Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Екоравновесие - шит :-(
Автор: Vinsent   
Дата:   14-06-12 19:14

Щом се обадели някъде пращали екип...
Абсолютна лъжа.[smilie23]

 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: asahi   
Дата:   14-06-12 19:17

И аз имам такова наблюдение. Пуснах 2 сигнала в сайта. Получих потвърдение, че се обработват. След месец ми писаха, че понеже не съм оказал съдействие (каквото по никакъв начин не са ми поискали) сигналите се приключват. Сега ще си ги отчетат като 2 точки актив, а едното куче, за което подадох сигнал, е ръфало дедото в Редута.
Търся контакт с Вътрешен контрол на Софийска община, ама и там са непревземаеми.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 19:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Vinsent   
Дата:   14-06-12 19:21

Имам конкретнен пример. [smilie2]

Възрастна жена с кученце, нападната от питбул - кучето разкъсано.
Млада жена с бебе в количка се опитва да спаси възрастната, Донякъде успява.
Когато се опитва да се прибере, питбула се насочва към нея - тя се скрива в някакъв магазин.
Обаждат се на Екоравновесие, искат помощ.
Отговарят им - нямаме свободни коли.
Що ли ми се иска да споменавам най-близки роднини на онези... [smilie9]

И НА СТОЛИЧНА ОБЩИНА!

И НА ОНАЯ ФАНДЪКОВА! [smilie23] [smilie23] [smilie23]

 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Vinsent   
Дата:   14-06-12 19:29

Ако компетентни органи от Столична община проявят интерес - имам съответните участници като свидетели.

Дали за Екоравновесие не трябва някой Пиночет и подходящ стадион?! [smilie9]

 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: asahi   
Дата:   14-06-12 19:42

От друга страна е кофти да се вади пистолет срещу куче в градски условия.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Vinsent   
Дата:   14-06-12 19:47

asahi написа:

> От друга страна е кофти да се вади
> пистолет срещу куче в градски
> условия.

Затова си мислех за подходящ стадион и Пиночет... х[smilie9]

 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 19:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: bOzo   
Дата:   14-06-12 20:27

Всички подобни организации са шит. Гълтат само средства и не генерират резултат, даже пречат да се реши проблема с безстопанствените и неправилно отглежданите кучета.

В предишните теми, дето админ ги затри подробно бях описал какво се случва - нищо! От кучкарника ти казват - нямаме ресурс.

Ама Бакуша с овчия мозък няма как да го разбере това.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: elrisha   
Дата:   14-06-12 20:45

Ми другите организации не могат да натъпкат всичко ще се движи в двора си! Още повече когато Ганьо не спира да изритва нови и нови на улицата! То ,мисленето, не е като чесането на пръсти, а съм чувала още ,че е като женския цикъл - не дойде ли на време, не го чакай изобщо! Айде сполай ви![smilie5]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: bOzo   
Дата:   14-06-12 20:51

Ами като не могат толкова години да се справят с проблема и не се вижда ефект от дейността им да ходят да пасат овце.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: elrisha   
Дата:   14-06-12 20:53

Когато идеш и ти да попасеш - може.[smilie5]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 20:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: bOzo   
Дата:   14-06-12 20:55

За разлика от тях аз се справям с проблема доста ефективно [smilie3]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Cristinel   
Дата:   14-06-12 20:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: niagara   
Дата:   14-06-12 20:56

Днес по някое от радиата дочух част от разговор на тая тема, и общинарите
обещаваха да се запознаят с проблема и да изготвят програма.


Е, питам аз - тоз проблем отсега ли е????
И защо досега само се отчитаха напъни и се харчеха парички, а резултат нулев.

Не са виновни нито животинките, нито гражданите, а ония по върховете и низините на организациите, създадени да работят по този проблем[smilie9]

 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 21:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Cristinel   
Дата:   14-06-12 21:02

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Vinsent   
Дата:   14-06-12 21:04

Естествено, че животинките не са виновни.
Виновни са 50-тината организации дето цицат средства от това да има такъв проблем.
Главни виновници са общинските организации, отговорни за това.
Виновни са и кучелюбите, дето ги гледат на улицата, крият ги от онези, а после като се преместят на друга улица не взимат хранениците със себе си. Освен това естествено нямат никаква отговорност за вредни последствия.

Няма какво, трябва си Пиночет и стадион, и там на първо място това недоразумение Екоравновесие. [smilie9]

 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 21:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Vinsent   
Дата:   14-06-12 21:07

Мисля си, че Фандъковата може доста да спечели, ако се справи с паразитното Екоравновесие! [smilie23] [smilie23] [smilie23]

 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Cristinel   
Дата:   14-06-12 21:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Djogata   
Дата:   14-06-12 21:15

Той Пиночет ако оправяше работата, в Чили щеше всичко да е мед и масло, ама на - стандартът на живот им е като този в БГ, въпреки, че имат много повече ресурси
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 21:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Djogata   
Дата:   14-06-12 21:28

И к'во, като че ли из БГ не можеш да намериш снимка на прясно асфалтирана улица?

Нашият БВП при изравнена покупателна способност е 13500 долара срещу 17000 при тях. Не е чак толкова голяма разликата, при положение, че държави като Германия и Щатите същият параметър е към 50 хиляди
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 21:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: TODD   
Дата:   14-06-12 21:45

Ама как ще видите нещо убаво в България ????

Нали в нея живеят българи а и вие сте такива !!!

А всичкият български манталитет важи и за тях и за вас .

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Някой българин видял нещо убаво у друг българин ??? Ба .Такова нещо на тоя свят няма !!!!


[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Djogata   
Дата:   14-06-12 21:46

Guesswho, малко се бъркаш със съветите за пътуване, точно на мен да ми ги даваш [smilie3]

[smilie18] [smilie18]

Пък и ме патронизира на "мойто момче" [smilie18] [smilie18]

Викаш, с Германия да не сме се сравнявали, а? Брей, че защо тогава ги ручаме жабетата със членския внос в ЕС? Няма какво да се сравняваме с другите държави на Балканите, щото ситуацията там е подобна, и сравнението не води до мотивация за подобряване.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 21:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Antonio_V   
Дата:   14-06-12 21:55

За бездомните кучета и особено за "Екоравновесие" имам много особено мнение, което ако напиша би нарушило добрия тон на форума, дори без да влизам в детайли. И за да не бъда неразбран: обичам кучетата, но имам непоносимост към бездомните такива. Знам, че и човеците имаме "заслуги" към това дередже, затова и не си вземам куче, осъзнавайки, че не бих му предложил нормални условия за живот. Смятам, че присъствието на бездомни кучета в населените места е недопустимо, като това изчерпва и съществуването на организации като "Екоравновесие"...
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: stzz   
Дата:   14-06-12 21:58

КОНСТИТУЦИЯ на Република България

ОСНОВИ ПРАВА И ЗАДЪЛЖЕНИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ


................
............

И стигаме до(това да кажем е във връзка с темата)

Чл. 28. Всеки има право на живот. Посегателството върху човешкия живот се наказва като най-тежко престъпление.

и т.н.

И държавата да дължи обезщетение за всяко допуснато нарушено право, от там насетне да си търси нейното от нарушителите!
[cool]
Найс Аа!
[cool]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 21:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: TODD   
Дата:   14-06-12 22:01

https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/ptei5646.JPG
https://photo-forum.net/static/forum/2012-06/ccni8418.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-wX2Rkj2nzU0/T9X9XfNB2ZI/AAAAAAAAAuU/YvtqYLEwGGk/s720/DSCF1495.JPG




Автор: guesswho
Дата: 14-06-12 21:51

TODD хайде кажи си с ръка на сърцето къде видя красота в България - говорим градска красота ...


Не мога да кажа за града .... аз живея на село .Ето тук .

[cool]

 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 22:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: elrisha   
Дата:   14-06-12 22:25

Съчмата, ех съчмата..бая се лута в главата! [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 22:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: elrisha   
Дата:   14-06-12 22:28

Пиле, слабохарактерна можеш да наречеш мама, но мен - не!Хубаво е обаче ,че се разпознаваш в думите ми, въпреки че не цитирам никове.[smilie5]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 22:29

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Djogata   
Дата:   14-06-12 22:34

Луд си баце [smilie18]
Ама от много нихилизъм нещо са ти се поизкривили представите [smilie7]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: elrisha   
Дата:   14-06-12 22:35

Много си забавен![smilie18] Ако познаваше и следеше събеседниците си, щеше да си наясно ,че абсолютно нищо не ми пречи да ти кажа в очите какво мисля за теб, дори и да ти отперкам два шамара за опитите да обиждаш. Има хора в този форум,които могат да потвърдят. А иначе продължавай да се правиш на палячо, говорейки как ще гърмиш с пушкалото, как ще оправиш целият свят и колко са кофти всички,които имат нещо между ушите.

Вече се убедихме,че си братчед на Наполеон,не се хаби повече![smilie5]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 22:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: El_Fuego   
Дата:   14-06-12 22:37

В Бургас нямат проблем с кучетата.
Нямат и "Екоравновесие" или негов аналог.
Не са дали и в решаването на проблема с кучетата преди години да се включват кучелюбиви вресливи стрини от разни НПО-та.

Затова в Бургас вече няма проблем с кучетата.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Djogata   
Дата:   14-06-12 22:39

Фуего, кучетата са хранилка за Екоравновесие, откъде накъде ще ги ликвидират, нали ще им изстинат после местата [smilie5]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: TODD   
Дата:   14-06-12 22:40

Автор: guesswho
Дата: 14-06-12 22:06

Изгнил покрив, неподредена градина, някви камъни стърчат по керемидите, някаква тел се подава в другия край, там стената измазана с гипс и небоядисана - разбираш ли - даже в Босна и Херцеговина пред надупчените от снаряди селски къщи хората си къткат красивата градинка, фасадите, кой колкото има, измазва, туй, онуй. Тук - ей така, всичко нахвърляно, неподредено - в българина явно е изкоренено чувството за естетика.



Я да те видим тебе де ???? Или много знаем , много сме видели ама нищо не сме направили ???

И много знаем кое как е .

Ето ти типична българска черта ... докарваща държавата ни до това което е .

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 22:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: El_Fuego   
Дата:   14-06-12 22:49

Джога, ходил съм в "Екоравновесие".
Знам и каква част от служителите им са хванали тения или други паразити от контакта си с кучетата.
Знам и какви и колко паразити са открити в самите псета при аутопсия на евтаназираните.
Приятели са работили 3 години и с екипите, ловящи псетата из кварталите.

Вярвай ми, имам наблюдения и върху мърляшкия начин на работа на екипите, както и върху начините, по които им се пречи от лудите бабички край блоковете и от вресливите хипокоитални стари моми от разни фондацийки.

Освен това напълно подкрепям boZo и методите му.
Щото всички други мизерници нямат интерес от липсата на помияри в София.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: elrisha   
Дата:   14-06-12 22:51

Пиле, проблемът е ,че мен ме уважават и тези,които не ме харесват,което за теб няма как да се каже.

Ако ще се надговаряме още - казвай,да пия едно кафенце ,че вече се отегчавам.

И една препоръка - излез малко от тая София, иди сред природата, погали една-две животинки, белким разпуснеш и се осафериш![smilie5]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Jim__Beam   
Дата:   14-06-12 22:52


.. Братле , ти си новият форумен трол ....... която тема отворя - ти си там .... като пчеличка - от цвят на цвят ..... [smilie7] [smilie7] [smilie7]

... като Цура курвата от наща маала ..... [smilie5] [smilie5] [smilie5]


... дано да ти плащат добре ....... ама надали ...... [smilie7] [smilie7] [smilie7]

 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: asahi   
Дата:   14-06-12 22:54

Кака, ше черпиш [beer]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 23:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: elrisha   
Дата:   14-06-12 23:02

Издишаш , пиле, издишаш! [smilie18]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Cristinel   
Дата:   14-06-12 23:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 23:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: elrisha   
Дата:   14-06-12 23:05

[smilie5] Споко, комши, тук няма кой да те блокира![smilie5]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: 2nYo   
Дата:   14-06-12 23:15

Ел, не знам как, само на думи ли праскаш шамари насам натам, но ако не, имаш реален шанс да полежиш в лицево-4елюстна хирургия, ако попаднеш на некои мои познати... За мен не става дума да вметна, възпитан съм да не вдигам ръка на дама ... Ина4е не знам защо толкова остро ли4но приемаш, 4е за някои хора този проблем може да е нетърпим ве4е ... Като се запознахме с теб на Лакатнишкия пленер, добих съвсем друга представа за теб (в добрия смисъл) дано не съм се объркал тогава ! Мир !
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: elrisha   
Дата:   14-06-12 23:28

2nYo , обожавам мъжаги, които вкарват жени в хирургията! Дано и аз не съм се объркала там..на Лъкатник!

По въпроса за кучетата, Екоравновесие и всъщност къде се крие ключа от палатката съм говорила толкова много пъти, че ,повярвай ми, точно сега не ми се обяснява нищо!
Само едно нещо ще кажа - НИКОЙ нормален човек,който обича животните НЕ ЖЕЛАЕ да ги вижда бездомни по улиците!
За нетърпимото положение търсете истинските виновници, не си го изкарвайте на кучетата!
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 23:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: promis   
Дата:   14-06-12 23:38

Ето ви идея:
1. Променят закона така, че служители на Екоравновесие или там каквото е да могат да глобяват собственици на кучета без чипове и платени такси.
2. При регистрацията на кучето освен чип му се взима ДНК проба.
3. Екоравновесие събира масово всички улични бездомни кучета, дава срок от една седмица някой да ги потърси, и непотърсените се евтаназират.
4. Когато бездомните кучета ги няма вече служителите на Екоравновесие започват да патрулират, да проверяват документите на регистрираните кучета, да налагат глоби за нерегистрирано куче, да залавят нови бездомни кучета, и след ДНК анализ да откриват кой ги е пуснал на свобода, и пак да глобяват.
5. Събраните глоби да отиват за бонуси на служителите както и за поддръжка на градинки за разхождане на кучета.
[smile]

Допълнение:
6. Ако някой реши да си размножи кучето, но после няма какво да ги прави малките, убие ги и ги изхвърли някъде, пак с ДНК анализ се открива кой е този стопанин и се завежда дело по онзи новия закон за жестокост към кучетата.



Публикацията е редактирана (14-06-12 23:40)
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: TODD   
Дата:   14-06-12 23:38

Бездомни кучета има и в Гърция и в Турция .... спят по центъра в градинките и не съм видял до сега някой да ги гони .
Сигурно са им изкарали зъбите и ги хранят само с чорба .

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Животните са част от човешкият живот , винаги са били около него и ще бъдат .И след вас .

[smilie5]

 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 23:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: elrisha   
Дата:   14-06-12 23:43

В един друг форум, Тоде, бяха пуснали снимки от Гърция,където в най-големите жеги, от Общината са опънали трансперанти с напомняне, пред всяка къща да се изнесе купичка с вода за бездомните кучета. Ама какво ли разбират те ,друго си е да призоваваме за избиване като в съседна циганска Румъния! [smilie8]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Cristinel   
Дата:   14-06-12 23:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Cristinel   
Дата:   14-06-12 23:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: HP   
Дата:   14-06-12 23:46

принципно съм съгласен, че бездомните кучета трябва да бъдат ограничени до минимум, но съм съгласен до толкова, до колкото трябва да се ограничат и мутрите, и бандитите, и крадците, и гамените по пътищата.
Прочетох, че ник guesswho решава въпросите със стрелба-би ми било интересно да го видя да отстрелва освен бездомни кучета и мутри рекетьори, изнудвачи , изнасилвачи и подобна паплач, която нарушава нормалното съществуване и просперитет на нацията!
Все пак щом предлага такива мерки и му стиска да ги прилага, не намирам причина да не постреля и срещу посочения таргет.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 23:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: diandimov   
Дата:   14-06-12 23:50

Абе кви чипове, кви екоравновесия.

Трябва си едно нормално общество, или нормални хора които просто за отровят или застрелят кучетата. Това не е от вчера. Вече 20+ години нито кучетата можете да ликвидирате, нито държавата да си оправите.

Знам че трудно се става човек, но... много време е това.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Cristinel   
Дата:   14-06-12 23:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 23:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: dobriman   
Дата:   14-06-12 23:54

и двамата дето се карате и обиждате - грешите. Щото сте в крайни позиции.

И аз не искам да има улични кучета и правя всичко възможно да няма, ама моето се изравя в това да не ги храня и да не им създавам условия да се размножават. Не бих тръгнал да ги избивам (освен ако не е наложително), не за друго, ами щото не ги искам на улицата заради детето си. Ама трупове по тротоари и градинки не е представата ми за подходяща и безопасна среда за него.

Иначе еко-организациите са измекяри. Не че идеите им са лоши, ама с идеите са редниците в организацията, генералите се възползват от шумотевицата или изпълняват платени поръчки.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: TODD   
Дата:   14-06-12 23:56

Така ли е писал ???? Че стреля по кучетата ??? С кво ??? С фасул ????

[smilie5]

Бас държа че моята пушка е по голяма от неговата и повече патрони имам е тук в шкафа до мен в тоьи момент .

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

В моето село има поне по две пушки във всяка къща .И бездомни кучета има но до сега не съм чул един да стреля по тях .

В момента две обикалят на комшията около къщата че ги храни той понякога .

[smilie7]

 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 23:57

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Cristinel   
Дата:   14-06-12 23:57

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Cristinel   
Дата:   15-06-12 00:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: dobriman   
Дата:   15-06-12 00:01

при нас законите не са проблем. Проблема е спазването им. По скоро контрола.

И да приемат читави закони - същото ще е.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: elrisha   
Дата:   15-06-12 00:03

Я по-лекинко с помпата, моля! Би ли посочил ,ама веднага, къде Елриша е написала,че храни бездомните кучета!!! Тооо, плямпането е едно,ама трябва и да е подплатено с факти.

Ако видя животно, което е станало кожа и кости от глад, ДА, признавам си, веднага бих го нахранила! Но да мъкна буламачи от вкъщи в панички пред блока - няма как да стане!
Бих направила друго..и един ден ще го направя със сигурност , а именно - бих прибрала бездомно куче за да го гледам у дома и да се грижа отговорно за него!
Хранила съм и хора,но това едвали е от значение.
Сега съм замислила да направя хранилки за птици..дано не се появи някой душевноболен да ме гръмне заради деянието ми! [smilie18]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: asahi   
Дата:   15-06-12 00:03

Дочух, че от съседни общини докарвали кучета да ги правят софиянчета.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Cristinel   
Дата:   15-06-12 00:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   15-06-12 00:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: elrisha   
Дата:   15-06-12 00:06

Добримен, имаме ЧУДЕСЕН ЗАКОН, който ако се спазваше ,щяхме да цъфтиме, ама ..да не забравяме за коя държава става дума...
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: dobriman   
Дата:   15-06-12 00:08

е това казвам де.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: bOzo   
Дата:   15-06-12 00:09

Cristinel
Седи и кротувай, там като емигрант не можеш и да се изпърдиш на улицата, щото по закон негросите са по-човеци от теб. Няма хулиганство, просто ги няма кучетата. За някои рогуши този факт е крайно неприятен, на мен ми е гот. От месеци наред няма помияри и всичко е ок.

Детството си го изживявам и в момента, life is life, презадоволен от всякъде.

Сега за теб остава ролята на уважаван общественик да раздаваш съвети от емигрантското си убежище и да обясняваш какъв ни е точно проблема на нас, българите [smilie18] [smilie5] [smilie18]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: elrisha   
Дата:   15-06-12 00:10

Проблемън на всички пищялници по форуми и соц.мрежи, които призовават за масови избивания е ,че нито един от тях не си е направил труд дори да прочете Законите..било то отнасящи се за животните ,било то - за хората. Ако го бяха сторили, и ако в тая държава полицията не служеше само за седене на сенка, то нямаше да има нито един палячо, който да посмее да напише подобен призив. Уви!



Публикацията е редактирана (15-06-12 00:11)
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Cristinel   
Дата:   15-06-12 00:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: dobriman   
Дата:   15-06-12 00:14

иначе смятам, че няма да е лошо ей така без много шум, тихомълком да се избият за 1-2 нощи. И да се почне после следенето и строгият контрол на собствениците на кучета. Дето се вика да се занули положението и да се почне по устав.
Ама това са ми само теоретични мисленици. Ако някой ми каже: така и така. ей ти пушка, стартира акция: "живот без ухапвания", тръгваме довечера. Ще го отсвиря.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   15-06-12 00:16

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: elrisha   
Дата:   15-06-12 00:21

А толкова ли е трудно да се проумее ,че нито е възможно "избиване за една нощ" ,нито това ще реши проблема?!?!
Ако все още не разбирате защо, сетете се за задачките в малките класове " Ако в един басейн се източва вода от едиква си тръба, а в другия край се ВЛИВА вода от 4 тръби с едикъвси размер, то за коклко време ще се пресуши басейна и Е ли е възможно въобще това? "

Айде лека от мен сега..утре ще проверя дали сте решили правилно задачата![smilie5]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   15-06-12 00:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: dobriman   
Дата:   15-06-12 00:25

guesswho, това не работи. Не знам точните правила в момента, ама би трябвало да са на този принцип. И ей го на резултата.
Някой някъде взима пари - кучетата се множат.

Аз лично не виждам хуманен начин за справяне с проблема.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: elrisha   
Дата:   15-06-12 00:25

"Миличко" ми вика само този дето спинка до мен. Ти си избери друго обръщение. И вземи НАИСТИНА прочети ЗЗЖ, за който има световно признанине,че е един от най-добрите в ЕС и после продължавай с щуротиите и обяснявай кой бил малоумен. Най-мразя да споря с невежи хора!

Ай..до утре!
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: elrisha   
Дата:   15-06-12 00:26

Ох, забравих да ти напомня преди сън - пийни хапченцата,моля те![smitten]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Cristinel   
Дата:   15-06-12 00:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: dobriman   
Дата:   15-06-12 00:29

е то едва ли някой се кефи (ако не е актуален тиин).
Даже и тези дето пишат тук, че го правят - не мисля че наистина го правят или че се кефят. Пишат го в момент на еуфория или гняв.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: bOzo   
Дата:   15-06-12 00:30

elrisha
Май не четеш. Аз нямам проблем с бездомните кучета. В моя квартал вече няма такива. Казвам как се решава проблема, ефективно е, щото ако не беше около нас трябваше да има още и още кучета, а то няма. Тишина.
Продължавам да твърдя, че трябва да се направят няколко хубави чистки и тогава да се почне със строго прилагане на законите и т.н., в момента популацията е извън контрол и единствения начин да се овладее е да се приложи екзекуция на помиярите. Това обаче няма да стане, понеже много хора се хранят покрай безстопанствените бълхари. За това който не иска да търпи начина е един. Който иска да се заблуждава, че прави нещо - да пищи, да пише петиции, да ходи по митинги и да апелира по социалните мрежи.

Cristinel
Изобщо не ми дреме какво и как чустваш и така.[smilie18]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   15-06-12 00:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: tantris   
Дата:   15-06-12 01:01

Доколкото ми е известно, на "Запад" бездомните кучета се прибират в някакви кучкарници, и ако до определено време не бъдат осиновени, им бият инжекцията.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   15-06-12 01:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 

 Тази тема е затворена