Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: elrisha   
Дата:   14-06-12 23:02

Издишаш , пиле, издишаш! [smilie18]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Cristinel   
Дата:   14-06-12 23:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 23:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: elrisha   
Дата:   14-06-12 23:05

[smilie5] Споко, комши, тук няма кой да те блокира![smilie5]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: 2nYo   
Дата:   14-06-12 23:15

Ел, не знам как, само на думи ли праскаш шамари насам натам, но ако не, имаш реален шанс да полежиш в лицево-4елюстна хирургия, ако попаднеш на некои мои познати... За мен не става дума да вметна, възпитан съм да не вдигам ръка на дама ... Ина4е не знам защо толкова остро ли4но приемаш, 4е за някои хора този проблем може да е нетърпим ве4е ... Като се запознахме с теб на Лакатнишкия пленер, добих съвсем друга представа за теб (в добрия смисъл) дано не съм се объркал тогава ! Мир !
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: elrisha   
Дата:   14-06-12 23:28

2nYo , обожавам мъжаги, които вкарват жени в хирургията! Дано и аз не съм се объркала там..на Лъкатник!

По въпроса за кучетата, Екоравновесие и всъщност къде се крие ключа от палатката съм говорила толкова много пъти, че ,повярвай ми, точно сега не ми се обяснява нищо!
Само едно нещо ще кажа - НИКОЙ нормален човек,който обича животните НЕ ЖЕЛАЕ да ги вижда бездомни по улиците!
За нетърпимото положение търсете истинските виновници, не си го изкарвайте на кучетата!
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 23:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: promis   
Дата:   14-06-12 23:38

Ето ви идея:
1. Променят закона така, че служители на Екоравновесие или там каквото е да могат да глобяват собственици на кучета без чипове и платени такси.
2. При регистрацията на кучето освен чип му се взима ДНК проба.
3. Екоравновесие събира масово всички улични бездомни кучета, дава срок от една седмица някой да ги потърси, и непотърсените се евтаназират.
4. Когато бездомните кучета ги няма вече служителите на Екоравновесие започват да патрулират, да проверяват документите на регистрираните кучета, да налагат глоби за нерегистрирано куче, да залавят нови бездомни кучета, и след ДНК анализ да откриват кой ги е пуснал на свобода, и пак да глобяват.
5. Събраните глоби да отиват за бонуси на служителите както и за поддръжка на градинки за разхождане на кучета.
[smile]

Допълнение:
6. Ако някой реши да си размножи кучето, но после няма какво да ги прави малките, убие ги и ги изхвърли някъде, пак с ДНК анализ се открива кой е този стопанин и се завежда дело по онзи новия закон за жестокост към кучетата.



Публикацията е редактирана (14-06-12 23:40)
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: TODD   
Дата:   14-06-12 23:38

Бездомни кучета има и в Гърция и в Турция .... спят по центъра в градинките и не съм видял до сега някой да ги гони .
Сигурно са им изкарали зъбите и ги хранят само с чорба .

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Животните са част от човешкият живот , винаги са били около него и ще бъдат .И след вас .

[smilie5]

 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 23:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: elrisha   
Дата:   14-06-12 23:43

В един друг форум, Тоде, бяха пуснали снимки от Гърция,където в най-големите жеги, от Общината са опънали трансперанти с напомняне, пред всяка къща да се изнесе купичка с вода за бездомните кучета. Ама какво ли разбират те ,друго си е да призоваваме за избиване като в съседна циганска Румъния! [smilie8]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Cristinel   
Дата:   14-06-12 23:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Cristinel   
Дата:   14-06-12 23:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: HP   
Дата:   14-06-12 23:46

принципно съм съгласен, че бездомните кучета трябва да бъдат ограничени до минимум, но съм съгласен до толкова, до колкото трябва да се ограничат и мутрите, и бандитите, и крадците, и гамените по пътищата.
Прочетох, че ник guesswho решава въпросите със стрелба-би ми било интересно да го видя да отстрелва освен бездомни кучета и мутри рекетьори, изнудвачи , изнасилвачи и подобна паплач, която нарушава нормалното съществуване и просперитет на нацията!
Все пак щом предлага такива мерки и му стиска да ги прилага, не намирам причина да не постреля и срещу посочения таргет.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 23:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: diandimov   
Дата:   14-06-12 23:50

Абе кви чипове, кви екоравновесия.

Трябва си едно нормално общество, или нормални хора които просто за отровят или застрелят кучетата. Това не е от вчера. Вече 20+ години нито кучетата можете да ликвидирате, нито държавата да си оправите.

Знам че трудно се става човек, но... много време е това.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Cristinel   
Дата:   14-06-12 23:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 23:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: dobriman   
Дата:   14-06-12 23:54

и двамата дето се карате и обиждате - грешите. Щото сте в крайни позиции.

И аз не искам да има улични кучета и правя всичко възможно да няма, ама моето се изравя в това да не ги храня и да не им създавам условия да се размножават. Не бих тръгнал да ги избивам (освен ако не е наложително), не за друго, ами щото не ги искам на улицата заради детето си. Ама трупове по тротоари и градинки не е представата ми за подходяща и безопасна среда за него.

Иначе еко-организациите са измекяри. Не че идеите им са лоши, ама с идеите са редниците в организацията, генералите се възползват от шумотевицата или изпълняват платени поръчки.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: TODD   
Дата:   14-06-12 23:56

Така ли е писал ???? Че стреля по кучетата ??? С кво ??? С фасул ????

[smilie5]

Бас държа че моята пушка е по голяма от неговата и повече патрони имам е тук в шкафа до мен в тоьи момент .

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

В моето село има поне по две пушки във всяка къща .И бездомни кучета има но до сега не съм чул един да стреля по тях .

В момента две обикалят на комшията около къщата че ги храни той понякога .

[smilie7]

 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 23:57

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Cristinel   
Дата:   14-06-12 23:57

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Cristinel   
Дата:   15-06-12 00:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: dobriman   
Дата:   15-06-12 00:01

при нас законите не са проблем. Проблема е спазването им. По скоро контрола.

И да приемат читави закони - същото ще е.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: elrisha   
Дата:   15-06-12 00:03

Я по-лекинко с помпата, моля! Би ли посочил ,ама веднага, къде Елриша е написала,че храни бездомните кучета!!! Тооо, плямпането е едно,ама трябва и да е подплатено с факти.

Ако видя животно, което е станало кожа и кости от глад, ДА, признавам си, веднага бих го нахранила! Но да мъкна буламачи от вкъщи в панички пред блока - няма как да стане!
Бих направила друго..и един ден ще го направя със сигурност , а именно - бих прибрала бездомно куче за да го гледам у дома и да се грижа отговорно за него!
Хранила съм и хора,но това едвали е от значение.
Сега съм замислила да направя хранилки за птици..дано не се появи някой душевноболен да ме гръмне заради деянието ми! [smilie18]
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена