Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: asahi   
Дата:   15-06-12 00:03

Дочух, че от съседни общини докарвали кучета да ги правят софиянчета.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Cristinel   
Дата:   15-06-12 00:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   15-06-12 00:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: elrisha   
Дата:   15-06-12 00:06

Добримен, имаме ЧУДЕСЕН ЗАКОН, който ако се спазваше ,щяхме да цъфтиме, ама ..да не забравяме за коя държава става дума...
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: dobriman   
Дата:   15-06-12 00:08

е това казвам де.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: bOzo   
Дата:   15-06-12 00:09

Cristinel
Седи и кротувай, там като емигрант не можеш и да се изпърдиш на улицата, щото по закон негросите са по-човеци от теб. Няма хулиганство, просто ги няма кучетата. За някои рогуши този факт е крайно неприятен, на мен ми е гот. От месеци наред няма помияри и всичко е ок.

Детството си го изживявам и в момента, life is life, презадоволен от всякъде.

Сега за теб остава ролята на уважаван общественик да раздаваш съвети от емигрантското си убежище и да обясняваш какъв ни е точно проблема на нас, българите [smilie18] [smilie5] [smilie18]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: elrisha   
Дата:   15-06-12 00:10

Проблемън на всички пищялници по форуми и соц.мрежи, които призовават за масови избивания е ,че нито един от тях не си е направил труд дори да прочете Законите..било то отнасящи се за животните ,било то - за хората. Ако го бяха сторили, и ако в тая държава полицията не служеше само за седене на сенка, то нямаше да има нито един палячо, който да посмее да напише подобен призив. Уви!



Публикацията е редактирана (15-06-12 00:11)
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Cristinel   
Дата:   15-06-12 00:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: dobriman   
Дата:   15-06-12 00:14

иначе смятам, че няма да е лошо ей така без много шум, тихомълком да се избият за 1-2 нощи. И да се почне после следенето и строгият контрол на собствениците на кучета. Дето се вика да се занули положението и да се почне по устав.
Ама това са ми само теоретични мисленици. Ако някой ми каже: така и така. ей ти пушка, стартира акция: "живот без ухапвания", тръгваме довечера. Ще го отсвиря.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   15-06-12 00:16

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: elrisha   
Дата:   15-06-12 00:21

А толкова ли е трудно да се проумее ,че нито е възможно "избиване за една нощ" ,нито това ще реши проблема?!?!
Ако все още не разбирате защо, сетете се за задачките в малките класове " Ако в един басейн се източва вода от едиква си тръба, а в другия край се ВЛИВА вода от 4 тръби с едикъвси размер, то за коклко време ще се пресуши басейна и Е ли е възможно въобще това? "

Айде лека от мен сега..утре ще проверя дали сте решили правилно задачата![smilie5]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   15-06-12 00:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: dobriman   
Дата:   15-06-12 00:25

guesswho, това не работи. Не знам точните правила в момента, ама би трябвало да са на този принцип. И ей го на резултата.
Някой някъде взима пари - кучетата се множат.

Аз лично не виждам хуманен начин за справяне с проблема.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: elrisha   
Дата:   15-06-12 00:25

"Миличко" ми вика само този дето спинка до мен. Ти си избери друго обръщение. И вземи НАИСТИНА прочети ЗЗЖ, за който има световно признанине,че е един от най-добрите в ЕС и после продължавай с щуротиите и обяснявай кой бил малоумен. Най-мразя да споря с невежи хора!

Ай..до утре!
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: elrisha   
Дата:   15-06-12 00:26

Ох, забравих да ти напомня преди сън - пийни хапченцата,моля те![smitten]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Cristinel   
Дата:   15-06-12 00:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: dobriman   
Дата:   15-06-12 00:29

е то едва ли някой се кефи (ако не е актуален тиин).
Даже и тези дето пишат тук, че го правят - не мисля че наистина го правят или че се кефят. Пишат го в момент на еуфория или гняв.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: bOzo   
Дата:   15-06-12 00:30

elrisha
Май не четеш. Аз нямам проблем с бездомните кучета. В моя квартал вече няма такива. Казвам как се решава проблема, ефективно е, щото ако не беше около нас трябваше да има още и още кучета, а то няма. Тишина.
Продължавам да твърдя, че трябва да се направят няколко хубави чистки и тогава да се почне със строго прилагане на законите и т.н., в момента популацията е извън контрол и единствения начин да се овладее е да се приложи екзекуция на помиярите. Това обаче няма да стане, понеже много хора се хранят покрай безстопанствените бълхари. За това който не иска да търпи начина е един. Който иска да се заблуждава, че прави нещо - да пищи, да пише петиции, да ходи по митинги и да апелира по социалните мрежи.

Cristinel
Изобщо не ми дреме какво и как чустваш и така.[smilie18]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   15-06-12 00:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: tantris   
Дата:   15-06-12 01:01

Доколкото ми е известно, на "Запад" бездомните кучета се прибират в някакви кучкарници, и ако до определено време не бъдат осиновени, им бият инжекцията.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   15-06-12 01:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена