не можех 5 снимки да прехвърля на някого по блуттут, без да се прецака трансферът на някоя от тях, та 4ГБ информация ще прехвърлям, аз да не съм луд?! [smilie10] Отделно, че ще го точи поне ден...



Публикацията е редактирана (02-12-12 23:27)

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: BOZO   
Дата:   02-12-12 23:31

Чук- и вече се прехвърлило на другия телефон...няма как да ме убедиш, че директния трансфер е по-бавен...

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   02-12-12 23:32

Да не говорим, че на клауда ми стоят и бекъпите на телефона. Като си взех 5-цата, само ме попита дали искам да използвам бекъп и след малко имах не само нещата от по-горе, но и настройките си, разположението на приложенията по екрани, SMS-и, историята ми на разговори, добавяните от мен думи в речниците... абсолютно всичко от стария ми айфон го имаше на новия.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   02-12-12 23:35

Не знам какво имаш предвид под директен транфер, но със сигурност през wi-fi от клауда е по-бързо, отколкото по блутуут. 4ГБ вкъщи на моя най-обикновен рутер ги прехвърли за 15-20 минути. Като искаш директен трансфер, можеш и към лаптопа да си го вържеш с кабел и да направиш същото упражнение още по-бързо. Но bluetooth не е решение при ъпгрейд на телефона. По принцип най-доброто е кабел. Но мен дори това ме домързя да направя... Що да се занимавам, като просто мога да си въведа apple id-то и да си гледам кефа, а всичко друго да си стане от само себе си, докато айфонът ми е в джоба [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: BOZO   
Дата:   02-12-12 23:43

Е добре, примерно новите poi по картите на навигацията как ги прехвърляш от телефона на,др.тел? С блутута като файл, или браузваш през wi-fi из файловете на телефона и избираш кое да се ъплоудне в дробокса или на,др.място за шерване?



Публикацията е редактирана (02-12-12 23:44)

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   02-12-12 23:49

бозава тема [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   02-12-12 23:51

Ако имаш предвид ъпгрейд на телефона, точно това писах по-горе за бекъпите. Като си сложа айфона да се зарежда и в тоя момент е в wi-fi, си прави автоматично бекъп, което ще рече, че качва персонализираната информация от всяко приложение в клауда (не самите приложения, а само допълнителните данни, които съм генерирал), в случая тези POI-та и всякакви други такива неща, които на новия айфон се свалят и си продължаваш от приложението докъдето си бил. Игрите ми продължиха от там, докъдето бях стигнал например. Разбира се при първо пускане на новия айфон, сваля първо всички приложения, които си имал последно, това също отнема време. Както писах, всичко това може да стане по-бързо просто с кабел в лаптопа, където ако си синхронизирал скоро, се намира същото, което е и на клауда.

Идеята е, че аз с нищо не се занимавам, като си взема новия айфон. Включвам, въвеждам едно ID и парола и след известно време имам всичко, което съм имал на стария си телефон все едно само съм ъпгрейднал хардуера. Предполагам и на Андроид е така. Не виждам що трябва да се заяждаме сега за тоя блутуут, пращане на картинка, та пращане. Еми няма го сега. Голям зор [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: BOZO   
Дата:   02-12-12 23:51

Е що бе, iPhona е красив...

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   02-12-12 23:53

Нямам нужда да споделям нищо с никой от телефона [smilie7]


Ако имах тази нужда, може би щях да си взема андроид.

Но нямам...

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: BOZO   
Дата:   02-12-12 23:55

А добре, аз като селектирам моите POI мога ли да ти ги пратя през блутута, или трябва да ги качвам в дропбокса за да ги смъкнеш от там? Или през wi-fi direct?

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   02-12-12 23:59

Значи аз не знам за какви POI говориш точно... Аз например ползвам iGO My Way и не съм сигурен, че POI от някаква твоя навигация ще могат да се импортират в нея, освен ако и ти не ползваш същата. Тя между другото навигацията ми е пълна с POI-та, всякакви хотели, ресторанти, бензиностанции и т.н. Не ми се е налагало да си правя мои лични. Обясни ми за какво говориш, защото може би не те разбирам.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   03-12-12 00:03

Имаше един гаден ГСМ навремето саджем ли нещо такова...
Беше отвратителен направо.
Обаче тишина около него...

Смятай айфона какъв е [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: BOZO   
Дата:   03-12-12 00:04

И аз ползвам iGo. Минавам по маршрут, отбелязвам POI, новите знаци, къде има радар и къде има камера. Ти искаш тези POI и другите файлове от навигацията, понеже примерно скоро ще пътуваш същата дестинация. Влизам в папките на програмата, селектирам нужните файлове и за да ти ги дам да ги ползваш, седейки на една маса какво трябва да направя - пращам през блутут, качвам в дропбокса или ти ги пращам на мейл да си ги импортнеш в папката на програмата в твоя телефон?


За navy разбрахме, че щом нещо неговия телефон не го може, значи не му трябва.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   03-12-12 00:08

Не Бозо, ти си недоразвит интелектуално [smilie18]

Казах, че не ми трябват.
Ако ми трябват - ще си взема андроид.

Имах ГПС със супер карти и всякакви камери... 3 дена мерак. После го изхвърлих.

Сега карам по правилата.
Не карам внимателно там, където има камери. Гледам да карам внимателно навсякъде...

Не съм образцов шофьор... но се старая.
Имам златен талон, без нарушения от 2004-а...

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: BOZO   
Дата:   03-12-12 00:09

[smilie18] Да де, и аз нали това казах...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   03-12-12 00:12

Няма начин да си казал друго...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110 ..  117  118  119  120 ..  128  129     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.