Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Аре за мъката и бирата !!!
Автор: tan4o   
Дата:   05-06-12 22:42

за мой голям срам да си призная, един път си разредих бялото вино с него и много лед, стана доста приятно![smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Аре за мъката и бирата !!!
Автор: Jim__Beam   
Дата:   05-06-12 22:45


.. Танчу , пробвай с джинче .... полвин лимон изцъкан и пак ногу лед ...... [smilie3] [smilie3] [smilie3]

.. пък за разреждането на виното ............. щи дърпам ушите ..... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Аре за мъката и бирата !!!
Автор: tan4o   
Дата:   05-06-12 22:48

аааа не става, джин не пия от студентските години, когато след едно препиване, повръщах на светофара![smilie7]


Еми знам си аз за виното, ама това нещо ми киселееше в него момент, пък никак не ги обичам тези киселите, та срам не срам...иначе никога не го правя![smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Аре за мъката и бирата !!!
Автор: Jim__Beam   
Дата:   05-06-12 22:52


.. светофарите са гадни копелета , да ..... и аз съм прегръщал такъв уред на младини ..... [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Аре за мъката и бирата !!!
Автор: tan4o   
Дата:   05-06-12 22:54

не го прегръщах, бях в колата, на червен светофар, просто отворих вратата и....отиде![cool] [cool] [cool] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Аре за мъката и бирата !!!
Автор: ценослав   
Дата:   05-06-12 22:55

Особено пък ако светят и червено, човек може да се наака. [cool] [cool] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Аре за мъката и бирата !!!
Автор: Jim__Beam   
Дата:   05-06-12 23:04


.. Цено , четеш ми мислите бе човек ..... [smilie5] [smilie5]


... 1992-ра ....... влизаме в Москва .... с камион ....

... сере ми се , та направо изпадам в зависимост .... готов съм на всичко за да се освободя от товара ..... [smilie7] [smilie7]

... минават километри , километри , километри ....... мантинели ..... няма отбивки никакви ...... ужаст .... [smilie2] [smilie2]

... вече влизаме в покрайнините .... движението се сгъстява още повече .....
.. на първия светофар .... добре че държат там по 2-3 минути ....

... слязох , притичах на пресекулки ..... клекнах между задните гуми на богето на влекача ......

.... след половин минута бях неземно щастлив ........ светофара още не беше светнал зелено ...... [cool] [cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Аре за мъката и бирата !!!
Автор: tan4o   
Дата:   05-06-12 23:08

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Аре за мъката и бирата !!!
Автор: Jim__Beam   
Дата:   05-06-12 23:11


.. Да се наакаш не е срамно ........ срамно е да те разберат всички ...... [smilie3] [smilie3] [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Аре за мъката и бирата !!!
Автор: 2nYo   
Дата:   05-06-12 23:15

Пък аз (много съм горд с тази слу4ка) прибираме се от билярд, и понеже е изклю4ително интелектуално занимание, не бях в състояние да управлявам собствените си крака, камоли колата си, и една мацка ме возеше с мойта си кола (резил господа) и аз в един паметен момент осъзнавайки 4е това което остро ме подпира откъм горната 4аст на хранопровода, ще направи негоден за ползване собствения ми автомобил, само успях да промълвя - Спри веднага, спирай, спирай, деба !!! И отворих вратата, иииии ... Ама обилно ! ...И много шумно (ми казаха) , при това драмата се разиграва то4но пред главния вход на една от най-вървежните 4алготеки в Студентски град ! :)))

Отговори на това съобщение
 Re: Аре за мъката и бирата !!!
Автор: asahi   
Дата:   05-06-12 23:22

В казармата се возим с Джугана в колона. Джуганът с фургон отзад, Р118. Във фургона аз и стария ефрейтор пием вино от пластмасова туба. По едно време на ефрейтора му се допика, ама и светофар няма. Отваря врата отзад, даде знак на следващия камион от колоната да увеличи дистанцията и отправи струята в освободеното пространство. Добре, че нямаше цивилни жертви [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Аре за мъката и бирата !!!
Автор: tan4o   
Дата:   05-06-12 23:27

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Аре за мъката и бирата !!!
Автор: Jim__Beam   
Дата:   05-06-12 23:48

... Слънчев бряг ..... 97-98-ма ....
.. С гаджето ми сме в служебния апартамент на свако ми .... той управител на станцията на Енергопроект ......

... Натокали сме се на маймуни .... дрешки-мрешки , парфюми ..... имаме резервация в Камелия мисля беше ...... и излизаме .... [smilie7] [smilie7]

... Във фоайето народа гледа сериал ..... към 22 ч. това .....
... ние важни , важни ..... софиянци ..... минаваме без да поглеждаме простолюдието с картите за почивка ..... [smilie3] [smilie3] [smilie3]

.. Палим аз баварецо и ше одим на диско , ръииш ли ....
... докато излезем по алеите от станцията ...... нещо ми се допърде ....... [smilie8] [smilie8]

... стиснах волана .... леко се надигнах .......


.... и до там бях ..... [smilie7] [smilie7]


... Върнахме се в станцията ...... [smilie7] [smilie7]


... леко разкрачен минах през фоайето ....... хората си гледаха сериала .....


.... А , аз .... гледах гузно ....... като осран ...... [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Аре за мъката и бирата !!!
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   05-06-12 23:52

Чак тук замирисА [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Аре за мъката и бирата !!!
Автор: 2nYo   
Дата:   05-06-12 23:55

Ми цветно, кво ... Слу4ва се :)))

Отговори на това съобщение
 Re: Аре за мъката и бирата !!!
Автор: ценослав   
Дата:   05-06-12 23:55

Бе ко правят пилотите на изтребителите в такива ситуации. Верно ли, че към бойната екипировка се полагат и памперси??[cool] [cool] [smilie11] [smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Аре за мъката и бирата !!!
Автор: Stefanos   
Дата:   05-06-12 23:57

Храната по морето- тя те е издънила..!


Отговори на това съобщение
 Re: Аре за мъката и бирата !!!
Автор: asahi   
Дата:   05-06-12 23:58

Имат едни специални костюмчета с надуваеми крачоли. Сигурно акат предварително да не му тежи на самолетчето.

Отговори на това съобщение
 Re: Аре за мъката и бирата !!!
Автор: tan4o   
Дата:   06-06-12 00:03

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Аре за мъката и бирата !!!
Автор: 2nYo   
Дата:   06-06-12 00:09

В едно от общите спални на хижа Рилски езера, много готини тип4ета, и типки, тамън вси4ки ве4е умъл4ани заспиват, Моя милост в тишината разказва някакъв много тъп виц, (не го помня) , ама вси4ки от веднъж реагират с бурен смях, и повтаряне на вица, се едно е най готиния ! Малко по малко, пак вси4ки се унасят, и мене ме напъва, лееки4ко, по4ти неусетно... Викам то е мноо мъни4ко, ни ще се 4уе, ни ще замирише ...
... Е не би ! Звука беше като от двутактов дизел, с децибели на излитзщ 747, последва бурен смях до цвилене, хълцане и сълзи, после вси4ки се вклю4иха в своеобразно НАДПЪРДВАНЕ, и до там беше идеята за сън, а на сутринта, излязохме няколко души да посрещнем изгрева, високо над хижата в свежата зимна ранна утрин ...

Отговори на това съобщение
 Re: Аре за мъката и бирата !!!
Автор: Jim__Beam   
Дата:   06-06-12 00:12


.. проблем е, когато пръднята се превърне в .............. нежна топлина ...... [smilie2] [smilie2] [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Аре за мъката и бирата !!!
Автор: amplified   
Дата:   06-06-12 02:32

https://photo-forum.net/static/forum/2012-06/vjyz8531.JPG
http://i66.photobucket.com/albums/h258/ShortFastLoud/poop_pants.jpg


[smilie18] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Аре за мъката и бирата !!!
Автор: tnt   
Дата:   06-06-12 03:42

пиеници [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Аре за мъката и бирата !!!
Автор: feliz   
Дата:   06-06-12 10:24

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Джиме, недей така бре, посрах се от смях.[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Аре за мъката и бирата !!!
Автор: Jim__Beam   
Дата:   06-06-12 10:34


... по-добре от смях , отколкото от зор ..... [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.