Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: CyberGene   
Дата:   31-05-12 07:39

И най-странното е, че "пенсионерите" изобщо не са възрастово ограничени. Майка ми например е на 64 години и ползва фейсбук, скайп, айсикю, може да рипва аудио ЦД с музика, да приготви от него FLAC файл с CUE, ъплоудва го като торент в някакви апокрифни тракери, влиза по форуми, общува си със съмишленици, виждат се после наживо, абе изобщо в много отношения (и особено в социално) превъзхожда някои мои приятели, дето не са и наполовина на нейната възраст.

Ама ти предпочиташ живата социална мреца [smilie18] Няма лошо [beer]



Публикацията е редактирана (31-05-12 07:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: amplified   
Дата:   31-05-12 07:41

Ми да!
С фейсбук не мога да правя секс... сори... губиш [smilie18]
нито пък с телефонен номер... дам...

Да отстъпиш място кат се видим в автобуса пак ти казвам [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: CyberGene   
Дата:   31-05-12 07:42

Ти му приказваш, оно си рупа ли, рупа [smilie18] Да, ние всички, дето ползваме фейсбук, сме девствени и секс не знаем какво е [smilie3] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: amplified   
Дата:   31-05-12 07:44

Бе и ти не е като да не влачиш на едно място [smilie25]
Остави ти тая работа ама аз пак осъмнах с няколко литра спирт... може да съм 2 часа назад... ама пак стана светло, ай утре ще я обсъдим социалната [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: CyberGene   
Дата:   31-05-12 07:45

Да, почивай си, не се натоварвай, аз пък тръгвам за работа, все още съм в работна възраст, да му се не види, има си и предимство да си пенсионер наистина [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: amplified   
Дата:   31-05-12 07:46

Не ви разбирам младите...
едно време не беше тъй...

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: amplified   
Дата:   31-05-12 07:48

Ся се сетих бе... аз не съм пенсионер... имам си акаунт в плюса... хахаха... излязах от пенсия [smilie18] [smilie18]
Даже телефона постоянно качва някви булшити като снимам...
лека [smilie21]



Публикацията е редактирана (31-05-12 07:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: slivenski   
Дата:   31-05-12 08:00

Тва с гугълските хави в телефоните - внимавайте много какво снимате, щото онова качва веднага в клауда и споделя в плюса и си евало мамата, ако човек не знае и не е изключил тази опция... Да не споделите голите снимки на гаджето с няколко стотин души и оттам - с целия интернет... [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: amplified   
Дата:   31-05-12 08:05

Тоз пък... само някой от Сливен може да снима с тилифон гажета...
Аз искам с мегапикселите... да зумвам тва онва.... [smilie18] [smilie18]
Оф... сетих се ся за една случка... за една навита... дето един приятел щеше да и прави арт снимки.... е ... направи й... със сони ериксона [smilie18] [smilie18]

Мани.... гогал станаха и те едни... Страх ме е от всичко вече... май съм пенсионер [smitten]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: tonyboy79   
Дата:   31-05-12 09:08

Не ми дреме. Тагват ме чат пат в някакви снимки ама ми е все тая.
Много ме кефят като почнат едни лайкове едни мазни коментари. Общо взето се забавлявам. [smilie18]
Иначе си промених статуса от необвързан към неангажираща връзка с Канон и веднага получих няколко лайка. [smilie18] [smilie18] [smilie18]
sir_sky какво се притесняваш? Ако човека до тебе ти вярва няма да обръща внимание на такива глупости. Ама пък от друга страна съм чувал от жена "... ако е във ФБ значи зарибява някоя, а ако не е във ФБ значи пие кафе с някоя..." [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: sirkhann   
Дата:   31-05-12 09:30

Sir-е, поддържам твоята хипотенуза. Иначе съм тъ лайкнал, да знайш [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: sir_sky   
Дата:   31-05-12 11:46

Мерси, мерси! [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: sirkhann   
Дата:   31-05-12 12:01

А, аз мерси. Фен съм ти и на теб, и на японките, дето ги пускаш. Даше се замислям да намина да сключа някой брак по тези земи [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: CyberGene   
Дата:   31-05-12 12:11

Да бе, то така става, те само за нас ритат [smilie18] Но няма да откажа малко информация по въпроса от съра все пак [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: sirkhann   
Дата:   31-05-12 12:17

Ритат, ами. Ние имаме едно голямо предимство пред ипонските мъже. Питай съра. Ама съм чувал, че ипонките били мноо готини съпруги, пък там изборът е лесен - или стават, или не. Т.е. с един поглед стават ясни нещата. [smilie4] Проучил съм ги нещата аз. Събирам за самолетен билет, отивам в ипонията, харесвам някоя и й казва- искаш ли да те водя там, където правят киселото мляко? И понеже ипонците много обичат кисело мляко, няя как да не станат нещата. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: iPonche   
Дата:   31-05-12 12:20

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: CyberGene   
Дата:   31-05-12 12:22

[smilie18]

Направо ме нави, ся чакаме и съра да потвърди и направо да почвам да събирам за билет [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: sir_sky   
Дата:   31-05-12 12:33

Е то майтап няма, ама ако си печен, убав и забавен, японките много си падат по чужденци!
Та примерно едвашс туритическа виза за 3 месеца, появяваш се на някое друго парти на което ще те заведа, и не знаеш от къде ще изкочи заека :) скоро един приятел така се уреди![smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: feliz   
Дата:   31-05-12 12:38

е то и в БГ ако си печен, убав и забавен и имаш пари за билет до Япония, ще си паднат по теб.[smilie3] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: CyberGene   
Дата:   31-05-12 12:40

"Мъничка японка ще си взема, всичко в моя дом ще е Хитачи..." [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: sirkhann   
Дата:   31-05-12 12:42

Тва последното не е вярно. Тук искат да имаш пари за цял самолет, но няма нужда да си печен, убав и забавен. [smilie5] За сметка на тва ти се лепят едни, дето за съпруги изобщо не стават, а за снимки - само ако са дебело нагримиргани. Аригато гъзеймащра за такива маанита... Отивам в ипонията и съм даеджобо [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: sirkhann   
Дата:   31-05-12 12:42

И хитачито - made in china [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: sir_sky   
Дата:   31-05-12 12:46

Именно, не говоря за кифли от дискотеките![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: CyberGene   
Дата:   31-05-12 12:47

Абе тя темата така или иначе уйде у лево, та една от идеите ми за екскурзия е до Япония. Някой ходил ли е? Колко скъпо е, интересно ли е? Питам предимно за ходене на екскурзия там, иначе съра си живее там, също може да сподели полезна информация предполагам [beer]



Публикацията е редактирана (31-05-12 12:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: sir_sky   
Дата:   31-05-12 12:56

Ами зависи какво искаш да гледаш! Също така ако си търсиш хотели и транспорт в страната чрез някакви агенции ще ти излезе доста по скъпо, има си доста по-тънки начини тук:) та ако го мислиш сериозно казвай, и ще ти дам инфо за туй унуй!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.