Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Къф е тоя кабел?
Автор: neuromancer   
Дата:   11-06-12 23:20

ха ха, "вкъщи сме на Xbox, ама и за него не е"

Отговори на това съобщение
 Re: Къф е тоя кабел?
Автор: milenpi   
Дата:   11-06-12 23:24

Ба ма, Уесбито-стана виц.[smilie5]
И аз изпаднах в шах

Отговори на това съобщение
 Re: Къф е тоя кабел?
Автор: kote   
Дата:   12-06-12 00:03

абе не разбрахте ли че това е дефектния кабел на колайдера?
заради тоя кабел гръмна целия свят щото показва че неона е по-бърз от светлуната с милимунди
и го хвърлиха а автора не ще да си признае че грижливо го е прибрал от боклука като примерен българин
и ся се чуди кво е
ми то е

Отговори на това съобщение
 Re: Къф е тоя кабел?
Автор: НАСОО   
Дата:   12-06-12 00:05

незнам ма аз бих го хвърлил преди ЦРУ да са дошли да си го приберат[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Къф е тоя кабел?
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   12-06-12 00:26

Под PS2 имах предвид "стария" стандарт за клавиатури и мишоци, а не плейстейшън 2-ката, ама нейсе фанахме му цаката колайдерска[beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Къф е тоя кабел?
Автор: harvester_vn   
Дата:   12-06-12 09:02

neuromancer написа:

> ха ха, "вкъщи сме на Xbox, ама и за него не е"

Емииии.... това доколкото разбирам излиза че е преходник за джойстик, пък те наще са безжични...

Отговори на това съобщение
 Re: Къф е тоя кабел?
Автор: asahi   
Дата:   12-06-12 13:33

Значи е за безжичен джойстик. Геймърски ъпгрейд [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Къф е тоя кабел?
Автор: harvester_vn   
Дата:   12-06-12 14:53

Мхм.... ся кат са зимислА, джойстиците имат букса дето може да им се хакне кабел, обаче ние никога не сме имали кабели и не знам какъв им е другия край, иначе самата конзола има няколко USB порта... Чудно ми е от къде може да се е взело това кабелче. Не че вкъщи не е пълно с всякакви знайни и незнайни кабелаци, ама поне имам горе долу някаква представа откъде са дошли и за какво са

Отговори на това съобщение
 Re: Къф е тоя кабел?
Автор: ejko   
Дата:   12-06-12 15:10

Не може ли кабела да е бил в комплект с джойстика..., примерно той е безжичен, но ако ти свършат батериите, да може да поджиткаш (ех, колко съм дърт, май вече никой не казва така) преди да отидеш до супермаркета...?!?!?

Отговори на това съобщение
 Re: Къф е тоя кабел?
Автор: ценослав   
Дата:   12-06-12 15:27

Върни го в мазата. Ще потрябва нящой ден.[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Къф е тоя кабел?
Автор: HP   
Дата:   12-06-12 16:02

а може да си го откраднал от някъде и да си забравил и сега тука да ни се правиш на артист[smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10] и да ни натопиш нас, наивните, дето уж ти помагаме[smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Къф е тоя кабел?
Автор: harvester_vn   
Дата:   12-06-12 16:25

Ако го бях откраднал, досега да съм го продал и изпил парите! [ezik]


Отговори на това съобщение
 Re: Къф е тоя кабел?
Автор: HP   
Дата:   12-06-12 16:27

айдееее, не са п'ръй на разсеян [smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: Къф е тоя кабел?
Автор: harvester_vn   
Дата:   12-06-12 16:27

ejko, може по принцип, ама това е само някакъв преходник явно. Някакси не си представям да свържа джойстика с 20см кабел и да си джиткам така. Пък други кабели нямам.

Отговори на това съобщение
 Re: Къф е тоя кабел?
Автор: harvester_vn   
Дата:   12-06-12 16:28

HP, не ми се праъй на много съвестен! Видяхме те всички как измами хората с оня счупения дърт разрушител!



Публикацията е редактирана (12-06-12 16:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Къф е тоя кабел?
Автор: ejko   
Дата:   12-06-12 16:36

harvester_vn, задачата стана много сложна..., намериха ти какъв е кабела, но сега питаш как се е появил у вас..., това вече е малко тип "с повишена трудност"...
Да питам някакви награди даваш ли в тая игра?!??!
[beer] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Къф е тоя кабел?
Автор: stzz   
Дата:   12-06-12 16:53

Това е един многофункционален кабел-за много работи не става!
[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Къф е тоя кабел?
Автор: HP   
Дата:   12-06-12 17:57

harvester_vn , начи тъй да ма клеветиш пред аудиторията не е харно и съм уведомил адвокатите си за твоите противозаконни действия, изразени в клевети и недомлъвки, както и в подлагане под съмнения моите сделки с превозни средства. В това виждам една умишлена атака, целяща да ме дескредитира пред обществото и съответно носеща ти лични облаги, заемайки освободената /евентуално/ от мен търговска ниша.
Даже в мен се прокрадват едни подозрения относно произхода на този /както ти го наричаш/ кабел, нооооо ще запазя за сега мълчание и когато се наложи ще докладвам там където е необходимо.

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Къф е тоя кабел?
Автор: harvester_vn   
Дата:   12-06-12 20:17

ejko, питам си, бе. Кво толкова? Я каква хубава тема стана, две страници глупости изписахме [cool]

ХР, изобщо няма да коментирам долните ви инсинуации.
Адвокатът ми е уведомен. Очаквам да ми изпратите на ЛС адрес на който да си получите призовката за съда!

Отговори на това съобщение
 Re: Къф е тоя кабел?
Автор: vuzhy   
Дата:   12-06-12 20:40

ЩЕ СВИДЕТЕЛСТВА СРЕЩУ ДВАМА ВИ, ИЗМАМНИЦИ!!! Единия вече ми продаде раздрънкания си кораб, а другия да ми свие кабелчето. Ама кога му е вървяло на сиромаха, я с кораба ще го брееб@т я кабела ще му откраднат. А това кабелче ми от теглича на Космича, и сега не ми работят стоповете на ремаркята и онзи ден ме глобиха докато си прекарвах 13 касетки череши по млечния път. АМАН ДРУГАРИ ОТ ТАКИВА ИНДИВИДИ!!! И не го правят уажаеми за собствени облаи и спекулативни печалби, не уважаеми, от чиста лошотия го правят. Но ще ми паднат те и 2-мата (и още 10-20 човека от този така наречен "форум" който също се бил продавал, поредните спекулаци ...)

Отговори на това съобщение
 Re: Къф е тоя кабел?
Автор: HP   
Дата:   12-06-12 20:46

vuzhy ,начи тебе съм те забелязал отдавна, че въртиш някви странни политики, малко на агент ми мязаш, ама за което не съм сигурен, не съм.
Само интриги подклаждаш и искаш да изкараш мен и уважавания и почтен harvester_vn мошенници!!!!!
Това ли искаш да си мислят хората за нас, а???
Като дойде за кораба ??!!!??? Две седмици ме въртя-то на майстори ходихме, то компресията мери, то гледа за изгнило, то произхода му проверява....
А кабела, айде за кабела да не си отварям устата, че полицията начи само това чака.. .. ама ти си явно техен човек, нали?????
ейййййй, опасно хора сте начи,тцц, тцццц, тццц [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: Къф е тоя кабел?
Автор: vuzhy   
Дата:   12-06-12 21:01

Хо хо хо, ето започвате да си признавате, че работите заедно, измамна шайка. Вече съм сигурен, че вие сте ми свили бурканите от мазето, а аз се съмнявах в ... Jim__Beam ... та питам аз, кой всъщност плете интригите??? Но уважаемия читател съфорумец никак не е глупав и ще прозре през плетеницата ви от машинации. И как умело само подхвърляте намеци за агентура, полиция и репресии, та вие утре ще ме наречете Асахи!
!!! МОЛЯ СЪФОРУМЦИ С ЮРИДИЧЕСКО ОБРАЗОВАНИЕ ЗА ПОМОЩ И КОНСУЛТАЦИИ !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Къф е тоя кабел?
Автор: amplified   
Дата:   12-06-12 21:02

Оказа се от на HP кораба майка кабела за колайдъра нали?
Само да не разбере купувача, че мамата си джаса тогаз!

Отговори на това съобщение
 Re: Къф е тоя кабел?
Автор: HP   
Дата:   12-06-12 21:45

тук вече стана страшно... знаех си аз, че честните и почтени люде като мен и харв рано или късно ще бъдат смачкани и оплюти...
това ли заслужаваме ние питам аз и отговор не очаквам...
засрамете се [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Къф е тоя кабел?
Автор: asahi   
Дата:   12-06-12 21:51

Добре, че не ви познавам [smilie9]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.