Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50  51  52  53 ..  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110 ..  120 ..  128  129     всички  напред  последна
 Re: iphone 5...
Автор: 1vo   
Дата:   27-09-12 11:08

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: chill   
Дата:   27-09-12 11:18

shadowhand написа:

> Не мога да дам примери, толкова
> невероятни неща са, че направо
> падам от стола. Приложения
> отказват да се инсталират, звука
> не работи само за конкретни
> приложения...

Нали!

И аз с такъв проблем се сблъсках вчера, едно "списание" (мултимедийно, интерактивно, алабала) на Айпада, не ще и не ще да изкара звук през говорителя на айпада, само през изхода за слушалки. [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: vinse   
Дата:   27-09-12 11:19

CyberGene фалиш се, че получаваш безплатно всяка нова ios, но не казваш колко от новата ios получаваш [smilie18]

http://www.phonearena.com/news/iOS-6-fragmentation-detailed-which-device-gets-what_id31217

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

после се подигравате с андроидската фрагментациа а при андроид положението е такова, че стига телефона да ти е със задоволителен хардуер получаваш новата OS и ВСИЧКИ благини, които идват с нея [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Блясък   
Дата:   27-09-12 11:21

1278 поста за някакъв телефон! Направо ви се чудя на търпението. Има функции, има дизайн. ОК, ще се продава някак си и следващата година ще излезе следващия модел. Имаше една емотикона с едни големички растения.... а, праз беше [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: chill   
Дата:   27-09-12 11:23

CyberGene написа:

> Ubuntu is sponsored by the UK-based company Canonical Ltd.,
> owned by South African entrepreneur Mark Shuttleworth.
> Canonical generates revenue by selling technical support and
> services related to Ubuntu

>
> Безплатно [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Не е лошо да се информираш и образоваш малко.

"Technical support and services" e платено.

Операционната система и всички приложения, които идват с нея са безплатни.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   27-09-12 11:25

Значи википедията казва, че е платено, ти казваш, че е безплатно. Отидете да се разберете помежду си и после ми елате със заключението [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   27-09-12 11:27

Де що смартфони съм инал досега... всякакви ОС-ове, имиджи и П.М. софтуерни са ми били безплатни...
Такива ще бъдат и занапред...

Къде е трагедията?

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: chill   
Дата:   27-09-12 11:28

Къде го казва Wikipedia, че да го редактирам. [smilie18]

Ubuntu is completely free to download, use and share


Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   27-09-12 11:29

Ами на мен операионната ми система на айфона ми е безплатна (щото съм минал през 4 major версии, които бяха безплатни). Съпорта по телефона ми е безплатен.

Дал съм пари за хардуера, както и ти си дал пари за PC-to, на което си сложил Убунту. Значи излиза, че аз дори имам един съпорт безплатен в повече от теб [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: chill   
Дата:   27-09-12 11:32

Губи ми се логиката, от която следва, че като дам пари за PC всъщност съм платил и за всичкия софтуер, който мога да сложа на него.
[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   27-09-12 11:35

А на мен ми се губи логиката, според която сравняваме компания продаваща хардуер и някаква "безплатна" ОС. Какво ще я правиш тая безплатна ОС, анално ли ще си я имплантираш? Някакъв човеко-софтуерен интерфейс ли има измислен вече? Нали трябва да дадеш пари за хардуер, за да си я инсталираш на него тая ОС [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: vinse   
Дата:   27-09-12 11:35

Логиката му е такава, че ти не може да се обадиш на съпорта на Убунту (защото няма такъв), докато той може да се обади на съпорта на ios [smilie21] Ако човек ползва убунту то съпорт за тази OS не му е нужен, защото знае достатъчно.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: 1vo   
Дата:   27-09-12 11:36

написа:


> Къде е трагедията?


Правите ли разлика между безплатно и откраднато [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   27-09-12 11:37

Имам стилен телефон [smilie7]
Изглежда добре, направен е добре, стомана и стъкло [smilie7]
Държи яко на експлоатация и на батерия [smilie7]
Върви гладко и никога не забива [smilie7]
Имам софтуер за всичко, за което мога да се сетя или мога да си го намеря лесно [smilie7]
За всичко това не давам пари, защото знам как да крада [smilie7]
Доволен съм [smilie7]
Пишело iPhone на него... ако ще да пише и Кукурнайка, това не променя всичко написано горе.
Компанията била гадна... това също не променя всичко написано горе.

Ако нещо от написаното горе вземе, че се промени - просто сменям шибаната ВЕЩ [smilie7]


ПОСЛЕНО, къде е трагедията тук?

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   27-09-12 11:38

Ти ще кажеш, че няма съпорт на Убунту [smilie18] Има си - цакаш му кинти и те съпортва [smilie3] И е добре да се замислиш защо ако ужким ОС е толкова лесен за употреба и има сума форуми, в които ужким да ти помогнат безплатно, все пак има и платен съпорт [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ivodam   
Дата:   27-09-12 11:38

Пожелавам му на Сайбъра и на всички Апъл ентусиасти да не изпадат в ситуацията, в която аз изпаднах в края на август - в чужбина, трябваше да си пусна борд картите за връщането ни и айпадът засече на едно място в регистрацията на сайта на Уизз, и до там. Вечна слава на Всевишния, че имах с мене смартфон с Андроид, та се оправихме набързо, иначе там щях и да си остана. [smilie18]



[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: chill   
Дата:   27-09-12 11:40

CyberGene написа:

> А на мен ми се губи логиката,
> според която сравняваме компания
> продаваща хардуер и някаква
> "безплатна" ОС.

Не, не сравняваме компании, а ти беше даден пример за компания, която ти дава безплатно операционна система и то действително безплатно, не да ти е калкулирала цената в цената на някой друг продукт, който задължително трябва да купиш, за да ползваш операционната система, както правят хидроцефалните изродчета от Епъл.

> Какво ще я правиш
> тая безплатна ОС, анално ли ще си я
> имплантираш?

Изнерви ли се нещо? [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   27-09-12 11:42

Кви са тия борд-карти за връщане, които можеш само по Интернет да активираш или там квото се прави [smilie8] Досега не съм изпадал в безизходни ситуации, в които да трябва да завися само от софтуер...

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: chill   
Дата:   27-09-12 11:43

Ми лесен е за употреба, ето push нотификациите от GMail ми работят без никаква специална конфигурация, там разни Exchange незнамкаквоси и алабала. [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: CyberGene   
Дата:   27-09-12 11:45

Аз пак да питам, понеже разговорът тръгна от "безплатно и Епъл в едно ичречение", значи да очакваме хардуерът да се продава отделно ли? В смисъл продават ти някакъв айфон без нищо на него, или даже ти го подаряват безплатно, а ти също така си сваляш безплатно ОС от някакви сайтове и всички живеем щастливо ли? [smilie18]



Публикацията е редактирана (27-09-12 11:45)

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   27-09-12 11:48

На мен взе да ми става скучно в тази тема... преекспонира се и все едно и същи... кафа [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: 1vo   
Дата:   27-09-12 11:54

Точно, "безплатно" и Епъл или е голяма заблуда или голямо лицемерие. Говорете си там колко му е добър дизайна ( на мен ми харесва [smilie24] ), и така.
"Open" също не бива да се споменава [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: chill   
Дата:   27-09-12 11:54

CyberGene написа:

> Аз пак да питам, понеже разговорът
> тръгна от "безплатно и Епъл в едно
> ичречение", значи да очакваме
> хардуерът да се продава отделно
> ли? В смисъл продават ти някакъв
> айфон без нищо на него, или даже ти
> го подаряват безплатно, а ти също
> така си сваляш безплатно ОС от
> някакви сайтове и всички живеем
> щастливо ли? [smilie18]


Ми да. [smilie7]

Fre-e-e-e-e-d-o-o-o-o-m !!! [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: ivodam   
Дата:   27-09-12 11:55

CyberGene:

Ти за първи път ли чуваш за уеб чек-ин?? [smilie10]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: chill   
Дата:   27-09-12 11:55

На CyberGene сигурно аз съм му платил вчера съпорта, когато Епъл ми откраднаха евро и шейсе. [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50  51  52  53 ..  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110 ..  120 ..  128  129     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.