Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: amplified   
Дата:   30-05-12 22:08

Ми виж си ника... някой нагоре в темата спомена, че тия дето нямаме сме пенсионери :D

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: CyberGene   
Дата:   30-05-12 22:33

Без изключение хората, които нямат фейсбук, са пенсионери почти буквално на възраст и почти метафорично като разбирания. Мда, лека дебилизация е фейсбук, обаче агресивното му отричане е сигурен признак на третата възраст [smilie3] Да си пенсионер не е обидно, не искам някой да се засяга от това [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: iPonche   
Дата:   30-05-12 22:42

Оффф, май и аз трябва да зарежа фейса, само проблеми носи след себе си [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: Ondine1   
Дата:   30-05-12 22:49

tonitka [smilie18] [smilie18] [smilie24]

И що да не ги пускаме и те са хора[smilie6] /особено пък някакви бивши /

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: lillia   
Дата:   30-05-12 22:53

бившия вика, тоя сегашния за нищо не става, ще му избия зъбите
сегашния вика тоя бившия за нищо не става, ще му избия зъбите
тя си вика , тея мъже за нищо не стават, да си избиват зъбите[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: Ondine1   
Дата:   30-05-12 22:55

lillia [cool] [beer] ,и си мислиш да гледат ,само това им остава!!![smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: 2nYo   
Дата:   31-05-12 00:35

Фторник, ама нали през деня ??? 4е не разбрах ...

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: bairi100   
Дата:   31-05-12 00:45

Колеги,абе на кирилица е,ама явно на някой друг език от славянските народи[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: Стоев   
Дата:   31-05-12 02:02

У фацебука имам един бот, да ми копае фармвилето, и така от години...имам около 600френда, жената отказва да признае сродство с мен, влизам понякога да гледам снимки..не виждам нито полза нито вреда там - не си чета редовно съобщенията, не пиша често отговори, освен в крайни случай, като смърт/рождение и подобни..
Не помага, но е хубаво да го има..[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: Jim__Beam   
Дата:   31-05-12 02:16


.. Тва жените не са хора ..... [smilie7] [smilie7]

.. един час се караме за раздяла ....... па накрая вика - ела да ме гушнеш за последно ........ па си го турихме ..... [smilie7] [smilie7] [smilie7]

.. Толко съм мекушав и елементарен ..... добре че не съм жена .... [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: mladenov   
Дата:   31-05-12 02:48

.. Толко съм мекушав и елементарен ..... добре че не съм жена ....

...че щеше все с гащите си под мишница да ходиш![smilie18]

Добре де, не разбрах, разделихте ли се в края на краищата? [beer] [beer] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: sir_sky   
Дата:   31-05-12 04:57

Брех, добрутру, вий сте писали, писали...[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: TNt   
Дата:   31-05-12 05:25

ко съ занимавате с гаджета бе!? Садете си градинкити да вий мирна главата....

ама голям зор да се логна у ФФ от Мехико [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: amplified   
Дата:   31-05-12 06:30

Чунчо... :)
като нямаше фейс сигурно е имало друга причина хората да са били пенсионери, не можеш ме накара да повярвам, че не съм в няква социална мрежа в нета ме прави пенсия. [smilie18] [smilie18]
Моята социална мрежа е на живо, по заведенията, по купони, по плажа... пенсионерска работа че не цъкам "[smilie24]"
[smitten] [smitten] [smitten]

Не моиш ма накара да повярвам... че вярваш... че някъв текстов булшит... с малко хтмлъ елементи... ме прави млад и не пенсионер [smilie3]

Въпреки че си мисля, че го пишеш ей така за провокацията [beer] [beer]
едит1:Сайт като сайт :)
едит2: не ми е по вкуса тая клюкарница... не съм как'ти Сийка от третия етаж да следя кво става... 'рийш ли [smilie21]



Публикацията е редактирана (31-05-12 06:33)

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: amplified   
Дата:   31-05-12 06:31

ТъНъТъ... саденето на градинки е за пенсионерите бе... я не се меси [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie10] [smilie10] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: CyberGene   
Дата:   31-05-12 07:18

Да, да, типичните пенсионерски обяснения... [smilie3] "Моята социална мрежа е наживо", ала-бала [smilie18] Ти да не мислиш, че тия от фейсбука наживо не се срещат? Ти що щеш във фотографски форум в нефотографската секция тогава? Щото това тук си е живата социална мрежа. Но както писах и по-горе, пенсионерството не е лошо нещо. Всеки човек рано или късно стига точка от живота си, след която предпочита да запази някакво негово вътрешно си статукво, да поддържа набора неща, които са били популярни до тази точка и повече да не ги актуализира - един вид да направи снапшот на този определен момент от живота си и така да си продължи. Мисля, че това е определението за пенсионер [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: amplified   
Дата:   31-05-12 07:20

нищо не ти разбрах... от лилавия емотикон нататък[smitten] [smitten] [smitten]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: amplified   
Дата:   31-05-12 07:25

Верно ли си мислиш, че нещо измислено последните 10 години е определение за пенсионер или не [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: CyberGene   
Дата:   31-05-12 07:29

Имам няколко приятели, дето така си и останаха на айсикю, скайп не ползват, съответно всеки от тях ми праща едни и същи смешки в айсикюто, които преди три дни сме обсъждали с всички останали във фейсбука, та после дори ми се сърдят [smilie18] Като се снимаме някъде заедно на планина, кафе, бира или квото и да е там, ме карат да им ги пращам поотделно на тях специално по айсикюто, ама понеже то горкото за файлове не става, та трябва специлно за тях по мейл, ама пък по мейла големи файловете, та ако може някъде да им ги кача... пенсионерска работа [smilie5] В тоя момент с всички останали се гледаме по снимките, тагнали сме се, хилим си се, бъзикаме си се, добавили сме още едно измерение към живото общуване [smilie3]

Ама "аз предпочитам живата социална мрежа" [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: CyberGene   
Дата:   31-05-12 07:31

По-горе написах определението си за пенсионер, което беше принципно, не беше конкретно за фейсбука, но ти отказа да го разбереш, по-лесно си е просто да киселееш... типично по пенсионерски [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: amplified   
Дата:   31-05-12 07:32

Не ми отговори. Мани го туй измерение към 'живото общуване' бяло-синьо измерение [smilie21]
Май ти отиваш към статутковото, да не можеш да пратиш на хората снимките. Харесал си си там едно дет ще си го поддържаш и ай... [smilie18]
Не бе... майтапя се

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: amplified   
Дата:   31-05-12 07:34

Поне пенсия да получавах баси... [smilie2] За кво съм пенсионер... фалшива държава [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: CyberGene   
Дата:   31-05-12 07:35

Не, аз мога да им ги пратя и им ги пращам, но почвам да се чувствам като човек, който помага на баба да пресече на пешеходна пътека [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: amplified   
Дата:   31-05-12 07:36

Не знам... аз мноу се забавлявам от няколко поста насам... хиля се кат зелка [smilie18]
Щото... от 1-2 години насам с най-близките ми приятели при всяко несъответствие редовната 'обида' е точно пенсионер и така [beer]

Ми ще помагаш... кат си млад човек [smilie24]



Публикацията е редактирана (31-05-12 07:37)

Отговори на това съобщение
 Re: Пускате ли гаджетата си у...Ф...
Автор: amplified   
Дата:   31-05-12 07:39

Кат се видим в автобуса... дет не го посещавам... да ми отстъпиш място [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.