Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 К'ви хора сме да му...
Автор: Myth   
Дата:   13-06-12 19:19

Слушам новините сега по Нова и слушам как възрастен човек бил нападнат от глутница кучета някъде в София, приет е в болница и състоянието му било много тежко. И това заради което пиша темата, според свидетели, човека се борил с кучетата повече от половин час, ми да му .... и кривата нива това значи, че същите тия свидетели, са седели безучастно повече от половин час и нищо не са направили, е кажете ми какъв човек трябва да си за седиш и гледаш ПОЛОВИН ЧАС, как някой се бори с улични кучета и да не помогнеш или поне да не опиташ. Смотан народ сме!
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: guesswho   
Дата:   13-06-12 19:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: taraymito   
Дата:   13-06-12 19:29

ми тва е... то и хайдутите са се борили с турците, ама са били малцина, а останалите са стояли и са гледали "кво ше стане"... затова и 500 години сме били под чуждо владичество или поне е една от основните причини.

миналото лято, доколкото си спомням, едно момиче се удави в Созопол, докато хора на брега са стояли и са се чудели какво да направят... някъде пак половин час казват, че детето се борило за живота си във водата... [smilie2]
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: taraymito   
Дата:   13-06-12 19:34

в същото време пък, преди по-малко от месец един българин в Англия спаси дете от удавяне с цената на собствения си живот.... той ще да е бил от онези, които преди 200 години са ставали хайдути сигурно... [smilie21]
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: boZo   
Дата:   13-06-12 19:37

Да, и част от е тия мижатурки ще пишат по форумите как бездомните кучета не са виновни и как незнам какво си...

Писал съм много в подобни теми, те пък станаха неудобни на един-двама и админа взе, че ги затри.

Не знам какво още трябва да се случи, за да се отървем от помиярите веднъж завинаги. Това с приютите и десетките парадиращи организации не е ефективно - кастрацията е прекалено бавен метод, скъп и нискоефективен.

Да пускам ли линковете с осакатените от кучета деца и възрастни?
Има още...
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: elrisha   
Дата:   13-06-12 19:44

Преди да е потекла реката от жлъчка, да кажа ,че точно тия дето са "мижитурки" и пишат как кучетата не са виновни, ако са били наблизо - първи са щели да скачат и да помагат. Сърдете се на разни Бозовци дето са велики само по форумите,а на дела са прости сейрджии!

Айде,сполай ви и дано се оправи човека!
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: boZo   
Дата:   13-06-12 19:47

elrisha
Аз не развъждам кучета, даже напротив - работя усилено за шоковото намаляване на популацията им. В моя район - напълно успешно ;) Лафовете са ти интересни за малоумни, дето вместо да гушкат децата си спят с кучета под завивките.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: Vinsent   
Дата:   13-06-12 19:57

Не са виновни тези дето са гледали (макар това да е доста осъдително), виновни са тези, които допускат да има глутници, т.е. СТОЛИЧНА ОБЩИНА заедно с ЕКОРАВНОВЕСИЕ и също така един куп организации дето се хранят от това да има помияри по улициците. [smilie9]

 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: amplified   
Дата:   13-06-12 19:59

Да бе... 2-ма 3ма не могат да надвият глутница [smilie11]
Чувство за взаимопомощ липсва.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: boZo   
Дата:   13-06-12 20:00

Ако ги няма бездомните кучета няма да има проблеми с тях, няма да има ЕКОРАВНОВЕСИЕ и прочее организации-мижатурки, живеещи върху явлението "бездомни кучета" без да има резултат от дейността им, освен тонове изписани малоумни призиви и петиции по форумите.
Проблема с кучетата се решава организирано, в рамките на 48 часа в цялата страна. Ацията се повтаря още 2 пъти през 3 месеца и помиярите изчезват от ежедневивто ни. Завинаги.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: HP   
Дата:   13-06-12 20:03

Ацията се повтаря още 2 пъти през 3 месеца и помиярите изчезват от ежедневивто ни. Завинаги.


мне, не си прав! Помиярите НИКОГА няма да изчезнат!
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: taraymito   
Дата:   13-06-12 20:04

след което излизат други организации-мижитурки, които само това чакат, за да скъсат шортите на държавата от съдебни дела в Страсбург, Хелзинки, Женева и не знам още къде... [smilie18] [smilie18]
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: boZo   
Дата:   13-06-12 20:05

Да, защото са богата хранилка... От 7-8 години такива средства се пилеят за борбата с помиярите, че направо е страшно. Ефекта се вижда какъв е.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: boZo   
Дата:   13-06-12 20:08

Един единствен човешки живот е в пъти по-скъп от ЦЯЛАТА популация бездомни кучета и цялото стадо енимал организации...
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: elrisha   
Дата:   13-06-12 20:12

Бозо, я излей мъката, която таиш! Нещо много те гнети отвътре..направо ми късаш сърцето като гледам как страдаш. Просто няма как тази твоя агресия да не се дължи на някакъв вътрешен( да го наречем) проблем..
Сподели с нас! Използвай анонимността на Интернет, ще ти олекне! Пък и е безплатно..
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: Myth   
Дата:   13-06-12 20:12

Чакайте се само да поясня, темата НЕ Е, за уличните кучета и помиярите и кой виновен е СЪВСЕМ ОТДЕЛНА ТЕМА, става въпрос, че СВИДЕТЕЛИ СА НАБЛЮДАВАЛИ ТОВА ПОВЕЧе от ПОЛОВИН ЧАС, щом са могли да кажат, че човека се е мъчил с помиярите повече от половин час И НИКОЙ НЕ МУ Е ПОМОГНАЛ. Хайде да се дави и да стоят по-ще разбера не всеки е плувец, рискуват собствения си живот, НО НЯКОЛКО ПОМИЯРА, е достатъчно да ги замериш с няколко камъка или някоя сопа, пък щом е имало свидетели (в множествено число) помиярите да и да са нагли хората ще си помогнат един друг, то пъ ... бива, бива ама...

Уличните кучета имат съвсем различно държание от обучените, обикновенно се пръждосват когато не усетят, че се страхуваш.



Публикацията е редактирана (13-06-12 20:15)
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: Myth   
Дата:   13-06-12 20:13

Иначе да отделно от темата прави сте уличните помияри ще ги има, щото носят пари.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: bOzo   
Дата:   13-06-12 20:13

Не страдам, даже напротив, забавлявам се! [smilie18]
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: elrisha   
Дата:   13-06-12 20:15

То се вижда кой се забавлява...[smilie5]
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: Myth   
Дата:   13-06-12 20:17

От тук нататък лични подмятания един към друг и кой виновен за уличните помияри ще ги считам за спам, темата е поясних каква е, дръжте се прилично един към друг или на лични.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: bOzo   
Дата:   13-06-12 20:18

Myth,
Тия, дето са гледали може да са били от защитниците на помиярите или дори малоумниците, които са ги хранили... един вид сърце да не им дава да вдигнат камък срещу милите животинки[smilie18] Виновни няма. Ако ги нямаше бездомните кучета нямаше да я има и темата. Както и жертвите.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: kaiser.soze   
Дата:   13-06-12 20:44

За мен по-странно е, че не е дошла полиция на петата минута.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: Vinsent   
Дата:   13-06-12 20:44

Преди известен брой години, в едно живописно софийско село, с една форумка се опитваме да снимаме.
По някое време някакъв помияр се промъква към нас и кой знае защо се опитва да отиде от към гърба. Обръщам се, гоня го, той пак заобикаля. Видя ми се съмнително. От ограда вадя яка тояга и той моментално си отиде.

На височинка над нас седи някакъв дядо, гледа безучастно. Питам го: това куче твое ли е?
Отговаря утвърдително.
А, хапе ли?
Отговаря: ми хапе. [smilie2]

А защо не го извикаш или ни предупредиш? Няма отговор.

Е, това е историята. [smilie18]

 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: Rosencho   
Дата:   13-06-12 20:56

Човекът е искал да види екшън малко..., че то на село няма много забавления [smilie5]



Публикацията е редактирана (13-06-12 20:56)
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: wildheart   
Дата:   13-06-12 21:25

харесвам Елриша ама...https://photo-forum.net/joro/emoticons/mad.gif
споделям възгледите на Бозоhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/mad.gifhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/fing36.gif

 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: chill   
Дата:   13-06-12 21:27

А, не ...

Рижаво стройно маце със секси татуировка на гърба е права и капацитет по всяка тема. [smilie21]

 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: НАСОО   
Дата:   13-06-12 21:30

бе не всеки е нинджа та да се бори без проблем с озверели псета[smilie11]
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: guesswho   
Дата:   13-06-12 21:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: НАСОО   
Дата:   13-06-12 21:33

ей кви са тия нападки, нали тука сме отбор?
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: elrisha   
Дата:   13-06-12 21:55

guesswho кои сте ВИЕ и кои сме НИЕ...ако може така..да обясниш ?!?![smilie7]

Тия теми са ми ясни..колкото и да се кахъри Чил. "Героите"
са едни и същи,думичките им едни и същи..изобщо - застояло и вмирисано.
Спрете да се занимавате с мен..аз съм спокойна като един същински Буда..и кучето ми си е добре, и рибките, и чинчилите, и геконите, и жабата, и патетата.... [smilie5]
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: НАСОО   
Дата:   13-06-12 21:57

отваряй зоо[smilie24]
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: elrisha   
Дата:   13-06-12 21:58

Ааа..първо да се сдобия и с папагалче ,че без такава атракция къв зоопарк е?! [smilie5]
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: TODD   
Дата:   13-06-12 22:00

Ха ха ха .... че тук колко пъти някой пуска теми как бил свидетел на някаква гадна случка ???

И обикновенно той само е гледал .Единствено Иво Зафиров разкакза какво той е направил в някаква ситуация ...

Амам кучетата са за бой - трябвало е да зарежат стареца па да побарат публиката !!!! Па хапи ... всичко наред

Ама животинките не са виновни че не разбират [smilie7]

 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: chill   
Дата:   13-06-12 22:00

Брей, кахърен ли изглеждам ... [smilie21]
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: guesswho   
Дата:   13-06-12 22:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: elrisha   
Дата:   13-06-12 22:09

guesswho, на теб ли бях казала преди време да не се напъва да мисли ?[smilie8]
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: georgi969   
Дата:   13-06-12 22:11

99% съм сигурен, че тзи тема ще се спомине :)



Публикацията е редактирана (13-06-12 22:17)
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: мара   
Дата:   13-06-12 22:15

мит, направо ти се чудя на акъла да пускаш подобна тема...[smilie8]
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: guesswho   
Дата:   13-06-12 22:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: elrisha   
Дата:   13-06-12 22:30

Глупостите почнаха още с пускането на темата..ти сега ли забелязваш?!?![smilie5]
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: guesswho   
Дата:   13-06-12 22:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: elrisha   
Дата:   13-06-12 22:35

Оххх...понякога е доста уморително!..........
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: НАСОО   
Дата:   13-06-12 22:36

абсолютно
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: ninikolov   
Дата:   13-06-12 22:41

Vinsent, що не зачеса дядото, така и така си се мъчил да вадиш тоягата, поне да не си валат. Пък и в този случай, той си е виновен отвсякъде. [smilie3]

 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: prozium   
Дата:   13-06-12 22:47

Е в САЩ на един човек някакъв идиот надрусан му изяде лицето и това се е случвало в продължение на 15 минути, като са минали поне 10тима човека и никаква реакция освен да се обадят на полицията. Та в тук ли някой да реагира? Няма герои, хората са страхливи и мислят главно за себе си. По скоро ще седят да си правят сейр и да цъкат с език как държавата е виновна за всичко, отколкото да си дигнат задника да направят нещо :(
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: Sheriff   
Дата:   13-06-12 22:51

Обичам животните, имам куче, но имам и пистолет... И си го нося (щот пушката е забранено в града, а и тежи), дано никога не ми се наложи, но няма да се замисля в подобен случай... Нищо, че после е ясно, че ще пиша обяснения в полицията за изстреляните патрони и дали наистина кучетата са щели да изядат човека или само са му се радвали, и не е имало никаква опасност за живота му, щот и такива свидетели ще наизлязат със сигурност.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: НАСОО   
Дата:   13-06-12 22:53

Чувал съм, че застреляш ли куче и има свидетели ще ти вземат пищова и може да те осъдят условно, като да платиш глоба и кучето на собственика, както и разходите по делото.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: Sheriff   
Дата:   13-06-12 22:55

Много е вероятно, но говоря за случай с пряка заплаха за живота на човек.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: guesswho   
Дата:   13-06-12 22:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: guesswho   
Дата:   13-06-12 22:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: НАСОО   
Дата:   13-06-12 22:59

ако съм аз не се надявай[cool]
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: chill   
Дата:   13-06-12 23:05

Първо се сбий с него и след това го застреляй.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: НАСОО   
Дата:   13-06-12 23:08

с кучето или човека?
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: guesswho   
Дата:   13-06-12 23:10

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: elrisha   
Дата:   13-06-12 23:11

темата става още по-забавна! [smilie18]
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: НАСОО   
Дата:   13-06-12 23:11

и кво ще им направиш - ще им говориш глупости докато се самоубият?
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: chill   
Дата:   13-06-12 23:11

Па човека, за да има самозащита и липса на превишаване пределите на неизбежната самоотбрана.

ПП. Хммм , тук не съм прав, няма нужда да е нападнал теб, така че стреляй смело ... [smilie24]



Публикацията е редактирана (13-06-12 23:36)
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: guesswho   
Дата:   13-06-12 23:13

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: мара   
Дата:   13-06-12 23:13

има една съседна тема...
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: Sheriff   
Дата:   13-06-12 23:20

Гесху, не си прав, няма превишение на неизбежната отбрана ако лицето е влязло в дома ти със сила или взлом. Ако обаче си го поканил пък той зел да те изнасилва - ще трябва да го извъртим по друг член.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: Myth   
Дата:   14-06-12 00:02

Автор: мара
Дата: 13-06-12 22:15

мит, направо ти се чудя на акъла да пускаш подобна тема...[smilie8]



Мда права си.

Иначе някой по-горе спомена за в Щатите как някакъв изял лицето на човек и никой не помогнал и това по-го разбирам не всеки е побойник, не го знаеш тоя няма ли нож да изкара или пистолет... разправия м/у двама, някак си мога да го разбера, макар да не го приемам но това са някакви УЛИЧНИ кучета бре и никой не е помогнал.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: n1x0n   
Дата:   14-06-12 00:15

Ако обаче си го поканил пък той зел да те изнасилва - ще трябва да го извъртим по друг член.

Той е следващият по ред...

Чл.12 (4) Деецът не се наказва, когато извърши деянието при превишаване пределите на неизбежната отбрана, ако това се дължи на уплаха или смущение.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 00:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: Sheriff   
Дата:   14-06-12 00:56

Братчед, зЕми го прОчети тоз НК, а?
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: Myth   
Дата:   14-06-12 00:58

Ми няма да казваш, че е скочил на жена ти бре ще кажеш, че е скочил на теб.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: chill   
Дата:   14-06-12 00:58

Вместо да guess-what-ваш ...

 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: bOzo   
Дата:   14-06-12 01:00

Въй, темата била глупава за elrisha... Ми да, поредния човек, вкаран в болница, вероятно след това и в гробища от бездомни кучета. Ебаси тъпата тема. Виж, тема за това, как някой спасил помияр, заседнал в изоставен строеж - о, да, това вече е друго. Даже съществува организация, която винаги може да откликне на куче в нужда! Яко!

Не сме народ, а мърша. Защото има поне 20 организации, които под една или друга форма се "грижат" за бездомните кучета. И при предишния трагичен случай с професора, и при този - никой от тези организации не предлага средства за лечение/възстановяване на пострадалия, нито пък пратиха някой да иде да го види, то пък не им е и работа, защото това е човек, а не пострадало куче... Виж, ако ТЕ станат свидетели как някой шутира торба с бълхи - въй, веднага се появяват побеснели кучки с пяна на устата, дето си спят с помиярите под завивките и се почват едни брожения, едни петиции, едно чудо не виждано.

Хора ли? Нещастници сме. Защото за онова подкъсеното куче Мима, дето някой му беше ампутирал, по-точно отрязал лапите се надигна вой, ама вой! Дарителски кампании, събиране на средства, сложни операции, протезиране, грижи... Това куче е осакатено за винаги, труп. 60 стотинки и край на драмата. С парите, отишли покрай него щеше да се храни дом за деца в неравностойно положение месеци наред.

Овци, не хора. Няма да си платим данъка за животното, щото общината не била направила специално оградена и обозначена градинка, дето да е удобно да се разхожда кучето. Ами да. Това е град. Ако няма условия да гледаш животно няма да притесняваш околните. На майка ти патката. Ако реши да си гледа крава какво, общината да направи обори из центъра, та да си плаща данъка с кеф, така ли? Ама не, щото сме свиканли да спим с куче дай да натрапваме животното на околните.

Животни сме. Обичаме кучета. Страшно даже, скъпи, маркови с паспорт и татус и чип. Йеа. Ама надали кучето обича да го гледаме на 60 квадрата в панелката. То в приридата на кучето му е това - да живее на цимент и да яде гранулирана храна. Гурме селекция, ест, нали го обичаме... Обичаме го, ама само защото е рядко срещана порода. То обикновени кучета под път и над път, няма да хабим любовта си за конфекция [smilie18]

И така до следващата подобна тема след следващия подобен случай.



Публикацията е редактирана (14-06-12 01:01)
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: 2nYo   
Дата:   14-06-12 01:09

Съгласен изцяло с Бозо !
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 01:13

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: Sheriff   
Дата:   14-06-12 01:50

Позабравил си го явно:

"Другия казус е какво става, ако оня скочи на жена ти, а пистолета или ножа е у теб - никой не споменава неизбежна самоотбрана от трето лице, тоест трябва да седиш чинно и да гледаш."

НК, Чл. 12. (1) Не е общественоопасно деянието, което е извършено при неизбежна отбрана - за да се защитят от непосредствено противоправно нападение държавни или обществени интереси, личността или правата на отбраняващия се или на другиго чрез причиняване вреди на нападателя в рамките на необходимите предели.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 02:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: kote   
Дата:   14-06-12 03:21

много ми е странно да говорите за "бездомни" кучета
няма такова словосъчетание
в природата на кучетата е да живеят на открито
затова пък правилното словосъчетание безстопанствени кучета някак си прецизира проблема и решаването му
няма ли стопанин -намираме го
не се ли намери -не го връщаме в града да се скита
те закони против скитничество на хората има, а кучетата с по-големи права от нас?
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: amplified   
Дата:   14-06-12 05:15

Пак ли го обърнахме за кучемразците ...?
Мама му, какво са ви виновни животните, че властите не си вършат работата?
В техния свят пък ние сме пришълци, както те за нас [smilie25]


Веднага мога да обърна темата, за големите граждани софиянци, дето си изхвърлят кучетата навън, щото, видиш ли, не могат да ги изхранват, откъде мислите са се пръкнали толкова бездомни кучета в София? Кво беше.. "Кучето не е само подарък за Коледа"...
Едиственият друг град с много бездноми кучета, който знам, е Варна. Но там съм останал с впечатлението, че общината се грижи за тях и ги кастрира.

Има ли всъщност нещо, което ние българите, да не мразим вече?



Публикацията е редактирана (14-06-12 05:18)
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 06:29

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: amplified   
Дата:   14-06-12 06:35

Познайкой, говорих принципно. Както някои хора смятат бездомните кучета за натрапници, така може тая теза да се обърне т.е. както те пречат на някой си там, така и хората могат да пречат на кучетата.
Защо се хващаш за едно изречение и развиваш контра към него? [smilie21]

Защо пък не направим една статистика колко хора са убити от кучета и после да я съпоставим с такава - колко кучета са убити от хора?
[beer]



Публикацията е редактирана (14-06-12 06:35)
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: gogo   
Дата:   14-06-12 06:52

Един либерализиран визов режим с някои азиатски страни би решил проблема в рамките на месец! [smilie5] [cool]
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 07:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: Myth   
Дата:   14-06-12 11:55

Хора, темата не е "За и против кучетата" Темата е за това, че СВИДЕТЕЛИТЕ са стояли безучастни и са наблюдавали случващото се. Не виждам какво общо имат кучетата тук и в крайна сметка, найстина какво са виновни кучетата, че властите на са си свършили работата.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: bpavlov   
Дата:   14-06-12 12:23


60 стотинки и край на драмата

Браво, гордеем се с теб. Гес Ху, и с теб също

Не сме народ, а мърша

Виж, тук съм съгласен с теб
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: canonio   
Дата:   14-06-12 12:26

1. Не вярвам, че всичко е продължило половин час. Това е много време. Най-вероятно за 2-3 минути всичко е приключило. Никой не може да се "бори" за живота си 30 минути, па камо ли старец...
Адреналина на кучетата щеше да е паднал на петата минута... и т.н..

2.Зададе се правилен въпрос - къде е полицията през това време? Нямаше ли всичко да е по-лесно, ако дебелите изпотени мързели с патрулката бяха изпълзяли от сянката? Не че много помогнаха на давещото се момиче де... Изпушиха по една цигара...


Лично за мен, това е просто поредната тема.. Едно и също всеки път...
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: Todd   
Дата:   14-06-12 12:56

Автор: guesswho
Дата: 14-06-12 07:11

...и да отворят магазините за патрони - много бързо ще се реши проблема - по селата що няма кучета?


Май не ходиш често на село ???

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Само че в селата не пречат на никой . И кравите и козите де серат по тратоарите също не пречат ....

[smilie5]

 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 13:57

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: мара   
Дата:   14-06-12 14:06

мит, ти си баси оптимиста, брато [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: realnoncho   
Дата:   14-06-12 14:10

Темата според мен не е за кучетата, а за това че хората сме се оскотили...

Абе най-лесно е да седиш отстрани и да гледаш сеир, без значение дали е за нещо най-дребно или животоспасяващо. Е преди малко си карам с колелото и човек носещ много неща изпусна едно от тях. Огледа се, народа почна да го заобикаля. Спрях, подадох му изпуснатото, едно благодаря/моля и всеки по пътя си. Не е толкова трудно, а от там се почва...
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: мара   
Дата:   14-06-12 14:11

е, да, за тва сатава дума.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 14:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: мара   
Дата:   14-06-12 14:23

ами с локвите е така. няма кво да се направи. когато е могло - не е направено, ма пусков срок, знаете....
затва предлагам да се оправя тва, дето може да се опрравя.
хубуу е да променяш онва, дето можеш, да приемаш онва, дето не мож да промениш, ама и да различиш едното от другото.
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: elrisha   
Дата:   14-06-12 14:35

Хората( вероятно най-вече българите) от много време са си скотове.Това не го е донесла демокрацията или кризата..

Майка ми от съвсем млада има проблеми с кръвното - пада изведнъж или събира границите и припада. Та ,била е около 25 годишна, връща се от пазарчето с торбите и на пътеката и става лошо, преплита краката и припада. Разпиляват се продукти, разливат се млека, а хората я подминават с погнуса " тая па, още на обед се напила на кирка!". Докато се освести сама и успее да се надигне, изчезнали и половината покупки.

Та после кучетата били виновни, да ,бе, да![smilie7]
 Re: К'ви хора сме да му...
Автор: guesswho   
Дата:   14-06-12 14:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 

 Тази тема е затворена