Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна
 Re: Не отваряйте тази тема ако сте гордеете, че сте българи :(
Автор: asahi   
Дата:   18-06-12 00:34

Случва се да не работи, Тинто. Затова законът дава възможност на НПО да решава такива случаи, а други закони дават на НПО повече възможности, отколкото на теб и мен.

Отговори на това съобщение
 Re: Не отваряйте тази тема ако сте гордеете, че сте българи :(
Автор: TNT   
Дата:   18-06-12 00:38

Асахи, многото частни случаи, на които се натъкнах, покрай съседския частен случай доказаха, че не е изключение. Тези хора просто са изринати от закона... толкоз.

Отговори на това съобщение
 Re: Не отваряйте тази тема ако сте гордеете, че сте българи :(
Автор: kaiser.soze   
Дата:   18-06-12 00:50

не е работа на съседи да се занимават с Тошко и подобни случаи..За това се иска специализирана помощ от хора с опит. Тук (Англия) също имА Доста психично болни, но никога! не съм виждал да се разхождат сами. Най тежките имат по двама придружители, или група от 4-5 с двама трима придружители. На по леките случаи дори им дават работа. Наскоро ходихме в един местен музей - там кафенето работеха трима [smile] Много готини бяха, любезни, постоянно казвака добро утро и благодаря. И бяха МНОГО шастливи от това което правят. И в това нямат пръст ното роднини, нито съседи. Много хора реагират неадекватно в темата, просто защото не могат да си представят как би могло да бъде.


Отговори на това съобщение
 Re: Не отваряйте тази тема ако сте гордеете, че сте българи :(
Автор: Щурче   
Дата:   18-06-12 00:51

kaiser.soze [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Не отваряйте тази тема ако сте гордеете, че сте българи :(
Автор: Cristinel   
Дата:   18-06-12 01:34

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Не отваряйте тази тема ако сте гордеете, че сте българи :(
Автор: seaman58   
Дата:   18-06-12 07:20

Cristinel написа:

> написа:
>
> > Не разбрах защо факта че
> > държавните тунеядци не си вършат
> > работат трябва да ме накара да се
> > срамувам че съм българин. Аз не
> съм
> > държавен служител, много от
> хората
> > тук също не са, други са, но си
> > вршат работат. Тава че в блатото
> > наречено София всеки мисли само
> > как да изнуди някого, ползвайки
> > служебното си положение, или
> > просто да си получава заплатата
> > без да работи, незначи че е така в
> > България. Напълно разбирам
> автора
> > на темата. Нека да има много
> такива
> > хора, но заглавието .... Напротив,
> > ако си българин отвори тази тема
> ...
> > И си направи изводите. Не бягай на
> > майната си, и после с презрение да
> > плюеш по родината си, а си стегни
> > задника и направи нещо. Позвани
> > някъде, направи скандал в нечий
> > офис, отиди на Орлов мост, научи
> > децата си да не прекланят глава.
> > Най-лесното е да получиш бордна
> > карта на терминал 2, трудното е да
> > не я вземеш.
>
> Доста първосигнално и необмислено
> включване.
> Първо една птичка пролет не прави.
> На повече от половината в Бг така
> им харесва, а аз няма да плащам за
> лимузини на мутрите...
> На последния сериозен уж протест
> бяхме 14 човека.
> Второ съвсем не е толкова лесно да
> се преселиш с цялото семйство след
> 35г.
> Сигурно си доста млад и с розови
> очила...
> Трето света не е само в границите
> на България, много по-колоритен и
> забавен е и извън тях.
> Само за едно си прав обаче,
> презирам, да... тези които спокойно
> заявяват че всичко е в реда на
> нещата и за целта цитират
> калпавите закони...написани и
> стъкмени от калпави политици!
> [smilie24]

Остава и да си харесал изказването ми [smile] [smile] [smile]
За сведение числото след ника е набора ми. От света съм видял много повече от теб. Обикалям го от 1975 година.
Вярно че една птичка пролет не прави, но без първата птичка няма пролет. Автора на тази тема е една от тези първи птички. Хора като него дават надежда че един ден ще има ято.
Не виждам разлика между плащането за лимозини на мутри и плащането за манекенките на Саркози, но щом ти е кеф ....

Отговори на това съобщение
 Re: Не отваряйте тази тема ако сте гордеете, че сте българи :(
Автор: Cristinel   
Дата:   18-06-12 07:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Не отваряйте тази тема ако сте гордеете, че сте българи :(
Автор: Щурче   
Дата:   18-06-12 08:25

Между другото, това че нещо го пише в нам-си-коя глава на закона, далеч не значи, че е най-доброто и работещо. Законите по цял свят биват променяни, когато са недостатъчно ефективни на практика.


Отговори на това съобщение
 Re: Не отваряйте тази тема ако сте гордеете, че сте българи :(
Автор: мара   
Дата:   18-06-12 09:01

напоследък правото и юрисдикцията така са се усукали , че им се е загубил смисълът. в тоя ред на мисли ако б-я е правова държава, предпочитам некоя не толко правова [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Не отваряйте тази тема ако сте гордеете, че сте българи :(
Автор: ejko   
Дата:   18-06-12 09:01

E..., закони..., глупости...
То и Хитлер сигурно е спазвал законите, но газова камера е имало...

Отговори на това съобщение
 Re: Не отваряйте тази тема ако сте гордеете, че сте българи :(
Автор: tziko   
Дата:   18-06-12 14:50

Тъжна картинка е цялата тема, факт е, че държавата вместо да е в полза на народа, се бори с него и народа се бори всеки ден с държавата за оцеляване, хора буквално умират в тази битка. Всеки търси нормален живот, едни отиват в друга държава други се борят тука. Вече не знам има ли шанс, започна да ми се изпарява оптимизма въпреки, че съм спрял телевизията, но просто няма как да се скриеш от заобикалящата среда. То не е едно нещо дето се е скапало и да каже човек дай да го оправим, всичко и от всякъде където има ръка държавата е изгнило и/или пропито с лични интереси. Никой от върха до последния държавен/общински чиновник не носи каквато и да е отговорност и е безнаказан за каквито и да са действия, просто се вкопчват във властта която им е дадена и от там надолу колят и бесят квото/както могат, без да се замислят за последствията, а ако може някоя далаверка със заинтересовани лица - бонус. Има и съвестни и свестни държавни служители, но за съжаление са 1 на 1000.

Тошко, поредната жертва на нашата държава, ако успее някой комшия да го спаси - добре, това може да предотврати и други подобни случай, но това ще е спечелена битка, не цялата война. А ако не успее? Виновни няма да има, поради посочените по-горе причини, дори да се "размирише" случая в пресата, ще се намери на бързо някой за изкупителна жертва, който после ще бъде уволнен дисциплинарно и ще работи на друга пак държавна/общинска работа, защото частната знаете как е - много бачкане, много изисквания, малко заплащане. Всичко останало ще си е по старому, и някъде другаде(в БГ) случая ще се повтаря.

Правете, каквото ви е по силите и смятате, че ще помогне, със сигурност има кво повече да се направи от писане в този форум. Дано не губят ентусиазъм хората, аз още имам оптимизъм, докато се изчерпа ще съм тук и ще живея така, че да съм полза на обществото(според мен), после може да се преместя да съм в полза на някое друго общество.



Публикацията е редактирана (18-06-12 14:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Не отваряйте тази тема ако сте гордеете, че сте българи :(
Автор: chill   
Дата:   18-06-12 14:54

Абе, Cristinel все разправя колко бил доволен и щастлив ...

... ама по-такъв злобен начин го разправя, че вземам да се чудя кого се опитва да убеди. [smilie10]

А пък seaman е прав, щото е морски, по дефиниция. [smilie21]



Публикацията е редактирана (18-06-12 14:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Не отваряйте тази тема ако сте гордеете, че сте българи :(
Автор: imitev   
Дата:   18-06-12 15:02


Даването на акъл отстрани продължава с пълна сила.

Кристинел се е опълчил на всичко по-горе описано - през терминал1 [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Тук си е така - говната са до над шията. И така ще е още 1000 години...

Отговори на това съобщение
 Re: Не отваряйте тази тема ако сте гордеете, че сте българи :(
Автор: gogi69006   
Дата:   18-06-12 19:22

Темата се развива според традицията - сега някой да излезе и гордо и с плам да каже че за състоянието на Тошко са виновни Cristinel i diandimov [smilie2] [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Не отваряйте тази тема ако сте гордеете, че сте българи :(
Автор: seaman58   
Дата:   18-06-12 20:03

написа:

> Абе, Cristinel все разправя колко бил
> доволен и щастлив ...
>
> ... ама по-такъв злобен начин го
> разправя, че вземам да се чудя кого
> се опитва да убеди. [smilie10]
>
> А пък seaman е прав, щото е морски, по
> дефиниция. [smilie21]
>

>
> Публикацията е редактирана (18-06-12
> 14:56)

Кристанел и димов са доволен .... като свиня в кал ... Минал съм и през терминал 1 и през терминал 2. Политиците в цял свят са от еддин дрян круши. Плащал съм и на български корумирани чиновници, палщал съм и на френски корумпирани чиновници, палщал съм и и на индонезийски и на какви ли не .... Разликата е в стойноста, друга разлика няма.
Но, ако на някои хора им харесва да мият френски чинии, а жените им да мият френски старчески дупета, ами кеф им е на хората ... фанали бога за шлифера и плюят по бащите и майките си ...

Отговори на това съобщение
 Re: Не отваряйте тази тема ако сте гордеете, че сте българи :(
Автор: arakiss   
Дата:   18-06-12 20:10

хайде пак се въодушевихте [smilie18]
дали може да ви мине през ума, че хората просто си работят - кой доктор, кой ай-ти инженер, кой художник...
само чинии и дупета ли са ви в акъла?
ама казват, че всеки гледа от собствената си камбанария, сигурно затуй [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Не отваряйте тази тема ако сте гордеете, че сте българи :(
Автор: ejko   
Дата:   18-06-12 20:46

Айде... нещо не ни е у ред и ги почнахме емигрантите... Не че Кристинел не бърка со пръсти, но как да е...
Та значи, имам една приятелка мед сестра..., това е една професия дето се бачка да се мият дупета..., ще я питам дали има разлика между наши и чужди...
А и аз чинии съм мил, не е много фатално..., има едно нещо наречено миялна и се слагат в нея...
Но друго си е да си в търговията..., това е много тарикатско...

Отговори на това съобщение
 Re: Не отваряйте тази тема ако сте гордеете, че сте българи :(
Автор: seaman58   
Дата:   18-06-12 21:19

Не е фатално ... ако нямаш достойнство ... с миялна машина или без ...

Отговори на това съобщение
 Re: Не отваряйте тази тема ако сте гордеете, че сте българи :(
Автор: мара   
Дата:   18-06-12 21:37

достойнство или имаш, или си без...

Отговори на това съобщение
 Re: Не отваряйте тази тема ако сте гордеете, че сте българи :(
Автор: seaman58   
Дата:   18-06-12 21:41

.... миялна машина

Отговори на това съобщение
 Re: Не отваряйте тази тема ако сте гордеете, че сте българи :(
Автор: Svetul4o   
Дата:   18-06-12 21:47

Нали ... у наща кочина си най-убаво. Не че не звучат хубаво националните пристрастия, ама с годините стават все по-безмислени. Поколенията се менят и след 50 години и помен няма да има от това дето seaman58 го говори. Не виждам нищо лошо, нито някакъв проблем човека да бъде човек с достоинство независимо къде е роден и живее. Ако си неграмотен и простак, такъв ще си на всякъде и ще гледаш не по-далече от носа си както доста хора правят.



Публикацията е редактирана (18-06-12 21:51)

Отговори на това съобщение
 Re: Не отваряйте тази тема ако сте гордеете, че сте българи :(
Автор: мара   
Дата:   18-06-12 21:50

достойнство [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Не отваряйте тази тема ако сте гордеете, че сте българи :(
Автор: MarinY   
Дата:   18-06-12 21:51

Морски, ти по вида на работата ли преценяваш човека?
Значи, жена ти, като ти мие чиниите е без достойнство.

Аракис го е казал (Дата: 18-06-12 20:10). Само искам да сменя думата "камбанария" с думата "гьол". [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Не отваряйте тази тема ако сте гордеете, че сте българи :(
Автор: seaman58   
Дата:   18-06-12 22:14

Мдааа ... който може, и не е гонил магариците кога е трябвало, си е добре и в България. Който ги е гонил, и на Марс да отиде, пак дупета ще мие. Добри специалисти са необходими навсякаде. От всекиго си зависи къде ще се реализира. Аз също работя за западна компания, но това не ми дава право да плюя по родителите си и да плзвам думи като "блато" примерно... А, колкото за даващите съвети емигранти, погледнете че пишете във този форум през работно време, ако някой от моите подчинени си позволи такава волност, ще му се случи случка. Научете се първо да работите като тези които са ви приели и тогава плюйте по България.

Отговори на това съобщение
 Re: Не отваряйте тази тема ако сте гордеете, че сте българи :(
Автор: imitev   
Дата:   18-06-12 22:14


На мен ми е ясно, че тук са говна до ушите, но трябва ли с менторски тон всеки път едни и същи хора да обясняват на "простолюдието" и "воловете" колко са смотани, защото живеят в БГ?

Те като живяха в БГ - не бяха ли смотани? Или като минеш през терминал 2 и вече не си смотан?

Или аз, като ходих в америка и мексико на почивка, бях несмотан при излизането и автоматично си станах пак смотан при връщането [smilie11]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.