Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20  21  22  23 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110 ..  120 ..  128  129     всички  напред  последна
 Re: iphone 5...
Автор: diandimov   
Дата:   20-09-12 07:10

Еми голям и объл, какъв да е.

Защото правоъгълника е патентован от Наглеците.

Чух че и билдърите ще строят вече къщите триъгълни, защото епъл имали претенции към правоъгълните форми на стаите.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: TheOne   
Дата:   20-09-12 08:09

"Автор: ivodam
Дата: 19-09-12 14:40

ТхеОне: Само облаци и директен ъпдейт. "


Ами Иво,как си качваш музика,видео и разните му там подобни щом не използваш Айтюнса? [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Pmania   
Дата:   20-09-12 09:10

Г-н Димов:

- Това, че устройствата на Епъл не стават си е Ваше лично мнение и е редно да кажете, че устройствата не ви вършат работа на вас, защото за много хора те са предпочитани пред всички други техни еквиваленти и подобия, и за това си има причина.

- По-добрите телефони във всяко отношение пак са доста субективно твърдение. За много хора Андроид е пълен боклук. Ненавистта ви към Епъл и продуктите им не е нужно да бъде изливана перманентно. Всеки може да ползва каквото си иска и не е нужно да се изживява като последна инстанция, относно оценката на качество на продукти, които отдавна са оценени от редица сектори - звукозапис, видео- и фотообработка, например.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: yan   
Дата:   20-09-12 09:13

Не мога да схвана същността на оплакванията, че S3 бил "фрашкан с много работи." или че бил "мн шарен"[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   20-09-12 09:21

Някои етноси си слагат златни зъби и също не могат да разберат какво му е лошото.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ejko   
Дата:   20-09-12 09:33

Значи някой може да казват, че "Андроид е пълен боклук", а димов не може да го казва това за iPhona...
В тези теми нещата ескалират, но не може едните да претендират, че някой ненужно обижда устройствата им, при положение, че наричат техните "гнусмас" и т.н. глупости...
Едните обиждат другите и обратното, приемете го..., няма как никой да мине за света вода...
Ей го, горе с престорено културен тон се прави забележка на Димов и едновременно с това, лекичко под пояса останалите телефони са наречени "подобия" на iPhone и е вмъкнато, как за много хора Андроид е боклук...
Истината е че Apple в момента чрез съдебни дела се опитват да спрат развитието на конкуренцията. Прилагат го и срещу Самсунг и срещу Моторола. Именно това поведение на корпоративен задник е това, срещу което Стив Джобс се е борил при създаването на Apple. Това заради което навремето уважавахме тази компания и същото заради, което сега уважавам андроид и гугъл...
Епъл от отдавна не прави неща за потребителите си, а прави потребителите отворени към своите неща. Набляга на патентните войни, на ПР-а и елитарността. Не виждам от това как печелят потребителите...
iPhona ще стане 4 ядрен, това е ясно, но май следващия път и тогава това ще бъде революционно... Ето това е което дразни и не разбирам...!

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ejko   
Дата:   20-09-12 09:36

Това с многото ненужни работи за смартфон е безумно. Все едно аз да кажа, че вашите компютри са пълни с ненужни работи и затова няма да си ги купя...
Виж с разположението на копчета на С3, дето морския каза по-горе, съм напълно съгласен. И аз се дразня и всеки път гледам да не натисна нещо... Но... чак гнусмас и че бил шарен...? Дори не знам какво значи това...

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ivodam   
Дата:   20-09-12 09:38

TheOne:


Ами Иво,как си качваш музика,видео и разните му там подобни щом не използваш Айтюнса?


Ми музика не качвам, то това устройство айпад не е подходящо за музика, а и каквото е смотано, изобщо не знам какви формати ще поддържа. Музиката, която слушам докато си карам колелото или греба с каяка, си я качвам на смартфона. Видео мноого рядко може да ми се наложи да качвам на айпада, и тогава верно без шибания айтюнс не може. [smilie2] [smilie23]


[smilie7]



Публикацията е редактирана (20-09-12 09:47)

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: TheOne   
Дата:   20-09-12 09:44

ivodam:

Ми музика не качвам, то това устройство айпад не е подходящо за музика, а и не каквото е смотано, изобщо не знам какви формати ще поддържа. Музиката, която слушам докато си карам колелото или греба с каяка, си я качвам на смартфона. Видео мноого рядко може да ми се наложи да качвам на айпада, и тогава верно без шибания айтюнс не може.

От думите разбирам че изобщо не знаеш какви формати поддържа,защото не си си направил даже труда да разбереш...по тази логика как разбра че е смотано...защото така ти дойде отвътре ли? [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ejko   
Дата:   20-09-12 09:45

ми прехвърли му някоя песен да ги види тези формати...[smile]



Публикацията е редактирана (20-09-12 09:45)

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: TheOne   
Дата:   20-09-12 09:47

Слушал съм музика на много устройства(смартфони) и мога смело да заявя, че за мен по добро от от слушане на музика на айфона няма(лично мнение) Купил съм си страхотни слушалки и звука ме кара направо да излитам в космоса без совалка [cool] [beer]



Публикацията е редактирана (20-09-12 09:49)

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ivodam   
Дата:   20-09-12 09:52

ТхеОне: Ми за какво да си давам труд да разбирам нещо, което няма да използвам. Ако айфонът ти е смартфонът, нормално е на него да слушаш музика, да. Мен лично може да ме накара да излитам в небето единствено звук в концертна зала с добра акустика, но това си е мой субективизъм, разбира се.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: TheOne   
Дата:   20-09-12 09:59

ivodam - По твоята логика всички програмисти и разработчици на разни джаджи да не си дават зор за нищо,защото те дефакто няма няма да ги използват а само ще печелят ,а използването им става от потребителите [cool] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: imitev   
Дата:   20-09-12 10:01

Свършиха ми пуканките...

Поне К/Н да беше спора...

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: vinse   
Дата:   20-09-12 10:03

Иводам, нищо не разбираш ти от музика, с ифона си е най най най-добре да я слушаш [cool] също така с ифона е най най най-добре да гледаш fullhd видео и да е*еш и ифона също е най най най най-добре [cool]



Публикацията е редактирана (20-09-12 10:04)

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ivodam   
Дата:   20-09-12 10:20

ТхеОне: Нещо не ти разбрах логиката от последния постинг. На програмисти и разработчици това им е работата. Когато си на работа, не е задължително това, което правиш, да ти е интересно или важно в личен план. Мен като потребител едно ме интересува, друго не.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: imitev   
Дата:   20-09-12 10:21


Иводам - те потребителите друго не правят - по цял ден гледат филмчета и слушат музика...

А на скапаните андроиди и това не може да правиш да го ева...

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: TheOne   
Дата:   20-09-12 10:23

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ivodam   
Дата:   20-09-12 10:23

Красимиресто, на мен Самсунг тройката ми е в джоба, ма май ти се навираш да приказваш, без да си пипнал и купил. По твоята логика, купи си първо айуй петица, пък тогава пак ела да приказваме. А ти даже 4с немаш, баси. Ако аз бях Апъл зомби, бих умрял от срам да извадя на масата в ресторанта, до чинията със супата, нещо толкова старо, като твоето. [smilie18]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: imitev   
Дата:   20-09-12 10:25

Неговият е различен. Моднат е.

Едва сега 5цата се доближава до Неговите параметри...

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: deltalink   
Дата:   20-09-12 10:42

Доближава трънки...
Нивгаж не мо'е го стигне.

... и даже никоня не мое да снима като айтилифоня ;)

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: yan   
Дата:   20-09-12 10:49

"Автор: CyberGene
Дата: 20-09-12 09:21

Някои етноси си слагат златни зъби и също не могат да разберат какво му е лошото."

Ето един смислен и аргументиран отговор.
Доста голям напън ще да е било да се сътвори подобен шедьовър!

Не знам защо Ежко се хаби с толкова думи да обяснява на подобни зомбита, че мисленето им е посредствено?!

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: access   
Дата:   20-09-12 10:58

http://future-iphone.com

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: TheOne   
Дата:   20-09-12 11:00

Цтцтцтц [cool] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: vinse   
Дата:   20-09-12 11:01

няма ми я мишката с хиперскрила, за това някой да ми каже дали това горното има край [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20  21  22  23 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110 ..  120 ..  128  129     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.