Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Нов дизайн на началната страница...
Автор: Jim__Beam   
Дата:   07-06-12 22:04


.. Боят е от любоф ....... другото е по задължение .... [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Нов дизайн на началната страница...
Автор: lillia   
Дата:   07-06-12 22:06

не щем любоф, само задължения хаха

Отговори на това съобщение
 Re: Нов дизайн на началната страница...
Автор: tonitka   
Дата:   07-06-12 22:08

Жиме, кво ти стана? ...къв бой, кво сръбско???[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Нов дизайн на началната страница...
Автор: Стоев   
Дата:   07-06-12 23:55

Предлагам при следващото Ъпгрейд Админ да направи Първа страница така, че всеки Юзер да вижда някоя от снимките си като ИЗБРАНА ЗА ПЪРВА СТРАНИЦА за половин-един час[smilie7] Голям гъдел ще е [smilie21]
Преди около 6 години имах 2 снимки в ТОП 3 - хитро издебнах момента и пуснах в точното време и на точното място снимки от една екскурзия в Гърция...[smilie5]
Иначе на Първа май не съм се виждал, или пък съм забравил... Дали не е време пак да се опитвам да снимам?
Спамер, който отива в чужбинско на почивка с кола и много багаж, но без хапарат - фотограф ли е?[smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Нов дизайн на началната страница...
Автор: zritel   
Дата:   10-06-12 11:12

Не е добре - няма акцент и се създава впечатление за претрупаност. Лоша идея е да се групират снимки в ляво, текст (и то дребен текст в горната половина) в средната колона, реклами вдясно. Особено струпването на реклами една под друга е голям проблем. Хедърът се губи, може да се помисли и за навигацията, както и за организацията на футера. Мисля, че е добре да се търси по-списанийно оформление, каквото широкият дизайн предполага, както и по-големи снимки.

Отговори на това съобщение
 Re: Нов дизайн на началната страница...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   10-06-12 11:47

Ако не беше Младенов сигурно и аз щях да видя след година-две.. Букмаркнал съм си направо клубЪ и начàлна рядко виждам [smilie5]

Си призная нещо не ми е баш.. Но това може би е щото вечè остарявам и не съм фен на промените. Освен ако не са свързани със смана на гаджетата [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Нов дизайн на началната страница...
Автор: chipsy   
Дата:   10-06-12 20:02

Дизайнът на първа страница е УЖАСЕН, чак сега я видях. Добре, че съм букмаркнал форумУ да си влизам директно. Много зле ...

Отговори на това съобщение
 Re: Нов дизайн на началната страница...
Автор: shampoanta   
Дата:   10-06-12 20:08

то и аз така казах ,ама кой да слуша ... интересно ми е , ако не е тайна, чия бе идеята за новия дизайн ?[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Нов дизайн на началната страница...
Автор: kudra   
Дата:   10-06-12 20:32

Много добра е първата страница.

Ще свикнете. [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Нов дизайн на началната страница...
Автор: amplified   
Дата:   12-06-12 03:39

[smilie24] Дроп менюто за профила...[smilie24]
Таквоз и за клуба и форума ще е супер



Публикацията е редактирана (12-06-12 04:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Нов дизайн на началната страница...
Автор: mr_kras   
Дата:   15-06-12 13:44

[smile] [smilie2] [smilie3] [smilie4] [smilie5] [smilie6] [smilie7] [smilie8] [smilie9] [smilie10] [smilie11] [smilie25] [smilie21] [smilie22] [smilie23] [smilie24] [smilie18]
Предлагам тези иконки да им се сложат разбираеми и съответстващи имена. Сега даже и палците нагоре и надолу са усмивки. [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Нов дизайн на началната страница...
Автор: riddick   
Дата:   15-06-12 16:24

Не съм чел от 1 седмица темата, но само на мен ли ми се струва, че сайта все повече започва да наподобява dpreview? Да не са станали акционери тука[smilie5]

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.