Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60  61  62  63 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110 ..  120 ..  128  129     всички  напред  последна
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   01-10-12 14:23

Диан Димов например!
Той ще се съгласи, ЗАЩОТО:
- обожава договорите и плановете на тези оператори
- мрази айфон

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: imitev   
Дата:   01-10-12 14:23


Не става - братото не е толкова проЗд...

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: vinse   
Дата:   01-10-12 15:29

Дроп тест на Note 2

http://www.youtube.com/watch?v=mA0r7tc6V5s

това, което ме учуди, че телефона остана здрав. Предвид това, че е по-тежък от S3 и с по-голям дисплей очаквах да се счупи ако не на второто то поне на третото падане.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ivodam   
Дата:   01-10-12 15:35

Като говорите за Нексус 7, днес дойде бройката, която купих за подарък на приятелката ми, ми за мое удивление работи дори малко по-бързо от Салакси С3, много странно... [smilie8]

[smilie24]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: imitev   
Дата:   01-10-12 16:10

нексус 7цата е пушка... Оправи ли св с флаша вече?

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: diandimov   
Дата:   01-10-12 17:02

От нашия курс първа (и само тя) една тъпа арменка си е взела петицата. Аз като разправям че епъл са за тарамбуки...

На пръв поглед, от един метър, в нейните ръце, не изглежда да е по- тънък. Просто малко по- дълъг, което наистина е грозно.

[smilie23]

Ноут ми изгглежда по- тънък.

Освен това ндут ми излезе 340 долара, докато айхона е 200л Значи е по- скъп, а не евтинжос. По- скъп е защото е по- добър...

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: analgina   
Дата:   01-10-12 17:38

Как няма да ти изглежда по-тънък Ноут, след като е по-голям и на ширина, и дължина.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   01-10-12 17:43

Димов, обзалагам си, че наживо с колегите си и изобщо с всякакви хора там си някакъв много вежлив, усмихнат и приятелски настроен човек, обаче като един типичен българин толкова много позитивизъм не ти понася и затова имаш нужда в тоя форум са изпускаш парата, като хейтиш всичко [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: diandimov   
Дата:   01-10-12 17:46

Виж, сайбъре, аз н хейтя нищо. Не съм такъв човек.

Само се възмущавам искрено от някои неща... Като например сектизма на епъл. Снобарията на провинциалистите... Нелепите играчки наречени айфони...

Такива раоти.

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Георги   
Дата:   01-10-12 18:17

ха ха пак ли се карате за айфони хахахахахаха

хайде 1745 лева, за без пари, който е гъзар да скача на новия и още по-хубав айфон5 [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Георги   
Дата:   01-10-12 18:18

аз съвсем така след като сложих cyanogen 9, не се сещам как може да погледна повече някога iOS ...



не че не го правя, защото айфона държи яко на батерия и си го влача и него, но го ползвам само за АЛО [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   01-10-12 18:27

Вещи [smilie7]

Поне като се карат... е забавно [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: diandimov   
Дата:   01-10-12 18:28

Яко държи батерията, почти 10 часа!

При интензивно ползване.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   01-10-12 18:33

Абе ти имаш радиоактивна плочка в черепа и нищо не работи както хората при теб [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: promis   
Дата:   01-10-12 18:38

Ами те като са спестили само един тънък слой от екрана, колко по-тънък да е станал айфона? 1 мм, не повече.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: chill   
Дата:   01-10-12 18:47

Мда, Епъл упорито ме крадат на дребно ...

Хронологично:
Прекратявам абонамент.
Епъл ми дърпат 1.59 евро
Купувам списание за 3.99 евро
Епъл ми дърпат още 5.88 евро. [smilie18]
Купувам още две списания за 2.99 и 3.99 евро
Епъл ми дърпат 6.98, което е точно за последните две покупки.

(Изчаках да ми дръпнат за последните покупки, да видя дали ще изравнят, ама нъцки).

Значи, до момента ми водят с 3.18 евро.

Дребни джебчии. [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   01-10-12 18:48

Аз съм разглобявал 4-ката напълно, до последното чаркче [smilie7]

Много солидна изработка... пу пу !

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   01-10-12 19:05

Чил, понеже същото нещо ми се е случвало на мен и съм звънял на съпорта на Епъл, там ми обясниха, че всъщност завишените суми са стоп-суми, които по някакви си причина се заявяват към картата и после се връщат обратно в сметката. Звучи малко абсурдно, но наистина след като си проверявах извлечението по картата, се оказа така. Каква е причината да правят това, не мога да ти кажа и не е приятно наистина [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ivodam   
Дата:   01-10-12 20:56

Сайбър, това с тия стоп-суми е супертъпотия, защото българските банки ти взимат такса, когато ти връщат пари по карта... [smilie23] [smilie2]



[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: diandimov   
Дата:   01-10-12 23:40

Няколко дни след излизането на петицата продажбите на Самсунг се увеличават.

Ей сега гледам един колега, от години с айфон беше. И си чакаше тая петица да се ъпгрейдва. Обаче понеже много куц айфона, днес го гледам с галакси 3.

И вика "I love that phone!"...

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   01-10-12 23:52

Ем откакто маймуните слазоха на земята...

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Todorov   
Дата:   02-10-12 00:16

написа:

> Няколко дни след излизането на
> петицата продажбите на Самсунг се
> увеличават.
>
> Ей сега гледам един колега, от
> години с айфон беше. И си чакаше
> тая петица да се ъпгрейдва. Обаче
> понеже много куц айфона, днес го
> гледам с галакси 3.
>
> И вика "I love that phone!"...
>
> [cool]

Грешка. Продажбите на айфон за последните две тримесечия са 28 милиона броя. На Галакси 3 са 21 милиона броя, като за първи път през Август Самсунг продава повече Галакси 3 отколкото Епъл айфон 4с, което ще рече, че дори след бурната реклама на Галакси 3 в първите му месеци на продажби Епъл са продължавали да продават повече айфон 4с. А август е бил слаб за Айфон 4с, защото всеки чака петицата, това си е така от години.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: promis   
Дата:   02-10-12 00:23

Да ама нали се сещаш, че Самсунг предлагат много по-голям асортимент от Епъл и че не всеки се хвърля на върховия им модел, просто не всеки има нужда от него. Докато айфона е само един, искаш или не [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Todorov   
Дата:   02-10-12 00:38

Да така е, самсунг продават дузина смартфони, дето се вика за всеки джоб. Мисля че общия брой на продадените смартфони за последните две тримесечияот Самсунг е около 50 милиона. Освен това Самсунг има много либерална политика спрямо разпространителите си - почти всеки може да стане дилър, било мобилен оператор, било магазин. Епъл съвсем не са така. Те предлагат от всяко поколение един смартфон на три цени в зависимост от обема памет. Освен това не всеки може да стане реселър на Епъл, те избират кой да бъде, при определени условия..
И двете компании търсят търговската печалба, просто едните го правят като заливат пазара без значение кой продукт се продава, кой го продава и т.н., докато другите имат последователна политика и визия за това, че продукта който продават е с определен стандарт, статут и лесно разпознаваем.



Публикацията е редактирана (02-10-12 00:49)

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: chill   
Дата:   02-10-12 00:48

И други смартфони от този клас се продават.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60  61  62  63 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110 ..  120 ..  128  129     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.