Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 21:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: TODD   
Дата:   14-06-12 21:45

Ама как ще видите нещо убаво в България ????

Нали в нея живеят българи а и вие сте такива !!!

А всичкият български манталитет важи и за тях и за вас .

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Някой българин видял нещо убаво у друг българин ??? Ба .Такова нещо на тоя свят няма !!!!


[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Djogata   
Дата:   14-06-12 21:46

Guesswho, малко се бъркаш със съветите за пътуване, точно на мен да ми ги даваш [smilie3]

[smilie18] [smilie18]

Пък и ме патронизира на "мойто момче" [smilie18] [smilie18]

Викаш, с Германия да не сме се сравнявали, а? Брей, че защо тогава ги ручаме жабетата със членския внос в ЕС? Няма какво да се сравняваме с другите държави на Балканите, щото ситуацията там е подобна, и сравнението не води до мотивация за подобряване.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 21:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Antonio_V   
Дата:   14-06-12 21:55

За бездомните кучета и особено за "Екоравновесие" имам много особено мнение, което ако напиша би нарушило добрия тон на форума, дори без да влизам в детайли. И за да не бъда неразбран: обичам кучетата, но имам непоносимост към бездомните такива. Знам, че и човеците имаме "заслуги" към това дередже, затова и не си вземам куче, осъзнавайки, че не бих му предложил нормални условия за живот. Смятам, че присъствието на бездомни кучета в населените места е недопустимо, като това изчерпва и съществуването на организации като "Екоравновесие"...
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: stzz   
Дата:   14-06-12 21:58

КОНСТИТУЦИЯ на Република България

ОСНОВИ ПРАВА И ЗАДЪЛЖЕНИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ


................
............

И стигаме до(това да кажем е във връзка с темата)

Чл. 28. Всеки има право на живот. Посегателството върху човешкия живот се наказва като най-тежко престъпление.

и т.н.

И държавата да дължи обезщетение за всяко допуснато нарушено право, от там насетне да си търси нейното от нарушителите!
[cool]
Найс Аа!
[cool]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 21:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: TODD   
Дата:   14-06-12 22:01

https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/ptei5646.JPG
https://photo-forum.net/static/forum/2012-06/ccni8418.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-wX2Rkj2nzU0/T9X9XfNB2ZI/AAAAAAAAAuU/YvtqYLEwGGk/s720/DSCF1495.JPG




Автор: guesswho
Дата: 14-06-12 21:51

TODD хайде кажи си с ръка на сърцето къде видя красота в България - говорим градска красота ...


Не мога да кажа за града .... аз живея на село .Ето тук .

[cool]

 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 22:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: elrisha   
Дата:   14-06-12 22:25

Съчмата, ех съчмата..бая се лута в главата! [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 22:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: elrisha   
Дата:   14-06-12 22:28

Пиле, слабохарактерна можеш да наречеш мама, но мен - не!Хубаво е обаче ,че се разпознаваш в думите ми, въпреки че не цитирам никове.[smilie5]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 22:29

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Djogata   
Дата:   14-06-12 22:34

Луд си баце [smilie18]
Ама от много нихилизъм нещо са ти се поизкривили представите [smilie7]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: elrisha   
Дата:   14-06-12 22:35

Много си забавен![smilie18] Ако познаваше и следеше събеседниците си, щеше да си наясно ,че абсолютно нищо не ми пречи да ти кажа в очите какво мисля за теб, дори и да ти отперкам два шамара за опитите да обиждаш. Има хора в този форум,които могат да потвърдят. А иначе продължавай да се правиш на палячо, говорейки как ще гърмиш с пушкалото, как ще оправиш целият свят и колко са кофти всички,които имат нещо между ушите.

Вече се убедихме,че си братчед на Наполеон,не се хаби повече![smilie5]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 22:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: El_Fuego   
Дата:   14-06-12 22:37

В Бургас нямат проблем с кучетата.
Нямат и "Екоравновесие" или негов аналог.
Не са дали и в решаването на проблема с кучетата преди години да се включват кучелюбиви вресливи стрини от разни НПО-та.

Затова в Бургас вече няма проблем с кучетата.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Djogata   
Дата:   14-06-12 22:39

Фуего, кучетата са хранилка за Екоравновесие, откъде накъде ще ги ликвидират, нали ще им изстинат после местата [smilie5]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: TODD   
Дата:   14-06-12 22:40

Автор: guesswho
Дата: 14-06-12 22:06

Изгнил покрив, неподредена градина, някви камъни стърчат по керемидите, някаква тел се подава в другия край, там стената измазана с гипс и небоядисана - разбираш ли - даже в Босна и Херцеговина пред надупчените от снаряди селски къщи хората си къткат красивата градинка, фасадите, кой колкото има, измазва, туй, онуй. Тук - ей така, всичко нахвърляно, неподредено - в българина явно е изкоренено чувството за естетика.



Я да те видим тебе де ???? Или много знаем , много сме видели ама нищо не сме направили ???

И много знаем кое как е .

Ето ти типична българска черта ... докарваща държавата ни до това което е .

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 22:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: El_Fuego   
Дата:   14-06-12 22:49

Джога, ходил съм в "Екоравновесие".
Знам и каква част от служителите им са хванали тения или други паразити от контакта си с кучетата.
Знам и какви и колко паразити са открити в самите псета при аутопсия на евтаназираните.
Приятели са работили 3 години и с екипите, ловящи псетата из кварталите.

Вярвай ми, имам наблюдения и върху мърляшкия начин на работа на екипите, както и върху начините, по които им се пречи от лудите бабички край блоковете и от вресливите хипокоитални стари моми от разни фондацийки.

Освен това напълно подкрепям boZo и методите му.
Щото всички други мизерници нямат интерес от липсата на помияри в София.
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: elrisha   
Дата:   14-06-12 22:51

Пиле, проблемът е ,че мен ме уважават и тези,които не ме харесват,което за теб няма как да се каже.

Ако ще се надговаряме още - казвай,да пия едно кафенце ,че вече се отегчавам.

И една препоръка - излез малко от тая София, иди сред природата, погали една-две животинки, белким разпуснеш и се осафериш![smilie5]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: Jim__Beam   
Дата:   14-06-12 22:52


.. Братле , ти си новият форумен трол ....... която тема отворя - ти си там .... като пчеличка - от цвят на цвят ..... [smilie7] [smilie7] [smilie7]

... като Цура курвата от наща маала ..... [smilie5] [smilie5] [smilie5]


... дано да ти плащат добре ....... ама надали ...... [smilie7] [smilie7] [smilie7]

 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: asahi   
Дата:   14-06-12 22:54

Кака, ше черпиш [beer]
 Re: Екоравновесие - шит :-(
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 23:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена