Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Vegas Jackpot (колоездаческа)
Автор: diandimov   
Дата:   10-06-12 19:37

Не знам колко по- скъпи са услугите, не съм сравнявал.
Плащаме 120 кинта за 2 смартфона, неограничени разговори и неограничен интернет трафик, 4G. Разговорите са неограничени за щатите и Канада, мисля. В сравнение с това ако имаш добър план в БГ или Австрия, той валиден ли е за целия континент, та и за Русия, примерно?

Отговори на това съобщение
 Re: Vegas Jackpot (колоездаческа)
Автор: diandimov   
Дата:   10-06-12 19:40

За Орлин: като за начало това колело ме устройва идеално. Едно време в БГ в никакъв случай не съм карал по- добри. То и нямаше.

Настроих си седалката, но кормилото не изглежда да може да се вдига или сваля. И ми се струва просто... около 3 санта по- ниско отколкото бих желал. Но ще свикна. За смяната на скоростите и въртенето на педалите знам как става. Каска... ще видя, може и да взема.

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Vegas Jackpot (колоездаческа)
Автор: Orlin   
Дата:   10-06-12 20:44

Димов, не знам как си настроил седалката, но като тръгна из града гледам хора които карат все едно са клекнали.

За всеки случай погледни тази статия:
http://www.mtb-bg.com/index.php/special/tips/269-tips008

Оставалите статии в категория съвети също са полезни.


Отговори на това съобщение
 Re: Vegas Jackpot (колоездаческа)
Автор: amplified   
Дата:   10-06-12 20:54

Най-обичам хората каращи с пети или жабешки крака [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Vegas Jackpot (колоездаческа)
Автор: diandimov   
Дата:   10-06-12 20:56

Винаги настройвам седалката така че в долно положение на педала крака ми да е изпънат.

Отговори на това съобщение
 Re: Vegas Jackpot (колоездаческа)
Автор: НАСОО   
Дата:   10-06-12 21:29

а не требва[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Vegas Jackpot (колоездаческа)
Автор: diandimov   
Дата:   11-06-12 04:23

Не съм чел материали като това което линква Орлин, но сега, прочитайки статията, разбирам че през годините аз интуитивно съм настройвал нещата си по много подобен начин.

Благодаря за линка.

Сложих му една джаджа дето мери скоростта, дистанцията, температурата, изгорените калории и броя бири които трябва да изпиеш като се прибереш.
И други неща мери, но не ме интересуват.

Днес пак покарах десетина мили, из квартала предимно. Пробвах го оф роуд. Можех и още, разбира се, но викам постепенно да вляза във форма, не изведнъж. Все пак е 40 градуса, а и вода не бях взел. Не съм монтирал бутилката още.

Чувствам се като прероден, а и някак изведнъж започнах да усещам миризмата на изгорели газове като ме задмине някоя кола.

Слава Богу квартала ни и местоположението му са такива че в съседство може спокойно да се организира световно по мотокрос или нещо екстрийм байкове, и ако караш по крайните улици няма почти никакви коли...

Отговори на това съобщение
 Re: Vegas Jackpot (колоездаческа)
Автор: Orlin   
Дата:   11-06-12 09:57

Бе, ще влезеш ти в правата вяра, Димов, ама трябва сам да опиташ кое какво е.

Карай за удоволствие, пробвай различни типове каране - по шосе, в паркове, по черни пътища и ще разбереш кое ти харесва най-много. Донякъде си прав да пробваш с евтино колело различните стилове.

Ако се запалиш, ще вземеш нещо по-скъпо и по-качествено и като се качиш върху него ще разбереш защо струва три пъти повече.

Отговори на това съобщение
 Re: Vegas Jackpot (колоездаческа)
Автор: GM   
Дата:   11-06-12 18:20

Честито!!! Моя TREK го откраднаха.[smilie2] .Полицията не си направи и труда да надуши нещо след подаване на жалбата...мдаа[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Vegas Jackpot (колоездаческа)
Автор: diandimov   
Дата:   11-06-12 19:06

Жалко за загубата!

[smilie2]






Като гледах за аксесоари, попаднах на стойка която позволява да си закачиш iPad на курмилото...
Не мога да си го представя.

[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Vegas Jackpot (колоездаческа)
Автор: stzz   
Дата:   11-06-12 20:01

Що да не можеш да си го представиш!?!
Аз без да съм я виждал си я представям така:
-Ако е iстойка, сигурно е проектирана така щтото, при най-малка дупка iPad-а да пада и то така че да минеш и с двете гуми отгоре му.
[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Vegas Jackpot (колоездаческа)
Автор: dobriman   
Дата:   11-06-12 20:16

Аз за аксесоар бих ти препоръчал (ако ти е необходимо) има тук едни силиконови калъфи за седалки.
Хем се пере лесно, хем като слезеш от колелото (в началото, докато свикнеш) не ходиш като наклецан. Смешни пари са и аз лично си го ползвам.

Отговори на това съобщение
 Re: Vegas Jackpot (колоездаческа)
Автор: diandimov   
Дата:   11-06-12 21:05

Гледах вчера, имаше такива калъфки за седалки. Но първо трябва да преценя дали ми трябва.

Отговори на това съобщение
 Re: Vegas Jackpot (колоездаческа)
Автор: stzz   
Дата:   11-06-12 21:22

Не ти трябва си-ли-ко-нов калъф!
Ако караш 5-10мили(30-40минути) нищо не ти трябва.
Ако караш над час, до час и половина, ти трябва по-добра седалка-Selle Italia Man Gel Flow Saddle(поне това....примерно).
За над два часа, добре ще е и клинче едно да си вземеш - и гледай на него да пише Nalini, Castelli, или Santini.........или каквото там прецениш че ти е нужно.
[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Vegas Jackpot (колоездаческа)
Автор: orlindraganov   
Дата:   11-06-12 21:24

Изобщо не ти трябва гел... Яко каране и ше свикнеш...

Отговори на това съобщение
 Re: Vegas Jackpot (колоездаческа)
Автор: diandimov   
Дата:   11-06-12 21:40

Карах десетина мили, можех и доста повече, просто искам да навляза постепенно. Засега е добре седалката...

Отговори на това съобщение
 Re: Vegas Jackpot (колоездаческа)
Автор: Щурче   
Дата:   11-06-12 21:43

Кайзере, от къде втора ръка?

Отговори на това съобщение
 Re: Vegas Jackpot (колоездаческа)
Автор: diandimov   
Дата:   12-06-12 22:11

Нещо малко терсене превключва от среден на най- голям венец на зъбчатките при педалите. Отзад е пушка със смяната на зъбчатките.

Как се настройва така че да вдига веригата на най- големия венец лесно и плавно?

Отговори на това съобщение
 Re: Vegas Jackpot (колоездаческа)
Автор: amplified   
Дата:   12-06-12 22:13

Има болтчета на предния обтегач. Въртиш и променя леко позицията му.
По-ниският клас обаче толкова си могат най-често.

линк



Публикацията е редактирана (12-06-12 22:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Vegas Jackpot (колоездаческа)
Автор: psychoiho   
Дата:   12-06-12 22:20

ха, не чакахме бързо и започнаха оплакванията [smilie25]

един съвет - при ново колело е нормално в началото жилата да се поопънат като се ползват. трябва си редовен реглаж. но ти казаха - евтините модели са така. трошиш по 10 ореха при всяка смяна на скорости

Отговори на това съобщение
 Re: Vegas Jackpot (колоездаческа)
Автор: diandimov   
Дата:   12-06-12 23:47

Аз не се оплаквам. Даже съм много доволен. Нисък клас е колелото, но се кефя на всяка измината миля.

Ще го настройвам малко, ще стане. Не че е проблем и така де.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.