Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: Jim__Beam   
Дата:   26-05-12 00:35

... на мой приятел са , правя му услуга дет се вика ... [smilie3] [smilie3]

.. грешно поръчани , объркани ..... все тая .... не ви интересува ... продават се почти на половин цена .... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


.. Ето ги :

.. това

25 лева

.. и това

35 лева


... и този

.. 150 лева


Всичко е запечатано и в срок до 2014г. .....


Комисионна за мен - по една бира за първите две позиции и три бири за последната ..... [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Комуникация на ЛС ...... въпреки , че мразя .... [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: diandimov   
Дата:   26-05-12 06:10

...аз имам едно квартално магазинче дето ми ги пълни за смешни пари....

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: imitev   
Дата:   26-05-12 07:29


Цяла седмица съм по вашия край - тук няма нищо за "смешни" пари баце [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: diandimov   
Дата:   26-05-12 07:40

Еми пълнят го за 11 долара, и това са смешни пари.
Може и кит от ибей да си земеш, откарваш 2 години за 29 кинта.




Поне храната и бензина не ти ли се струват доста тънки? ДДС е между 6 и 9 процента....

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: belbo   
Дата:   26-05-12 08:49

Не съм опитвал кит досега. Къде го съхранявате това нещо? колко фризера имате?

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: Славов   
Дата:   26-05-12 09:02

Явно кризата е повсеместна....

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: diandimov   
Дата:   26-05-12 10:22

Съхранявах го в шкафа. Нищо му няма.

Стария епсън, с извинение, изкара 2+ години с един кит, спести ми поне хиляда долара за мастило.

И не е въпрос на криза, а на разум.

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: imitev   
Дата:   26-05-12 17:20


Диане - и храната е скъпа. Бензина е добре, но колите горят повече - пак е на кантар цялата работа.

Дрехите по намаленията са колкото нормалните в бг. Ако не е намалено си е скъпотия.

Да отидеш на ресторант да ядеш 2 никакви хотдога и един хумус + 2 сока и 2 бири е 100 долара. Това сравнено с БГ си е космос...

Само че вземате повече пари...

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: asahi   
Дата:   26-05-12 17:25

Взимай и ти [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: Jim__Beam   
Дата:   26-05-12 17:25


.. Само че вземате повече пари...


... и са по-тъпи , ама не го знаят ...... [smilie5] [smilie5] [smilie5]



П.П. ... Влюбен съм в американските автомобили ...... най-хубавото нещо , което янките са дали на света ..... [smilie7] [smilie7] [smilie7]

... имат и хубави оръжия от едно време .... [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: diandimov   
Дата:   26-05-12 18:03

Аз не казах ресторанти, а храната в магазина.

Никога не съм ял хамбургери, но по груба сметка това меню в "ресторант" ще струва около 50 кинта тук, а вероятно и в капанчетата в LA ще е толкова. Или дори по- тънко. Ти къде си, че ми казваш такива цени?

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: diandimov   
Дата:   26-05-12 18:10

В Сан Диего, италиански ресторант на високо ниво, разни сьомги, вина, бири и водки излизат около 150 долара с бакшиша... знам го от дългогодишен опит.

Не знам как два хамбургера и две бири са 100.

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: mladenov   
Дата:   26-05-12 18:25

Дрехите по намаленията са колкото нормалните в бг. Ако не е намалено си е скъпотия.

Това е толкова смешно твърдение, че явно е казано просто като заяждане от човек който си няма представа за какво става дума!
Намаленията тук, за разлика от България са истински. Вярно е че големите такива са 4 пъти в годината но говориме за намаления от рода на 75% + още 50% върху вече намалената цена за няколко дена. А да не говориме за качеството на дрехите. Разликата е огромна. Та понеже дрехите тук са на цената на тези в България затова който е дошъл на гости с тръгнал с още един допълнителен куфар натъпкан със "скъпи дрехи".

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: diandimov   
Дата:   26-05-12 18:36

Миналата зима ни гостуваха едни приятели от ЛА и майка им, от Русе.

Ходиха да й купуват яке, и взеха едни от келвин клейн много изгодно. Не помня за колко, само помня че като казала че ще си ходи с якето в Европа, й намалили със 75 долара цената...

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: Славов   
Дата:   26-05-12 18:52

Aбе щом си пълните мастилниците... ясна е работата...

Всеки търси евтиното и изгодното... няма лощо...

[beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: belbo   
Дата:   26-05-12 18:57

това както и да е, но кит в шкафа?? [smilie11] ще се размирише на втория ден...

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: diandimov   
Дата:   26-05-12 19:01

Пълня си мастилата, щото не принтирам снимки, само документи и текст.

В този случай не виждам защо да купувам двойно и тройно по- скъпи оригинални мастила.

Смятал съм го - оригинални мастила на канон или епсън, няма значение, излизат над $2000 за литър. Това е много.

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: djogata   
Дата:   26-05-12 21:47

В Калифорния хапване за двама от сорта на хамбургери + мезета и бири-мири бяха 20-30 долара (е, зависи къде хапваш и пиеш).

В университета обяда ми всеки ден струваше между 8 и 14 долара, като тази цена включваше нормално количество храна като за средно голям човек (90кг) да се наяде - било то някаква азиатска храна, или някакви топли сандвичи със салата, или супа/чили + салата, и т.н. Говорим за капанчета покрай университета, не за някакви субсидирани столове.

С жената посетихме доста ресторанти, едно нормално хапване в сносно ресторантче е средно 50-60 долара с бакшиша, айде да кажем максимум 80 ако си наистина гладен или изпоркаш три бири. Говорим обаче за сядане и вечеряне с истинска готвена храна, а не хотдози.

Така че 100 долара за хотдози ми се вижда меко казано преувеличено.

Най-голямата сметка ми беше мисля около 120 долара без бакшиша, ама това беше в един гъзарски ресторант в долината Напа (любителите на виното знаят къде е това), за приличен обяд, но почти без алкохол (жената пие колкото котка, а аз трябваше да карам колата към вкъщи). Иначе ако бяхме и пили, сигурно щеше да излезе 180-200 долара, като добавим и бакшиша.

Мисля, че хората в България са свикнали разликата в цените между магазините и кръчмите да са минимални, което в повечето държави изобщо не е така. Затова и като излязат на ресторант навън, и изведнъж им се струва, че храната е много скъпа.

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: Щурче   
Дата:   26-05-12 22:51

Верно, че в БГ е доста евтино по заведенията.

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: Jim__Beam   
Дата:   26-05-12 22:54


.. Абе , продавам тонери бе ..... [smilie7] [smilie7]

... баш ме брига у щатите колко е яденето .... [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: imitev   
Дата:   27-05-12 01:17


Прясно мляко 1 галон - 3 долара.

Ако е органик 1 литър е 4 долара.

Иначе и мен баш ме брига - жената вчера изхарчила 400-500 долара на шопинг със снаха ми... Купила си бельо, някакви рокли, на щерката парцалки - правиха ми ревю с малката кокона...

Не е по-евтино, но има голямо разнообразие.

За протокола - в чикаго сме в момента...

Иначе - средният американец живее по-добре от средният българин.

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: diandimov   
Дата:   27-05-12 04:49

То пък оставаше и по- зле да живее!

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: diandimov   
Дата:   27-05-12 04:58

Вчера майка ми каза по телефона че кутийка от 400 грама кисело мляко е 1 лев.
С галон добро мляко, за 5 долара, подквасвам 4 кила мляко. Ай са смятайте дали е скъпо.

И пак за ресторантите: 200 долара с бакшиша (20+ кинта) ни беше празнична вечеря за четирима, с ядене и пиене, в Tommy Bahamas Las Vegas Town Square (вие си го чеквайте).

Чикаго е част от Америка, но не е цялата Америка.

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: diandimov   
Дата:   27-05-12 05:00

...пък Жима тонери продавал, ... макар че темата е озаглавена "мастилца"...

Ши умра!

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: imitev   
Дата:   27-05-12 05:54


Димов - баш ме брига, какво ми се обясняваш кое как и къде било в Америка[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Ядох от "най-хубавият хот дог" - кремвирш с питка... Нямам думи... Утре ще ходим на "най-добрите бъргъри"... Братото не искаше да ме води, ама аз викам да опитам националната кухня [cool] [cool] [cool]

Всички ми обясняваха и как в Турция пак видиш ли било по евтино от българия - хубаво беше, ама за 400 кинта на нощувка [smilie18] [smilie18] [smilie18] А местните колко са бедни не е истина. Става дума за Анталия и Сиде... Но са щастливи!

Това което ми харесва тук, в щатите, е колко са усмихнати хората - ако това стане в БГ - рай ще стане!!! Къщите и идилията в събърбите също е като по учебник - затова с желание ходят да се бият с враговете на америка. Искат си спокойствието и хубавият живот.

Сега ще видя и в Мексико как ще е... [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: ejko   
Дата:   27-05-12 09:08

Дрехите по намаленията са много-много по-евтини и дост апо-качествени. Тениска произведена в УСА, купувана 2003 и до ден днешен е като нова, дори не се е изтрила под мишниците или около яката! Храната е на същата цена като тук. Разбира се зависи от магазините, имаше някакви бутикови магазини за месо дето една пържола ти е $40-50, но е въпрос на избор от къде ще пазаруваш...
А за ресторантите, във Вегас е по-евтино отколкото на другите места (поне така съм чувал), но аз ресторант със сандвичи не съм ял, може да са някакви специални..., освен ако за ресторанти не се броят едни странни места като famous daves BBQ, което беше нещо като макдоналдс, но с цър-пър и не знам дали не беше някаква местна измишльотина или истинска верига!

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: diandimov   
Дата:   27-05-12 10:28

Митев, не знам къде те води брато ти, но сандвичи по ресторанти не съм виждал. По кафета - може, но не и по ресторанти.

Пък и хот доци...

Не е истина.

[smilie8]

Идете на РЕСТОРАНТ, не на бърза закуска.

Точно от такива като теб и техните преживелици се формира нелепото талибанско мнение за щатите.

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: harvester_vn   
Дата:   27-05-12 10:46

Колкото и да е странно, в случая съм съгласен с Димов. Чудя се какви са тея ресторанти дето ти дават сандвичи в тях.... то вярно че за някои хора и Макдоналдс е ресторант, ама... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: asahi   
Дата:   27-05-12 10:50

В софийското заведение Бимбос по австралийски образец съм ял хамбургер с нож и вилица.

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: diandimov   
Дата:   27-05-12 11:00

Австралийските заведения са тъпи.

Един път сме били в Outback стекхаус, и беше голямо разочарование.

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: djogata   
Дата:   27-05-12 11:16

Imitev,
Ти още ли не си се усетил, че в Америка трябва да внимаваш доколко да вярваш на определенията, защото там отдавна ги е ударила много голяма инфлация в стойността на суперлативите - всичко почва от "най-доброто" нагоре [smilie18]

А хамбургер с нож и вилица можеш да си хапнеш на много места, на практика всички англоезични държави, плюс Скандинавия, за Германия не съм сигурен, щото там си падат по наденичките.

Но, такива хамбургери и подобни неща (сандвичи, супички) се продават, точно както и Димов обясни, в КАФЕТАТА, а не в ресторантите.

Хот-дозите са даже бих казал под достойнството на повечето кафета, а ги продават само по разни улични будки [smilie18] [smilie18]

Примерно, в Дания хот-дози се продават само от уличните будки, и от една верига денонощни капанчета за кафе, алкохол и цигари - Seven-Eleven.

Така че ходете в ресторанти. А, да ама как да ходите, като не сте свикнали - то всъщност в България истинските ресторанти са единици, а останалото е кръчми.

Примерно, в един цял областен град като Благоевград знам точно... два истински ресторанта, като за единият не съм сигурен, че работи, а другият го открих случайно [smilie18]

Е, иначе в София наскоро седнах в едно много приятно ресторантче в средиземноморски стил - и цената си беше почти като в Америка [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: Rebellious   
Дата:   27-05-12 20:28

Aaaa, има напредък - видяхте пържоли в магазин за 50 доларес. Я се поогледайте да видите и доматки по 15 доларес. Ей това са що годе истинските останали. Подобни на тия, дето могат да се намерят тук, на село. Е, трябва да се поразвижи човек за да ги има /нямам предвид да ги отглежда!/, но е никакъв дерт в сравнение...
Е, за да е лесно и достъпно, пътя е малко по-друг... За да има хем почти без пари, хем по много. И после се затлъстявало яко, за малко дръпналите въздух се отварял пътя на "здравословния бизнес" - хранителни добавки, фитнес с инструктори и програми, хапове, хапове и пак хапове...


Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: imitev   
Дата:   27-05-12 20:30


ХАмериканците средностатистически не са по-дебели от средностатистическият българин.

Това е мит.

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: Rebellious   
Дата:   27-05-12 21:51

Мит казваш... Да, малките българчета, а и младите определено доста се доближиха до тази кофти тенденция. Към по-лесното, с по-малко движение и повече папу... Снаксове, хотдози, джобове, дюнери... Поляти с много количка и по-късно биричка...
Лайф ис лайф, демек... Но има и другата възможност, все още... Тая, която там си струва джиджаните 50 доларес за парче истинска мръвка или ненапомпан, с истински вкус домат, например. Другото се нарича "овкусители" и т.н. химия. Ама е лесна и йофтинка и ово ти възхода у стандарта...[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: Djogata   
Дата:   27-05-12 22:03

Айде бе, 50 доларес било парче истинска мръвка... В Щатите най-най органик месото от на бабата задният двор в някое село на луната е по 20 долара килото (10-12 долара за паунд).

Домати, истински, ЦЕЛОГОДИШНО (от Мексико), свежи и вкусни - 3 долара килото.

Да, не е евтино, но ако тия часове, които ще ги прекараш в копане и поливане, вместо това ги прекараш в работа по професията си, ще изкараш повече пари, отколкото ще ти струва да си ги купиш тия неща от магазина.

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: ценослав   
Дата:   27-05-12 22:20

Ева га, от една мастилница до къде кривна темата??!

Те това ме кефи в тоя форум.[cool] [cool] [cool]



Публикацията е редактирана (28-05-12 07:32)

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: Jim__Beam   
Дата:   27-05-12 22:26


.. Абе мани .... ти му викаш – Купи си мастило .... [smilie7]


..... оно ти обяснява у Мериленд и Делауеър колко било ходозите и доматито ...... [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: diandimov   
Дата:   27-05-12 22:35

Нали беше тонер? Са пак мастило...

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: HP   
Дата:   27-05-12 22:37

аве мани, зет ми е хамериканец, кат дойде у БеГе-то плюскаше само хамбургерс и хоцидоци. Ся нагъва всичко нашенско и не ще да чуе за макдоналдс и за хоци доци някви[cool]
иначе принтера му лазаревич, инак кат стой та гледай щях го навия да си вземе тез благинки твойте, не че пък от друга страна може пък и да му потрябват [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: Jim__Beam   
Дата:   27-05-12 22:44


... у тонера има мастило бе, Вегас .... [smilie7] [smilie7]

... както в гъзъ на кокошката има яйце ..... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: Rebellious   
Дата:   27-05-12 23:01

Джога,

Май си позабравил вкуса на доматите, а? Щом тия, мексиканските за по 5 долара килото/не са по 3, ама хич![smile] / ти се струват вкусни. Добре е, че хората с времето се адаптираме към всичко и това минава през забравянето на минали неща. И всяко място и избор си следват предимствата, които носят, но не всичко е само предимства...


Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: diandimov   
Дата:   28-05-12 04:54

Домати от Мексико, еквивалент на доматите Идеал, както дядо ми ги правеше, струват 88 цента за паунд. През цялата година. Вкусни и дъхави.

Пъпеш Медена роса (да, така се казва, като в бегето: honeydew) е два кинта и нещо единия... свеж, ароматен и сладък. Дините да две за 4 лева, независимо от големината.

Пресен къдрав магданоз = един долар за 3 много големи връзки. Пресен лук - също три връзки за кинта.
Също пресен копър, пресен джоджен, пресен босилек, тиквички няколко вида...





Не знам по- добре от това.

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: ejel   
Дата:   28-05-12 08:48

Хумус - американско национално ястие нумеро уно![smilie18] [smilie18] [smilie18]

Чикагският българин - най американец от американците[shtrak] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: Rebellious   
Дата:   28-05-12 08:50

Да, да, същите са като на дядо ти![smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: diandimov   
Дата:   28-05-12 09:15

Не са баш същите, но са такива.

Но ти си от хората които неистово ИСКАТ да чуят че от бг по- убаво нема, и че там каквото се роди - най- вкусно.

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: Rebellious   
Дата:   28-05-12 09:30

Цък, в грешка си отново.[smile] Нито ме познаваш, следователно нямаш никакво основание за каквито и да е изводи. Нищо не искам, още по-малко пък държа. Важното е всеки да е доволен там, където си е избрал да е![beer]


Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: ejko   
Дата:   28-05-12 09:53

Домати на дядо ми не съм ял, но на баба ми на село да! Дори бабите и дядовците ни като са били малки и грам не са разбирали от домати и само са ги готвели, защото са били нов зеленчук. Та ял съм и по-вкусни домати по света от тукашните... Доматите искат слънце. Тук като перне един студ и от къде ще дойдат тези вкусни домати. Вкусни домати, ама наистина вкусни съм ял в Тунис навремето, а нашите домати могат да са хубави, но трябва малко късмет и добра година, иначе не стават баш както трябва...
И от познати от двора им в Раковски да ги вземеш, пак може да не са върха на сладоледа. Но вкусен домат в щатите не съм ял, в интерес на истината! Но не съм си поставял и за цел де, виж наистина вкусно авокадо в Бг, май веднъж ми се е случвало да попадна, обикновено са едни камъци...

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: SLR   
Дата:   28-05-12 09:55

Джиме, смени заглавието на темата че само се бъркаме с тия мастила...

...да не говориме че не са и "органик"[smilie5]

[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: .. Едни мастилца на далавера .....
Автор: my.point.of.view   
Дата:   28-05-12 10:02

Като ви чета, имам чувството, че сте се превърнали в комети...

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: SLR   
Дата:   28-05-12 10:16

Джиме[smilie24] [smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: diandimov   
Дата:   28-05-12 10:16

Джиме, кво стана, продаде ли мастилото/тонера?

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: deja.vu   
Дата:   28-05-12 10:26

Димов , срещам ти постовете от време на време и на моменти се питам в коиа Америка живэеш.
Повечете от нещата които казваш за живота в американско са напuлно опровержими.
Вземи излез от двора и се огледаи по широки свиат.Поеми си вйздух.Моjе да запоchнеsh да виздаsh и т други uгли.
Само за сравнение цените от последниat ти пост при мен са ТРОИНИ и повече.Например Диниа брои си 6 кинта ,врuзка (1na!) лyк ili магданоз/ 1.50 ,домати 2.50 и в този дух.Не забалуждаваи хората човече.

с извинение за грешките.ползвам вuшна кирилизациа



Публикацията е редактирана (28-05-12 10:28)

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: Jim__Beam   
Дата:   28-05-12 10:34


.. пък в нащо село , в хоремага , мастиката е 60 стинки - 100 грама .... [smilie5] [smilie5] [smilie5]

.. за лев и десет получаваш 200 облак .... [cool] [cool] [cool]

... за 5 кинта направо си на Татуин ..... [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: diandimov   
Дата:   28-05-12 10:39

Не заблуждавам никой, това са цените в магазина до нас. Лас Вегас.

Две дини за 4 кинта, и всичко както съм написал.

Какво да направя че при теб е по- скъпо?

[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: ejko   
Дата:   28-05-12 10:55

deja.vu и на мен ми се вижда евтино това дето Димов казва, но знам че Вегас уж било по-евтино... На дали лъже, може да е набарал някакъв индиански магазин до тях и шиткат без такси[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: diandimov   
Дата:   28-05-12 11:35

Не е индиански бе, съвсем нов супермаркет, даже дъ бедт ъф Вегас за втора година. С щандове за органик неща, кулинарни щандове, бар, риби...

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: tantris   
Дата:   28-05-12 11:53

Органик? Другото синтетика ли е?

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: NShte   
Дата:   28-05-12 11:59

Другото е инорганик.

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: tantris   
Дата:   28-05-12 12:05

Аха, нещо като dead и undead[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: ценослав   
Дата:   28-05-12 14:22

Чул съм, че от хАмериканските домати ставало най качественното мастило. [smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: tantris   
Дата:   28-05-12 15:04

Бе те доматите са си ориджинал от Америка, така, че нищо чудно да са най-хубавите.

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: feliz   
Дата:   28-05-12 15:40

и за тухли четворки да говорите, някои хора пак ще се похвалят къде и какво са яли...и за колко пари.[smilie18]

Джиме, "Вегас"-а ми хареса като обръщение.[smilie5] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: sunnyshot   
Дата:   28-05-12 16:11

Гледай сега, тук разговорът се е обърнал към цени, не става дума за хвалби. Цените от $200 за двама на Djogata за обикновен ресторант изглеждат доста пресилени.

За сравнение, сметка от оня ден за 3-ма в германски ресторант Der Biergarten в Атланта. Храна поръчка: печен свински крак с кисело зеле (SCHWEINSHAXE), печена пастърва (GEGRILLTE FORELLE MIT SENFSAUCE) и за третия -WURSTPLATTEN с картофена салата и кисело зеле. Пиене: SPATEN LAGER (3x0.5L) и допълнително винаги получаваш вода, тя е безплатна [smilie3]

Сметката без бакшиша : $68.48

А иначе, в ресторант, ако искаш, може само бутилка вино за $800 да си поръчаш, може и повече... зависи от теб [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: IvoZafirov   
Дата:   28-05-12 18:46

Aз па утре ше пробвам доматИТО на браткста баска сепаратистка организация. Да видиме по убави ли са от хамериканските или от учиндолските. Ше им кажа да ми донесат и една баска салата шото там надали има шопска.

Абе некой ходил ли е по вилаета около Билбао наскоро? да даде малце интифа каква е хавата.

ПП: Това испанците имат най-юсър ънфрендли сайтове даге..[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: MarinY   
Дата:   28-05-12 19:07

Колеги Американци!
Освен Съни, която доста пътува, за останалите: - цените в различните щати и градове могат да се различават до 3-4 пъти.
Много ресторанти до 14 часа предлагат брънч. това са богати "закуски" (сандвичи) и няма "готвено". [smile]

А за мастилниците - благодаря. Цените са добри, ама принтерите ми са други. [smilie3]

П.П. А защо всички отделяте бакшиша?!
Това е като да казваш цените в български ресторант без ДДС! Неотменимо и си част от цената. В същност важи за всичко което се купува не от интернет.
[beer]

П.П.П. За обидното "сандвич" в ресторант:
Пържена филия - телешки стек върху нея, яйце на око върху стека, зелена салата (с авокадо и още 5-6 неща, печен картоф или пюре. Общо около кило и половиха "сандвич" [smilie10]



Публикацията е редактирана (28-05-12 19:17)

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: CyberGene   
Дата:   28-05-12 19:23

Значи да ви кажем от сега, най-хубавото домати е 'талянското, всичко друго е фира. Хеле хамериканското е като маджун [smilie18] Сметай там щом некои доматита изрично ги водят за органични, другото ква неорганична химия е, няма въглеводород, а само сяра, живак, олово, арсен, антимон, бисмут и т.н. [smilie18]



Публикацията е редактирана (28-05-12 19:27)

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: sunnyshot   
Дата:   28-05-12 19:25

MarinY, отделям бакшиша, защото в крайна сметка не е задължителен и не е фиксиран. Можеш да дадеш 10%, 15%, 20%...или 100%...колкото искаш [smile]

CyberGene, и херлуум имаме...не само маджун [smile]



Публикацията е редактирана (28-05-12 19:27)

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: MiTaka   
Дата:   28-05-12 21:26

https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonHelp3.gifтърси българско доматИ...


Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: CyberGene   
Дата:   28-05-12 21:43

Начи доматяата в България в последно време не стават за нищо... Не е чак като в Америка, ама пак е зле положението [smilie23] Селски домашни домати е истината [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: feliz   
Дата:   28-05-12 21:46

Цени? Еее, Съни, не очаквах от теб, да навлезеш в тия битовизми.[smilie5] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: shtukov   
Дата:   28-05-12 21:48

Българските домати, които се продават в магазините и градските пазари са доста различни от тези в селските дворове предназначени за собствена консумация. И въпреки това са много далеч от добрите американски.

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: mladenov   
Дата:   28-05-12 21:50

Хайде и аз да кажа нещо по въпроса за цените и доматите. В началото на Март си бях в България за две седмици и доста попътувах. Една вечер спах в много готино хотелче в Бачково. Бях единствения гост за тази вечер и собственика ми предложи ако искам да сляза да вечерям в тяхната механа или ако искам да ми даде имената на някои други механи наоколо. Аз избрах да хапна в хотела. Когато попитах какво мога да поръчам от менюто човека ми каза :" Каквото искаш, жената е в кухнята ще ти го направи".
Поръчах си една овчарска салата( оказа се огромна) , поръчах пататник( никога не бях опитвал преди) , две газирани води и една голяма ракия ( почерпих собственика). Сметката ми беше 11,90 лева! За мен си беше без пари. Обаче сега да кажа нещо на привържениците на " по- убаво от българското нема". Ами салатата я ядох в България ама доматите не бяха български! Вкусът им беше същия като на масовата част от доматите в САЩ! Какво става тогава с термина " български домати"? Кои домати са български, тези които се продават в България, или тези които се отглеждат там? Защото поне доколкото аз знам, България не е място където целогодишно се отглеждат домати?[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: asahi   
Дата:   28-05-12 21:52

Доматите в магазина най-често са съкс. Едни розови турски бяха горе-долу добре - с вкус на недозрял домат, ама от истинските. До узрял няма да го докарат - то е ясно. Сезонът още не е подходящ.

Хубавият домат може да се купи от пазара или, както е в моят случай, да се отгледа в градината. Не на остъклената тераса, Иво, макар че някои си гледат ъам гроздове чери доматчета, че и на работата носят за дегустация.

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: IvoZafirov   
Дата:   28-05-12 21:53

Аз съм привърженик на хубавото [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: CyberGene   
Дата:   28-05-12 21:54

Еми ползвали са от тия вносните, това казвам и аз. Дори в някакви типично български местенца по планините вече хората не ползват домашна продукция, а купуват от тия пластмасовите боклуци. Аз иситнски домат съм ял само от доматите, дето гледат нашите на вилата, всичко друго е полимер, те дори семената са вече от американските ГМО-та и всичко е полимераза и неорганична химия [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: ejko   
Дата:   28-05-12 21:55

Ааааа..., вие не купувате домати от пазара...! Сега ми се изясни! Аз някак живея до пазара и не ми е хрумвано да пазарувам зеленчуци от супера, но на пазара също са зле...

Абе ОК са..., но ако си кусурлия са зле...



Публикацията е редактирана (28-05-12 21:55)

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: neuromancer   
Дата:   28-05-12 21:58

Младенов, ти май много отдавна не си си идвал в България.
През март месец доматите са вносни, а преди 20 години въобще нямаше по това време. Да не говорим, че в повечето случаи се продават "трайни" сортове, като навсякъде, които не са вкусни. Вкусни са тези от градината, ама твоята, да си знаеш какво си слагал и как си ги гледал.



Публикацията е редактирана (28-05-12 21:59)

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: ejko   
Дата:   28-05-12 21:59

За доматите не знам, но сега хапвам локум от една турска сладкарница, наречена Hafiz Mustafa и е супер добър..., може би най-добрия който съм опитвал...
Аз не я знам тази сладкарница дали е добра, донесоха ми го, но ако ходите до Истанбул я намерете и няма да съжалявате и грам, супер добър е...
Ако обичате локум де...

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: asahi   
Дата:   28-05-12 22:00

Малък недостатък на моето градинарство е, че като набера домати в неделя тярбва да ги ям до петък, а не винаги са толкова издържливи. Обаче пък сега имам доматен сок в бирени бутилки. Що имам? Щото не пия водка [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: ntonev   
Дата:   28-05-12 22:02

Ежко, в много случаи тия от пазара и тия от супермаркета идват от една "градина" ...

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: ejko   
Дата:   28-05-12 22:02

Прави спагети, там доматения сок ще върви бързо... Няма смисъл да ти застоява, че идва новия сезон...

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: TODD   
Дата:   28-05-12 22:02

Пак сте захванали да се занимавате с неща де не ги разбирате ...

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: ejko   
Дата:   28-05-12 22:03

сефте [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: ntonev   
Дата:   28-05-12 22:05

Язе Тодде, мнооо разбирам от ядене на хубай думати... Вервай ме... [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: ellisaveta   
Дата:   28-05-12 22:20

Дет се вика - няма лошо дУмати има слаба ракия [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: Jim__Beam   
Дата:   28-05-12 22:22


.. язе можем и само с краставице ..... [smilie3] [smilie3] [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: mladenov   
Дата:   28-05-12 23:39

Младенов, ти май много отдавна не си си идвал в България.
През март месец доматите са вносни, а преди 20 години въобще нямаше по това време. Да не говорим, че в повечето случаи се продават "трайни" сортове, като навсякъде, които не са вкусни. Вкусни са тези от градината, ама твоята, да си знаеш какво си слагал и как си ги гледал.


Идвам си на 16-18 месеца веднъж и ми е ясно че в България домати през Март няма. Затова ми е интересно за какво са тези разправии на кой доматите са по-хубави когато през по-голямата част от годината и в САЩ и в България хората зобат едни и същи като съставки доматоподобни! Майка ми и баща ми миналата година засадили на селото на баща ми домати "Биволско сърце" да видят какво ще стане. Случила се много добра година и се родили толкова много че раздавали на който колкото иска и пак изхвърлили доста. Опиталите ги ми казаха че били страхотни домати, ама там само балкански въздух, планинска вода и кравешка тор се ползва, та затова.[smilie18] [smilie18]

Ама и това само 2-3 месеца, после пак боклуците от пазара![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: neuromancer   
Дата:   29-05-12 05:12

е как за какво са тези разправии... тук има едни хора, дето непрекъснато много държат да изтъкнат колко добре е у тях в щатите, и други хора, на които това не им харесва и съответно твърдят колко по-добре е в България.
А аз защо се бутам тука и сам не знам [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: shtukov   
Дата:   29-05-12 07:48

На един прясно разрязян домат не му ли усетиш аромата от другата стая, не струва..


Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: ценослав   
Дата:   29-05-12 07:58

Значи ми сА много доизказва и на менИ.
Домати и краставици за консумация де, използвам само в сезона на зреенето им в България. Не че съм сноб, но!!! Като ида на гости някъде, примерно през месец февруари и домакинята е направила "готина" салатка с некви домати или краставици, посе цяло денонощие се уригвам на тях и стомаха на Цено се нуждае от "Ранитидин". Виждали ли сте, че примерно доматите от внос вътре нямат семки. Как ще имат, те брани зелени и по пътя до нас си зреят. Ако не вярвате, вземете от тях туй подобие на "семки" и пробайте да го насадите. Ще поникне, кога пръдне гугутка. Вярно, отглеждам си ги сам, но ако не ми стигнат си купувям само в сезона им от баба Пена на пазара. Ръпам ги като заек и на стомаха на дедо Цено нищо му няма и аптекарите мрът от глад. Ма било хубаво целогодишно да се консумират. Ми тургам си ги в буркани, под формата на кисели краставички, млян домат /в бирени шишета/ или белен домат в буркани.
Изказах сА и ми олекна.
[smilie25] [smilie25] [smilie21] [beer] [beer]



Публикацията е редактирана (29-05-12 08:01)

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: diandimov   
Дата:   29-05-12 08:49

Абе да взема и аз да си насадя домадета в слънчевата част на двора... имам смокиня, малини, къпини, ягоди и грозде, защо не и домати?

Но явно има хора сеят си, защото пролетно време в магазина много корени домати за посев се продават, и гледам ги купуват...

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: ценослав   
Дата:   29-05-12 09:07

Браво Диане, браво Димов [smilie24] [smilie24]
Те тАва исках да чуя от теб.[smilie24] [beer] [beer] [beer]
И не се казва корени от домати, а разсад от домати. Ще се научиш. Мечка колело се научи да кара.[smilie24] [beer] [beer]



Публикацията е редактирана (29-05-12 09:09)

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: universum   
Дата:   29-05-12 09:10

>Автор: asahi
>Дата: 28-05-12 22:00

>Малък недостатък на моето градинарство е, че като набера домати в
неделя тярбва да ги ям до петък, а не винаги са толкова
издържливи. Обаче пък сега имам доматен сок в бирени бутилки. Що
имам? Щото не пия водка [smilie18]

Ей тъй най-хубаво, някой друг да ги гледа, а ти да ги ядеш.
Ама според мене не е градинарство това, а се казва лапане.



Публикацията е редактирана (29-05-12 18:43)

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: Jim__Beam   
Дата:   29-05-12 23:00


.. Некой не му ли трябват мастилата от първи пост на тая тема .... [smilie2] [smilie2] [smilie2]


... както казах , услуга правя на приятел ..... [smilie8] [smilie8] [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: Cristinel   
Дата:   29-05-12 23:10

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: Cristinel   
Дата:   29-05-12 23:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: mladenov   
Дата:   29-05-12 23:25

Автор: Jim__Beam
Дата: 29-05-12 23:00


.. Некой не му ли трябват мастилата от първи пост на тая тема ....


... както казах , услуга правя на приятел .....



Джима отчаяно се мъчи да побутне темата в правилна посока, ама...[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Егати и услугата му напраВи на твоя приятел, нема що![beer] [beer] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: sen_shui   
Дата:   01-06-12 22:31

http://www.economy.bg/science/view/4154/Fenomenalno!-Glavite-na-amerikancite-stanali-po-golemi

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: ценослав   
Дата:   01-06-12 23:45

Джиме, питай твоя приятел нещо за бартер, домати за мастилница, не че ми трябва ма оборот да правим. [cool] [cool] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: tnt   
Дата:   02-06-12 05:51

99

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: tnt   
Дата:   02-06-12 05:51

100[smitten]

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: Jim__Beam   
Дата:   02-06-12 07:37



.. седъм и полвина ..... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: ценослав   
Дата:   02-06-12 07:48

Седем четеридесет и войзем. Добро утро.[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: diandimov   
Дата:   02-06-12 07:56

22 без 4 е тук...

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: kaiser.soze   
Дата:   02-06-12 08:00

време за сън https://photo-forum.net/joro/emoticons/clock01.gif


Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: tonyf   
Дата:   02-06-12 08:01

Jim__Beam написа:

>
>
> .. седъм и полвина ..... [smilie7] [smilie7]
> [smilie7]
>



Ти борсата за мастила ли пробваш да отвориш? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: Jim__Beam   
Дата:   02-06-12 08:05


.. [smilie5] [smilie5] [smilie5]

... опитвам се да се събудим ..... и чакам да ми се досере преди да се изкъпем .......... по принцип ..... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: ценослав   
Дата:   02-06-12 08:19

Влака за ДРагоман потегля на първи коловоз. Кой сА качва, сА качва. Кой слЯА да слЯА! Тънннннн.....[cool] [cool] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: tonyf   
Дата:   02-06-12 08:24



Ясно! Имаш си схема някаква! [smilie5]

Ама ако направиш промопакет мастила+гащи, според мен ще върже по-бързо. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: fotorafi   
Дата:   03-06-12 01:55

Миналата седмица в супермаркет , Куинс-Ню Йорк купих българско овче сирене. Кутия,оригинално българско овче 0,900кг за 5,99 $+ таксата им 8 % става 10 лв. Същото сирене в Пикадили, София е 14,90 лв...
Да не говорим за бензина, месото,.. ама е скучна страна.Нямат радости и емоции.Всичко подредено, чисто...

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: amplified   
Дата:   03-06-12 02:25

Тука пък някво гръцко, на подметка... я пратете малко бе...!!!!!!!!

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: bOzo   
Дата:   03-06-12 02:56

"Monsanto" се грижат американците да ядат все хубави работи откъм зеленчука...

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: tnt   
Дата:   03-06-12 02:57

от мноооооооооооого години. Например от 76та[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: diandimov   
Дата:   03-06-12 05:38

Но е факт че тук е най- качествената и вкусна храна.

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: bOzo   
Дата:   03-06-12 09:49

За вкусна-може би, за качествена-надали, ама това няма как да го разберете, защото е в разрез с правилото да не се създава масова психоза при каквито и да е обстоятелства...

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: Djogata   
Дата:   03-06-12 10:31

Bozo, и качествена за съжаление, и качествена

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: CyberGene   
Дата:   03-06-12 10:57

Те затова американците са такива плондери - щото им е качествено и вкусно [smilie18]

Има си предимства да ти е некачествена и гадна храната - не я ядеш и си слаб [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: SameButDifferent   
Дата:   03-06-12 11:05

Обикновено тези, които ядат качествена храна, не са "плондери". Качествената храна има и качествена цена, която не всеки е склонен да плати.


Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: CyberGene   
Дата:   03-06-12 11:09

Използвах сарказъм [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: SameButDifferent   
Дата:   03-06-12 11:11

[smilie5] Е аз да поясня де[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: Нели   
Дата:   03-06-12 14:30

Гледай ти, винаги съм си мислела, че се казва плондир. Ама то сигурно защото съм от Русито [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: CyberGene   
Дата:   03-06-12 14:54

Хаха, мислех да напиша по-горе, че винаги съм се чудил дали се пише плондер или плондир [smilie5]

Няма я Лалинда да ни обясни...

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: harvester_vn   
Дата:   03-06-12 15:41

Е

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: ценослав   
Дата:   03-06-12 16:01

А какви плондери имаше едно времееее![cool] [cool] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: dobriman   
Дата:   03-06-12 16:04

...с цифки!

[cool] [cool] [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: ценослав   
Дата:   03-06-12 16:28

А какви цифки имаше едно времееее![beer] [cool] [beer] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: .. За хубавите домати в Американските щати .....
Автор: bOzo   
Дата:   03-06-12 17:04

Е качествена де, нали Monsanto се грижи да се хранят животните с най-качествената царевица и целокупния американски народ да яде най-качествения зеленчук евър...



Публикацията е редактирана (04-06-12 00:11)

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.