Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  7  8  9  10 ..  20 ..  26  27     всички  напред  последна
 Re: Ще караме ли на фарове? Ще караме.
Автор: samara   
Дата:   20-07-12 19:33

... аз съм ЗА, пълно е с простаци дето карат без фарове и по тъмно! [smilie24] ... моите къси са скъпи ( биксенони ) , но винаги карам на тях! [smilie24] [smilie8] [beer]

П.П:... това с лявата икономия си е пълна глупост, поредната тяхна такава [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Ще караме ли на фарове? Ще караме.
Автор: vinse   
Дата:   20-07-12 19:47

Глупав закон ма явно нямат пари да вдигнат заплатите на ушевите та се налага ние да им ги "увеличаваме" [smilie21]
Когато карам извън града винаги съм със запалени фарове и определено смятам, че има нужда от тях, ама когато съм в града дали колите около мен са със запалени или изгасени фарове - все ми е едно, само ток се аби, ползата никаква или поне близка до нулата.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще караме ли на фарове? Ще караме.
Автор: Славов   
Дата:   20-07-12 20:00

Поредната простотия....

[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще караме ли на фарове? Ще караме.
Автор: kgm   
Дата:   20-07-12 20:14

Въпрос за asahi. Кое е вярното? 1 или 2

1 При ППХ над някакви обороти съвременните автомобили спират подаването на гориво към цилиндрите. Това си е чиста икономия.

2 При ППХ ПОД някакви обороти съвременните автомобили спират подаването на гориво към цилиндрите. Това си е чиста икономия.

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще караме ли на фарове? Ще караме.
Автор: Cristinel   
Дата:   20-07-12 20:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще караме ли на фарове? Ще караме.
Автор: yan   
Дата:   20-07-12 20:36

ПомислИ си! Живо ме интересува как е при теб!

Отговори на това съобщение
 Re: Ще караме ли на фарове? Ще караме.
Автор: Cristinel   
Дата:   20-07-12 20:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще караме ли на фарове? Ще караме.
Автор: yan   
Дата:   20-07-12 20:42

Ами какво ми се хвалиш с билета ти за градски транспорт?! Или с това че ще си отписваш таралясника онлайн!?

Отговори на това съобщение
 Re: Ще караме ли на фарове? Ще караме.
Автор: Cristinel   
Дата:   20-07-12 20:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще караме ли на фарове? Ще караме.
Автор: Ivo55   
Дата:   20-07-12 20:50

Това не е хвалба, а споделяне..... .
В едни държави нещата се променят с морков, в други - с тояга. Вие кой начин предпочитате?




Заяждането е излишно , а и глупаво.
Явно горещината оказва влияние върху някои.... .


Отговори на това съобщение
 Re: Ще караме ли на фарове? Ще караме.
Автор: yan   
Дата:   20-07-12 20:52

За мен лично поука няма. Не карам велосипед, не използвам обществен транспорт, изминавам годишно 50-60 000 км с ватомобил, карам на фарове, НО мразя да ми налагат "задължения" !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Ще караме ли на фарове? Ще караме.
Автор: asahi   
Дата:   20-07-12 20:57

Мразиш, ама си носиш всичките документи, плащаш си всичките задължения, слагаш си колана, спазваш ЗДвП и негодуваш, когато деугите не го спазват. Всъщност няма значение дали мразиш, щом спазваш всичко, вкл. и фаровете. Аз мразя гравитацията, ма си трая.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще караме ли на фарове? Ще караме.
Автор: yan   
Дата:   20-07-12 21:02

Не мразя фаровете. Мразя безмислените, глупави задължения.
Преди да се реализира гениалната идея за целогодишните фарове, не е ли по-добре да се премахнат ненужните знаци (пълно е с тях), чрез които полицаите само доят водачите.?

Отговори на това съобщение
 Re: Ще караме ли на фарове? Ще караме.
Автор: slivenski   
Дата:   20-07-12 21:05

кои знаци са "ненужни"? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще караме ли на фарове? Ще караме.
Автор: asahi   
Дата:   20-07-12 21:06

Добре е, но не е по-добре. Не трябва да се сравняват.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще караме ли на фарове? Ще караме.
Автор: chill   
Дата:   20-07-12 21:09

Светнатите фарове са далече от безсмислено, глупаво задължение.

Какви са тези ненужни знаци? Кой преценява, че са ненужни?

Как така полицаите доят водачите? Ако си спазваш знаците, макар и да ти се струват ненужни, как ще те издоят?

Или щото си тарикат и си викаш "ае, бе, те ли ще ми кажат да карам със 70"?

Отговори на това съобщение
 Re: Ще караме ли на фарове? Ще караме.
Автор: Cristinel   
Дата:   20-07-12 21:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще караме ли на фарове? Ще караме.
Автор: diandimov   
Дата:   20-07-12 21:31

Радомирски, следващата кола не хибрид, а нещо епълско трябва да е...

Отговори на това съобщение
 Re: Ще караме ли на фарове? Ще караме.
Автор: bOzO   
Дата:   20-07-12 21:31

O, има много ненужно и неправилно поставени знаци, т.нар "хранилки". Примерно табелата с името на населеното място е поставена 5км преди първите къщи около пътя, а знаци за ограничение на скоростта няма. Сеч на поразия скрити в храсталака. На друг междуградски път с по 3 платна в посока има ограничение 60, като знака е скрит на майната си в неокастрени храсти зад мантинелата. Няма населени места наоколо, път равен прав и здрав...500 метра след знака светещите жилетки любезно те упътват да се върнеш с точните указания къде е знака... Има ли еднопосочни улици, на които е забранено паркирането? При вас може да няма, но да знаете, че съществуват... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще караме ли на фарове? Ще караме.
Автор: slivenski   
Дата:   20-07-12 21:37

O, има много ненужно и неправилно поставени знаци, т.нар "хранилки". Примерно табелата с името на населеното място е поставена 5км преди първите къщи около пътя, а знаци за ограничение на скоростта няма.

и да 10 км от първата къща да е табелата за начало на населено място, скоростта в населените места е 50 км/ч.

ако има знак, ограничаващ скоростта някъде извън населено място, значи има някаква причина. може участъкът да е опасен, да са ставали много катастрофи. може да има някакъв черен път, който се включва в главния и ако караш със 100, няма да можеш да спреш, ако случайно пред теб се появи трактор примерно... може да падат камъни от скалите над пътя, може да минават животни, може да няма достатъчна видимост, може да е всичко.

и изобщо, не вярвам на тая легенда, че имало знаци-хранилки... дори и да има, спазвайте ги и няма да нахраните никого... [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще караме ли на фарове? Ще караме.
Автор: yan   
Дата:   20-07-12 21:41

Щом не виждате ненужно поставените знаци или не карате редовно или въобще не забелязвате никакви знаци.
Чрез непрекъснотото налагане на забрани и нови задължения не се постига особен ефект.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще караме ли на фарове? Ще караме.
Автор: scarecrow   
Дата:   20-07-12 21:42

http://vbox7.com/play:2d6cd20d


Отговори на това съобщение
 Re: Ще караме ли на фарове? Ще караме.
Автор: Cristinel   
Дата:   20-07-12 21:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще караме ли на фарове? Ще караме.
Автор: guesswho   
Дата:   20-07-12 21:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще караме ли на фарове? Ще караме.
Автор: scarecrow   
Дата:   20-07-12 21:52

Ми напъни се малко бе, ама гледай да не прекалиш.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  7  8  9  10 ..  20 ..  26  27     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.