Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re: 9-те чудеса на соцЪ
Автор: observer13   
Дата:   13-06-12 22:45

https://photo-forum.net/static/forum/2012-06/oqjx9638.JPG
http://dnesbg.com/pics/49c9de715dfd3_panelka_IMG_0676.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: 9-те чудеса на соцЪ
Автор: chill   
Дата:   13-06-12 22:48

Хахахаха, и панелките ли са към чудесата на соца ?

Отговори на това съобщение
 Re: 9-те чудеса на соцЪ
Автор: НАСОО   
Дата:   13-06-12 22:49

ми как - щом не паднаха от земетресението, а вековните италиански постройки се сринаха[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: 9-те чудеса на соцЪ
Автор: chill   
Дата:   13-06-12 22:52

Ми те панелките са измислени още преди Октомврийската революция, доколкото си спомням ... Ама ако днес е политически правилно да го броим към "чудесата" на социализЪма - така да е. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: 9-те чудеса на соцЪ
Автор: НАСОО   
Дата:   13-06-12 22:54

пък той и социализъма е измислен преди октомврийската

Отговори на това съобщение
 Re: 9-те чудеса на соцЪ
Автор: guesswho   
Дата:   13-06-12 22:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 9-те чудеса на соцЪ
Автор: НАСОО   
Дата:   13-06-12 22:58

дупченето не прецаква конструкцията. Ако все пак слагаш нещо в дупките, щото празна дупка си е винаги проблемна[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: 9-те чудеса на соцЪ
Автор: ilcoin   
Дата:   13-06-12 23:00

guesswho, специално за теб, щото гледам че дърдориш неориентиран разни неща за Чернобил: Заровените чернобилски досиета



Публикацията е редактирана (13-06-12 23:01)

Отговори на това съобщение
 Re: 9-те чудеса на соцЪ
Автор: TODD   
Дата:   13-06-12 23:01

Панелките са измислени от Хитлер а истинското им име е "социалистическо общежитие" [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: 9-те чудеса на соцЪ
Автор: НАСОО   
Дата:   13-06-12 23:04

аз като махнах плочките в банята и се показаха дупки за инсталация за контакти, ключове за ламби и точка. Като помислих схванах, че идеята е била апартамента да е 35кв. и да има огледален от другата страна, но нали са го строили военните за тях си са поразширили нещата в последния момент.

Отговори на това съобщение
 Re: 9-те чудеса на соцЪ
Автор: guesswho   
Дата:   13-06-12 23:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 9-те чудеса на соцЪ
Автор: НАСОО   
Дата:   13-06-12 23:05

В родния ми град пък избиха всички носещи колони на 15 етажен блок на партера,

е как да ти повервам? Избива ме на смях, но се опитвам да съм сериозен[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 9-те чудеса на соцЪ
Автор: mr_kras   
Дата:   13-06-12 23:17

Като говорите за последствията от Чернобил, помислете колко ядрени взривове са проведени от руснаци, американци и французи. А облакът от Чернобил най-напред се е насочил към Скандинавия. При нас идва доста разсеян вече. Спомням си, че по това време се правеха измервания на радиационния фон и нямаше съществено увеличение.

Отговори на това съобщение
 Re: 9-те чудеса на соцЪ
Автор: ilcoin   
Дата:   13-06-12 23:18

* Този материал е публикуван в мартенския брой (от 2008 г.) на авторитетното френско списание Le Monde diplomatique, а авторката му е дългогодишен служител в СЗО. На мен материала ми беше предоставен на хартиен носител и понеже не открих негово електронно копие в нета го набрах специално за Вас. Но за да не остане съмнение в автентичността му поставям тук линк към оригинала на френски, който може да се допрочете срещу заплащане: Les dossiers enterrés de Tchernobyl - http://www.monde-diplomatique.fr/2008/03/KATZ/15711

Надявах се да стигнеш до края, надявах се и да знаеш кой е Георги Котев, но явно те надценявам силно. Лягам си, няма смисъл да се занимавам с теб повече [smilie23]



Публикацията е редактирана (13-06-12 23:19)

Отговори на това съобщение
 Re: 9-те чудеса на соцЪ
Автор: НАСОО   
Дата:   13-06-12 23:19

има ли ги некъде тия измервания, че аз имах приятел от КИМАЕЦ, който е мерил тогава и не твърдеше така[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: 9-те чудеса на соцЪ
Автор: guesswho   
Дата:   13-06-12 23:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 9-те чудеса на соцЪ
Автор: n1x0n   
Дата:   13-06-12 23:22

Като цяло, нямам особени сантименти към соца, защото аз съм от типа хора, които се оправят много по-добре при капитализма.

От друга страна, като чета тия теми с целият полит-фолклор и цялото хленчене по банани и портокали, по дънките от Кореком и скапаните Москвичи... направо ме предизвиква да играя адвокат на дявола всеки път.

Проблемът е, че с хора заслепени от омраза - няма смисъл да се спори. Не ги обвинявам - всеки има своите причини.

Имаше хубави работи при соца, в много отношения и един ден историята ще го припомни това по един или друг начин. Просто в момента махалото отлетя в другата посока и ще трябва време, докато баланса се възвърне.

Отговори на това съобщение
 Re: 9-те чудеса на соцЪ
Автор: мара   
Дата:   13-06-12 23:23

водите два паралелни разговора по два независими случая. общото между тях е само гуессвху [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: 9-те чудеса на соцЪ
Автор: НАСОО   
Дата:   13-06-12 23:24

е кво извинение бе??? Виж са кво си написал. Пак чикийско изпълнение. Нема нужда да ти чета линковете. Ако са избили повече от половината от колоните блока пада. Щом не е паднал значи не са и половината. Това е в противоречие с твоето твърдение.

Отговори на това съобщение
 Re: 9-те чудеса на соцЪ
Автор: guesswho   
Дата:   13-06-12 23:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 9-те чудеса на соцЪ
Автор: guesswho   
Дата:   13-06-12 23:25

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 9-те чудеса на соцЪ
Автор: НАСОО   
Дата:   13-06-12 23:29

немам никъв проблем да кажа кво и да е на който и да е.. Но дори да го направя това няма да поправи факта, че ти се изхвърли отново..


и отново, първо се кълнеше, че няма проблеми за здравето от Чернобил -
Още нещо - точно пък за влиянието на Чернобил точно пък в България можеш да бъдеш напълно спокоен за здравето си, независимо дали си бил навън или вътре. Ако това ще те успокои, и мен ме е валял.

пък сега запе друга песен??

Отговори на това съобщение
 Re: 9-те чудеса на соцЪ
Автор: chill   
Дата:   13-06-12 23:31

мара написа:

> водите два паралелни разговора по
> два независими случая. общото
> между тях е само гуессвху [smilie5]
https://photo-forum.net/static/forum/2012-06/xvse0455.JPG
http://burbur.net/images/you-dont-say.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: 9-те чудеса на соцЪ
Автор: guesswho   
Дата:   13-06-12 23:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 9-те чудеса на соцЪ
Автор: НАСОО   
Дата:   13-06-12 23:38

е как така ще заставаш зад думите си, но вииш ли некой докаже, че не си прав веднага сменяш позицията??

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.